Νέα

Τσοντοσινεμά 8 Downtown

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vrettos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 14K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
το γαμησες κ ψοφησε..
ουτε ο αφεντικος δεν θα τα εγραφε ετσι..
ποσο αμοιβαδα μπορει να εισαι ρε τυπε που πιστευεις οτι ετσι θα τσιμπησουν τιποτε τελειωμενοι βλαχοι κ θ αποκτησει κινηση ο βοθρος???
τυπε για να ξερεις .αν ανεβαζω καποια ποστ για το μαγαζι το κανω καθαρα για εμενα και τους συναγωνιστες μου να περναμε καλα και να γινετε και λιγο διαφημιση για τον χωρο μπας και ερχονται ποιο πολλα ζευγαρια.χεστηκα για τον ιδιοκτητη να του κανω διαφημιση.ας κανει μονος του.εγω σου ξαναλεω την παρτη μου κοιταω.λοιπον κοιτα και εσυ την δικια σου και αν σου δεν σου αρεσει ο χωρος δικαιωμα σου.ασε εμας που μας αρεσει οτι και να γραφουν να κανουμε την δουλεια μας οπως θελουμε.δεν επεβαλα ποτεσε κανεναν και τιποτα για το μερος .το υποστηριζω επειδη εμενα οπως και πολλους αλλους μας καυλωνει .

ΥΓ.την καλημερα μου και εισαι ελευθερος να γραφεις οτι θελεις δεν μου καιγεται καρφακι .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
πια μισα ρε μαλακα τομα ιταν γινεκες στις φωτο στα 100 αντομα τα 10 και αν ινε γινεκες
2 3 γκαλα μουνια ενα οραια κσαντο ιδα
βρομαει πσολαρια ρε
.  στο τελος βαλε gr .
θα σωθεις.εχει κατι πολυ καλες προσφορες σε γυαλια ορασεως μεχρι το τελος του 2016 προλαβαινεις. :birdman: :birdman: :jerking: :jerking: :2funny: :2funny:


ΥΓ.παντος φιλικα εχω αρχισει να ανησυχώ για εσενα γιατι εκτος απο δυσλεξία εχεις αρχισει να εμφανιζεις και συμπτώματα μυωπίας  
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
τελικά η ξανθιά ήρθε αλλά γαμιετε επιλεκτικα και μάλιστα ένας που μπήκε σε καμπίνα μαζί της και της είπε ότι την έχει δει στην Καβάλας να κάνει πεζοδρόμιο του το αρνήθηκε μεν αλλά με την δικαιολογία να πάρει αέρα βγήκε από την καμπίνα και τον άφησε συξηλο
και μετά αφού έκανε στον εξοστη ξαναμπήκε με κάποιον που της έκανε νόημα οπότε στημένη η δουλειά
Μετα απο αυτα που γραφτηκαν η ξανθια που ερχοταν στο Α/Τ συνηθως Παρασκευη ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ
Την εχει δει κανενας εδω και τοσο καιρο;;; για να δω θα εμφανηστει σημερα;
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Μετα απο αυτα που γραφτηκαν η ξανθια που ερχοταν στο Α/Τ συνηθως Παρασκευη ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ
Την εχει δει κανενας εδω και τοσο καιρο;;; για να δω θα εμφανηστει σημερα;

αυτό ξανάπες  το φίλος...
είχαμε κάνα νεότερο μήπως?
 

Blackdove

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2016
Μηνύματα
1.920
Κριτικές
3
Like
49
Πόντοι
16
Μετα απο αυτα που γραφτηκαν η ξανθια που ερχοταν στο Α/Τ συνηθως Παρασκευη ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ
Την εχει δει κανενας εδω και τοσο καιρο;;; για να δω θα εμφανηστει σημερα;
[/quote


Πηγε να βαψει ριζα μαλλον η τυπισσα! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ANDREIOS

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.149
Κριτικές
13
Like
1.694
Πόντοι
6.255
Μετα απο αυτα που γραφτηκαν η ξανθια που ερχοταν στο Α/Τ συνηθως Παρασκευη ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΕ
Την εχει δει κανενας εδω και τοσο καιρο;;; για να δω θα εμφανηστει σημερα;
Απο οτι σημπερανα η Ξανθια ηταν πληρωμενη που ηρθε για να γινει το σκινηκο και οι αμπαλοι να γινουν θαμωνες μπας και γαμησουν οποτε καλα το καταλαβα οτι τα σκινηκα ειναι στημενα με αβανταδορους για αυτο αναρωτηθηκα γιατι πανε ΜΟΝΟ στο Α/Τ και δεν πανε και σε αλλα τσοντοσινεμα μου εκανε Εντυπωση
Οποτε μην σας ποιανουν ΚΟΡΟΪΔΑ. Αν δεν δειτε σε αλλα τσοντοσινεμα τετοια σκηνικα τοτε ειναι αυτα που σας λεω. Και μια συμβουλη ΝΑ ΜΠΟΙΚΟΤΑΡΕΤΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Απο οτι σημπερανα η Ξανθια ηταν πληρωμενη που ηρθε για να γινει το σκινηκο και οι αμπαλοι να γινουν θαμωνες μπας και γαμησουν οποτε καλα το καταλαβα οτι τα σκινηκα ειναι στημενα με αβανταδορους για αυτο αναρωτηθηκα γιατι πανε ΜΟΝΟ στο Α/Τ και δεν πανε και σε αλλα τσοντοσινεμα μου εκανε Εντυπωση
Οποτε μην σας ποιανουν ΚΟΡΟΪΔΑ. Αν δεν δειτε σε αλλα τσοντοσινεμα τετοια σκηνικα τοτε ειναι αυτα που σας λεω. Και μια συμβουλη ΝΑ ΜΠΟΙΚΟΤΑΡΕΤΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ

Δε συμφωνώ…
Έχω δει αρκετά σκηνικά εκεί μέσα. Όχι μόνο με την “ξανθιά” ή με ζευγάρια που έπαιξαν με πολλούς για να πεις ότι είναι φτιαγμένο σκηνικό αλλά και ζευγάρια που έπαιξαν μόνοι τους σε καναπέ ή και καμπίνα οπότε ούτε καν σκέψη για στημένο.
Εγώ προσωπικά έχω πάει και σε άλλα σινεμά αλλά αυτό με βολεύει καλύτερα και η αλήθεια είναι ότι μόνο στον μπλου στο Πειραιά έχω πετύχει μια φορά σκηνικό.
Τώρα ο καθένας είναι ελεύθερος να πιστεύει ότι θέλει. Εγώ απλά τοποθετήθηκα πάνω σε αυτό που είπες. Καλή συνέχεια
 
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Αραγε εχει γινει καλυτερο σκηνικο απτη πιτσιρικα που ειχα φερει εγω πριν κανα 4μηνο και γλεντησε ολο το μαγαζι?
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
Αραγε εχει γινει καλυτερο σκηνικο απτη πιτσιρικα που ειχα φερει εγω πριν κανα 4μηνο και γλεντησε ολο το μαγαζι?

έχει αρκετά σκηνικά από τότε...
εγώ στο συγκεκριμένο γλέντι που λες δεν ήμουν  :headbang: :headbang:
μπορείς όμως να την φέρεις πάλι για να  :fuck2: :fuck2: έχουμε άποψη  και να σου πούμε με σιγουριά ποιο ήταν το καλύτερο σκηνικό  :2funny: :2funny:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
καλησπερα και απο εμενα εστω και αργα.
ραντεβου με την ξανθια μετα απο καιρο απουσιας στον ΑΤ.
ΣΑΒΒΑΤΟ βραδυ μετα απο ενημερωση στο facebook αν και τελυταια στιγμη πηγαμε 22.50.
βολτα στην κεντρικη αιθουσα για ψαρεμα και βουρ επανω για παιχνιδι.
με το που μπηκε με το μαυρο δικτυωτο φορεματακι χωρις εσωρουχα καθολου ψαρεψε 2 ψηλους και μπηκε καμπινα 2η επανω
καθησε ενα 15 με πιπα και στησιμο στα 4 οπου απο εξω ειχαν μαζευτει αλλοι 10 αλλα ολοι για ματι μιας και το κουρτινακι ηταν ανοιχτο.
μετα 15 λεπτα καυλας οπου αν και gay οι περισσοτεροι τους ειχε καυλωσει τοσο με τις φωνες της οπου την ακολουθουσαν και την χαζευαν.
εξοδο για να παρει αερα γυμνη και αλλαγη θεσης στον δευτερο καναπε δεξια κεντρικη αιθουσα.
οι 2 ψηλοι την ακολουθησαν μαζι με τον εναν να στεκετε ποιο ακρη και τον αλλο να αλλαζει καποτα και να συνεχιζει καθησμενος στον καναπε να του περνει πιπα μεχρι να γινει πετρα κια να ερθει ο επομενος γυρος.
μπηκα και εγω στο παιχνιδι και εκανα νοημα του ψηλου να κατσει καναπε και να ανεβει η ξανθια απο πανω του (επιθυμια της απο πριν παμε) και να την παρουμε αυτον απο μπροστα και εγω απο πισω διπλο γαμησακι.
οι φωνες της και εδω εκαναν καποιος gay ναπερνουν πιπα και να αλληλομαλακιζονται διπλα μας και στον απο πισω καναπε .
σφηροκοπημα μκανενα 10λεπτο σε διπλη σταση και το τελος απο εμας και αυτη .
ωρα για ενα τσιγαρακι και 23.45 αποχωρηση για σπιτια μας .
θα επανελθουμε συντομα .

ο λογος εξαφανισης για να μην αναρωτιουνται καποιοι ειναι καθαρα προσωπικοι και εχουν τελειωσει .

εις το επανηδειν (απο την ξανθια).

:hi: :hi: :hi:

οσοι ηταν εκει το βραδυ ας επιβαιβεωσουν το σκηνικο .
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
Απο οτι σημπερανα η Ξανθια ηταν πληρωμενη που ηρθε για να γινει το σκινηκο και οι αμπαλοι να γινουν θαμωνες μπας και γαμησουν οποτε καλα το καταλαβα οτι τα σκινηκα ειναι στημενα με αβανταδορους για αυτο αναρωτηθηκα γιατι πανε ΜΟΝΟ στο Α/Τ και δεν πανε και σε αλλα τσοντοσινεμα μου εκανε Εντυπωση
Οποτε μην σας ποιανουν ΚΟΡΟΪΔΑ. Αν δεν δειτε σε αλλα τσοντοσινεμα τετοια σκηνικα τοτε ειναι αυτα που σας λεω. Και μια συμβουλη ΝΑ ΜΠΟΙΚΟΤΑΡΕΤΕ ΟΣΟΥΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕ ΤΗΝ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ ΣΑΣ
καλησπερα ΑΝΔΡΕΙΕ φιλικα σου παραθετω τα παρακατω .
απαντησα στο ερωτημα σου το πρωτο με την περιγραφη του Σαββατου .
ΟΣΟ αφορα το δευτερο με τα τσοντοσινεμα δεν ξερω αλλα μαλλον εχεις να πας και ρο στα υπολοιπα να δεις τι γινετε.
μαλλον εκτος απο το ΑΤ και το BLUE και το ΑTRAXX ολα τα υπολοιπα δεν προκειτε να ξαναπαταγε γυναικα αν πηγαινε απο την βρομα.
εγω πιστευω οτι αυτος ειναι ο λογος που δεν γραφουν για τα υπολοιπα.
+ οτι οι περισσοτεροι στα υπολοιπα ειναι αλλοδαποι που πιθανον να μην μπαινουν στο sait.
:hi: :hi:

 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
καλησπερα και απο εμενα εστω και αργα.
ραντεβου με την ξανθια μετα απο καιρο απουσιας στον ΑΤ.
ΣΑΒΒΑΤΟ βραδυ μετα απο ενημερωση στο facebook αν και τελυταια στιγμη πηγαμε 22.50.
βολτα στην κεντρικη αιθουσα για ψαρεμα και βουρ επανω για παιχνιδι.
με το που μπηκε με το μαυρο δικτυωτο φορεματακι χωρις εσωρουχα καθολου ψαρεψε 2 ψηλους και μπηκε καμπινα 2η επανω
καθησε ενα 15 με πιπα και στησιμο στα 4 οπου απο εξω ειχαν μαζευτει αλλοι 10 αλλα ολοι για ματι μιας και το κουρτινακι ηταν ανοιχτο.
μετα 15 λεπτα καυλας οπου αν και gay οι περισσοτεροι τους ειχε καυλωσει τοσο με τις φωνες της οπου την ακολουθουσαν και την χαζευαν.
εξοδο για να παρει αερα γυμνη και αλλαγη θεσης στον δευτερο καναπε δεξια κεντρικη αιθουσα.
οι 2 ψηλοι την ακολουθησαν μαζι με τον εναν να στεκετε ποιο ακρη και τον αλλο να αλλαζει καποτα και να συνεχιζει καθησμενος στον καναπε να του περνει πιπα μεχρι να γινει πετρα κια να ερθει ο επομενος γυρος.
μπηκα και εγω στο παιχνιδι και εκανα νοημα του ψηλου να κατσει καναπε και να ανεβει η ξανθια απο πανω του (επιθυμια της απο πριν παμε) και να την παρουμε αυτον απο μπροστα και εγω απο πισω διπλο γαμησακι.
οι φωνες της και εδω εκαναν καποιος gay ναπερνουν πιπα και να αλληλομαλακιζονται διπλα μας και στον απο πισω καναπε .
σφηροκοπημα μκανενα 10λεπτο σε διπλη σταση και το τελος απο εμας και αυτη .
ωρα για ενα τσιγαρακι και 23.45 αποχωρηση για σπιτια μας .
θα επανελθουμε συντομα .

ο λογος εξαφανισης για να μην αναρωτιουνται καποιοι ειναι καθαρα προσωπικοι και εχουν τελειωσει .

εις το επανηδειν (απο την ξανθια).

:hi: :hi: :hi:

οσοι ηταν εκει το βραδυ ας επιβαιβεωσουν το σκηνικο .

:hi: :hi: :hi: :hi:
 

mousatos_32

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
16
μα καλά από το Σάββατο δε βρέθηκε κανείς να αναφέρει τίποτα???
δεν ήταν άτομα του μπου εκεί????

  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

thomas115656

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2011
Μηνύματα
960
Κριτικές
31
Like
690
Πόντοι
996
μα καλά από το Σάββατο δε βρέθηκε κανείς να αναφέρει τίποτα???
δεν ήταν άτομα του μπου εκεί????

  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
μαλλον θα σκεφτονται μην τους κραξουν σαν και εμενα με το που γραψω κατι .αλλα γραμμενους τους εχω ολους και θα συνεχιζω οποτε παμε και περναμε καλα να το γραφω.
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
μαλλον θα σκεφτονται μην τους κραξουν σαν και εμενα με το που γραψω κατι .αλλα γραμμενους τους εχω ολους και θα συνεχιζω οποτε παμε και περναμε καλα να το γραφω.

ακριβως ετσι. απο τη μια κραξιμο και μαλακιες οτι δε παταει γυναικα εκει μεσα και απο την αλλη οταν παταει, τη διωχνουν με το τροπο τους και τισ μαλακιες τους εδω.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom