Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

vonmakoulis

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2006
Μηνύματα
2.776
Like
6
Πόντοι
16
ΟΚ δεν πειράζει. Σουστειλα 50 Π και 50Ξ . Σε 14μιση ωρίτσες θα τα παραλάβεις.
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
Ταρατσα που και που ανεβαζε και την κρυψωνα για να μην εχουμε την ληστεια του αιωνα.

  Αυτο πηγα να πω και εγω. Μπορει να υπαρχει συμμαχια αλλα ειναι ο ενας εδω και ο αλλος στην αλλη ακρη αν κανει κανας διπλανος κανα ντου ωσπου να φτασει ο στρατος θα βρει καμμενη γη!!! Το ιδιο ισχυει και για τους υπόλοιπους αν συνεχισετε να παραγετε θα τελειωσει η ασυλία και απλα θα ταιζετε τους γύρω σας. Θελει μια ισσοροπια το παιχνιδι και οτι παραγεις να το καταναλωνεις αλλιως θα στα φανε οι γκόμενες (επιθέσεις) ή ο Αλογοσκουφης (ταράτσα)!!!

edit ασε που ετσι αν θελει 5 ωρες να φτασει ο εμπορας θέλει και κανα 5ωρο να γυρισει οποτε πρεπει να εχεις 5-6 εμπορους ή να κρατας τα πραγματα και να τα στελνεις πριν κλεισεις το πισι για υπνο ή αν βλεπεις οτι ερχεται επίθεση!!!
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Ρε παιδια γιατι εμενα δεν με αφηνει να στειλω παραπανω απο 105 μοναδες με καθε εμπορο ;
Οταν προσπαθω να στειλω παραπανω, μου βγαζει ενα μνμ που λεει : Παραβαση κανονων...

Αντιθετα, οταν κανω ανταλλαγη το λιμιτ ειναι 500.
Ταρατσα θα μπορουσες να στειλεις για ανταλλαγη 10Σιδ εναντι 200 Ξ και να το αποδεχτω, αλλα ισως καρφωθουμε. Τι λες;


Ταρατσα σου εστειλα
Άφιξη 6:23:03 ώρες στις 18:04 η ώρα
Πρώτες ύλες 105 | 0 | 0 | 0
η παραβαση κανονα ειναι οτι εισαι τοσο νεος για να εισαι ανετος με τις υλες σου ουτος ωστε να στελνεις και αλλου
το εχουν βαλει οι μοντ εκει για να αποτρεπει τους κλωνους
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
η παραβαση κανονα ειναι οτι εισαι τοσο νεος για να εισαι ανετος με τις υλες σου ουτος ωστε να στελνεις και αλλου
το εχουν βαλει οι μοντ εκει για να αποτρεπει τους κλωνους

Το παιχνιδι προφανως ειναι ξενο... Εδω ειναι Βαλκανια!!! Δεν ισχυουν αυτα εδω !!  :rockon: :rockon: :rockon:
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Σε εμένα έπρεπε να στείλεις βρε!!! :headbang:
Στον bull έπρεπε να απευθυνθείς για πρόσκληση! :tickedoff:

Ταράτσα : Σου έστειλα ακόμη 100 ξύλο, 100 σίδερο, που είχα ένα μικρό περίσσευμα !
Θα ήθελα κάποιος [size=13pt]επιτέλους[/size] να μου στείλει λίγο σιτάρι στο χωριό blade, (-72 / 50 ).

Επίσης : Εχω αρκετές ύλες στο χωριό Helper : (-37 / 87), σε 5 λεπτά θα έχει και πρεσβεία , οπότε βάλτε το στη συμμαχία για να μπορώ να σας στέλνω ύλες, γιατί μου λέει πως είμαι πολύ φρέσκος για να στέλνω τόσες ύλες σε άσχετους !
Λογικά, μέσα στη συμμαχία όμως , θα με αφήνει να το κάνω !
 

Επισκέπτης
Ταράτσα : Σου έστειλα ακόμη 100 ξύλο, 100 σίδερο, που είχα ένα μικρό περίσσευμα !
Θα ήθελα κάποιος [size=13pt]επιτέλους[/size] να μου στείλει λίγο σιτάρι στο χωριό blade, (-72 / 50 ).

Επίσης : Εχω αρκετές ύλες στο χωριό Helper : (-37 / 87), σε 5 λεπτά θα έχει και πρεσβεία , οπότε βάλτε το στη συμμαχία για να μπορώ να σας στέλνω ύλες, γιατί μου λέει πως είμαι πολύ φρέσκος για να στέλνω τόσες ύλες σε άσχετους !
Λογικά, μέσα στη συμμαχία όμως , θα με αφήνει να το κάνω !
Οι κλώνοι θα μπούν τελευταίοι των τελευταίων, εγώ τους δικούς μου δεν θα τους βάλω καθόλου!
Ελάτε και απο το φορουμ της συμμαχίας μια βόλτα!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Οι κλώνοι θα μπούν τελευταίοι των τελευταίων, εγώ τους δικούς μου δεν θα τους βάλω καθόλου!
Ελάτε και απο το φορουμ της συμμαχίας μια βόλτα!

Πάμε, εγώ το έλεγα πως εκεί θα μιλάμε καλύτερα !
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Για να μην ξεχνιόμαστε: Συμμαχία HELLAS-BR

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Καλό είναι να σβήσετε τους κλώνους γιατί θα αρπάξουμε καμιά ποινή σαν Συμμαχία....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Καλό είναι να σβήσετε τους κλώνους γιατί θα αρπάξουμε καμιά ποινή σαν Συμμαχία....
Το εγραψα και στο φορουμ της συμμαχιας Ναύαρχε... >:(θα εχουμε προβλημα αν δεν μεταφερουν τις πρωτες ύλες τους από τους κλώνους τους,στο κυρίως χωριό και μετα να τους διαγράψουν!!!!
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Συνεχίστε να μου στέλνετε τις δυνάμεις σας σε pm,για να οργανώνουμε επιθέσεις στους στοχοποιημένους...Για σήμερα στοχοποιήθηκε ο the_unholy που τσάκισε τον seretide...Beavis πρόσεχέ τον,Elrik όταν θα είσαι έτοιμος θα του κάνεις ντου...Οι μεγαλύτερες δυνάμεις  μέχρι στιγμή είναι του Elrik και του doriti...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Το εγραψα και στο φορουμ της συμμαχιας Ναύαρχε... >:(θα εχουμε προβλημα αν δεν μεταφερουν τις πρωτες ύλες τους από τους κλώνους τους,στο κυρίως χωριό και μετα να τους διαγράψουν!!!!
Όλο πουστιές...σαν τον πρόεδρο σου έχεις γίνει! :grin:
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Συνεχίστε να μου στέλνετε τις δυνάμεις σας σε pm,για να οργανώνουμε επιθέσεις στους στοχοποιημένους...Για σήμερα στοχοποιήθηκε ο the_unholy που τσάκισε τον seretide...Beavis πρόσεχέ τον,Elrik όταν θα είσαι έτοιμος θα του κάνεις ντου...Οι μεγαλύτερες δυνάμεις  μέχρι στιγμή είναι του Elrik και του doriti...
ελα και στη Συμμαχια..ειναι στο τσατ ο ελρικ!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σκοπευω και εγω να διαγραψω τo δικο μου κλωνο.
Αλλα για να αποκτισει ενδιαφερον το θεμα θα τον αφησω να τον λεηλατησετε !!
Πως σας φαινεται σαν ιδεα; 
 

Επισκέπτης
Σκοπευω και εγω να διαγραψω τo δικο μου κλωνο.
Αλλα για να αποκτισει ενδιαφερον το θεμα θα τον αφησω να τον λεηλατησετε !!
Πως σας φαινεται σαν ιδεα; 

δεν μας τα στελνεις καλυτερα ? μην ξοδευουμε στρατο :P
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Πως να τα στειλω elvis; 100 μοναδες καθε φορα ; Εστειλα το πρωι στον ταρατσα 100 μοναδες και ο εμπορας μου θα επιστρεψει αυριο !!!

Υπολογιζω οτι αν τον αφησω ανενεργο για 2 μερες θα μαζευψει 3600 μοναδες. Κρυψωνα δεν θα εχει...

Ετσι οπως λεω θα το κανω. Και για να εχει ακομα μαγαλυτερο ενδιαφερον θα δωσω συντεταγμενες και ωρα ληξης της ασυλιας και στον Ταρατσα και στον Ξιφια ωστε να δουμε ποια συμμαχια θα τα καταφερει καλυτερα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom