Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

Επισκέπτης
elvis...ευχαριστώ για χτες...δεν πας να κανεις καμμια λεηλασια στον κλώνο του Ruy???καλη ιδέα μου ακούγεται...!!!
επειδη δεχομαι επιθεσεις πολυ συχνα,λεω να κρατησω το λιγοστο στρατο μου εντος συνορων.
βεβαια τωρα κ να μου την πεσουν δε θα βρουν πολλα αλλα κατι θα παρουν.
δυστυχως οι μαλακο-γαλατες που πηρα δεν εχουν καλη προστασια σε μικρα λεβελ!!!
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
επειδη δεχομαι επιθεσεις πολυ συχνα,λεω να κρατησω το λιγοστο στρατο μου εντος συνορων.
βεβαια τωρα κ να μου την πεσουν δε θα βρουν πολλα αλλα κατι θα παρουν.
δυστυχως οι μαλακο-γαλατες που πηρα δεν εχουν καλη προστασια σε μικρα λεβελ!!!
αν σου κανουν επιδρομες το καλυτερο είναι να διωχνεις αλλου το στρατο για να μην εχεις απωλειες...εφ'οσον εχεις καλη κρυψωνα φυσικα!!!
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Στην γειτονιά μου έχω έναν νταλάρα!Όλοι οι vips εδώ μαζευτήκαμε?Να του κάνω ντου του μπαγλαμά? :cheesy:
 

Επισκέπτης
αν σου κανουν επιδρομες το καλυτερο είναι να διωχνεις αλλου το στρατο για να μην εχεις απωλειες...εφ'οσον εχεις καλη κρυψωνα φυσικα!!!

αφου τα μουνια οι τευτωνες μου παιρνουν κ απ'την κρυψωνα,δεν μπορω να αφησω το χωριο χωρις στρατιωτες.
εχω βαλει 10 παγιδες εχω κ 20 στρατιωτες στανταρ οποτε δεν εχω προβληματα προς το παρον!!!
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
αφου τα μουνια οι τευτωνες μου παιρνουν κ απ'την κρυψωνα,δεν μπορω να αφησω το χωριο χωρις στρατιωτες.
εχω βαλει 10 παγιδες εχω κ 20 στρατιωτες στανταρ οποτε δεν εχω προβληματα προς το παρον!!!

Σχετικα με τους τευτονες, ρωτησα και χτες να μου πειτε τι ακριβως συμβαινει. Περνουν παντα το 1/3 της κρυψωνας ή αν η κρυψωνα ειναι λιγοτερο απο τα 2/3 γεματη δεν περνουν τιποτα ; 

 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Anν δεν ειναι γεματη, δεν παιρνουν τιποτα
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σχετικα με τους τευτονες, ρωτησα και χτες να μου πειτε τι ακριβως συμβαινει. Περνουν παντα το 1/3 της κρυψωνας ή αν η κρυψωνα ειναι λιγοτερο απο τα 2/3 γεματη δεν περνουν τιποτα ;   
Αυτό δεν το ξέρω...μπορεί να περνουν πάλι το 1/3 απ'αυτό που έχεις μέσα εκείνη τη στιγμη...!!!γι'αυτόκαλό είναι το βράδυ...να κάνεις αναβαθμίσεις για να μην είσαι τίγκα στις πρώτες ύλες! ;)
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Καποιος εστειλε μνμ στο κλωνο μου λεγοντας οτι θελει να φτιαξουμε μια καλη παρεα...  :uglystupid:
Τι να ειναι αραγε; Και αυτος κλωνος που προσπαθει να αντλησει πληροφοριες, πουστης ή απλα μαλακας;
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
αφου τα μουνια οι τευτωνες μου παιρνουν κ απ'την κρυψωνα,δεν μπορω να αφησω το χωριο χωρις στρατιωτες.
εχω βαλει 10 παγιδες εχω κ 20 στρατιωτες στανταρ οποτε δεν εχω προβληματα προς το παρον!!!
elvis μιας και εχεις γαλατες για να μην ψαχνω στο φορουμ του travian ειμαι στη φαση να βαλω παγιδες.παω να κανω κλικ εκει που λεει εκπαιδευση και γραφει τρενο! :think: για πες πως τις βαζεις
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
παιδες ακομα και με αγορες με τον κλωνο που εκανα τη πατησα
και με κλειδωσε προσωρινα
περιμενω να μου στειλουν τι θα γινει
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητοί φίλοι,
Η HELLAS_BR ζητά να είναι σύμμαχος με την HELLAS-P.
Τονίζω και πάλι πως ο ρόλος της δικής μου σημαχίας θα είναι βοηθητικός.
Ήδη έστειλα μήνυμα στον Ταράτσα για να του στείλω πρώτες ύλες χωρίς καμμία απάιτηση από μέρους μου αλλά απάντση δεν πήρα.
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Σας προειδοποιήσα με τους κλώνους...γμτ το φελέκι μου... :cussing:
στείλτε όσο περισσότερες υλες μπορείτε στο πρώτο σας χωριό..και μετά διαγράψτε τους κλώνους ΑΜΕΣΑ!!!!
Ruy εσύ στείλε όσες μπορείς στο κεντρικό χωριό και στείλε μου συντεταγμένες του κλώνου σου να στείλω κάποιον με στρατό να κάνει επιδρομή...κρυψώνα έχεις μεγάλη στον κλώνο σου???
περιμένω π.μ.!!!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Όποιος πήρε τον πούλο, ή θα τον πάρει, εξαιτίας των κλώνων ας στείλει ενα μήνυμα στον Multihunter μέσα στο παιχνίδι.
Ευγένεια πάνω απο όλα, και λίγα λόγια μην πάρουνε χαμπάρι τι λαμόγια είμαστε......
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Όποιος πήρε τον πούλο, ή θα τον πάρει, εξαιτίας των κλώνων ας στείλει ενα μήνυμα στον Multihunter μέσα στο παιχνίδι.
Ευγένια πάνω απο όλα, και λίγα λόγια μην πάρουνε χαμπάρι τι λαμόγια είμαστε......

Ο Multihunter πρέπει να τάχει παίξει!!!
Τόσοι κλώνοι ... χαχαχαχα
Τελικά από όσους βρέπουμε να παίζουν πραγματικοί θάναι το 1/10...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Νικο και creatan ποτε σας πηρε χαμπαρι ο χαφιες ? πριν τη ληξη της ασυλιας ή μετα ? Και αν μετα, μετα απο ποσες μερες ή ωρες ?

Βull δες πμ.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Εμένα με κλείδωσε χθές, μάλλον ήταν η έννατη μέρα  :think: :think: :think: :think:

Τώρα μπορεί να συγκρίνει την ΙΡ όταν κάνεις τα login ή να δεί τις κινήσεις των εμπόρων σου, που δεν δικαιολογούνται....ή να βρεθεί κανένας ΧΑΦΙΕΣ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:



Λές και φταίει ο ρουφιάνος που είμαστε εμείς απατεώνες  :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Ο Multihunter πρέπει να τάχει παίξει!!!
Τόσοι κλώνοι ... χαχαχαχα
Τελικά από όσους βρέπουμε να παίζουν πραγματικοί θάναι το 1/10...

Να τον φερουμε και εδω. Μπας και μπει και εδω μεσα καμια ταξη... κοτζαμ 21η Απριλιου καταφτανει... θα αρχισουν παλι τα “ηταν επανασταση ή μηπως κατι αλλο;;” :jerking:

Κρεταν, καλ ας lamogia© ντιαρ  :boobies:

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Να τον φερουμε και εδω. Μπας και μπει και εδω μεσα καμια ταξη... κοτζαμ 21η Απριλιου καταφτανει... θα αρχισουν παλι τα “ηταν επανασταση ή μηπως κατι αλλο;;” :jerking:

Κρεταν, καλ ας lamogia© ντιαρ  :boobies:
check p.m.!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom