Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Δεν ξέρεις με πόση αγωνία περίμενα αυτή την απάντηση!!!

Αν εσύ και οι όμοιοί σου με θεωρείτε ανεπιθύμητο μια φορά εγώ σας θεωρώ 10.
δεν υπαρχει λογος να ερχεστε σε αντιπαραθεση.κατανοω τους λογους σου αν και μου φανεται περιεργο το πως μπανεις στο bourdela απο την δουλεια σου ενω λες πως εχεις προβλημα.για εμενα δεν εισαι ανεπιθυμητος παντως ετσι για την ιστορια
Υ.Γ.: Σε πολλές - λίγες μέρες όλοι θα εγκαταλείψουμε το travian. Εύχομαι να βρεις κάτι άλλο να γεμίσεις τη ζωή σου.
δεν υπαρχει λογος να ερχεστε σε αντιπαραθεση.απο την αλλη μου φαινεται περιεργο το πως εισαι στο bourdela απο την στιγμη που εχεις προβλημα με την δουλεια σου.για μενα παντως δεν εισαι καθολου ανεπιθυμητος και ειναι σεβαστοι οι λογοι σου..
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν ξέρεις με πόση αγωνία περίμενα αυτή την απάντηση!!!

Αν εσύ και οι όμοιοί σου με θεωρείτε ανεπιθύμητο μια φορά εγώ σας θεωρώ 10.

Υ.Γ.: Σε πολλές - λίγες μέρες όλοι θα εγκαταλείψουμε το travian. Εύχομαι να βρεις κάτι άλλο να γεμίσεις τη ζωή σου.
εχεις σοβαρο προβλημα :jerking:
ευχομαι να μαθεις να εισαι ειλικρινης και να στηριζεις τις επιλογες σου και οχι να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου
επισης δεν ειμαι στη συμμαχια κατι αλλο απο απλο μελος,απλα εγω στο δηλωνω οτι δεν σε γουσταρω πισω και ξερεις η καλυτερα μαθε ποιος επεμενε να μπεις στη συμμαχια μετα την πρωτη μαλακια που εκανες
αν θες να ξαναμπεις μπορεις να κανεις αιτηση και αν σε δεχτει η πλειοψηφια θα μπεις
απλα και δημοκρατικα
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Ρε ηρεμήστε...
δωρητή ήσουν υπεβολικός νομίζω...!!!
ο ξιφίας ξεκαθάρισε για ποιους λόγους αναγκάστηκε να εγκαταλείψει τη συμμαχία και είναι απολύτως σεβαστοί :sunglasses:
Το όνομα ήταν απο την αρχή γνώστο...άλλωστε εδώ έγινε η ψηφοφορία...από εκεί και πέρα κανείς δεν είναι ανεπιθύμητος αλλά ούτε το όνομα πρόκειται να αλλάξει!!!

Υ.Γ. στο bourdela...πως μπορείς και μπαίνεις ξιφία..??? :think:

Το πρόβλημα είναι τα πρωινά που κυκλοφορεί κόσμος συνέχεια δίπλα μου.
Το τραβιαν είναι απλά ένα παιχνιδάκι.

Τα απογεύματα είμαι σχεδόν πάντα μόνος μου.

Θέλετε και άλλες εξηγήσεις?
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Έτσι μπράβο...

Όσον αφορά τη συμμαχία καλό θα ήταν να έλεγαν και ένα ευχαριστώ για την ενίσχυση επί αρκετές μέρες του ταράτσα από τρια χωριά ελεγχόμενα από μένα.

Ήμουν έτοιμος να στείλω πάλι (παρά τη συμμαχία που έστησα) αλλά μετά την απάντηση του doritis είπα "ξέχνα το".
Τώρα το παρατραβάς εσύ μου φαίνεται...όλα τα μέλη της συμμαχίας στέλνουμε ύλες στον ταράτσα για ευνόητους λόγους...
μήπως να σου κάνουμε και καμια πιπούλα ρε ξιφία??? :jerking:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Ρε ηρεμήστε...
δωρητή ήσουν υπεβολικός νομίζω...!!!
ο ξιφίας ξεκαθάρισε για ποιους λόγους αναγκάστηκε να εγκαταλείψει τη συμμαχία και είναι απολύτως σεβαστοί :sunglasses:
Το όνομα ήταν απο την αρχή γνώστο...άλλωστε εδώ έγινε η ψηφοφορία...από εκεί και πέρα κανείς δεν είναι ανεπιθύμητος αλλά ούτε το όνομα πρόκειται να αλλάξει!!!

Υ.Γ. στο bourdela...πως μπορείς και μπαίνεις ξιφία..??? :think:
κουτοχορτο δεν τρωω ουτε μαλακισμενες δικαιολογιες,μιλησα αποκλειστικα για μενα και οχι για ολη την συμμαχια
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Δεν υπαρχει κανενας λογος να ξαναστειλεις οτιδηποτε. Η προσφορα υλων γινετε για την ομαλη αναπτυξη της συμμαχιας. Απο την στιγμη που διαλεγεις να αποχωρησεις ( για δευτερη φορα σε 10 μερες) ο καθενας τραβαει τον δρομο του.
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Τώρα το παρατραβάς εσύ μου φαίνεται...όλα τα μέλη της συμμαχίας στέλνουμε ύλες στον ταράτσα για ευνόητους λόγους...
μήπως να σου κάνουμε και καμια πιπούλα ρε ξιφία??? :jerking:

Κατανοώ την οργή σας.
Εσείς δεν κατανοείτε τους λόγους που εγκατέλειψα τη συμμαχία.
Κατά τα άλλα σε παραπέμπω στο τελευταίο μήνυμα του δωρητή.
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπαρχει κανενας λογος να ξαναστειλεις οτιδηποτε. Η προσφορα υλων γινετε για την ομαλη αναπτυξη της συμμαχιας. Απο την στιγμη που διαλεγεις να αποχωρησεις ( για δευτερη φορα σε 10 μερες) ο καθενας τραβαει τον δρομο του.

Ποιά δεύτερη φορά?

Στην πρώτη κάναμε δοκιμή με τον ταράτσα.
Ρώτα να μάθεις.
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
εχεις σοβαρο προβλημα :jerking:
ευχομαι να μαθεις να εισαι ειλικρινης και να στηριζεις τις επιλογες σου και οχι να κρυβεσαι πισω απο το δαχτυλο σου
επισης δεν ειμαι στη συμμαχια κατι αλλο απο απλο μελος,απλα εγω στο δηλωνω οτι δεν σε γουσταρω πισω και ξερεις η καλυτερα μαθε ποιος επεμενε να μπεις στη συμμαχια μετα την πρωτη μαλακια που εκανες
αν θες να ξαναμπεις μπορεις να κανεις αιτηση και αν σε δεχτει η πλειοψηφια θα μπεις
απλα και δημοκρατικα

Δεν υπάρχει λόγος πλέον να συζητάμε για εκ νέου είσοδό μου.
Απλά αν κάποια στιγμή βαρεθώ θα ορίσω κάποιον sitter από σας για να τροφοδοτεί τον ταράτσα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Κατανοώ την οργή σας.
Εσείς δεν κατανοείτε τους λόγους που εγκατέλειψα τη συμμαχία.
Κατά τα άλλα σε παραπέμπω στο τελευταίο μήνυμα του δωρητή.
Για ποια οργή μιλάς αδερφέ...??? :think:
Εσύ μπαίνεις με ύφος χιλίων καρδιναλίων και μας λες να σου κάνουμε και τεμενάδες...επειδή έκανες ότι κάναμε όλοι οι υπόλοιποι... :uglystupid:
Μη γίνεσαι Δον Κιχώτης... :cool2:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Δεν υπάρχει λόγος πλέον να συζητάμε για εκ νέου είσοδό μου.
Απλά αν κάποια στιγμή βαρεθώ θα ορίσω κάποιον sitter από σας για να τροφοδοτεί τον ταράτσα.
Αν βαρεθείς...η επιλογή σου είναι μόνο μια...διαγραφή λογαριασμού ;)
Εκτός αν βάλεις sitter τον πρωην σύμμαχό σου τον nonsense... :grin:
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Για ποια οργή μιλάς αδερφέ...??? :think:
Εσύ μπαίνεις με ύφος χιλίων καρδιναλίων και μας λες να σου κάνουμε και τεμενάδες...επειδή έκανες ότι κάναμε όλοι οι υπόλοιποι... :uglystupid:
Μη γίνεσαι Δον Κιχώτης... :cool2:

Μάλλον εσείς γίνεστε Δον Κιχότες.

Τα πράγματα είναι απλά. Γιατί τα κάνετε περίπλοκα?
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Δεν υπάρχει λόγος πλέον να συζητάμε για εκ νέου είσοδό μου.
Απλά αν κάποια στιγμή βαρεθώ θα ορίσω κάποιον sitter από σας για να τροφοδοτεί τον ταράτσα.
εισαι πολυ γενναιοδωρος,αλλα σε περιπτωση που μετα ξανααλλαξεις γνωμη θα μας ζητας και τοκους
ασε λοιπον τα παραμυθια και τα δηθεν,ο αλλος σου ο λογαριασμος που δεν ειναι απο την δουλεια σου γιατι εφυγε και αυτος?
τα εκανες μανταρα μπερδεψες τα παραμυθια
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Αν βαρεθείς...η επιλογή σου είναι μόνο μια...διαγραφή λογαριασμού ;)
Εκτός αν βάλεις sitter τον πρωην σύμμαχό σου τον nonsense... :grin:

Όταν βαρεθώ θα βάλω sitter εσένα που έχεις και προϋπηρεσία!

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε...
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ποιά δεύτερη φορά?

Στην πρώτη κάναμε δοκιμή με τον ταράτσα.
Ρώτα να μάθεις.
Δεν υπήρχε καμμία δοκιμή...και αν δεν επέμενα εγώ δεν υπήρχε περίπτωση ο Ταράτσας να σε βάλει στη συμμαχία... ;)
Μη γράφεις ανακρίβειες...!!!
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
εισαι πολυ γενναιοδωρος,αλλα σε περιπτωση που μετα ξανααλλαξεις γνωμη θα μας ζητας και τοκους
ασε λοιπον τα παραμυθια και τα δηθεν,ο αλλος σου ο λογαριασμος που δεν ειναι απο την δουλεια σου γιατι εφυγε και αυτος?
τα εκανες μανταρα μπερδεψες τα παραμυθια

Αν και δεν είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω θα σε πληροφορήσω ότι εδώ για κάποιους λόγους υπάρχουν 2 συνδέσεις.
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Δεν υπήρχε καμμία δοκιμή...και αν δεν επέμενα εγώ δεν υπήρχε περίπτωση ο Ταράτσας να σε βάλει στη συμμαχία... ;)
Μη γράφεις ανακρίβειες...!!!

Από τη στιγμή που μπήκα δεν αποχώρησα.

Μια δοκιμή έγινε μόνο με τον xifia. Τίποτε άλλο.

Μπορείς να ανατρέξεις στο ιστορικό.
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Αν και δεν είμαι υποχρεωμένος να σου απαντήσω θα σε πληροφορήσω ότι εδώ για κάποιους λόγους υπάρχουν 2 συνδέσεις.
:shit: :shit: :shit:κακως απαντησες καρφωθηκες
τελος για μενα η κουβεντα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Όταν βαρεθώ θα βάλω sitter εσένα που έχεις και προϋπηρεσία!

Νομίζω ότι δεν υπάρχει λόγος να τσακωνόμαστε...
Εσύ είσαι ικανός να τσακωθείς και με τον εαυτό σου...
Για δεύτερη φορά γίνεσαι εριστικός...
Sitter δικός σου εγώ...???
το άλλομε τον τοτό το ξέρεις..??? :grin:
Από τη στιγμή που μπήκα δεν αποχώρησα.

Μια δοκιμή έγινε μόνο με τον xifia. Τίποτε άλλο.

Μπορείς να ανατρέξεις στο ιστορικό.
Εκανες δική σου συμμαχία με τον trueno και μετά ζητούσες να μπείς στη δική μας...για ποιο ιστορικό μου μιλάς???
εγώ ζήτησα από τα υπόλοιπα μέλη να πουν τη γνώμη τους για το αν θα σε δεχτούμε ή όχι στη Συμμαχία...
εγώ τα ξέρω καλύτερα από'σένα...άλλωστε δεν ησουν μέλος της συμμαχίας για να ξέρεις τι γινόταν μέσα στη συμμαχία...!!!
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Εσύ είσαι ικανός να τσακωθείς και με τον εαυτό σου...
Για δεύτερη φορά γίνεσαι εριστικός...
Sitter δικός σου εγώ...???
το άλλομε τον τοτό το ξέρεις..??? :grin:Εκανες δική σου συμμαχία με τον trueno και μετά ζητούσες να μπείς στη δική μας...για ποιο ιστορικό μου μιλάς???
εγώ ζήτησα από τα υπόλοιπα μέλη να πουν τη γνώμη τους για το αν θα σε δεχτούμε ή όχι στη Συμμαχία...
εγώ τα ξέρω καλύτερα από'σένα...άλλωστε δεν ησουν μέλος της συμμαχίας για να ξέρεις τι γινόταν μέσα στη συμμαχία...!!!

Μαλακίες λες...

Τέλος._
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom