Νέα

Travian:To νέο παιχνίδι στο internet

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ADMIRAL GR
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τι όνομα θέλετε για τη ΣΥΜΜΑΧΙΑ?

  • bourdela

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela brothers

    Ψήφοι: 5 45,5%
  • brdl

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • brothers of steel

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Alexxx

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Globeos brothers

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • Taratsas brothers (!!!)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Vrasidas force (!!!)

    Ψήφοι: 1 9,1%
  • bourdela masters

    Ψήφοι: 2 18,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    11

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
Χωρίς να θέλω να πάω κόντρα στη συμμαχία, επειδή βαριέμαι να περιμένω ανοίγω δική μου συμμαχία με το όνομα HELLAS SYMMAXOI, συντομογραφία HEL-BR.
Καλώ όσους θέλουν να συμμετάσχουν.
Ο πρώτος κανόνας είναι η συμμαχία με την ήδη υπάρχουσα συμμαχία του Ταράτσα.
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες, επειδη το χω χασει το θεμα τις τελευταιες μερες, τι θα γινει με τη συμμαχια βορειο ανατολικα(θετικες συντεταγμενες)? Αυριο ληγει η ασυλια μου και φτιαχνω στρατο
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Χωρίς να θέλω να πάω κόντρα στη συμμαχία, επειδή βαριέμαι να περιμένω ανοίγω δική μου συμμαχία με το όνομα HELLAS SYMMAXOI, συντομογραφία HEL-BR.
Καλώ όσους θέλουν να συμμετάσχουν.
Ο πρώτος κανόνας είναι η συμμαχία με την ήδη υπάρχουσα συμμαχία του Ταράτσα.
περιμενε λιγο ρε ξιφια τι τρελενεσε?ολα με σειρα θα γινουν
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.393
Κριτικές
1
Like
904
Πόντοι
96
δεν βαριεσαι. θα παιξουμε κανα ταβλι να περασει η ωρα οσο περιμενουμε να μαζεψουμε :2funny:

  Για αυτο ανοιξα και λογαρισμο στο τουρκικο travian (s14)για να περνα η ωρα. γελαω κιολας με τα asker yok!!!!!!!!  Ανοιξα κιολας με το όνομα euro2004winner για να τους πειράξω!!!! οταν κάνω στρατό (και αν με αφησουν) θα ονομασω το χωριο Rebet Asker για πλακα !

Ασχετο αλλα βλέπω οτι απο το ελληνικο κατι τουρκοι εφυγαν!!!
 

xifias

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
132
Like
0
Πόντοι
1
περιμενε λιγο ρε ξιφια τι τρελενεσε?ολα με σειρα θα γινουν

Για να μπουν όλοι στη συμμαχία του Ταράτσα θα πρέπει να περάσουν μήνες.
Καλό είναι να αναπτύξουμε και άλλες συμμαχίες που στο τέλος να ενωθούν σε μια.
 

gt21

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2007
Μηνύματα
978
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
καλησπερα παιδες, επειδη το χω χασει το θεμα τις τελευταιες μερες, τι θα γινει με τη συμμαχια βορειο ανατολικα(θετικες συντεταγμενες)? Αυριο ληγει η ασυλια μου και φτιαχνω στρατο
μαλλον τιποτα dino μαζι ειμασταν σε αυτη αλλα παμε ολοι στη μεγαλη.για πληροφοριες στειλε στον ταρατσα η το ναυαρχο
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
καλησπερα παιδες, επειδη το χω χασει το θεμα τις τελευταιες μερες, τι θα γινει με τη συμμαχια βορειο ανατολικα(θετικες συντεταγμενες)? Αυριο ληγει η ασυλια μου και φτιαχνω στρατο
Δεν τον χρειαζεσε τον στρατο συνεχισε με της πρωτες υλες και φτασε την κρυψωνα σε μεγαλυτερο επιπεδο απο οτι τα αποθεματα σου και δεν θα εχεις προβλημα.
Και να κανεις στρατο δεν θα κερδισεις τιποτα με 4 η 5 στρατιωτες το πολυ πολυ να τους χασεις αν σου επιτεθουν και τσαμπα ο κοπος και οι πρωτες υλες.
 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ναύαρχος παρών..Boobo ευχαριστώ για την επιστροφή.... :) :)
 

ΒΡΑΣΙΔΑΣ2

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2006
Μηνύματα
4.150
Like
1
Πόντοι
16
Οποιος θελει να μπει στην συμμαχια θα στελνει μηνυμα στον Βull στο παιχνιδη και πρωτες υλες οσες εχει ο καθε ενας και μπορει στον ταρατσα, με καθε αναβαθμιση μπορει να καλεσει μονο 3 ατομα οποτε θα αργισει λιγο, εντομεταξη οι καινουργιοι που εχουν ακομα ασυλια δεν χρειαζεται να βιαζονται ας επικεντροθουν στην αναπτυξη τον πρωτον υλον για της πρωτες 5 μερες και μετα κρυψωνα τουλαχιστον στο επιπεδο 5.
Μην ξοδευεται ασκοπα πρωτες υλες σε τειχος η κτηρια.
Ναυαρχε διαβασε αυτο, μπορουμε να το βαλουμε στην θεση της ψηφοφοριας.
 

Dinos(1)

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2005
Μηνύματα
232
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Δεν τον χρειαζεσε τον στρατο συνεχισε με της πρωτες υλες και φτασε την κρυψωνα σε μεγαλυτερο επιπεδο απο οτι τα αποθεματα σου και δεν θα εχεις προβλημα.
Και να κανεις στρατο δεν θα κερδισεις τιποτα με 4 η 5 στρατιωτες το πολυ πολυ να τους χασεις αν σου επιτεθουν και τσαμπα ο κοπος και οι πρωτες υλες.
Σχεδιαζω να επιτεθω σε ενα τυπο ονοματι "αριστεροφαγος" με 20 ατομα πληθυσμο, που ειναι διπλα μου
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Σχεδιαζω να επιτεθω σε ενα τυπο ονοματι "αριστεροφαγος" με 20 ατομα πληθυσμο, που ειναι διπλα μου

Πως ξερεις οτι ΔΕΝ εχει ασυλια?
Αν εχει, μεχρι να ληξει, θα σου εχουν επιτεθει αλλοι πολυ πιο δυνατοι παιχτες και οι Στρατιωτες σου το πιο πιθανο να δουν πως ειναι τα ραδικια αναποδα.
Ακου τι σου λεει ο Βρασιδας για να μην χανεις τζαμπα χρονο.

 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Τιμωρίας συνέχεια......

Τελικά μου έσβησε τους 2 κλώνους και μου έριξε την παραγωγή σε 2 λάκκους πυλού απο το 3 στο 2  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Φταίω τώρα άμα ξανανοίξω άλλους 5 κλώνους?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
 

Herculas

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
483
Κριτικές
17
Like
1.024
Πόντοι
6.760
Ρε τους αλήτες !!!! :rockon: :rockon: :rockon:

Πάνω που έλεγα να κλωνοποιηθώ!
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Τιμωρίας συνέχεια......

Τελικά μου έσβησε τους 2 κλώνους και μου έριξε την παραγωγή σε 2 λάκκους πυλού απο το 3 στο 2  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Φταίω τώρα άμα ξανανοίξω άλλους 5 κλώνους?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
Δεν βαζεις μυαλο με τιποτα :2funny: :2funny:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Τιμωρίας συνέχεια......

Τελικά μου έσβησε τους 2 κλώνους και μου έριξε την παραγωγή σε 2 λάκκους πυλού απο το 3 στο 2  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Φταίω τώρα άμα ξανανοίξω άλλους 5 κλώνους?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]

Μονο ????
2 λακους απο το 3 στο 2 σημαινει -450 Ξ, -222 Π, -450 Σιδ, -280 Σταρ.

 
OP
OP
ADMIRAL GR

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.358
Κριτικές
3
Like
7.004
Πόντοι
1.486
Ναυαρχε διαβασε αυτο, μπορουμε να το βαλουμε στην θεση της ψηφοφοριας.
Καταρχήν δε χρειάζεται βιασύνη.Τη διαδικασία εισόδου στη Συμμαχία την έχω αναφέρει επανειλλημένως,ας διαβάσουν τις προηγούμενες σελίδες όσοι ενδιαφέρονται..
Κατά δεύτερον ΑΣΤΟΧΗ και ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΗ η κίνηση του XIFIA να ανοίξει δικιά του Συμμαχία...Εδώ περιμένουν στην σειρά τόσοι,τι θα σε χαλούσε να περιμένεις μια-δυο μέρες ακόμα??Ή μήπως δε θα σε βοηθάγαμε αν δεχόσουν επίθεση??Ακόμα κι εγώ που άνοιξα το thread και σας έβαλα στο τριπάκι του παιχνιδιού περίμενα έξη μέρες...Και αυτός ο nonsense που έχεις στη συμμαχία σου,τι ρόλο βαράει???Τέλος πάντων αν ενδιαφέρεσαι για ένταξη διέλυσε τη συμμαχία σου και περίμενε...
Κατά τρίτον στα επιχειρησιακά:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να σας λέω και εγώ και οι υπόλοιποι παλιοί ότι στην αρχή επενδύουμε στην παραγωγή πρώτων υλών με στόχο την κατασκευή κατα σειρά:KΡΥΨΩΝΑΣ στο 5 τουλάχιστον,Πρεσβεία στο 1 για να σας καλέσουμε στη Συμμαχία,Αγορά στο 1 για βοήθεια σε πρώτες ύλες ΑΜΦΙΔΡΟΜΑ δηλαδή και οι νέοι στους παλιούς και οι παλιοί στους νέους,Κεντρικό στο 3,και τα χωράφια στο 2 τουλάχιστον.ΜΕΤΑ έπεται ο στρατός..Ακόμα εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΡΑΤΟ και έχω κρυψώνα 10,κεντρικό 7,αγορά 1,στρατώνα 1 και χωράφια στο 4.Έχω δεχτεί 3 επιθέσεις και πήραν στην πρώτη μόνο ,20 σίδηρο!!Χθες μου την έπεσαν με 127 (!!) τσεκουροφόρους και στο τέλος φάγαν τα ...τσεκούρια τους.Το μυστικό είναι στη ΥΠΟΔΟΜΗ όχι στην επίθεση.Δεν άρχισε χθες το παιχνίδι,προυπήρχε και πιθανότατα θα υπάρχει και μετά από εμάς ,άρα υπάρχουν ισχυρότατοι πάικτες και Συμμαχίες.Μη δίνετε λοιπόν στόχο με επιδρομές γιατί κάποια στιγμή θα σας την πέσουν όλοι μαζί.Τέλος για τους φυλακισμένους του GATTO προτείνω συμφωνία ανταλλαγής με σύμφωνο μη επίθεσης....
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Τιμωρίας συνέχεια......

Τελικά μου έσβησε τους 2 κλώνους και μου έριξε την παραγωγή σε 2 λάκκους πυλού απο το 3 στο 2  :think: :think: :think: :think: :think: :think:
Φταίω τώρα άμα ξανανοίξω άλλους 5 κλώνους?
[move] :2funny: :2funny: :2funny: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny:[/move]
Αν είχες διαβάσει το μήνυμα που είχα στείλει θα την γλίτωνες.
Τέσπα.
Μην κάνει κανένας κλώνους.
Πρέπει να μπαίνεις από διαφορετική σύνδεση για να έχεις δυο χωριά.
Προσοχή όλοι.

 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
[size=14pt]Οποιος θελει να μπει στην συμμαχια θα στελνει μηνυμα στον Βull στο παιχνιδι και πρωτες υλες οσες εχει ο καθε ενας και μπορει στον ταρατσα, με καθε αναβαθμιση μπορει να καλεσει μονο 3 ατομα οποτε θα αργισει λιγο, εντομεταξη οι καινουργιοι που εχουν ακομα ασυλια δεν χρειαζεται να βιαζονται ας επικεντροθουν στην αναπτυξη τον πρωτον υλών για της πρωτες 5 μερες και μετα κρυψωνα τουλαχιστον στο επιπεδο 5.
Μην ξοδευεται ασκοπα πρωτες υλες σε τειχος η κτηρια[/size]
.
ΒΡΑΣΙΔΑΣ
Θα το ποστάρω συνέχεια για να μην πνιγόμαστε σε μια κουταλιά νερό!!!! :tickedoff:
 

pantremenos(1)

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.478
Like
12
Πόντοι
66
Καταρχήν δε χρειάζεται βιασύνη.Τη διαδικασία εισόδου στη Συμμαχία την έχω αναφέρει επανειλλημένως,ας διαβάσουν τις προηγούμενες σελίδες όσοι ενδιαφέρονται..
Κατά δεύτερον ΑΣΤΟΧΗ και ΒΕΒΙΑΣΜΕΝΗ η κίνηση του XIFIA να ανοίξει δικιά του Συμμαχία...Εδώ περιμένουν στην σειρά τόσοι,τι θα σε χαλούσε να περιμένεις μια-δυο μέρες ακόμα??Ή μήπως δε θα σε βοηθάγαμε αν δεχόσουν επίθεση??Ακόμα κι εγώ που άνοιξα το thread και σας έβαλα στο τριπάκι του παιχνιδιού περίμενα έξη μέρες...Και αυτός ο nonsense που έχεις στη συμμαχία σου,τι ρόλο βαράει???Τέλος πάντων αν ενδιαφέρεσαι για ένταξη διέλυσε τη συμμαχία σου και περίμενε...
Κατά τρίτον στα επιχειρησιακά:Έχει μαλλιάσει η γλώσσα μου να σας λέω και εγώ και οι υπόλοιποι παλιοί ότι στην αρχή επενδύουμε στην παραγωγή πρώτων υλών με στόχο την κατασκευή κατα σειρά:KΡΥΨΩΝΑΣ στο 5 τουλάχιστον,Πρεσβεία στο 1 για να σας καλέσουμε στη Συμμαχία,Αγορά στο 1 για βοήθεια σε πρώτες ύλες ΑΜΦΙΔΡΟΜΑ δηλαδή και οι νέοι στους παλιούς και οι παλιοί στους νέους,Κεντρικό στο 3,και τα χωράφια στο 2 τουλάχιστον.ΜΕΤΑ έπεται ο στρατός..Ακόμα εγώ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΡΑΤΟ και έχω κρυψώνα 10,κεντρικό 7,αγορά 1,στρατώνα 1 και χωράφια στο 4.Έχω δεχτεί 3 επιθέσεις και πήραν στην πρώτη μόνο ,20 σίδηρο!!Χθες μου την έπεσαν με 127 (!!) τσεκουροφόρους και στο τέλος φάγαν τα ...τσεκούρια τους.Το μυστικό είναι στη ΥΠΟΔΟΜΗ όχι στην επίθεση.Δεν άρχισε χθες το παιχνίδι,προυπήρχε και πιθανότατα θα υπάρχει και μετά από εμάς ,άρα υπάρχουν ισχυρότατοι πάικτες και Συμμαχίες.Μη δίνετε λοιπόν στόχο με επιδρομές γιατί κάποια στιγμή θα σας την πέσουν όλοι μαζί.Τέλος για τους φυλακισμένους του GATTO προτείνω συμφωνία ανταλλαγής με σύμφωνο μη επίθεσης....
Ρε ρεμάλια ακούτε τον Ναύαρχο.
Κάτι ξέρει.
:boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom