Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σ'ευχαριστώ φίλε takhs, αν θες πες μου που την βρίσκω και δώσε μου και καμιά άλλη επιλογή, thanks
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
δεν ξέρω ποιος σου είπε όρμα, αλλά οι περισσότεροι απ όσο θυμάμαι την έχουν χαρακτηρίσει κομοδίνο

:2funny: έλα ρε ολα καλά.

Πιστεύω πολύ ότι η χημεία με τις τρανς παίζει πολύ πιο μεγάλο ρόλο από ότι με τις κοπέλες στη γενική εμπειρία.

Έχω περάσει καλά με τρανς που έχουν αρνητικές κριτικές κ το αντίστροφο.

Σημασία έχει αν έχουν περισσότερες αρνητικές ή θετικές κριτικές για να υπάρχει κάποιο συμπέρασμα καθώς κ σε τι συμφωνούν οι κριτικές.

Πχ εγώ να τσακώνομαι με εσένα για την ομορφιά μπορεί να είναι καθαρά υποκειμενικό κ να μη βγάλουμε άκρη ποτέ.

Όμως όταν οι περισσότεροι επιβεβαιώνουν πχ την ξεπετα...το θέμα αλλάζει.

 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1

Ωραία φαίνεται...
Εν τω μεταξύ είδατε κάτω το mail που γράφει;
Γεώργιος κάτι Τζι μαιλ; Τι φάση;

Κ άλλες φώτο εδώ

www.hotaggelies.gr/Αγγελίες/entyposiaki-28ch-trans-6932537074-3/]https://www.hotaggelies.gr/Αγγελίες/entyposiaki-28ch-trans-6932537074-3/[/url]
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
274
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Ωραία φαίνεται...
Εν τω μεταξύ είδατε κάτω το mail που γράφει;
Γεώργιος κάτι Τζι μαιλ; Τι φάση;

Μάλλον γιωργη τη λέγανε !! Πάντως είναι σκέτη γκαυλα από τις φωτο ,
Ε την πρώτη ευκαιρία θα επισκεφτώ
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.734
Πόντοι
2.356
Χθες το βράδυ πέτυχα στη Χαριλάου Τρικούπη, δίπλα από ΠΑΣΟΚ, τραβέλι. Καθόταν με τους ματατζήδες που φυλάνε τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ. Ξέρει κανένας τίποτα σχετικό; Ξαναλειτουργεί πιάτσα;

Ρώτα τους ματάδες. Πραγματικά απορώ ποια μπορεί να είναι εκεί
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
:2funny: έλα ρε ολα καλά.

Πιστεύω πολύ ότι η χημεία με τις τρανς παίζει πολύ πιο μεγάλο ρόλο από ότι με τις κοπέλες στη γενική εμπειρία.

Έχω περάσει καλά με τρανς που έχουν αρνητικές κριτικές κ το αντίστροφο.

Σημασία έχει αν έχουν περισσότερες αρνητικές ή θετικές κριτικές για να υπάρχει κάποιο συμπέρασμα καθώς κ σε τι συμφωνούν οι κριτικές.

Πχ εγώ να τσακώνομαι με εσένα για την ομορφιά μπορεί να είναι καθαρά υποκειμενικό κ να μη βγάλουμε άκρη ποτέ.

Όμως όταν οι περισσότεροι επιβεβαιώνουν πχ την ξεπετα...το θέμα αλλάζει.
μα γι αυτο ακριβως εγραψα ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.... ειναι απλα θεμα στατιστικης... οπου βλεπεις πολλες θετικες κριτικες ειναι σιγουρο (99%) οτι θα περασεις καλα...
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Ωραία φαίνεται...
Εν τω μεταξύ είδατε κάτω το mail που γράφει;
Γεώργιος κάτι Τζι μαιλ; Τι φάση;

Κ άλλες φώτο εδώ

www.hotaggelies.gr/Αγγελίες/entyposiaki-28ch-trans-6932537074-3/]https://www.hotaggelies.gr/Αγγελίες/entyposiaki-28ch-trans-6932537074-3/[/url]
είναι πολύ καλή και προτιμά εμφανέστατα τον παθητικό ρόλο, έχει διαμέρισμα στο Κολωνάκι.. πολυ καυλιαρα και της αρεσουν τα προστυχολογα στο σεξ
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
μα γι αυτο ακριβως εγραψα ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ.... ειναι απλα θεμα στατιστικης... οπου βλεπεις πολλες θετικες κριτικες ειναι σιγουρο (99%) οτι θα περασεις καλα...

Ε αυτός που μου είπε έχει μια σχετική βαρύτητα εδώ. Ολα κουλ.

 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σου φίλε giorgosaudi, νομίζω ότι μια περίπτωση που δείχνει να ευχαριστιέται την καλή πίπα είναι σίγουρα η Ντανιέλα η οποία είναι και πεντακάθαρη. Άλλη μια περίπτωση χαμηλά στη Συγγρού με ένα παλιό κόκκινο κάμπριο αλλά με βρωμερό δωμάτιο. Επίσης η γνωστή με βουλγαρικές πινακίδες στον Κηφισό μετά τα ΚΤΕΛ χωρίς πολύ καλή στύση όμως.
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης θέλω να ρωτήσω σαν νέος που είμαι τους πιο έμπειρους τη παίζει με την γνωστή Αφροδίτη με το μεγάλο παλούκι. Την ενδιαφέρει μόνο πως θα τον χώσει όπως είχα ακούσει παλιότερα;
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Επίσης θα ήθελα και μια γνώμη για την γνωστή Μικαελα περισσότερο από αυτούς που τους αρέσει να γλύφουν ωραία εργαλεία.
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Και για να μην ρωτάω μόνο, είμαι διαθέσιμος για όποιο φιλαράκι θέλει την γνώμη μου πάνω στα λίγα που ξέρω συνήθως από Συγγρού.
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Δυστυχώς δεν μπορώ να στείλω ακόμα προσωπικά μυνήματα.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Επίσης θέλω να ρωτήσω σαν νέος που είμαι τους πιο έμπειρους τη παίζει με την γνωστή Αφροδίτη με το μεγάλο παλούκι. Την ενδιαφέρει μόνο πως θα τον χώσει όπως είχα ακούσει παλιότερα;

Καλημέρα, γράφεις Αφροδίτη για αυτή?
Ή για αυτή?
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα φίλε SheFucker, μιλάω για τον πρώτο σύνδεσμο, ένα απίστευτο παιδί από αυτό που βλέπω στις φωτο τουλάχιστον.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλημέρα φίλε SheFucker, μιλάω για τον πρώτο σύνδεσμο, ένα απίστευτο παιδί από αυτό που βλέπω στις φωτο τουλάχιστον.

Μάλιστα, έτσι λες? Την είδα δυο φορές στη ζωή μου, και δεν πρόκειται να ξανάπαω. Την ίδια εντύπωση είχα και εγώ, να βρω τις κριτικές και να σου τα στέλνω.
Διάβαζε το ακόλουθα
Αρχικά, κάποια που αλλάζει ονόματα είναι ύποπτη. Την συνάντησα στη Λεμεσό στο σπίτι στα Κάτω Πολεμίδια, ήταν τότε εκεί μαζί με μία άλλη με Συλβη Παπαδοπούλου. Πρώτα πήγα με τη Συλβη και μετά από μία εβδομάδα με αυτή. Αρχικά 70, που ήρθα 80, μετά πήρε πίσω και πήγαμε με 70. Σαν να μη μιλούν με την άλλη πόσο με χρέωσε. Μάλιστα και στη πρώτη συνάντηση ήρθε να δει, ποιος είμαι, πρόσφερα παρτούζα, αρνητικέ, που έχει πελάτη μέσα. Στη πούτσα κρεμόταν καπότα. Μάλιστα και γεμάτη.  Που ήρθα για δεύτερη φορά ήταν κουρασμένη, το κρεβάτι ιδρωμένο στο δωμάτιο αταξία, ξάπλωσε και άναψε τσιγάρο. Καλά είμαι καπνιστής, δεν με πειράζει, αλλά ήταν απαράδεκτο. Βυζί καλό, πουτσα καλή, αλλά μετά το πελάτη που ήταν στο πάγκο μπροστά μου δεν σήκωνε ούτε με γερανό. Αρχίδια σαν πρόεδρος της Αμερικής, τεράστια. Λέει, celebrity, αλλά φίλε τίποτε το σπουδαίο. Αδιάφορη, χωρίς κέφι και διάθεση, μάλλον ήρθα λάθος ημέρα. Είναι μάλιστα και λίγο ευτραφής.
Κάπου έχω πιο λεπτομερώς και τις δυο συναντήσεις, να τα βρω και να σου τα στέλνω.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 29511

Επισκέπτης
Καλημερα και Καλο Καλοκαιρι , ως χιωτης πιστευω οποια κοπελα κανει τουρ στην Χιο με ανακοινωση βεβαια , πιστευω θα εχει καλη ζωη και πελατεια !! Προτεινω περιοχη καρφα ενοικιαζομενα ! Καλα να περνατε !
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom