Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Κο Σαμουι παω, εκει εναι και ο φιλος σου? :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Μπαααα, Μπανγκοκ ειναι. Καναμε παρεα στο πανεπιστημιο.
1.60 και τον αφηνα να με βαραει οταν περναγαν οι καθηγητες για να τον κατηγορησουν για "bullying"... αλλα δεν γινομουν πιστευτος :grin:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=165071.0;attach=463198;image[/img[/URL]]

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


το χω το έμφραγμαaaaaaaaaa!!!!!!  :2funny:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=165071.0;attach=463198;image[/img[/URL]]

:smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:


το χω το έμφραγμαaaaaaaaaa!!!!!!  :2funny:

[/quote]παρε κι'αλλο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • DSCN1265.JPG
    DSCN1265.JPG
    142,8 KB · Εμφανίσεις: 74

johnnyv13

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2010
Μηνύματα
363
Like
100
Πόντοι
1
ενταξει θα εχουμε ομαδικες αυτοκτονιες στο Κο Σαμουι μολις απλωσεις την  κορμαρα σου στισ παραλιες. Σε ευχαριστω για τισ φωτογραφιες σου.Θα τον κανω λαστιχο για σενα ολο το βραδυ
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
ενταξει θα εχουμε ομαδικες αυτοκτονιες στο Κο Σαμουι μολις απλωσεις την  κορμαρα σου στισ παραλιες. Σε ευχαριστω για τισ φωτογραφιες σου.Θα τον κανω λαστιχο για σενα ολο το βραδυ
δεν θα εχω χρονο για παραλιες αγορι μου. Θα εχω 3 προπονησεις την ημερα :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Πω...πω..μιλαμε εχει γινει η g-lykoula ποιημα αριστουργημα!!!Που λειτουργεις g-lykoula να ελθω να σκασω ενα 50ευρω....για σενα αξιζει ο κοπος!!! :boobies:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4

oxi_agapes_mono_sex

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2012
Μηνύματα
2.107
Like
9
Πόντοι
16
2 φορες την ημερα μουαι ται και μια φορα- φιτνες :)

γιατι μαθαινεις πολεμικες τεχνες?

ετοιμαζεσαι να ξεκινησεις αυταρχικο και θες να μαθεις πως να σπας τους πελατες στο ξυλο?
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
αντε αλλη μια φωτο χωρις επαιξεργασια και παω για νανι! φιλακια πολλα, ονειρα γλυκα και πονηρα :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :-* :-* :-* :-*
 

Συνημμένα

  • DSCN1209.JPG
    DSCN1209.JPG
    160,8 KB · Εμφανίσεις: 42

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
γιατι μαθαινεις πολεμικες τεχνες?

ετοιμαζεσαι να ξεκινησεις αυταρχικο και θες να μαθεις πως να σπας τους πελατες στο ξυλο?
εχω ξεκινισει αυταρχικο!!!!!! ελατε να προλαβετε, εχω ακομα 10 μερες :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
εσυ? 50ευρω? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ορχιδεα, Αρτεμης, Καμασουτρα :grin: :-*
Ναι εγω ρε!!!Εχεις γινει Θεα απο τις λιγες...ο Παιχτουρας ξερει που κανει τις χρηματικες επενδυσεις του! :)Απλα θα κανω λιγη υπομονη μπας και κατεβεις προς την περιοχη μου....στο καινουργιο Δ95 που ξανανοιγει παλι,οπως εγραψαν εδω μεσα!!!Ειδεμη θα σου ελθω στο Ορχιδεα! :)
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Ναι εγω ρε!!!Εχεις γινει Θεα απο τις λιγες...ο Παιχτουρας ξερει που κανει τις χρηματικες επενδυσεις του! :)Απλα θα κανω λιγη υπομονη μπας και κατεβεις προς την περιοχη μου....στο καινουργιο Δ95 που ξανανοιγει παλι,οπως εγραψαν εδω μεσα!!!Ειδεμη θα σου ελθω στο Ορχιδεα! :)
σε 10 μερες φευγω για 2 μηνες. Και αυτες της μερες δεν θα κατεβω καθολου στο Δ95...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom