Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τωρα τα βιζια μου εχω να κριψω γιατι εχουν μικρινει :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
01147.jpg
 :grin: :grin:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Αυτες οι χοντρες οπως λες κανουν τρελο γαμησι σε αυτους που μπορουν να το αντεξουν, να το εκτιμησουν και να το ευχαριστηθουν.
εσυ προφανως ανηκεις σε αυτους που ονειρευεσαι οτι γαμας την megane fox αλλα την κρισιμη στιγμη κανει πουυυυφ και βγαινει απο το παραθυρο...
ρε φίλε ή φίλη δεν κατάλαβες καλά ...δεν έχω πρόβλημα με τις χοντρές....
το πρόβλημα μου είναι ότι δεν είναι ακριβείς οι φωτογραφίες....
καλός παπάρας είσαι και έσυ , άλλα κατάλαβες....
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Δεν πανε στα μπουρδελα και στα στουντιο μονο οσοι δεν μπορουν να γαμησουν εξω...πανε και οσοι γουσταρουν να πληρωνουν και να ειναι ελευθεροι διχως δεσμευση στην προσωπικη τους ζωη! :)
να συμφωνήσω πάλι ,
τέτοιο είναι το επίπεδο τους που μόνο μέχρι ενός σημείου μπορούν να σκεφτούν.....
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Γκομενάρα και οκ τυπισσα!
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν σε βλέπω καλά διαβασμένο. Δεν τα βγάζω από το μυαλό μου αυτά που γράφω. Διάβασε εδώ


Καλα ενταξει, εχουμε ενα "αρνητικο" review οσον αφορα την καθαριοτητα και στον αντιποδα εουμε πολλα θετικα.  Ακομα και σε αυτο το review ο συναγωνιστης κλεινει λεγοντας "Το στουντιο ειναι κορυφη το ιδιο και το προσωπικο του". Οποτε;
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
ειμαι πουτανα και γουστάρω να γαμιαιμε όχι να γαμαω καυλα μου :rolleyes:


Πόσο μεγάλη αλήθεια είπες τώρα;!
Αλλά όταν τα λέει κάποιος από εμάς (πως το μαγαζί είναι κυρίως αν όχι αποκλειστικά στραπονάδικο) γίνεται κακός και συκοφάντης...
 

theovas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
από το μαγαζί αυτό έχω συνευρεθεί από αυτές που δείχνουν πρόσωπο με τις
Μαρίνα (Εκεί)
Αλεξάνδρα (Kamasutra, Θησέως 365)
Σάντυ (Αντιχείας 61)
Αναστασία (αν θυμάμαι καλά το όνομα, ψηλή ιταλίδα που δούλευε παλιά τριγγετοαλυσίδα, στο Τριγγέτα 3)
Ελένη (Αθανασίας 3)

θα διαφωνήσω σε αυτά που λες με μόνη εξαίρεση την Σάντυ. Όλες οι άλλες φωτο πάνω κάτω είναι νορμάλ, για μένα τουλάχιστον.

το μαγαζί το θεωρώ κορυφαίο σε όλα με μόνη εξαίρεση την τοποθεσία του ...
[/quote
επισης με προσωπο
Αντζελα, Μπετυ, Σαμανθα πιο παλια,Χριστινα
Χωρις προσωπο
Νεφελη, Δεσποινα, Ρωξανη
Ολες αυτες οι κοπελες δεν εχουν σημαντικη διαφορα με τις φωτογραφιες τους...
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Καλα ενταξει, εχουμε ενα "αρνητικο" review οσον αφορα την καθαριοτητα και στον αντιποδα εουμε πολλα θετικα.  Ακομα και σε αυτο το review ο συναγωνιστης κλεινει λεγοντας "Το στουντιο ειναι κορυφη το ιδιο και το προσωπικο του". Οποτε;

Ποια θετικά ρε φίλε;; Οι ψεύτικες κριτικές;;;;
 

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
από το μαγαζί αυτό έχω συνευρεθεί από αυτές που δείχνουν πρόσωπο με τις
Μαρίνα (Εκεί)
Αλεξάνδρα (Kamasutra, Θησέως 365)
Σάντυ (Αντιχείας 61)
Αναστασία (αν θυμάμαι καλά το όνομα, ψηλή ιταλίδα που δούλευε παλιά τριγγετοαλυσίδα, στο Τριγγέτα 3)
Ελένη (Αθανασίας 3)

θα διαφωνήσω σε αυτά που λες με μόνη εξαίρεση την Σάντυ. Όλες οι άλλες φωτο πάνω κάτω είναι νορμάλ, για μένα τουλάχιστον.

το μαγαζί το θεωρώ κορυφαίο σε όλα με μόνη εξαίρεση την τοποθεσία του ...
[/quote
επισης με προσωπο
Αντζελα, Μπετυ, Σαμανθα πιο παλια,Χριστινα
Χωρις προσωπο
Νεφελη, Δεσποινα, Ρωξανη
Ολες αυτες οι κοπελες δεν εχουν σημαντικη διαφορα με τις φωτογραφιες τους...

Ναι ειδικά η Μπέτυ και η Νεφέλη καμμία διαφορά... Μας κοροϊδεύεις;;;; Τις κυτταρίτιδες στους τεράστιους κώλους τους που είναι στις φωτογραφίες;;;
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Είμαι από επαρχία και όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο, αυτό ήταν το 104, το οποίο επέλεξα κυρίως λόγω των καλών κριτικών για την καθαριότητα, η οποία πραγματικά είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο. Στο θέμα μας, όλες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια που συνάντησα εγώ, ήταν πολύ κοντά στην πραγματικότητα, εκτός της Κέλλυς η οποία τότε έιχε μερικά κιλά παραπάνω. Αυτό βέβαια περνάει αμμέσως σε δεύτερη μοίρα από τη στιγμή που η κοπέλα είναι μοναδική σε αυτό που κάνει. Όποιος έχει πάει μαζί της ξέρει τι εννοώ. Θεωρώ λογικό να είναι κάπως επεξεργασμένες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια, αλλά δε νομίζω οτι φτάνει σε σημείο κοροϊδίας, ας μην υπερβάλλουμε και χτυπάμε ανθρώπους που προσπαθούν να δώσουν το κάτι παραπάνω στον πελάτη, ψάχνοντας να βρούμε αδύνατα σημεία εκεί που ουσιαστηκά δεν υπάρχουν.
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Είμαι από επαρχία και όσες φορές έχω επισκεφτεί στούντιο, αυτό ήταν το 104, το οποίο επέλεξα κυρίως λόγω των καλών κριτικών για την καθαριότητα, η οποία πραγματικά είναι σε πολύ υψηλό επίπεδο. Στο θέμα μας, όλες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια που συνάντησα εγώ, ήταν πολύ κοντά στην πραγματικότητα, εκτός της Κέλλυς η οποία τότε έιχε μερικά κιλά παραπάνω. Αυτό βέβαια περνάει αμμέσως σε δεύτερη μοίρα από τη στιγμή που η κοπέλα είναι μοναδική σε αυτό που κάνει. Όποιος έχει πάει μαζί της ξέρει τι εννοώ. Θεωρώ λογικό να είναι κάπως επεξεργασμένες οι φωτογραφίες από τα κορίτσια, αλλά δε νομίζω οτι φτάνει σε σημείο κοροϊδίας, ας μην υπερβάλλουμε και χτυπάμε ανθρώπους που προσπαθούν να δώσουν το κάτι παραπάνω στον πελάτη, ψάχνοντας να βρούμε αδύνατα σημεία εκεί που ουσιαστηκά δεν υπάρχουν.
οχι και αν βριζουν φιλαρακι ομως και να νομιζουν οτι ειναι και καποιες
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά όλο αυτό ξεκίνησε όταν κάποιος (βαριέμαι να ψάξω τώρα όλα τα ποστ) αποκάλεσε την Άντζελα "Άντζελο"... ήταν κακόβουλο. Και εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα. Αντιεπαγγελματικό; Μπορεί. Πίσω όμως από ένα προφίλ κρυβόμαστε και σχολιάζουμε ανθρώπους που εκτίθεντε εδώ και στο κάτω κάτω δεν έχουν κρύψει και το τι είναι. Γνώμη μου πάντα και ξεκαθαρίζω οτι ποτέ δεν έχω γνωρίσει την Άντζελα από κοντά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom