Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καλησπέρα.
Που είστε ρεμάλια;
Κοπάνα την κάνατε;
Πάει η συμμαχία.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Αυτό δεν το ξέρω...μπορεί να περνουν πάλι το 1/3 απ'αυτό που έχεις μέσα εκείνη τη στιγμη...!!!γι'αυτόκαλό είναι το βράδυ...να κάνεις αναβαθμίσεις για να μην είσαι τίγκα στις πρώτες ύλες! ;)
αν δεν ειναι γεματη δεν περνουν τιποτα.
Με τους κλονους τι αποφασισατε;
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Μου αρεσει που εχετα κανει την καταπληκτικη συμφωνια με την ΥΠΕΡΑΝΤΛΑΝΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Sparta (parta) που αποτελειται απο τον τρομερό αριθμο του ΕΝΟΣ ατομου και την λέτε στον xifia και τον μαλακα τον nonsense!!!!!!!!!

ΥΓ

Στην κρυψώνα μπορούν, σε περίπτωση επιθέσεις, να κρυφτούν πρώτες ύλες από την αποθήκη. Οι πρώτες ύλες δεν θα μπορέσουν να κλαπούν από τους λεηλάτες. Στο επίπεδο 1 η κρυψώνα μπορεί να πάρει 100 μονάδες κάθε πρώτης ύλης. Δεδομένου ότι οι Τεύτονες έχουν ένα επίδομα λεηλάτησεις η κρυψώνα κρύβει μόνο το 2/3 των πραγματικών ποσών. Οι Γαλάτες έχουν, σαν πλεονέκτημα φυλής, δύο φορές μεγαλύτερες κρυψώνες από τις κανονικές.

Στα ξένα

Plunder bonus: the cranny of enemies only hides 2/3 of its content.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Kαλησπερα. Οντως, ειμαι Γαλατης και την εχω μεγαλυτερη... :2funny:
Στο 7 χωραει 920 μοναδες
Πως παμε?
 

Επισκέπτης
  Μου αρεσει που εχετα κανει την καταπληκτικη συμφωνια με την ΥΠΕΡΑΝΤΛΑΝΤΙΚΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ Sparta (parta) που αποτελειται απο τον τρομερό αριθμο του ΕΝΟΣ ατομου και την λέτε στον xifia και τον μαλακα τον nonsense!!!!!!!!!

ΥΓ

Στην κρυψώνα μπορούν, σε περίπτωση επιθέσεις, να κρυφτούν πρώτες ύλες από την αποθήκη. Οι πρώτες ύλες δεν θα μπορέσουν να κλαπούν από τους λεηλάτες. Στο επίπεδο 1 η κρυψώνα μπορεί να πάρει 100 μονάδες κάθε πρώτης ύλης. Δεδομένου ότι οι Τεύτονες έχουν ένα επίδομα λεηλάτησεις η κρυψώνα κρύβει μόνο το 2/3 των πραγματικών ποσών. Οι Γαλάτες έχουν, σαν πλεονέκτημα φυλής, δύο φορές μεγαλύτερες κρυψώνες από τις κανονικές.
H sparta που λες εχει 453 κατοικους με 20 καταπέλτες και μπορεί να μας διαλύσει τα χωριά για πλάκα και εκτός απο αυτό έχει φιλικες σχέσης με ολες τις μεγάλες συμμαχίες του παιχνιδιού και γίνεται ο προπομπός για τα μελλοντικά σύμφωνα μη επίθεσης!

Υ.Γ εκτός απο αυτό δεν σας πέφτει λόγος απο την στιγμή που δεν πρόκειται να γίνεται μέλη!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Kαλησπερα. Οντως, ειμαι Γαλατης και την εχω μεγαλυτερη... :2funny:
Στο 7 χωραει 920 μοναδες
Πως παμε?
Σωστός
Μου έγινε μια επίθεση και πήρε τα ΠΕΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΜΟΥ.
:2funny: :2funny: :2funny:
Boobo για στείλε κανένα από τα παιδάκια σου να δει τι αξίζουμε.
:2funny: :2funny: :2funny:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
τα στειλα τωρα σε εναν μαλλον τουρκο, eebyp τον λενε, Θα φτασουν σε 1 ωρα :sunglasses:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Ρε πόσες φορές θα το πω:
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΑΣ.
Και θα σας τους διαγράψουν και θα φάτε ποινή.




[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][move]ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΑΣ.[/move]
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
και χρωσταω αλλη μια επιθεση στον μαλακα τον hartut :ak: :ak: :ak: :hammer:
 

Επισκέπτης
elvis μιας και εχεις γαλατες για να μην ψαχνω στο φορουμ του travian ειμαι στη φαση να βαλω παγιδες.παω να κανω κλικ εκει που λεει εκπαιδευση και γραφει τρενο! :think: για πες πως τις βαζεις
οπως το περιγραφεις κανεις την εκπαιδευση.
βαζεις στην ποσοτητα τον αριθμο που θελεις κ μπορεις(κυριως) κ μετα πατας εκπαιδευση.παντως γαμανε οι παγιδες.μιλαγα προχτες μ'ενα παληκαρι κ μου εδειξε screenshot που χωρις στρατο αλλα με 50 παγιδες γαμησε εναν με 30 στρατιωτες.
 

Συνημμένα

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    86,5 KB · Εμφανίσεις: 13
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
H sparta που λες εχει 453 κατοικους με 20 καταπέλτες και μπορεί να μας διαλύσει τα χωριά για πλάκα και εκτός απο αυτό έχει φιλικες σχέσης με ολες τις μεγάλες συμμαχίες του παιχνιδιού και γίνεται ο προπομπός για τα μελλοντικά σύμφωνα μη επίθεσης!
Μιλάμε ούτε η Κοντολίζα Ράις τετοια πολιτική!!!!!!!

77644158bu9.jpg
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ρε πόσες φορές θα το πω:
ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΑΣ.
Και θα σας τους διαγράψουν και θα φάτε ποινή.




[size=10pt][size=10pt][size=10pt][size=10pt][move]ΔΙΑΓΡΑΨΤΕ ΤΟΥΣ ΚΛΩΝΟΥΣ ΣΑΣ.[/move]



Και πως γίνεται αυτό μάστορα ;
 

Επισκέπτης
οπως το περιγραφεις κανεις την εκπαιδευση.
βαζεις στην ποσοτητα τον αριθμο που θελεις κ μπορεις(κυριως) κ μετα πατας εκπαιδευση.παντως γαμανε οι παγιδες.μιλαγα προχτες μ'ενα παληκαρι κ μου εδειξε screenshot που χωρις στρατο αλλα με 50 παγιδες γαμησε εναν με 30 στρατιωτες.
Δες λιγο στην πρεσβεία σου!
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Και πως γίνεται αυτό μάστορα ;
Πήγαινε στις ρυθμίσεις του προφίλ του κλώνου και διαγραψέ το. πάιρνει περίπου απο 1 εως 3 μέρες
Αν μπορείς πρώτα στείλε τα υλικά σου στον Ταρατσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom