Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (5 μέλη και 51 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
[URL unfurl="true"]https://kanesex.com/item/send-friend/1163091?type=itemviewer[/url]

αυτη ειναι καινουργια??ή απλα ειμαι αδιαβαστος εγω? :think:
Να σας πω εγω σκηνικο με την συγκεκριμενη.Βρισκομαστε σε ενα μαγαζι διπλα διπλα.Καταρχας θα πρεπει να πω πως πρεπει να πεταξει το τηλεφωνο γιατι οι φωτο ειναι για τον πουτσο.Την πλησιαζω συστηνομαι...πιανω κουβεντα.Σε καποια στιγμη την ρωταω ποσο;;μου λει 80 ευρω...Συγνωμη της λεω δεν θελω ενεργοπαθητικο προγραμμα.Θελω να εισαι παθητικη λεω.80 ευρω μου λεει.Τις λεω 80 η παθητικο η ενεργοπαθητικο;Μου λεει ναι.
Ευχαριστω και εκανα μεταβολη.Ειναι πολλα υποσχομενο αν προσεξει τον εαυτο της και ριξει λεφτα θα κανει παπαδες.
ΑΛΛΑ..80 ευρω για μια πρωτοεμφανιζομενη που δεν μπορει να εγγυηθει ποιοτητα υπηρεσιων για μενα η απαντηση ειναι ΟΧΙ.
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Να σας πω εγω σκηνικο με την συγκεκριμενη.Βρισκομαστε σε ενα μαγαζι διπλα διπλα.Καταρχας θα πρεπει να πω πως πρεπει να πεταξει το τηλεφωνο γιατι οι φωτο ειναι για τον πουτσο.Την πλησιαζω συστηνομαι...πιανω κουβεντα.Σε καποια στιγμη την ρωταω ποσο;;μου λει 80 ευρω...Συγνωμη της λεω δεν θελω ενεργοπαθητικο προγραμμα.Θελω να εισαι παθητικη λεω.80 ευρω μου λεει.Τις λεω 80 η παθητικο η ενεργοπαθητικο;Μου λεει ναι.
Ευχαριστω και εκανα μεταβολη.Ειναι πολλα υποσχομενο αν προσεξει τον εαυτο της και ριξει λεφτα θα κανει παπαδες.
ΑΛΛΑ..80 ευρω για μια πρωτοεμφανιζομενη που δεν μπορει να εγγυηθει ποιοτητα υπηρεσιων για μενα η απαντηση ειναι ΟΧΙ.

Όταν λες να πετάξει το τηλ εννοείς ότι είναι καλύτερη από κοντά από ότι στις φώτο; Αν κατάλαβα καλά για να πας κ μα συστηθεί μάλλον σε κέντρισε από κοντά Ε;
Τώρα για ολα τα άλλα θα συμφωνήσω...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Όταν λες να πετάξει το τηλ εννοείς ότι είναι καλύτερη από κοντά από ότι στις φώτο; Αν κατάλαβα καλά για να πας κ μα συστηθεί μάλλον σε κέντρισε από κοντά Ε;
Τώρα για ολα τα άλλα θα συμφωνήσω...
Ειναι καλυτερη απο κοντα..Κοιταξε ειχα δει τις αγγελιες της...αυτο το περιστατικο εγινε πριν7 μηνες...Θεωρησα σωστο να παω να της πιασω κουβεντα να πουμε κανα2-3 μαλακιες να περασει η ωρα απο το να παω στην ψυχρα και να της πω ποσο παει
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Ειναι καλυτερη απο κοντα..Κοιταξε ειχα δει τις αγγελιες της...αυτο το περιστατικο εγινε πριν7 μηνες...Θεωρησα σωστο να παω να της πιασω κουβεντα να πουμε κανα2-3 μαλακιες να περασει η ωρα απο το να παω στην ψυχρα και να της πω ποσο παει

Σε ευχαριστώ πολύ φίλε
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Ειναι καλυτερη απο κοντα..Κοιταξε ειχα δει τις αγγελιες της...αυτο το περιστατικο εγινε πριν7 μηνες...Θεωρησα σωστο να παω να της πιασω κουβεντα να πουμε κανα2-3 μαλακιες να περασει η ωρα απο το να παω στην ψυχρα και να της πω ποσο παει
Είσαι και διπλωμάτης, φίλε μου.
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297
νομιζω μιλανε γι αυτην
Ωρε μάγκα μου μουναρος κουκλα κούκλα
Εμπηρεια κανείς
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
Τρεις απόπειρες σήμερα όλες στο άκυρο.

Εισπράττουν αβέρτα.

Αφήστε κάτι ρε.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλησπέρα σε όλους τους φίλους. Έχει κανείς εμπειρία με την παρακάτω ή θα φάω φόλα? Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια σας.

soryγια την κατηστεριση μην κανετε τ λαθος πραγματικα απο τ ποιο εκτος σε ολα
 

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
427
Κριτικές
2
Like
80
Πόντοι
1
εχουμε πληροφοριες για την εν λόγο κορασίδα τιμες αν μπορεις να συνεννοηθείς κλπ

 

VaR22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2016
Μηνύματα
442
Κριτικές
1
Like
1.159
Πόντοι
201

Ξέρει κάτι κάποιος? Οι φώτο συμπαθητικές αλλά δεν ξέρω αν είναι δικές της όλες.

Η τύπισσα εδώ και ένα χρόνο ψάχνει άνθρωπο να πάρει τσιμπούκι
Εγώ λέω ότι με τέτοιο κορμί και κώλο, δε θα έψαχνε αλλά θα έκαναν ουρά οι άντρες να τη συναντήσουν.
βρωμάει για fake, αν κάνω λάθος ας με διορθώσει κάποιος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom