Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά όλο αυτό ξεκίνησε όταν κάποιος (βαριέμαι να ψάξω τώρα όλα τα ποστ) αποκάλεσε την Άντζελα "Άντζελο"... ήταν κακόβουλο. Και εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα. Αντιεπαγγελματικό; Μπορεί. Πίσω όμως από ένα προφίλ κρυβόμαστε και σχολιάζουμε ανθρώπους που εκτίθεντε εδώ και στο κάτω κάτω δεν έχουν κρύψει και το τι είναι. Γνώμη μου πάντα και ξεκαθαρίζω οτι ποτέ δεν έχω γνωρίσει την Άντζελα από κοντά.

Αφού ρε τύπε άντρας είναι, πως θέλεις να τον αποκαλέσει
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά όλο αυτό ξεκίνησε όταν κάποιος (βαριέμαι να ψάξω τώρα όλα τα ποστ) αποκάλεσε την Άντζελα "Άντζελο"... ήταν κακόβουλο. Και εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα. Αντιεπαγγελματικό; Μπορεί. Πίσω όμως από ένα προφίλ κρυβόμαστε και σχολιάζουμε ανθρώπους που εκτίθεντε εδώ και στο κάτω κάτω δεν έχουν κρύψει και το τι είναι. Γνώμη μου πάντα και ξεκαθαρίζω οτι ποτέ δεν έχω γνωρίσει την Άντζελα από κοντά.
λογο σε ολο αυτο ειχε η αντζελα να απαντηση.οι αλλες τι πεταχτικαν και ελεγαν τα χιλια δυο.τσπ κακο κανουν στον εαυτο τους και στην δουλεια τους.οσο για την αντζελα ολοι ξερουμε τι ειναι δεν μαθαμε κατι καινουριο το μονο που μπορουσε να κανει ηταν να τον αγνοησει.το θεμα ειναι ενα οτι το μαγαζι αυτο καποτε ειχε δυνατα χαρτια αυτη την στιγμη δεν εχει κατι να προσφερει γνωμη μου παντα σε σχεση με αλλα μαγαζια που οι κοπελες ειναι αστερια
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Και για την ποιότητα των κοριτσιών θα διαφωνήσω, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Εξάλλου εγώ δεν το διαλλέγω με αυτό το κριτήριο, αλλά λόγω καθαριότητας κυρίως και λόγω του οτι δεν έχω χρόνο να το ψάξω περισσότερο, αφού είμαι από επαρχία. Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε. Αλλο όμως να λες οτι δεν έχει όμορφες κοπέλες και άλλο το οτι οι φωτογραφίες είναι ανακριβείς.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Και για την ποιότητα των κοριτσιών θα διαφωνήσω, αλλά αυτό είναι υποκειμενικό. Εξάλλου εγώ δεν το διαλλέγω με αυτό το κριτήριο, αλλά λόγω καθαριότητας κυρίως και λόγω του οτι δεν έχω χρόνο να το ψάξω περισσότερο, αφού είμαι από επαρχία. Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα που λένε. Αλλο όμως να λες οτι δεν έχει όμορφες κοπέλες και άλλο το οτι οι φωτογραφίες είναι ανακριβείς.
ισως καποιοι αλλοι να το βλεπουν σαν αναληθεις τις φωτο και αλλοι οχι ακριβεις αυτο ειναι του καθενος.οσο για την καθαριοτητα που λες στα ιδια επιπεδα και σε ακομη καλυτερα ειναι αρκετα στουντιο στην αθηνα
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Δε λέω όχι. Απλά με βολεύει και η περιοχή και δε μπάινω σε διαδικάσία να το ψάξω. Αλλάξαμε και θέμα, αλλά μάλλον σε αυτό το σάιτ συνηθίζεται! Να είστε όλοι καλά και να περνάτε καλά... Και μη μαλώνετε ρε παίδες... δεν αξίζει να χαλιόμαστε για μικροπράγματα. Ο καθένς έχει την άποψή του και είναι σεβαστή, εφόσον την εκφράζει πολιτισμένα...
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Ναι
Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά όλο αυτό ξεκίνησε όταν κάποιος (βαριέμαι να ψάξω τώρα όλα τα ποστ) αποκάλεσε την Άντζελα "Άντζελο"... ήταν κακόβουλο. Και εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα. Αντιεπαγγελματικό; Μπορεί. Πίσω όμως από ένα προφίλ κρυβόμαστε και σχολιάζουμε ανθρώπους που εκτίθεντε εδώ και στο κάτω κάτω δεν έχουν κρύψει και το τι είναι. Γνώμη μου πάντα και ξεκαθαρίζω οτι ποτέ δεν έχω γνωρίσει την Άντζελα από κοντά.

Ναι, και κάτι τρέχει στα γύφτικα. .  . . .

Σιγά την βρισιά. Εδώ πέφτουν γαμοστρβίδια, και η μαντάμ κόλησε σε μια "μισή αλήθεια"

Άσε που στο ίδιο της το νήμα (Φυλής 104) απαξιούσε να απαντήσει σε ερωτήσεις Συναδέλφων για το αν είναι Τρανσ η όχι.

Οπότε, από την στιγμή που δεν αποδέχεαι και σέβεσαι τον ευατό σου, το κρύβεις από τους δυνητικούς πελάτες, πως περιμένεις να σε δεχθούν οι άλλοι.

Επίσης, η μαντάμ έχει το κακό συνήθειο να μπαίνει σε κάθε νήμα και να διαφημίζεται με κάθε τρόπο.
Ακόμα και εδώ , αν πρόσεξες, αντί να απαντήσει για το θέμα της φωτό, έγραψε ένα κατεβατό περί ανέμων και υδάτων: ντουσιέρες, μπουρνούζια, σεντόνια, ποτά, μπα΄ρμαν, διαωνισμούς, κληρώσεις, μπλα-μπλα-μπλα . . . . .

όπως και σε ένα άλλο νήμα:
Αλλά για την ταμπακιέρα, τίποτα . . .
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Πολλα μελη βλεπω με πολυ λιγα ποστς και εχουνε και αποψη...χμ...κατι βρωμαει...
:think: :think:
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Δλδ άποψη έχουν μόνο τα μέλη με πολλά πόστς; Δημοκρατικό... μήπως να περάσουμε και βασική εκπάιδευση ρε πάλιουρα; Κάνε μας τη χάρη... βλέπετε παντού φαντάσματα που δεν υπάρχουν
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Αφού ρε τύπε άντρας είναι, πως θέλεις να τον αποκαλέσει

To γαμάς κι εσύ!
Δεν είναι πλέον άντρας, ήταν πριν κάνει αλλαγή φύλλου. Τώρα κι η ταυτότητά της γυναίκα γράφει!

Αν δεν σου αρέσει αυτός ο νόμος τα παράπονά σου στον Ευρωπαϊκό νομοθέτη στο Στρασβούργο!
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Αφού ρε τύπε άντρας είναι, πως θέλεις να τον αποκαλέσει
Χωρις να παρεξηγηθω καθως δεν γνωριζω την Αντζελα

Το τι ηταν καποτε δεν νομιζω οτι αφορα κανεναν, καθως ολοι γνωριζουμε, η φανταζομαστε το μαρτυριο και την δυσκολια που περνανε τα εν λογω ατομα, νιωθωντας ως φυλακισμενα σε αλλο σωμα και την αγωνια να παλευουν για μια αποδοχη στον κοινωνικο περιγυρο και στην προσωπικη ζωη, που οι περισσοτεροι δεν καταφερνουν ουτε ως "υγειεις"

Ηταν φαουλ και των δυο η συμπεριφορα που επεδειξαν με την συγκρουση συμφεροντων και τις εμμονες που τους διακατεχουν αμφοτερους φανταζομαι (ισως να ειμαι και λαθος σε αυτο το περι εμμονες)

Δεν γνωριζω την Δις Αντζελα και με τον Κο Παιχτουρα εχουμε πιει εναν καφε προσωπικως...

Αυτη ειναι μια γενικη αποψη περι του θεματος χωρις να υποστηριζω κανεναν ....

Γενικως θεωρω οτι ειναι λαθος να μειωνεις τον οποιονδηποτε, οτι κι αν ειναι, αποκαλωντας τον οτι τον ποναει, καθως δεν εχεις πατησει στα βηματα του τραβωντας το μονοπατι του, ωστε να τον καταλαβεις καλυτερα ως ανθρωπο.

Μην λησμονουμε οτι ολα οσα γινονται εχουν μια αιτια !!!!!!!!
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Χωρις να παρεξηγηθω καθως δεν γνωριζω την Αντζελα

Το τι ηταν καποτε δεν νομιζω οτι αφορα κανεναν, καθως ολοι γνωριζουμε, η φανταζομαστε το μαρτυριο και την δυσκολια που περνανε τα εν λογω ατομα, νιωθωντας ως φυλακισμενα σε αλλο σωμα και την αγωνια να παλευουν για μια αποδοχη στον κοινωνικο περιγυρο και στην προσωπικη ζωη, που οι περισσοτεροι δεν καταφερνουν ουτε ως "υγειεις"

Ηταν φαουλ και των δυο η συμπεριφορα που επεδειξαν με την συγκρουση συμφεροντων και τις εμμονες που τους διακατεχουν αμφοτερους φανταζομαι (ισως να ειμαι και λαθος σε αυτο το περι εμμονες)

Δεν γνωριζω την Δις Αντζελα και με τον Κο Παιχτουρα εχουμε πιει εναν καφε προσωπικως...

Αυτη ειναι μια γενικη αποψη περι του θεματος χωρις να υποστηριζω κανεναν ....

Γενικως θεωρω οτι ειναι λαθος να μειωνεις τον οποιονδηποτε, οτι κι αν ειναι, αποκαλωντας τον οτι τον ποναει, καθως δεν εχεις πατησει στα βηματα του τραβωντας το μονοπατι του, ωστε να τον καταλαβεις καλυτερα ως ανθρωπο.

Μην λησμονουμε οτι ολα οσα γινονται εχουν μια αιτια !!!!!!!!

Εξαιρετικός!
Εύγε!!!
 

gtp_x

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2010
Μηνύματα
155
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σε λιγο θα αρχισουν να λενε την αποψη τους και οι επαρχιωτες,που παμε  
απο το στουντιο που το διαφημιζουν δυσφημοντας το παντως θα επαιρνα ευχαριστως την μαρινα κι ας ηταν χοντρη :P
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
σε λιγο θα αρχισουν να λενε την αποψη τους και οι επαρχιωτες,που παμε  
απο το στουντιο που το διαφημιζουν δυσφημοντας το παντως θα επαιρνα ευχαριστως την μαρινα κι ας ηταν χοντρη :P

Δεν δουλεύει πλέον εκεί! ;)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Πάντως οι δίπλα τον έχουν κατακραξει τον παιχτουρα    :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
άνοιξαν και θρεντ σχετικό μολις τωρα  :zfuck: :zfuck: :zfuck:  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom