Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Ταρατσα, παντρεμενε, ο ιντεφιξ ειναι γειτονας μας . Να παρει σειρα για εισοδο στην συμμαχια παρακαλω .Ακους mr Bull?
 

Επισκέπτης
μπουλακο ωραιους οπαδους εχετε ρε..ευγε.. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
index.php
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μολις κηδευτηκε ο κλονος μου.  :priest:
Αιωνια του η μνημη...

Η ποινη που δεχτηκα ηταν ελαχιστη σε σχεση με την βοηθεια που μου προσφερε ο κλονος.

Ζητω οι κλονοι !!! Ζητω οι ελευθεροι πολιορκημενοι !! Ζητω ο Κοκκαλης!  :uglystupid:

 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα συμπολεμιστες.μετα απο απουσια τριων ημερων ξαναμπαινω στο παιχνιδι. :rockon:  :rockon:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
ΣΗΜΑ BRAVO ZULU
ΑΠΟ:ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΟ ΣΥΜΜΑΧΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ
ΠΡΟΣ: ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

Καλησπέρα σε όλους τυς συμπολεμιστές.Η τακτική δημιουργίας υποδομής και παράλληλα επιδρομών σε επιλεγμένους στόχους φαίνεται πως πιάνει τόπο...έχουμε λίγες απώλειες σε σχέση με αυτά που κερδίζουμε.Ενα μεγάλο εύγε από εμένα στην επίθεση της Συμμαχίας ELRIK,DORISTAN,BULL,BOOBO,SERETIDE,CHARISZ,JOKER.Και ένα μεγάλο μπράβο στον Ταράτσα για τη διατήρηση των λεπτών ισορροπιών ανάμεσα στα μέλη της Συμμαχίας.Ταράτσα στέλνω φορτίο.Κeep going forward αδέρφια ,πλησιάζει η ώρα του μεγάλου ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

geopon

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.639
Κριτικές
18
Like
0
Πόντοι
2.007
σωστος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
το καλο πραγμα αργει να γινει. :grin:
Σε τι στάδιο βρίσκεσαι??? :sunglasses:
ΣΗΜΑ BRAVO ZULU
ΑΠΟ:ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΟ ΣΥΜΜΑΧΙΚΩΝ ΔΥΝΑΜΕΩΝ
ΠΡΟΣ: ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΜΑΧΗΤΕΣ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ

Καλησπέρα σε όλους τυς συμπολεμιστές.Η τακτική δημιουργίας υποδομής και παράλληλα επιδρομών σε επιλεγμένους στόχους φαίνεται πως πιάνει τόπο...έχουμε λίγες απώλειες σε σχέση με αυτά που κερδίζουμε.Ενα μεγάλο εύγε από εμένα στην επίθεση της Συμμαχίας ELRIK,DORISTAN,BULL,BOOBO,SERETIDE,CHARISZ,JOKER.Και ένα μεγάλο μπράβο στον Ταράτσα για τη διατήρηση των λεπτών ισορροπιών ανάμεσα στα μέλη της Συμμαχίας.Ταράτσα στέλνω φορτίο.Κeep going forward αδέρφια ,πλησιάζει η ώρα του μεγάλου ΝΤΟΥ ΑΠΟ ΠΑΝΤΟΥ!!!!!!
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Καλώς τον ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΟ :rockon: :rockon: :rockon:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Σε τι στάδιο βρίσκεσαι??? :sunglasses:Καλώς τον ΑΡΧΙΣΤΡΑΤΗΓΟ :rockon: :rockon: :rockon:
εχω χτισει πρεσβεια,σιταποθηκη,αποθηκη πρωτων υλων και τωρα αναπτυσσω στο δευτερο επιπεδο τη παραγωγη.εχω φουλ προμηθειες ομως επειδη ελειπα 3 μερες και τα κανω γρηγορα ολα. :sunglasses:
εχω ακομα πολυ δουλεια για να σας φτασω. :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
εχω χτισει πρεσβεια,σιταποθηκη,αποθηκη πρωτων υλων και τωρα αναπτυσσω στο δευτερο επιπεδο τη παραγωγη.εχω φουλ προμηθειες ομως επειδη ελειπα 3 μερες και τα κανω γρηγορα ολα. :sunglasses:
εχω ακομα πολυ δουλεια για να σας φτασω. :grin:
Σου στέλνς π.μ. να σε μαλώσω... :tickedoff:
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
O Αρχιστράτηγος έχει πονόδοντο και πάει να βγάλει το φρονιμίτη του,γιατί αλήτεψε!!!Στο πόδι μου ο BULL και ο Βρασίδας.....Συνεχίστε τις μάχες η επίθεση,παράγετε πρώτες ύλες οι άμυνα-νεότεροι...Στον Ταράτσα να συνεχιστεί η αποστολή πρώτων υλών....
[move][size=12pt]KEEP FIGHTING!!!![/size][/move]
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
O Αρχιστράτηγος έχει πονόδοντο και πάει να βγάλει το φρονιμίτη του,γιατί αλήτεψε!!!Στο πόδι μου ο BULL και ο Βρασίδας.....Συνεχίστε τις μάχες η επίθεση,παράγετε πρώτες ύλες οι άμυνα-νεότεροι...Στον Ταράτσα να συνεχιστεί η αποστολή πρώτων υλών....
[move][size=12pt]KEEP FIGHTING!!!![/size][/move]
o ταρατσας να στείλει κανένα κουτί με τρίγωνα πανοράματος γιατί πήρα κάμποσα εδώ στην Αθήνα και δεν λένε τίποτα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom