Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
κανενα προβλημα
δεν εχω πλεον ασυλια γιαυτο και η επιθεση αλλα οκ
για ενημερωση παντως και για να αποδειξω οτι και υπομονη εχω και ειμαι πιστος στην συμμαχια του bourdela να ξερεις οτι ηδη εχω στειλει στον taratsa υλικα (αυτα τα λιγα που ειχα) και θα ξαναστειλω οποτε μπορω.

τωρα οσο αφορα τις υποδομες μου
πρεσβεια 1
κεντρικο 4
αγορα 1
κρυψωνα 5
στρατοπεδο 1

Παραγωγή:
Ξύλο: 30  την ώρα
Πυλός: 32  την ώρα
Σίδερο: 28  την ώρα
Σιτάρι: 24  την ώρα
Δώσε βάρος στις πρώτες ύλες...αφού ανεβάσεις την παραγωγή σου ανέβασε άλλο ένα επίπεδο την κρυψώνα και μη μασάς...σου στέλνω και p.m. ;)
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
34
Πόντοι
16
Παίδες μπορεί να μου πει κανείς πως φτιάχνω στρατεύματα ???
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Λοιπον με πηραν και εμενα χαμπαρι...
Ειχα μια ελπιδα οτι πριν τελειωσει η ασυλια δεν θα το ψαξουν το θεμα και δεν θα κλειδωσουν τον κλωνο μου... αλλα παπαρια. Μολις με τσιμπησε ο M******ter.

Γεια σου l***s, έχεις κλειδωθεί λόγω μιας παραβίασης των κανόνων. Η μονομερής μεταφορά πρώτων υλών σε άλλους παίκτες ("pushing") είναι απαγορευμένη. Μπορείς μόνο να στείλεις σε άλλο παίχτη την ωριαία παραγωγή ανά πρώτη ύλη, κάθε 24 ώρες. Οι παίκτες που έχουν εισαχθεί ως χρήστες από το ίδιο PC ή συνδέονται με σένα σαν sitters δεν μπορούν να λάβουν τις πρώτες ύλες που προαναφέρονται. Με αυτούσ μπορείς να κάνεις εμπόριο μόνο σε αναλογία 1:1.

Διάβασε παρακαλώ προσεκτικά τους κανόνες του παιχνιδιού πάλι έτσι ώστε να μην γίνει πάλι παρἀβασἠ τους στο μέλλον: »Κανόνες παιχνιδιού Για να συνεχίσεις να παίζεις γράψε ένα μήνυμα στο λογαριασμό Multihunter και διευκρίνισε τα πράγματα μαζί του. »Γράψε το μήνυμαΠριν γράψεις κάποιο μήνυμα διάβασε τις παρακάτω συμβουλές:
•  Υπάρχει πάντα κάποιος λόγος για το κλείδωμα. Προσπαθήστε να σκεφτείτε τους πιθανούς λόγους αυτού του κλειδώματος και εξηγήστε τους στον M******ter.
•  Οι M******ter μπορούν να δουν πάρα πολλά στοιχεία του λογαριασμού σου. Γράφε πάντα την αλήθεια και μην ψάχνεις δικαιολογίες για να δικαιολογήσεις την παραβίασή των κανόνων.
•  Να είσαι συνεργάσιμος και να καταλάβεις τα λάθει σου, αυτό θα μειώσει την τιμωρία σου.
•  Εάν ο M******ter δεν απαντά αμέσως δεν είναι σε σύνδεση πιθανώς. Το ζήτημα δεν θα επιλυθεί γρηγορότερα με την αποστολή πολλαπλών μηνυμάτων, ειδικά εάν δεν διάβασε ακόμη ούτε το πρώτο μήνυμα.
•  Εάν πραγματικά είσαι άδικα κλειδωμένος παρέμεινε ήρεμος και ευγενικός στο M******ter και πες του την άποψή σου.



Τελος τα οργια με τον κλωνο μου  :tickedoff: :tickedoff:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Με τον nick τι εγινε ? τον ξεκλειδωσαν?
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Μην φωναζεις. Αμα του κανεις καμια δωρεα , θα ερθει. :2funny: :2funny:
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Διαβάστε εδώ:


σελλιδα travian, οδηγιες χρησης αναπτυξης των κτηριων.

__..)/..________..)/..___
¯¯””/(””¯¯¯¯¯¯¯¯””/(””¯¯


Κάθε 6 με 12 μήνες ανακοινώνεται από τον admin ο ερχομός των Natarian καθώς και η έναρξη των Wonders of the World. Αυτό το γεγονός σημαίνει την αρχή του τέλους του server.

Όλες οι συμμαχίες ξεκινούν ποιος θα χτίσει ένα wonder of the world επιπέδου 100. Η συμμαχία που θα το φτιάξει πρώτη μένει στην ιστορία σαν νικήτρια του server και μετά ο server αρχίζει από την αρχή.
 

Tsar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2007
Μηνύματα
247
Like
1
Πόντοι
1
Ταράτσα σού έστειλα μύνημα στό παιχνίδι,είμαι ο idefix.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom