Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
τυπε συγνωμη. αν ξεραμε οτι θα χεις τοσες καυλες το δεκεμβρη, θα πηγαιναμε ολοι τις γκομενες μας στο ΑΤ.

Με ποια λογικη δεν λαμβανεις υπ οψη σου παραγοντες οπως ωρα/διαθεση κοσμου/συγκυριες κτλ? Ακομη και η βροχη ειναι ανασταλτικος παραγοντας
[/quote
πιστεψε με λαμβανω υπ'οψη ολους τους παραγοντες...    η συχνοτητα ωφειλεται στη αδεια απο την δουλεια, αλλα και στη μετακομιση στο κεντρο
τπτ κρος-τρανς εχεις πετυχει?
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Σημερα
μεσημερι 15.20 επισκεψη στο σινεμα μεσηλικο ζευγαρι.
η κυρια κοντη και παχουλη χωρις ιδιαιτερα χαρακτηριστικα στο προσωπο.
εκαναν την εισοδο τους  στην κεντρικη αιθουσα και μπηκαν στη μεσαια καμπινα.
στη διπλανη καμπινα μπηκαν και κλειδωθηκαν ενας νεαρος και ενας σαλιαρης παππους.
λογικα οταν το ζευγαρι ετοιμαστηκε....βγηκαν απο την διπλανη καμπινα ο παππους και ο νεαρος.
αμεσως ακουστηκε το "ΕΞΩ ΕΞΩ" και ο σαλιαρης παππους βγηκε με την ουρα στα σκελια απο την καμπινα λες και ειχε φαει φαπες και κλειστικε ξανα στην διπλανη καμπινα προφανως να παιρνει ματι.
ακουγαμε βρισιδια,σφαλιαρες,ξεφτυλικια και η κυρα βογγαγε σε ορισμενες φασεις λες και την περναγανε απο τορνο και σε αλλες στιγμες βογγαγεε λες και καιγοταν με το ταψι απο τον φουρνο.
διαρκεια γυρω στα 45 λεπτα καθως στο τελος υπηρξε και σοσιαλ τα'ι'μ με τον νεαρο που θα εχουν και μελλοντικη επικοινωνια στο μεσεντζερ.
επισης ενας κοντοπιθαρος κυριος σε καθε κραυγη της κυριας πηγαινε και ελεγχε την πορτα μηπως και...αλλα δαγκωνε το πομολο καθως μεχρι και εκει εφτανε.
η φαση της καλτιλας που εχει αναφερθει σε προηγουμενες σελιδες!!!  :erection:
καλημερα και απο εμενα.εχθες με το που γυρισα πηγα ΑΤ λες και το ηξερα.εγω ημουν ο νεαρος cocos30.
και περασα υπεροχα με το ζευγαρι .εχεις οντος καλο αυτι .ελπιζω να ακουσες και τα ονοματα που ανταλαξαμε στο fb?και για να στο επιβαιβεωσω την παρουσια μου θα σου πω οτι βγηκα μονο ντυμενος απο την μεση και κατω και καθησα τελευταιο καθησμα πισω πισω με το που βγεις απο την καμπινα και εβαλα το μπλουζακι μου και την μπλουζα μου .ευχομαι την επομενη να σε γνωρισω αφου με ξερεις πλεον.το βραδυ που θα ξαναμπω θα εχετε την πληρη περιγραφη της καλτιλας σκηνης μας  . :kneel: :kneel:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
τπτ κρος-τρανς εχεις πετυχει?
ιακυνθε εχθες με το που βγηκα απο την καμπινα στην διπλανη με το κουρτινακι που βλεπει την οθονη ηταν ενα καλο cross αλλα δεν ειχε πολυ κινηση εκεινη την ωρα και 16.00 εφυγα.  :hi: :hi:
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
καλημερα και απο εμενα.εχθες με το που γυρισα πηγα ΑΤ λες και το ηξερα.εγω ημουν ο νεαρος cocos30.
και περασα υπεροχα με το ζευγαρι .εχεις οντος καλο αυτι .ελπιζω να ακουσες και τα ονοματα που ανταλαξαμε στο fb?και για να στο επιβαιβεωσω την παρουσια μου θα σου πω οτι βγηκα μονο ντυμενος απο την μεση και κατω και καθησα τελευταιο καθησμα πισω πισω με το που βγεις απο την καμπινα και εβαλα το μπλουζακι μου και την μπλουζα μου .ευχομαι την επομενη να σε γνωρισω αφου με ξερεις πλεον.το βραδυ που θα ξαναμπω θα εχετε την πληρη περιγραφη της καλτιλας σκηνης μας  . :kneel: :kneel:

καλημερα!
οχι δεν ακουσα ονοματα!
ναι ισχυει οτι ο νεαρος βγηκε χωρις μπλουζα και δεν ειχα κανενα σκοπο να αμφησβητησω την παρουσια σου!
στην επομενη επιδρομη θα χαρω να ανταλλαξουμε εμπειριες σε περιπτωση που σε συναντησω!
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
το φισιολογικο φιλε τομα μετα το παρις ινε ο σινεμας στο μεταξουργκειο σοστο

μεγαλε, το ανταλτ εχει προδιαγραφες ευρωπαικου σινεμα που σε λιγες χωρες υπαρχουν. εαν ειχες ζησει στην γαλλια θα ηξερες πως δεν ειναι μια απ αυτες.

δεν ταξιδευουν ολοι για διασκεδαση ξερεις.
για να καταλαβεις ποσο βλακας εισαι -> ειναι σαν να ηρθε γαλλος να δει τον παρθενωνα και με το που γυρισε πηγε σε μπουρδελο και τον κραζει αλλος γαλλος λεγοντας του πως δεν ειναι φυσιολογικο να εχεις καυλες μετα την επισκεψη στον παρθενωνα.

ποσα κιλα εισαι;
ή μαλλον ποσο χρονων; :)
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μεγαλε, το ανταλτ εχει προδιαγραφες ευρωπαικου σινεμα που σε λιγες χωρες υπαρχουν. εαν ειχες ζησει στην γαλλια θα ηξερες πως δεν ειναι μια απ αυτες.

δεν ταξιδευουν ολοι για διασκεδαση ξερεις.
για να καταλαβεις ποσο βλακας εισαι -> ειναι σαν να ηρθε γαλλος να δει τον παρθενωνα και με το που γυρισε πηγε σε μπουρδελο και τον κραζει αλλος γαλλος λεγοντας του πως δεν ειναι φυσιολογικο να εχεις καυλες μετα την επισκεψη στον παρθενωνα.

ποσα κιλα εισαι;
ή μαλλον ποσο χρονων; :)
:kneel: :kneel:πες τα γιαννη.εγω πηγα για τα αξιοθεατα και για ψωνια δωρακια κτλ.δεν πηγα για γαμησι.
 
Εγγρ.
19 Σεπ 2016
Μηνύματα
277
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα και απο εμενα.εχθες με το που γυρισα πηγα ΑΤ λες και το ηξερα.εγω ημουν ο νεαρος cocos30.
και περασα υπεροχα με το ζευγαρι .εχεις οντος καλο αυτι .ελπιζω να ακουσες και τα ονοματα που ανταλαξαμε στο fb?και για να στο επιβαιβεωσω την παρουσια μου θα σου πω οτι βγηκα μονο ντυμενος απο την μεση και κατω και καθησα τελευταιο καθησμα πισω πισω με το που βγεις απο την καμπινα και εβαλα το μπλουζακι μου και την μπλουζα μου .ευχομαι την επομενη να σε γνωρισω αφου με ξερεις πλεον.το βραδυ που θα ξαναμπω θα εχετε την πληρη περιγραφη της καλτιλας σκηνης μας  . :kneel: :kneel:

με τον  γερο τι κανατε παρεα στην καμπινα δεν μας ειπες . . .  :cheesy:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
χρονια πολλα σε ολους και καλη χρονια.πολλα ζευγαρια στο ΑΤ για το 2017.
ετσι να κανουμε και ποδαρικο στο θρεντ μας. :dancing: :dancing:
 

gfn1985

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2016
Μηνύματα
43
Like
8
Πόντοι
0
καλημερα και καλη χρονια

θα ηθελα να ρωτησω αν στο adult πηγαινουν παππουδες.
τι ηλικιες πηγαινουν κυριως σε αυτο το τσοντοσινεμα;

ποιο σινεμα πιστευετε οτι ειναι το καλυτερο για ατομα που ψαχνουν
παππουδες;
 

ATlover

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2015
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα και Καλή Χρονιά. Για μένα σίγουρα ξεκίνησε πολύ καλά!!!!
Πήγα το πρωΐ κατά τής 11:30. Κάθησα όπως πάντα στο καναπέ και χάζευα το έργο.
Στης 1:30 περίπου ακούω κάτι σαν τακούνια να ανεβαίνουν τα σκαλιά προς τον εξώστη.
Ανεβαίνω πάνω και η πρώτη πόρτα ήταν κλειστή το ίδιο και η κουρτίνα.
Κάθησα στην πολυθρόνα μπροστά στην πόρτα να δω τι παίζει.
Μετά από κάνα 5 λεπτό ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια γυναίκα μόνη μέσα στην καμπίνα.
Ήταν κοντουλα με κοντά μαύρα μαλλιά, οχι πάνω από 30. Φορούσε κάτι ψιλές μαύρες γόβες και μονο μαύρα εσώρουχα.
Πρίν προλάβω να μπω μέσα μπήκε ενας άλλος κ κατι λέγανε. Έκατσε μεσα 2 λεπτά μόνο.
Πάω λοιπον και την ρωταω άμα θέλει παρέα κ μού λέει ναι άμα φέρεις κ έναν αλλον τουλάχιστον.
Τής λέω θα ενημερώσω 2 φίλους να έρθουν όπως και έκανα.
Άρχισε να με ξεκουμπωνει το ίδιο κ εγω. Μικρό αλλά πολύ όμορφο κ γευστικό βιζακι!!!
Αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα με πολύ πάθος και μετα σκύβει και μου αρχίζει μια πολύ όμορφη και υγρή πίπα!!!!!
Την ξάπλωσα και άρχισα να την πηδάω με τα δάχτυλά μού μέχρι που έχυσε στα δάχτυλά μού.
Κάθησε πανω μού για κανα 10 λεπτό μέχρι πού εχυσα κ εγώ.
Οί φίλοι μού δυστυχώς δεν μπορούσαν να έρθουν και της το λέω.
Ειχα καυλωσει πάλι από τα χάδια τής και άρχισα να την γλυφω κ εγω.
Κάνω σήμα σε έναν που μας χάζευε να μπει μεσα. Μπήκε κ τον άρχισε με μια ωραια πίπα ταυτόχρονα με μένα. Μετά τού γύρισε το κωλαράκι κ τού λέει μπες!!!
Εκείνος την πιδαγε κ εγω απολάμβανα μια ακόμα πίπα!!!
Εχυσα ξανά ταυτόχρονα με τον αλλον φίλο. Την ευχαριστησαμε και βγήκαμε. Η κοπέλα περίμενε κάνα 20λεπτό ακόμα αλλά δεν μπήκε κάνεις και έφυγε.
Ωραίο δωράκι για την γιορτή μού σήμερα.
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Καλημέρα και Καλή Χρονιά. Για μένα σίγουρα ξεκίνησε πολύ καλά!!!!
Πήγα το πρωΐ κατά τής 11:30. Κάθησα όπως πάντα στο καναπέ και χάζευα το έργο.
Στης 1:30 περίπου ακούω κάτι σαν τακούνια να ανεβαίνουν τα σκαλιά προς τον εξώστη.
Ανεβαίνω πάνω και η πρώτη πόρτα ήταν κλειστή το ίδιο και η κουρτίνα.
Κάθησα στην πολυθρόνα μπροστά στην πόρτα να δω τι παίζει.
Μετά από κάνα 5 λεπτό ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια γυναίκα μόνη μέσα στην καμπίνα.
Ήταν κοντουλα με κοντά μαύρα μαλλιά, οχι πάνω από 30. Φορούσε κάτι ψιλές μαύρες γόβες και μονο μαύρα εσώρουχα.
Πρίν προλάβω να μπω μέσα μπήκε ενας άλλος κ κατι λέγανε. Έκατσε μεσα 2 λεπτά μόνο.
Πάω λοιπον και την ρωταω άμα θέλει παρέα κ μού λέει ναι άμα φέρεις κ έναν αλλον τουλάχιστον.
Τής λέω θα ενημερώσω 2 φίλους να έρθουν όπως και έκανα.
Άρχισε να με ξεκουμπωνει το ίδιο κ εγω. Μικρό αλλά πολύ όμορφο κ γευστικό βιζακι!!!
Αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα με πολύ πάθος και μετα σκύβει και μου αρχίζει μια πολύ όμορφη και υγρή πίπα!!!!!
Την ξάπλωσα και άρχισα να την πηδάω με τα δάχτυλά μού μέχρι που έχυσε στα δάχτυλά μού.
Κάθησε πανω μού για κανα 10 λεπτό μέχρι πού εχυσα κ εγώ.
Οί φίλοι μού δυστυχώς δεν μπορούσαν να έρθουν και της το λέω.
Ειχα καυλωσει πάλι από τα χάδια τής και άρχισα να την γλυφω κ εγω.
Κάνω σήμα σε έναν που μας χάζευε να μπει μεσα. Μπήκε κ τον άρχισε με μια ωραια πίπα ταυτόχρονα με μένα. Μετά τού γύρισε το κωλαράκι κ τού λέει μπες!!!
Εκείνος την πιδαγε κ εγω απολάμβανα μια ακόμα πίπα!!!
Εχυσα ξανά ταυτόχρονα με τον αλλον φίλο. Την ευχαριστησαμε και βγήκαμε. Η κοπέλα περίμενε κάνα 20λεπτό ακόμα αλλά δεν μπήκε κάνεις και έφυγε.
Ωραίο δωράκι για την γιορτή μού σήμερα.
χρονια πολλα γιαννη να χαιρεσαι την γιορτη σου παντα τετοια.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλημέρα και Καλή Χρονιά. Για μένα σίγουρα ξεκίνησε πολύ καλά!!!!
Πήγα το πρωΐ κατά τής 11:30. Κάθησα όπως πάντα στο καναπέ και χάζευα το έργο.
Στης 1:30 περίπου ακούω κάτι σαν τακούνια να ανεβαίνουν τα σκαλιά προς τον εξώστη.
Ανεβαίνω πάνω και η πρώτη πόρτα ήταν κλειστή το ίδιο και η κουρτίνα.
Κάθησα στην πολυθρόνα μπροστά στην πόρτα να δω τι παίζει.
Μετά από κάνα 5 λεπτό ανοίγει η πόρτα και βλέπω μια γυναίκα μόνη μέσα στην καμπίνα.
Ήταν κοντουλα με κοντά μαύρα μαλλιά, οχι πάνω από 30. Φορούσε κάτι ψιλές μαύρες γόβες και μονο μαύρα εσώρουχα.
Πρίν προλάβω να μπω μέσα μπήκε ενας άλλος κ κατι λέγανε. Έκατσε μεσα 2 λεπτά μόνο.
Πάω λοιπον και την ρωταω άμα θέλει παρέα κ μού λέει ναι άμα φέρεις κ έναν αλλον τουλάχιστον.
Τής λέω θα ενημερώσω 2 φίλους να έρθουν όπως και έκανα.
Άρχισε να με ξεκουμπωνει το ίδιο κ εγω. Μικρό αλλά πολύ όμορφο κ γευστικό βιζακι!!!
Αρχίζουμε τα γλωσσοφιλα με πολύ πάθος και μετα σκύβει και μου αρχίζει μια πολύ όμορφη και υγρή πίπα!!!!!
Την ξάπλωσα και άρχισα να την πηδάω με τα δάχτυλά μού μέχρι που έχυσε στα δάχτυλά μού.
Κάθησε πανω μού για κανα 10 λεπτό μέχρι πού εχυσα κ εγώ.
Οί φίλοι μού δυστυχώς δεν μπορούσαν να έρθουν και της το λέω.
Ειχα καυλωσει πάλι από τα χάδια τής και άρχισα να την γλυφω κ εγω.
Κάνω σήμα σε έναν που μας χάζευε να μπει μεσα. Μπήκε κ τον άρχισε με μια ωραια πίπα ταυτόχρονα με μένα. Μετά τού γύρισε το κωλαράκι κ τού λέει μπες!!!
Εκείνος την πιδαγε κ εγω απολάμβανα μια ακόμα πίπα!!!
Εχυσα ξανά ταυτόχρονα με τον αλλον φίλο. Την ευχαριστησαμε και βγήκαμε. Η κοπέλα περίμενε κάνα 20λεπτό ακόμα αλλά δεν μπήκε κάνεις και έφυγε.
Ωραίο δωράκι για την γιορτή μού σήμερα.

Δεν πήρες κάνα τηλέφωνο ρε τύπε; Έτσι τα αφήνουν αυτά! Και μένα μου έχει τύχει αλλά όχι σε σινεμά σε club στις Τζιτζιφιές. Hθελε δυό και τρεις και εκατόν δεκατρείς. Το περίεργο είναι ότι δεν μπορούσα να βρω άτομα και η γκόμενα σπάστηκε και απλά μου τον έπαιξε χωρίς καπότα και τα έχυσα πάνω της.

:bigdick: :bigdick:
 

gotrek

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Παιζει κανα ζευγαρι σημερα στο ΑΤ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom