Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (10 μέλη και 46 επισκέπτες)

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1

Ρε μάγκες τι καπουλια είναι αυτά; ρίξτε καμία πληροφορία για μας τους ξενιτεμενους μην πάμε και χάσουμε χρόνο σε ξεπετες. Είναι καλό το μωρό; αξίζει να του αφιερώσω τη 1 απ τις 2 μέρες που θα μείνω Αθήνα;

Άκου εμπειρία μου:
Πάω με καυλες. Στο τηλ της λέω παίζουμε κ στους δύο ρόλους; Μου λέει "έλα μωρό μου από εδώ θα δουμε πως θα μας βγει"
Οκ λέω δε γαμιεται... Κ να είναι μόνο παθητική στην τελική δεν πειράζει, αμ κ τα γούστα μου είναι άλλα.
Πάω χτυπάω αναπ στο κινητό οπως ήθελε.
Με παίρνει μου λέει σόρρυ μπορείς να περιμένεις λίγο;

Το κόβω πάνω κάτω βόλτα... Πέρασαν 15 λεπτά ήμουν έτοιμος να φύγω καθοδόν για το αμάξι κ άντε θυμήσου.

Παίρνει τηλ μου λέει συγγνώμη ελα σε περιμένω.

Οκ δέχομαι τη συγγνώμη κ κατεβαίνω στο ημιυπόγειο.

Καθόμαστε μου λέει ελα να κάνουμε ενα τσιγάρο.

Πολύ σοσιαλ ... Σε βαθμό που άρχισα να έχω αμφιβολίες για την επιλογή μου.

Μου λέει ελα να ξαπλώσουμε.

Στο κρεβάτι κάτι χάδια καθόλου φιλί.

Με χάιδευε την χάιδευα... Φάση κονσομασιόν στριπτίζ.

Μπλα μπλα μπλα... Έχω χάσει καθε ενδιαφέρον κ αρχίζω να ξενερώνω τα μέγιστα.

"Κ τι ωραία που χαϊδεύεις ρε μωρό μου κ με νανουριζεις "(!!!!!)

Σκέφτομαι "θεε μου που έπεσα;;"

Κάποια στιγμή μου λέει πρέπει να κάνουμε κ σεξ εμείς τώρα Ε;
(!!!!!!!)

Μου παίρνει μια πίπα αδιάφορη.
Κάθεται στα 4.

Γαμησα έτσι στεγνά πλήρωσα κ έφυγα.

Α να σου πω ότι μιλαγε συνέχεια για το πόσο γαμάτη είναι κ αλλα τέτοια.

Επίσης αν με ρωτήσεις οι φωτο είναι παραπλανητικές. Εγώ προ λίγων μηνών την βρήκα πολύ αντρουα : πλάτες μπετατζη, κοιλίτσα κ παγάκια. Πρόσωπο ότι βλέπεις ίσως λίγο χειρότερο.

Αλλά το θεμα είναι η όλη συμπεριφορά. Βαριόταν εκανε αγγαρεία κ φαινόταν στο μέγιστο.

Καθαρά διαικπεροτικη .
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281
Άκου εμπειρία μου:
Πάω με καυλες. Στο τηλ της λέω παίζουμε κ στους δύο ρόλους; Μου λέει "έλα μωρό μου από εδώ θα δουμε πως θα μας βγει"
Οκ λέω δε γαμιεται... Κ να είναι μόνο παθητική στην τελική δεν πειράζει, αμ κ τα γούστα μου είναι άλλα.
Πάω χτυπάω αναπ στο κινητό οπως ήθελε.
Με παίρνει μου λέει σόρρυ μπορείς να περιμένεις λίγο;

Το κόβω πάνω κάτω βόλτα... Πέρασαν 15 λεπτά ήμουν έτοιμος να φύγω καθοδόν για το αμάξι κ άντε θυμήσου.

Παίρνει τηλ μου λέει συγγνώμη ελα σε περιμένω.

Οκ δέχομαι τη συγγνώμη κ κατεβαίνω στο ημιυπόγειο.

Καθόμαστε μου λέει ελα να κάνουμε ενα τσιγάρο.

Πολύ σοσιαλ ... Σε βαθμό που άρχισα να έχω αμφιβολίες για την επιλογή μου.

Μου λέει ελα να ξαπλώσουμε.

Στο κρεβάτι κάτι χάδια καθόλου φιλί.

Με χάιδευε την χάιδευα... Φάση κονσομασιόν στριπτίζ.

Μπλα μπλα μπλα... Έχω χάσει καθε ενδιαφέρον κ αρχίζω να ξενερώνω τα μέγιστα.

"Κ τι ωραία που χαϊδεύεις ρε μωρό μου κ με νανουριζεις "(!!!!!)

Σκέφτομαι "θεε μου που έπεσα;;"

Κάποια στιγμή μου λέει πρέπει να κάνουμε κ σεξ εμείς τώρα Ε;
(!!!!!!!)

Μου παίρνει μια πίπα αδιάφορη.
Κάθεται στα 4.

Γαμησα έτσι στεγνά πλήρωσα κ έφυγα.

Α να σου πω ότι μιλαγε συνέχεια για το πόσο γαμάτη είναι κ αλλα τέτοια.

Επίσης αν με ρωτήσεις οι φωτο είναι παραπλανητικές. Εγώ προ λίγων μηνών την βρήκα πολύ αντρουα : πλάτες μπετατζη, κοιλίτσα κ παγάκια. Πρόσωπο ότι βλέπεις ίσως λίγο χειρότερο.

Αλλά το θεμα είναι η όλη συμπεριφορά. Βαριόταν εκανε αγγαρεία κ φαινόταν στο μέγιστο.

Καθαρά διαικπεροτικη .
Αναλυτικοτατος. Ωραίος. Ευχαριστώ
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Πάω χτυπάω αναπ στο κινητό οπως ήθελε.
Με παίρνει μου λέει σόρρυ μπορείς να περιμένεις λίγο;

Το κόβω πάνω κάτω βόλτα... Πέρασαν 15 λεπτά ήμουν έτοιμος να φύγω καθοδόν για το αμάξι κ άντε θυμήσου.

Παίρνει τηλ μου λέει συγγνώμη ελα σε περιμένω.

Άμα ξεκινάει έτσι η ιστορία, μα μου έλα αργότερα και μα μου έλα τώρα, καλύτερα, πάντως, να την κάνουμε με ελαφρά. Γιατί το πιθανότερο είναι να εξελιχθεί όπως έγραψε ο φίλος παραπάνω. Υπάρχουν κι αλλού πορτοκαλιές που κάνουν μανταρίνια...
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Διονύση κ λίγα έγραψα γιατί ψιλονυσταζα ούτε να διορθώσω τις μαλακιες του κορρεκτορα δεν μπορεσα.

Θα σου πω ότι διάλεγε φορέματα στο ίντερνετ κ φάγαμε ενα τέταρτο έτσι;Κ αυτό σου αρέσει; Μήπως αυτό το λευκό; κτλ...

Να σου πω ότι με τα χάδια κόντεψε να ΚΟΙΜΗΘΕΙ;

Αφού λέω να κοιμηθεί κ να φύγω;

Μαλακας που δεν έφυγα; Ίσως αλλά δεν μου αρέσει να προσβάλλω ούτε να οξυνω καταστάσεις... Πείτε με μαλακα.
 

dionst1

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Σεπ 2019
Μηνύματα
530
Κριτικές
21
Like
2.353
Πόντοι
1.196
Διονύση κ λίγα έγραψα γιατί ψιλονυσταζα ούτε να διορθώσω τις μαλακιες του κορρεκτορα δεν μπορεσα.

Θα σου πω ότι διάλεγε φορέματα στο ίντερνετ κ φάγαμε ενα τέταρτο έτσι;Κ αυτό σου αρέσει; Μήπως αυτό το λευκό; κτλ...

Να σου πω ότι με τα χάδια κόντεψε να ΚΟΙΜΗΘΕΙ;

Αφού λέω να κοιμηθεί κ να φύγω;

Μαλακας που δεν έφυγα; Ίσως αλλά δεν μου αρέσει να προσβάλλω ούτε να οξυνω καταστάσεις... Πείτε με μαλακα.

Σε καταλαβαίνω φίλε μου. Σε καμία περίπτωση δεν έγραψα κάτι για να σε κριτικάρω ή να υπονοήσω κάτι. Γενικότερα το έγραψα, σε όλους μας έχουν συμβεί αυτά άλλωστε. Όποιος πει ότι δεν έχει φάει φόλα, μάλλον ψέμματα θα πει. Παθαίνουμε και μαθαίνουμε...
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Όχι το κατάλαβα απλά λέω για να τα πω όχι γιατί αισθάνθηκα ότι μου την λέτε
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Όχι το κατάλαβα απλά λέω για να τα πω όχι γιατί αισθάνθηκα ότι μου την λέτε
Ειχες ενα αποτυχημενο ραντεβου απο την αρχη ως το τελος.Το γιατι παει ενα ραντεβου στραβα το εχω αναλυσει πολλες φορες στο θεμα της θεσσαλονικης.Ειναι δεκαδες οι λογοι και οι παραμετροι.
Σε ενα μονο θα διαφωνισω και θα διαφωνισω ΚΑΘΕΤΑ.Γραφεις τι εγινε στο ραντεβου και στο τελος μας λες οτι ηταν μπετατζης με πλατες κοιλια και φατσα αντρουα.
Την στγκεκριμενη την γνωριζω απο τοτε που ηταν αγορι και φορουσε περουκα  και ντυνονταν γυναικεια στην θεσσαλονικη.Με πλαστικες στο προσωπο και με 3 χρονια ορμονοθεραπεια.
Καταλαβαινω την απογοητευση αλλα παλι σε ρωτω..αντρουα με πλατες και κοιλια;;;;;;;;;;;;;;;;
Για να μην υπαρχει παρεξηγηση θεωρω αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα αλλα ως εκει.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Ειχες ενα αποτυχημενο ραντεβου απο την αρχη ως το τελος.Το γιατι παει ενα ραντεβου στραβα το εχω αναλυσει πολλες φορες στο θεμα της θεσσαλονικης.Ειναι δεκαδες οι λογοι και οι παραμετροι.
Σε ενα μονο θα διαφωνισω και θα διαφωνισω ΚΑΘΕΤΑ.Γραφεις τι εγινε στο ραντεβου και στο τελος μας λες οτι ηταν μπετατζης με πλατες κοιλια και φατσα αντρουα.
Την στγκεκριμενη την γνωριζω απο τοτε που ηταν αγορι και φορουσε περουκα  και ντυνονταν γυναικεια στην θεσσαλονικη.Με πλαστικες στο προσωπο και με 3 χρονια ορμονοθεραπεια.
Καταλαβαινω την απογοητευση αλλα παλι σε ρωτω..αντρουα με πλατες και κοιλια;;;;;;;;;;;;;;;;
Για να μην υπαρχει παρεξηγηση θεωρω αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα αλλα ως εκει.
ξέρεις, όταν δεν περάσεις καλά με κάποια, μετά όλα σου φαίνονται στραβά κι ανάποδα... μου έχει συμβεί και μένα κι εκ των υστέρων λέω στον εαυτό μου... τι μαλάκας ήμουν που δεν σηκώθηκα να φύγω.. αλλά κι εγώ κάπως έτσι είμαι.. δεν θελω να φέρνω την αλλον σε δύσκολη θέση, ούτε να τον προσβάλλω.. απλά λέω.. ενα 50ρικο χαμένο και πάω παρακάτω..
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
ξέρεις, όταν δεν περάσεις καλά με κάποια, μετά όλα σου φαίνονται στραβά κι ανάποδα... μου έχει συμβεί και μένα κι εκ των υστέρων λέω στον εαυτό μου... τι μαλάκας ήμουν που δεν σηκώθηκα να φύγω.. αλλά κι εγώ κάπως έτσι είμαι.. δεν θελω να φέρνω την αλλον σε δύσκολη θέση, ούτε να τον προσβάλλω.. απλά λέω.. ενα 50ρικο χαμένο και πάω παρακάτω..
Προτιμάμε να δείξουμε μιά ιδανική εικόνα του εαυτού μας ακόμη κι όταν δεν μας σέβονται.
Περηφάνεια καλέ μου,σε καταννοώ και συμπάσχω :-*
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Κατ αρχάς αυτά είναι καθαρά υποκειμενικά.

Εγώ θα σου πω το εξής travestolagnos:

Στέρνο μου στα γυμνασμενα μου είναι 110 εκ.
Άνοιγμα ώμους σε off season έχω 55 εκ.

Η κοπέλα *εύκολα* μου έριχνε στο άνοιγμα 10 πόντους.

Μέτρα τον εαυτό σου κ κρίνε μόνος σου.

Όσον αφορά τα παχακια θα σου πω ότι στα τόσα που μου είπε, ανεφερε ότι "πρέπει να αδυνατίσω αλλά με τις ορμόνες μου είναι δύσκολο κ μου αρέσουν τα γλυκά"

Ως εκ τούτου εγώ αναφέρω τι είδα με τα δικά μου μάτια. Αν έχει αλλάξει μέσα στους 4 μηνες, μια χαρά...

Εγώ λέω τι είδα κ τι βλέπω στις φωτογραφίες. (Κ πιο συγκεκριμένα όταν πήγα, πήγα επειδή κάτι διάβασα κ κάτι ρώτησα κ μου είπαν "ορμα".

Δεν αναλωνομαι ούτε θα χαρακτηρίσω το παιδί που μου είπε"ορμα" για τη φόλα που έφαγα.

Είναι άνθρωποι κ το πιστεύω κ παντα θα το λέω:

Μπορεί να μην της αρεσα. Μπορεί να μην είχε όρεξη. Στην τελική καυλι έχουν κ μπορώ να κατανοήσω αν δεν έχει στύση με την πάρτη μου.

Μς τον επόμενο μπορεί να της κάνει κλικ κ να γαμιεται αιθέρια.

Κ στον επόμενο μπορεί να αρέσει ως παρουσία κ να μην θέλει να πάει με άλλη που λέει ο λογος.

Επέτρεψε μου να λέω εγώ τι είδα κ τι αντιμετώπισα....

Η ομορφιά είναι πολύ υποκειμενική. Εμένα ΔΕΝ μου έκανε. Κ αυτός είναι ο ΔΙΚΟΣ μου χαρακτηρισμός.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Για το πως συμπεριφερθηκε στο ραντεβου θα το πω ξανα αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.Απο εκει και περα στο ινστα και στο φβ και στην δικη της σελιδα ανεβαζει υλικο.Σιγουρα δεν ειναι πετιτ...Τελος παντων θα συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε εδω...Και διαφωνουμε καθετα....Καλα να περνας...και ευχομαι στο εομενο ραντεβου να περασεις καλυτερα :hi:
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Για το πως συμπεριφερθηκε στο ραντεβου θα το πω ξανα αντιεπαγγελματικη συμπεριφορα.Απο εκει και περα στο ινστα και στο φβ και στην δικη της σελιδα ανεβαζει υλικο.Σιγουρα δεν ειναι πετιτ...Τελος παντων θα συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε εδω...Και διαφωνουμε καθετα....Καλα να περνας...και ευχομαι στο εομενο ραντεβου να περασεις καλυτερα :hi:

Γεια σου φιλαράκι κ σόρρυ αν θερμανθηκε η συζήτηση.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ολα καλα..παντως αυτο το οφ σιζον με ξαφνιασες ευχαριστα :grin: :grin: :grin:

Παιδιά, στη Θεσσαλονίκη άρχιζε Α τρανς πόλεμος???? Κάτι δεν πάει καλά. Δεν πιστεύω αυτά που διαβάζω, μάλλον όχι, δεν θέλω να τα πιστέψω.
 

Saladin8

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2020
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η αννα τρ. εχει απιστευτη κωλαρα...ΑΛΛΑ θα συμφωνησω με την κριτικη του φιλου...ξεπετα δυστυχως
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά,είμαι νέος στην παρέα από Αθήνα,έχω πάει 10-15 φορές περίπου με τα κορίτσια μας. Παρόλα αυτά,αυτό που πάντα έψαχνα είναι μια κοπέλα παθητική που όμως να έχει κανονική στύση διότι μόνο έτσι μπορω να καυλωσω καθότι είμαι και του γλυψιματος. Περιμένω τα φώτα σας μάγκες και μόνο για Αθήνα οποίος ξέρει. Thanks
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
δεν ξέρω ποιος σου είπε όρμα, αλλά οι περισσότεροι απ όσο θυμάμαι την έχουν χαρακτηρίσει κομοδίνο
 

Karolos.Dim

Νέο Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Χθες το βράδυ πέτυχα στη Χαριλάου Τρικούπη, δίπλα από ΠΑΣΟΚ, τραβέλι. Καθόταν με τους ματατζήδες που φυλάνε τα γραφεία του ΠΑΣΟΚ. Ξέρει κανένας τίποτα σχετικό; Ξαναλειτουργεί πιάτσα;
 

takhs andr

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2017
Μηνύματα
479
Like
303
Πόντοι
21
Γεια σας παιδιά,είμαι νέος στην παρέα από Αθήνα,έχω πάει 10-15 φορές περίπου με τα κορίτσια μας. Παρόλα αυτά,αυτό που πάντα έψαχνα είναι μια κοπέλα παθητική που όμως να έχει κανονική στύση διότι μόνο έτσι μπορω να καυλωσω καθότι είμαι και του γλυψιματος. Περιμένω τα φώτα σας μάγκες και μόνο για Αθήνα οποίος ξέρει. Thanks
φιλε για εμενα το απολυτο 10αρι η ελευθερια λιμπερτυ παθιτικη με στυση και καλο κοριτσι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom