Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)

Kwstasikis

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
87
Like
0
Πόντοι
0
Τομουλα
Εμαθα κ ποια εισαι
Εχεις κανει πολλα κ σε πολλους
Προσεχε
warnpmod.gif
 προσωπικες[/URL] απειλες
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Έκανα μια σκέψη για όλο αυτό το θέμα με το Α/Τ πάμε πολλοί για να γαμήσουμε καμία γκόμενα που θα σκάσει μύτη εκεί ή κρός και δίνουμε 8€ είσοδο και αν γαμήσουμε κιόλας ενώ με 2€ επιπλέον μπορούμε να γαμήσουμε στα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο όποια θέλουμε (άλλωστε σιγά τις γκόμενες που έρχονται στο Α/Τ) εκτός ότι στο Μεταξουργείο παίζει ποικιλία απο γυναίκες και προγράμματα όπως ακαποτη πίπα κωλαράκι κλπ. Οπότε μήπως είναι καλύτερα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου απο το να παρακαλάς την κάθε μια που μπαίνει στο Α/Τ για να γαμήσεις;;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Έκανα μια σκέψη για όλο αυτό το θέμα με το Α/Τ πάμε πολλοί για να γαμήσουμε καμία γκόμενα που θα σκάσει μύτη εκεί ή κρός και δίνουμε 8€ είσοδο και αν γαμήσουμε κιόλας ενώ με 2€ επιπλέον μπορούμε να γαμήσουμε στα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο όποια θέλουμε (άλλωστε σιγά τις γκόμενες που έρχονται στο Α/Τ) εκτός ότι στο Μεταξουργείο παίζει ποικιλία απο γυναίκες και προγράμματα όπως ακαποτη πίπα κωλαράκι κλπ. Οπότε μήπως είναι καλύτερα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου απο το να παρακαλάς την κάθε μια που μπαίνει στο Α/Τ για να γαμήσεις;;

όχι ρε φίλος... δε πάμε να παρακαλέσουμε καμία!
για την φάση της καλτιλας πάμε!
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Έκανα μια σκέψη για όλο αυτό το θέμα με το Α/Τ πάμε πολλοί για να γαμήσουμε καμία γκόμενα που θα σκάσει μύτη εκεί ή κρός και δίνουμε 8€ είσοδο και αν γαμήσουμε κιόλας ενώ με 2€ επιπλέον μπορούμε να γαμήσουμε στα μπουρδέλα στο Μεταξουργείο όποια θέλουμε (άλλωστε σιγά τις γκόμενες που έρχονται στο Α/Τ) εκτός ότι στο Μεταξουργείο παίζει ποικιλία απο γυναίκες και προγράμματα όπως ακαποτη πίπα κωλαράκι κλπ. Οπότε μήπως είναι καλύτερα τα μπουρδέλα του Μεταξουργείου απο το να παρακαλάς την κάθε μια που μπαίνει στο Α/Τ για να γαμήσεις;;

τυπε δεν ειναι οικονομικο το κινητρο, ειναι βαθυτερες οι εννοιες, μην γινεσαι τοσο ρηχος  :2funny:
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
τυπε δεν ειναι οικονομικο το κινητρο, ειναι βαθυτερες οι εννοιες, μην γινεσαι τοσο ρηχος  :2funny:
εγω πολλες φορες παω ξερωντας οτι δεν θα γινει τπτ. το adult μου βγαζει μια σκοτεινη πτυχη του εαυτου μου
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μου αρεσει που ειμαι ταξιδι στο εξωτερικο για τις διακοπαρες μου και να εχω τον Kwstasikis kwstas να ασχολειται με το που ειμαι και το ποιος ειμαι .την καλημερα μου και να σας πω ερχετε με την επιστροφη μου κατι καλο στο σινεμα.
 

dskoul

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2006
Μηνύματα
410
Like
408
Πόντοι
21
μου αρεσει που ειμαι ταξιδι στο εξωτερικο για τις διακοπαρες μου και να εχω τον Kwstasikis kwstas να ασχολειται με το που ειμαι και το ποιος ειμαι .την καλημερα μου και να σας πω ερχετε με την επιστροφη μου κατι καλο στο σινεμα.

Ρε φιλε ...
στα αρχιδια του σε εχει γραμμενο ...
και αυτος και πολλοι αλλοι

απλα εισαι ψαρακλας και ψαρωνεις ...
ψαρωνεις ... και συνεχιζει ο κοσμος να σε δουλευει ...

σταματα να τσιμπας ;)

Καλες διακοπες!
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
μου αρεσει που ειμαι ταξιδι στο εξωτερικο για τις διακοπαρες μου και να εχω τον Kwstasikis kwstas να ασχολειται με το που ειμαι και το ποιος ειμαι .την καλημερα μου και να σας πω ερχετε με την επιστροφη μου κατι καλο στο σινεμα.

καλές διακοπές φίλος...  :hi:
καλά να περάσεις και σε περιμένουμε μαζί με το "καλό" σου  :erection: :erection:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Τομουλα
Εμαθα κ ποια εισαι
Εχεις κανει πολλα κ σε πολλους
Προσεχε
warnpmod.gif
 [size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt]προσωπικες[/URL] απειλες[/size][/size][/size][/size][/size][/size]

:new_shocked: :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
warnwarn.gif
 μην[/URL] ξανακάνεις αυτή την παράθεση
 

kaboul

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.298
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
16
μου αρεσει που ειμαι ταξιδι στο εξωτερικο για τις διακοπαρες μου και να εχω τον Kwstasikis kwstas να ασχολειται με το που ειμαι και το ποιος ειμαι .την καλημερα μου και να σας πω ερχετε με την επιστροφη μου κατι καλο στο σινεμα.
που εχεις παει τυπε?
 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
εχω επισκευτει 14 φορες το Δεκεμβριο το ΑΤ, αν τα προηγουμενα τρια χρονια δε πετυχενα 5-6 ζευγαρια θα ελεγα οτι οι γυναικες εκει μεσα ειναι αστικος μυθος!
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
εχω επισκευτει 14 φορες το Δεκεμβριο το ΑΤ, αν τα προηγουμενα τρια χρονια δε πετυχενα 5-6 ζευγαρια θα ελεγα οτι οι γυναικες εκει μεσα ειναι αστικος μυθος!

τυπε συγνωμη. αν ξεραμε οτι θα χεις τοσες καυλες το δεκεμβρη, θα πηγαιναμε ολοι τις γκομενες μας στο ΑΤ.

Με ποια λογικη δεν λαμβανεις υπ οψη σου παραγοντες οπως ωρα/διαθεση κοσμου/συγκυριες κτλ? Ακομη και η βροχη ειναι ανασταλτικος παραγοντας
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
899
Κριτικές
15
Like
2.015
Πόντοι
2.477
Σημερα
μεσημερι 15.20 επισκεψη στο σινεμα μεσηλικο ζευγαρι.
η κυρια κοντη και παχουλη χωρις ιδιαιτερα χαρακτηριστικα στο προσωπο.
εκαναν την εισοδο τους  στην κεντρικη αιθουσα και μπηκαν στη μεσαια καμπινα.
στη διπλανη καμπινα μπηκαν και κλειδωθηκαν ενας νεαρος και ενας σαλιαρης παππους.
λογικα οταν το ζευγαρι ετοιμαστηκε....βγηκαν απο την διπλανη καμπινα ο παππους και ο νεαρος.
αμεσως ακουστηκε το "ΕΞΩ ΕΞΩ" και ο σαλιαρης παππους βγηκε με την ουρα στα σκελια απο την καμπινα λες και ειχε φαει φαπες και κλειστικε ξανα στην διπλανη καμπινα προφανως να παιρνει ματι.
ακουγαμε βρισιδια,σφαλιαρες,ξεφτυλικια και η κυρα βογγαγε σε ορισμενες φασεις λες και την περναγανε απο τορνο και σε αλλες στιγμες βογγαγεε λες και καιγοταν με το ταψι απο τον φουρνο.
διαρκεια γυρω στα 45 λεπτα καθως στο τελος υπηρξε και σοσιαλ τα'ι'μ με τον νεαρο που θα εχουν και μελλοντικη επικοινωνια στο μεσεντζερ.
επισης ενας κοντοπιθαρος κυριος σε καθε κραυγη της κυριας πηγαινε και ελεγχε την πορτα μηπως και...αλλα δαγκωνε το πομολο καθως μεχρι και εκει εφτανε.
η φαση της καλτιλας που εχει αναφερθει σε προηγουμενες σελιδες!!!  :erection:

 

KURACBIG

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2016
Μηνύματα
70
Like
26
Πόντοι
0
τυπε συγνωμη. αν ξεραμε οτι θα χεις τοσες καυλες το δεκεμβρη, θα πηγαιναμε ολοι τις γκομενες μας στο ΑΤ.

Με ποια λογικη δεν λαμβανεις υπ οψη σου παραγοντες οπως ωρα/διαθεση κοσμου/συγκυριες κτλ? Ακομη και η βροχη ειναι ανασταλτικος παραγοντας
[/quote
πιστεψε με λαμβανω υπ'οψη ολους τους παραγοντες...    η συχνοτητα ωφειλεται στη αδεια απο την δουλεια, αλλα και στη μετακομιση στο κεντρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom