Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
  Πλακα εκανα για να στην πέσουν οι αλλοι να σε πουν προδοτη και τετοια (λες και προδωσες τα ιδαδανικα της πατριδας).

  καλα εκανε τοτε και εκανε συμμαχια ο ξιφιας (εδω αλλοι ανοιγων volcano12345 west east) καλα εκανες και μπηκες και συ.

  Ο μονος λόγος που ποσταρισα εδω ηταν για να αστειευτω με το ποστ του ξιφια.

  Εμενα παντως επειδη το χωριο μου ειναι σε λοφο ΦΑΙΝΕΤΑΙ και μου περισευει το ΚΟΛΑΑΟΥΖΟ (ως γνωστον χωριο που φαινεται ΚΟΛΑΟΥΖΟ δεν θέλει) και θα σας το στειλω.

Ανοιξη+η αγαμια στις μερες μας= με εχει χτυπήσει η λαλακια στο κεφαλι!!!!!!!!!!!!!!!

Ασχετο μη συμφωνια με την ονομασια=ΜΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.

Μπορειτε την συμμαχια να την πειτε ΛΟΤΣΑ (ετσι λεγαμε μικροι την μπουρδελοτσαρκα)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Γιατί είσαι κακόπιστος?

Θέμα: xifias επιτείθετε sparta
Αποστολή: στις 09.04.08 στις 05:52:25 η ὠρα


Επιτιθἐμενος xifias από το χωριό xifias
           
Στρατεύματα 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Απώλειες 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Λάφυρα 0 0 0 360


Αμυντικός maron7 από το χωριό sparta
           
Στρατεύματα 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Απώλειες 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Φυσικα. Μολις ελειξε η ασυλια του maron, του εστειλες τους 9 (!) φαλανξ απο τον xifia που ειναι πανω απο 11ωρες μακρια.

Ενα παιχνιδι ειναι. Προσωπικα, αν δεν ημουν στην συμμαχια να λεμε καμια μαλακια με τους υπολοιπους μπουρδελιαρηδες, θα το ειχα παρατησει. Αλλοι εχουν 4-5 χωρια, αλλα τους ενοχλησε το ονομα της συμμαχιας, μολις μας την επεσαν οι δυνατοι.
Πες στον maron να το παρατησει και αυτος. Εχω και κατι στρατιωτες να ταιζω.  

Τελος εδω.

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα συμπολεμιστές,μόλις μπήκα και βλέπω τρεις σελίδες αντιπαράθεσης.Ότι έγινε έγινε,ο καθένας τραβάει το δρόμο του,μην το κανουμε θέμα..Ξιφία ευχαριστούμε για τη συνεισφορά σου (πρώτες ύλες,ανιχνεύσεις,συμμετοχή στο φόρουμ μας) και να είσαι καλά.Στα δικά μας τώρα...
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτήσω κάτι ;
Έγινε τόσο θέμα για την ονομασία της συμμαχίας ρε ξιφία....είναι τόσο δύσκολο όταν είναι άλλοι μπροστά να παρκάρεις το πρόγραμμα κάτω στην μπάρα ;; Σαν λίγο υπερβολικό δεν είναι αυτο που απαιτείς με το όνομα ;;
Εξήγησε μου.
Ειλικρινά δεν κατλαβαίνω γιατί τόσος σαματάς.

ΔΕΝ απάιτησα.

Το ζήτησα.

Εφ' όσον δεν έγινε αποδεκτό φρόντισα το καλό το δικό μου (δηλ. να μην εκτεθώ, να μη γίνω ρόμπα) - το εξήγησα παραπάνω, να μην επαναλαμβάνομαι.

Νομίζω ότι έφυγα σαν κύριος.

Θέλετε να με αποκαλείτε "Εφιάλτη", "Πήλιο Γούση", "Γερμανοτσολιά"... χαχαχα δεν έχω πρόβλημα.

Υ.Γ. Μα τι λέμε τώρα; Ρα παιδιά ένα παιχνίδι είναι και μάλιστα εθιστικό. Ας ξυπνήσουΜΕ!
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Καλησπέρα συμπολεμιστές,μόλις μπήκα και βλέπω τρεις σελίδες αντιπαράθεσης.Ότι έγινε έγινε,ο καθένας τραβάει το δρόμο του,μην το κανουμε θέμα..Ξιφία ευχαριστούμε για τη συνεισφορά σου (πρώτες ύλες,ανιχνεύσεις,συμμετοχή στο φόρουμ μας) και να είσαι καλά.Στα δικά μας τώρα...
Ναυαρχε τι θες εδω; δεν θα μεινει τιποτα στην ταβερνα θα στα φανε ολα. :grin:
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα συμπολεμιστές,μόλις μπήκα και βλέπω τρεις σελίδες αντιπαράθεσης.Ότι έγινε έγινε,ο καθένας τραβάει το δρόμο του,μην το κανουμε θέμα..Ξιφία ευχαριστούμε για τη συνεισφορά σου (πρώτες ύλες,ανιχνεύσεις,συμμετοχή στο φόρουμ μας) και να είσαι καλά.Στα δικά μας τώρα...

Ευχαριστώ ναύαρχε.

Καλή επιτυχία στη συμμαχία. Με τη νίκη!
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Φυσικα. Μολις ελειξε η ασυλια του maron, του εστειλες τους 9 (!) φαλανξ απο τον xifia που ειναι πανω απο 11ωρες μακρια.

Ενα παιχνιδι ειναι. Προσωπικα, αν δεν ημουν στην συμμαχια να λεμε καμια μαλακια με τους υπολοιπους μπουρδελιαρηδες, θα το ειχα παρατησει. Αλλοι εχουν 4-5 χωρια, αλλα τους ενοχλησε το ονομα της συμμαχιας, μολις μας την επεσαν οι δυνατοι.
Πες στον maron να το πατατησει και αυτος να εχω και κατι στρατιωτες να ταιζω.  

Τελος εδω.

Το ότι μπήκε στη συμμαχία μου (λέμε τώρα...) δεν σε εμποδίζει σε τίποτα να του την πέφτεις.

Υ.Γ. Είχα επιτεθεί γιατί ήθελα να καλύψω μια νύχτα και ένα πρωινό.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Το ότι μπήκε στη συμμαχία μου (λέμε τώρα...) δεν σε εμποδίζει σε τίποτα να του την πέφτεις.

Υ.Γ. Είχα επιτεθεί γιατί ήθελα να καλύψω μια νύχτα και ένα πρωινό.

Ευχαριστω. Διοτι σιγουρα θα γνωριζει τα S/M της περιοχης μου.  :-*
 

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
Δεν καταλαβενω τον λογο που τσακωνοσαστε, οποιος δεν θελει να ειναι στην συμμαχια μπορει να αποχωρηση δικαιωμα του, ο ξιφιας ειχε τους λογους του, τωρα αν συμφωνουμε εμεις η οχι δεν εχει καμια σημασια ηθελε να αποχωρηση και αποχωρισε σεβαστο.Τελος δεν υπαρχη λογος να χαλιομαστε.
Γιατί δεν ακούτε τον Υπουργο και το κάνετε θέμα. Ενα ωραίο παιχνίδι είναι και κάνουμε την πλάκα μας.
ΥΓ: Αν θέλετε να τον περάσουμε στυρατοδικείο μπορώ να αναλάβω πρόεδρος (έχω προϋπηρεσία )  :grin:.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
  Πλακα εκανα για να στην πέσουν οι αλλοι να σε πουν προδοτη και τετοια (λες και προδωσες τα ιδαδανικα της πατριδας).

  καλα εκανε τοτε και εκανε συμμαχια ο ξιφιας (εδω αλλοι ανοιγων volcano12345 west east) καλα εκανες και μπηκες και συ.

  Ο μονος λόγος που ποσταρισα εδω ηταν για να αστειευτω με το ποστ του ξιφια.

  Εμενα παντως επειδη το χωριο μου ειναι σε λοφο ΦΑΙΝΕΤΑΙ και μου περισευει το ΚΟΛΑΑΟΥΖΟ (ως γνωστον χωριο που φαινεται ΚΟΛΑΟΥΖΟ δεν θέλει) και θα σας το στειλω.

Ανοιξη+η αγαμια στις μερες μας= με εχει χτυπήσει η λαλακια στο κεφαλι!!!!!!!!!!!!!!!

Ασχετο μη συμφωνια με την ονομασια=ΜΗ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ.

Μπορειτε την συμμαχια να την πειτε ΛΟΤΣΑ (ετσι λεγαμε μικροι την μπουρδελοτσαρκα)
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Μου λέει ότι σε 10 λεπτά δέχομαι επίθεση.Αλλά δεν έχω στρατεύματα...Πως γίνεται να φτιάξω στρατεύματα ???
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Μου λέει ότι σε 10 λεπτά δέχομαι επίθεση.Αλλά δεν έχω στρατεύματα...Πως γίνεται να φτιάξω στρατεύματα ???

κανε επιστρατευση!!!!!!!!!!!!!

Βασικα δεν προλαβαινεις οποτε κανε κρυψωνα ή στρατωνα!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Έπαθε κάτι το site ή μόνο εγώ δεν μπαίνω? :think: :think: :think: :think:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Μπας κι έγινε κανένα πραξικόπημα και με καθαιρέσανε???Για κάτσε γιατί μου χτυπάνε το ...κουδούνι!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
ειχα το ιδιο προβλημα πριν καμια εβδομαδα  ειχε προβλημα για 6 ωρες τουλαχιστον αλλα μετα κανονηκα εκανα λογκ ιν  μην ανησυχεις ειναι θεμα χρονου
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Oχι ρε πουστη μου λαθος εκανα τον ταρατσα ηθελα να φαω οχι τον ναυαρχο. :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom