Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

zironvenom

Μέγας
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
835
Κριτικές
10
Like
483
Πόντοι
4.445
τωρα μου ηρθαν 3 παλατιανοι. αν δεν τους ξαναστειλω πισω θα μπορω να αμυνομαι με αυτους? δηλαδη να τους εχω μεσα στο χωριο μου ως στρατο αμυνας.
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Που είσαι εσύ μωρή καλομοίρα???? >:(
Τα Υπουργεία μου μέσα... :tickedoff:
Εχεις και μια Συμμαχία... :cool2:
Παρακολουθο διακριτηκα.

τωρα μου ηρθαν 3 παλατιανοι. αν δεν τους ξαναστειλω πισω θα μπορω να αμυνομαι με αυτους? δηλαδη να τους εχω μεσα στο χωριο μου ως στρατο αμυνας.
Σιγα μην στους αφηση θα τους ανακαλεση αυτος που τους εστειλε.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.003
Πόντοι
1.486
Καλησπέρα συμπολεμιστές!Χαιρετίζω το νέο επίσημο όνομα της Συμμαχίας μας.....

[move] :rockon:[size=16pt]BOURDELA BROTHERS [/size] :rockon:[/move]
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Mάγκες...η μεγάλη Συμμαχία του bourdela είναι πλέον γεγονός... :rockon: :rockon: :rockon:

Αδέρφια συνμπουρδελιάρηδες,όποιος θέλει να μπεί στη συμμαχία...να σκίσουμε μερικά κολαράκια...είναι ευπρόσδεκτος
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick: :bigdick:
 

jammin

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
339
Like
1
Πόντοι
1
λοιπον παιδες, μπορει καποιος να μου πει με πολυ απλα πραγματα τι ειναι τουτο το παιγνιο μηπως και μπω και εγω στην τρελο ομαδα?
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αντε καλοριζικη η καινουρια ονομασια κυριε υπουργε εσωτερικων... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Πουλάκια μου που σας ψάχνω που σας βρίσκω,όλο στα μπουρδέλα μου είσαστε.
Θα μας γκρεμίσουν τα χωρια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
λοιπον παιδες, μπορει καποιος να μου πει με πολυ απλα πραγματα τι ειναι τουτο το παιγνιο μηπως και μπω και εγω στην τρελο ομαδα?
ειναι παιχνιδι στρατηγηκις μπες στο travian.gr  να παρεις μια πρωτη γευση  :dancing:
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
λοιπον παιδες, μπορει καποιος να μου πει με πολυ απλα πραγματα τι ειναι τουτο το παιγνιο μηπως και μπω και εγω στην τρελο ομαδα?
Παίγνιον στρατηγικής.Χτίζω-αναβαθμίζω-φτιάχνω στρατό-την πέφτω σέ άλλους
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Οφείλω μια απάντηση προς όλους για την αποχώρηση τόσο του xifia όσο και του XSX από την συμμαχία.

Το εργασιακό μου περιβάλλον δεν μου επιτρέπει να υπάρχει ανοιχτή οθόνη που να γράφει bourdela.

Όσο ο τίτλος της συμμαχία ήταν καλυμένος δεν υπήρχε πρόβλημα, όταν άλλαξε την πάτησα δυο φορέ, τη μια μπροστά σε μια υφισταμενη και τη δευτερη μπροστά σε πελάτη. Τρ΄τη φορά δεν υπήρξε γιατί δεν ξέρω τι θα συνέβαινε...

Αγαπητοί φίλοι του παιχνιδιού είμαι μαζί σας. Αν κάτι αλλάξει στον τίτλο πολύ ευχαρίστως να συμμετάσχω και πάλι.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
:new_shocked: :new_shocked: Δηλαδη στην δουλεια σου επιτρεπουν να παιζεις traviαν αλλα τους πειράζει το μπουρδελα??

ή μηπως με τον πελατη και την υφισταμενη παιζεις τραβιαν και δεν θέλεις να φαινετι το ονομα της συμμαχίας??


ΥΓ υπάεχει και το ερωτημα Πβς μπαινεις στο σαιτ μππουρδελα  αλλα το αφηνω!!!

ΥΓ2 και εμενα "Το εργασιακό μου περιβάλλον δεν μου επιτρέπει να υπάρχει ανοιχτή οθόνη που να γράφει bourdela" για αυτο και μπαινω στο site με σβηστη την οθόνη :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:

edit το ξανασκεγτηκα και εβαλα χαρτοταινία πανω στο toolbar και στο title bar (αν λέγεται ετσι το μπλε επάνω) και τώρα δεν φαινεται το  bourdela.com - Σεξ & Μπουρδελοκαταστάσεις:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Οφείλω μια απάντηση προς όλους για την αποχώρηση τόσο του xifia όσο και του XSX από την συμμαχία.

Το εργασιακό μου περιβάλλον δεν μου επιτρέπει να υπάρχει ανοιχτή οθόνη που να γράφει bourdela.

Όσο ο τίτλος της συμμαχία ήταν καλυμένος δεν υπήρχε πρόβλημα, όταν άλλαξε την πάτησα δυο φορέ, τη μια μπροστά σε μια υφισταμενη και τη δευτερη μπροστά σε πελάτη. Τρ΄τη φορά δεν υπήρξε γιατί δεν ξέρω τι θα συνέβαινε...

Αγαπητοί φίλοι του παιχνιδιού είμαι μαζί σας. Αν κάτι αλλάξει στον τίτλο πολύ ευχαρίστως να συμμετάσχω και πάλι.
για μενα εισαι ανεπιθυμητος πλεον και συμφωνω με τον troueno
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
:new_shocked: :new_shocked: Δηλαδη στην δουλεια σου επιτρεπουν να παιζεις traviαν αλλα τους πειράζει το μπουρδελα??

ή μηπως με τον πελατη και την υφισταμενη παιζεις τραβιαν και δεν θέλεις να φαινετι το ονομα της συμμαχίας??


ΥΓ υπάεχει και το ερωτημα Πβς μπαινεις στο σαιτ μππουρδελα  αλλα το αφηνω!!!

ΥΓ2 και εμενα "Το εργασιακό μου περιβάλλον δεν μου επιτρέπει να υπάρχει ανοιχτή οθόνη που να γράφει bourdela" για αυτο και μπαινω στο site με σβηστη την οθόνη :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :2funny: :2funny: :2funny:

edit το ξανασκεγτηκα και εβαλα χαρτοταινία πανω στο toolbar και στο title bar (αν λέγεται ετσι το μπλε επάνω) και τώρα δεν φαινεται το  bourdela.com - Σεξ & Μπουρδελοκαταστάσεις:

Ούτε εσύ γνωρίζεις το εργασιακό μου περιβάλλον, ούτε και εγώ το δικό σου.
Και μένω εκεί.
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
για μενα εισαι ανεπιθυμητος πλεον και συμφωνω με τον troueno

Δεν ξέρεις με πόση αγωνία περίμενα αυτή την απάντηση!!!

Αν εσύ και οι όμοιοί σου με θεωρείτε ανεπιθύμητο μια φορά εγώ σας θεωρώ 10.

Υ.Γ.: Σε πολλές - λίγες μέρες όλοι θα εγκαταλείψουμε το travian. Εύχομαι να βρεις κάτι άλλο να γεμίσεις τη ζωή σου.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Σορρυ ήμουν καυστικος αλλα ηθελα να κάνω χιουμορ!! Βασικα εννοω οτι δεν το εξεφρασες σωστα αυτο που ηθελες να πεις!!  και εγω ενα αναλογο προβλημα ειχα με το τραβιαν οτι εβλεπαν το χωριουδακι και γινομουν ρεζίλι!!

  συμφωνω οτι στο τραβιαν μπορει να βαλεις και φίλους απο εξω οποτε το bourdela ειναι λιγο καπως!!
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
  Σορρυ ήμουν καυστικος αλλα ηθελα να κάνω χιουμορ!! Βασικα εννοω οτι δεν το εξεφρασες σωστα αυτο που ηθελες να πεις!!  και εγω ενα αναλογο προβλημα ειχα με το τραβιαν οτι εβλεπαν το χωριουδακι και γινομουν ρεζίλι!!

  συμφωνω οτι στο τραβιαν μπορει να βαλεις και φίλους απο εξω οποτε το bourdela ειναι λιγο καπως!!

Έτσι μπράβο...

Όσον αφορά τη συμμαχία καλό θα ήταν να έλεγαν και ένα ευχαριστώ για την ενίσχυση επί αρκετές μέρες του ταράτσα από τρια χωριά ελεγχόμενα από μένα.

Ήμουν έτοιμος να στείλω πάλι (παρά τη συμμαχία που έστησα) αλλά μετά την απάντηση του doritis είπα "ξέχνα το".
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ρε ηρεμήστε...
δωρητή ήσουν υπεβολικός νομίζω...!!!
ο ξιφίας ξεκαθάρισε για ποιους λόγους αναγκάστηκε να εγκαταλείψει τη συμμαχία και είναι απολύτως σεβαστοί :sunglasses:
Το όνομα ήταν απο την αρχή γνώστο...άλλωστε εδώ έγινε η ψηφοφορία...από εκεί και πέρα κανείς δεν είναι ανεπιθύμητος αλλά ούτε το όνομα πρόκειται να αλλάξει!!!

Υ.Γ. στο bourdela...πως μπορείς και μπαίνεις ξιφία..??? :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom