Νέα

Tricks σε φωτογραφίες από studio-κόριτσα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα TiLesTora
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Έχεις άλλο νικ σ' αυτά; Φοβάσαι μην παρεξηγηθεί ο αντισθένης;
μα όλοι αναφέρονται στο αντίπαλο στρατόπεδο είτε από εκεί είτε από εδώ :think: πάρα πολλοί έχουν προφίλ και αλλού και με το ίδιο νικ (όπως ο παιχτούρας), κάποιοι κάνουν και κόπυ πέιστ τις ίδιες κριτικές :grin:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
μα όλοι αναφέρονται στο αντίπαλο στρατόπεδο είτε από εκεί είτε από εδώ :think: πάρα πολλοί έχουν προφίλ και αλλού και με το ίδιο νικ (όπως ο παιχτούρας), κάποιοι κάνουν και κόπυ πέιστ τις ίδιες κριτικές :grin:
Κριτικες εχω σταματησει να γραφω εδω και μηνες....το θεωρω γελοιοποιηση του εαυτου μου, να γραφω κριτικες.Τωρα στο νικ... σε οποιο ιστοτοπο.... ειτε κοινωνικου περιεχομενου, ειτε στρατιωτικου περιεχομενου, ειτε φιλοσοφικου περιεχομενου,ειτε σεξουαλικου περιεχοεμνου.. μπαινω στο διαδικτυο.... με το νικ Παιχτουρας!!! :)
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Παιχτουρα σε έχει πιάσει λόξιγκας? Για κάνε ένα σερφαρισμα στα σαιτ  :coffee:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Παιχτουρα σε έχει πιάσει λόξιγκας? Για κάνε ένα σερφαρισμα στα σαιτ   :coffee:
Αν επιθυμεις βαλε μου ενα λινκ να μπω να δω τι μου ο γραφει ο καθε αρρωστος και η καθε πικραμενη!!! :)
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Κριτικες εχω σταματησει να γραφω εδω και μηνες....το θεωρω γελοιοποιηση του εαυτου μου, να γραφω κριτικες.Τωρα στο νικ... σε οποιο ιστοτοπο.... ειτε κοινωνικου περιεχομενου, ειτε στρατιωτικου περιεχομενου, ειτε φιλοσοφικου περιεχομενου,ειτε σεξουαλικου περιεχοεμνου.. μπαινω στο διαδικτυο.... με το νικ Παιχτουρας!!! :)
καλα και εσυ μεγαλος ανθρωπος τι ανεπαναληπτος παιχτουρας και μαλακιες γραφεις ρε τυπε. :S
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
μα όλοι αναφέρονται στο αντίπαλο στρατόπεδο είτε από εκεί είτε από εδώ :think: πάρα πολλοί έχουν προφίλ και αλλού και με το ίδιο νικ (όπως ο παιχτούρας), κάποιοι κάνουν και κόπυ πέιστ τις ίδιες κριτικές :grin:
πλακα κανεις ρε;ποσα τετοια σαιτ υπαρχουν; :headbang:
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Χωρις να παρεξηγηθω καθως δεν γνωριζω την Αντζελα

Το τι ηταν καποτε δεν νομιζω οτι αφορα κανεναν, καθως ολοι γνωριζουμε, η φανταζομαστε το μαρτυριο και την δυσκολια που περνανε τα εν λογω ατομα, νιωθωντας ως φυλακισμενα σε αλλο σωμα και την αγωνια να παλευουν για μια αποδοχη στον κοινωνικο περιγυρο και στην προσωπικη ζωη, που οι περισσοτεροι δεν καταφερνουν ουτε ως "υγειεις"

Ηταν φαουλ και των δυο η συμπεριφορα που επεδειξαν με την συγκρουση συμφεροντων και τις εμμονες που τους διακατεχουν αμφοτερους φανταζομαι (ισως να ειμαι και λαθος σε αυτο το περι εμμονες)

Δεν γνωριζω την Δις Αντζελα και με τον Κο Παιχτουρα εχουμε πιει εναν καφε προσωπικως...

Αυτη ειναι μια γενικη αποψη περι του θεματος χωρις να υποστηριζω κανεναν ....

Γενικως θεωρω οτι ειναι λαθος να μειωνεις τον οποιονδηποτε, οτι κι αν ειναι, αποκαλωντας τον οτι τον ποναει, καθως δεν εχεις πατησει στα βηματα του τραβωντας το μονοπατι του, ωστε να τον καταλαβεις καλυτερα ως ανθρωπο.

Μην λησμονουμε οτι ολα οσα γινονται εχουν μια αιτια !!!!!!!!
Ενα σχολιο εγραψα και μετα μου την πεσαν να με φανε...αγαπητε!Δεν γνωριζομαι, ουτε οικειοτητα εχω με κανενα εδω μεσα, για να εχω προσωπικα!!!Απλα δεν γουσταρω την κοροιδια που κανουν ορισμενοι και ορισμενες στο διαδικτυο για να προσελκυσουν πελατες προβατα...μην λησμονεις οτι διαβαζουν αυτους τους ιστοτοπους εκτος απο ντιντιδες που αυτοι δεν κινδυνευουν καθοτι δεν τους κανει κουκου(οι δεικτες του ρολογιου ειναι μονιμα στο 18.30) το διαβαζουν και ορισμενοι χαζουληδες και ειναι κριμα να την πατανε απο διαφορα που διαβαζουν στο διαδικτυο!
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Εχω μπει στους αλλους...σε ποιο νημα τους με υμνουν;;...Να μπω να δειτε πως σε τρια λεπτα ο διαχειριστης του συγκεκριμενου ιστοτοπου θα κανει κωλοτουμπες που επιτρεπει σε μελη του... να σχολιαζουν εναν αγνωστο ανθρωπο..που εχω να γραψω εκει πανω απο τρια χρονια;;;
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Θα συμφωνήσω μαζί σου, αλλά όλο αυτό ξεκίνησε όταν κάποιος (βαριέμαι να ψάξω τώρα όλα τα ποστ) αποκάλεσε την Άντζελα "Άντζελο"... ήταν κακόβουλο. Και εγώ στη θέση της έτσι θα αντιδρούσα. Αντιεπαγγελματικό; Μπορεί. Πίσω όμως από ένα προφίλ κρυβόμαστε και σχολιάζουμε ανθρώπους που εκτίθεντε εδώ και στο κάτω κάτω δεν έχουν κρύψει και το τι είναι. Γνώμη μου πάντα και ξεκαθαρίζω οτι ποτέ δεν έχω γνωρίσει την Άντζελα από κοντά.
εγώ τον αποκάλεσα....αφού όμως έχω προκληθεί απο αυτόν στο παρελθόν , ενω και η συμπεριφορά του άντε συμπεριφορά της στο σαίτ είναι προκλητική , ενώ έχει σαν τακτική να εκτοξεύει ψεύτικες κατηγορίες σε
οιανδήποτε ανεξάρτητα αν έχει δίκιο η όχι....πώς να το κάνουμε έχουμε δικαίωμα να λέμε την γνώμη μας , επαγγελματίας είναι , ένα σχόλιο για την "επιχείρηση "του θα  πρέπει να το βλέπει σαν ευκαιρία για βελτίωση
και όχι σαν ευκαιρία για ψεύτικες κατηγορίες συνεπικουρούμενος απο τους γνωστούς αγνώστους φαν του μαγαζιού της....   
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
Χωρις να παρεξηγηθω καθως δεν γνωριζω την Αντζελα

Το τι ηταν καποτε δεν νομιζω οτι αφορα κανεναν, καθως ολοι γνωριζουμε, η φανταζομαστε το μαρτυριο και την δυσκολια που περνανε τα εν λογω ατομα, νιωθωντας ως φυλακισμενα σε αλλο σωμα και την αγωνια να παλευουν για μια αποδοχη στον κοινωνικο περιγυρο και στην προσωπικη ζωη, που οι περισσοτεροι δεν καταφερνουν ουτε ως "υγειεις"

Ηταν φαουλ και των δυο η συμπεριφορα που επεδειξαν με την συγκρουση συμφεροντων και τις εμμονες που τους διακατεχουν αμφοτερους φανταζομαι (ισως να ειμαι και λαθος σε αυτο το περι εμμονες)

Δεν γνωριζω την Δις Αντζελα και με τον Κο Παιχτουρα εχουμε πιει εναν καφε προσωπικως...

Αυτη ειναι μια γενικη αποψη περι του θεματος χωρις να υποστηριζω κανεναν ....

Γενικως θεωρω οτι ειναι λαθος να μειωνεις τον οποιονδηποτε, οτι κι αν ειναι, αποκαλωντας τον οτι τον ποναει, καθως δεν εχεις πατησει στα βηματα του τραβωντας το μονοπατι του, ωστε να τον καταλαβεις καλυτερα ως ανθρωπο.

Μην λησμονουμε οτι ολα οσα γινονται εχουν μια αιτια !!!!!!!!
πολύ καλά τα λές και μπράβο......
μόνο όταν ήταν προκλητική , αναφέρθηκα για αυτόν έτσι....
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
παντως γιατι συνεχιζεται ολο αυτον τον ντορο,δεν το καταλαβαινω..Πατε,δεν βλεπετε αυτο που περιμενατε;Δεν γαματε και πατε αλλου.Απλο ειναι.
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
παντως γιατι συνεχιζεται ολο αυτον τον ντορο,δεν το καταλαβαινω..Πατε,δεν βλεπετε αυτο που περιμενατε;Δεν γαματε και πατε αλλου.Απλο ειναι.
μπράβο αυτό είναι αλήθεια.....εμένα άλλη ήταν η ένσταση μου....γιατί να ανεβάζονται στο σάιτ του μαγαζιού παραπλανητικές φώτος...
εννοείτε πιστέυω πω΄ς κανένας λογικός δεν έχει γαμήσει μόνο και μόνο βλέποντας μια φώτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom