Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (8 μέλη και 46 επισκέπτες)

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Πλησίασε την με άλλο τρόπο πιο αντρικό, καντο λιανά ότι 50 είναι και θα φάει το γαμησι της ζωής της και να δεις για πότε σου κάθεται. Την είχα πάρει πριν μήνες. Έχει πολύ μέλλον αν πάρει τις ορμόνες της και κάνει τα λειζεράκια της και αν κόψει από τα παλτά που κάνει παρέα. Είναι δυνατό. Αυτά κάνεις γι’ αυτό σε έστηνε η βουλγαροκύπρια, είσαι διπλούν μάλιστα. Φώναζε εσυ μετά «είμαι ο λάγνος». Χιλιόμετρα πιο πολλά έχεις αλλά μέχρι εκει.
Eριξα μια ματια στα μυνηματα που εχεις στειλει ως τωρα.Αγαπητε οταν εισαι πανω απο 22 χρονια στον χωρο θα φας και τις φολες σου.Ενημερωτικα ΚΑΝΕΝΑΣ δεν με υποχρεωσε να γραψω ουτε για την κυπρια ουτε για την αλλη.Το εκανα για ενημερωση.Για να μπαινουν ατομα να γραφονται στο σαιτ προχθες και να πουλανε μυαλο οπως εσυ.Εκτος απο πολλα χρονια στον χωρο ειμαι και 10 χρονια στο σαιτ.Οταν εγω μιλουσα για ναρκωτικα ληστειες νταβατζιλικια εσυ κυρια προγραματιστα ουτε ηξερες το σαιτ και αμφιβαλλω αν ηξερες τι ειναι κρος η τρανς.
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Εγω δεν ηξερα την υπαρξη σου μεχρι που ΕΣΥ ασχοληθηκες μαζι μου...Τα καταφερες τραβηξες την προσοχη μου.Ολες οι τρανς εχουν πεος που 9  στις 10 τρανς σηκωνεται και χυνει.Επειδη σηκωνεται και χυνει δεν σημαινει απαραιτητα πως γουσταρουν να ειναι ενεργητικες.Αν δωσεις κατι παραπανω τελειωνουν αλλα εμενα αυτο δεν μου λεει κατι. Το αν τσιμπησεις η οχι ειναι δικο σου θεμα δεν με απασχολει καθολου.Επιλογη μου ηταν να τσαλακωσω την εικονα που εχω διοτι αναφερα αυτες που περασα καλα και οχι αυτες που ειχα αποτυχια.
Ατομο το οποιο λεει οτι οσες τις γαμαω τζαμπα της κανω δωρεαν διαφιμηση στο σαιτ..και ΤΟ ΕΧΕΙ ΓΡΑΨΕΙ ΣΤΟ ΣΑΙΤ Ο ΙΔΙΟΣ..και εσυ τον εχεις σε εκτιμηση..ο.κ...
Ας το ληξουμε εδω..θα συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε ..και δεν εχει νοημα...
Αν θελεις να δειξεις την οποια αξια εχεις κανε κατι απλο.Ξεκινα να γραφεις κριτικες.Το να λες οτι δεν ειμαι κατι το ιδιαιτερο ΑΠΛΩΣ...ΔΕΝ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.149
Κριτικές
166
Like
26.989
Πόντοι
34.538
Ναι, απλά όταν πας από φόλα σε φόλα από δικές μας πάει να πει ότι ίσως δεν είσαι και τόσο φίρμα. Φίλε, έχεις εμπειρία οκέι. Εμπειρία που δεν πάει πιο μακριά από τις δικές μας του 50ρικου ως επι το πλείστον. Εμπειρία έχει και ο Λυσίενρ, και ο Βάτραχος και ο Φακίρης. Όπως και εγώ. Στο χώρο μπορεί να είσαι 22 χρόνια αλλά τις τρανς που έχω πάρει σίγουρα δεν τις έχεις αγγίξει. Επιπλέον, όταν η Βίβιαν σου κάνει τερτίπια είσαι διπλούν ίσως σημαίνει ότι δεν είσαι και τόσο OG. Επίσης η Βίβιαν δεν είναι μόνο παθητική όπως αναφέρεις συνέχεια. Σε σέβομαι. Απλά μη με λες «είμαι ο λάγνος» και περιμένεις να τσιμπήσω. Το γυφτάκι σε πήγε μαν2μαν για 80... άρα δεν είσαι και τόσο αλάνι. Ξέρω, θα βγω αντιπαθητικός τώρα. Δε πειράζει, να λέμε τα πράγματα ως έχουν. Ο Φακίρης μου πρότεινε διάφορες κατά καιρούς χωρίς σάλτσες. Ο Λυσίενρ είναι ευγενέστατος. Ο Βάτραχος είναι από τους καλύτερους θηρευτές. Δε μιλάνε σε τρίτο πρόσωπο. Και είναι η δεύτερη ή τριτη φορά που πέφτεις σε αυτό το αμάρτημα. Με λίγα λόγια αυτό που θέλω να σου πω είναι ότι δεν είσαι hot case μπρο. Ούτε κανένας μας. Έχει παιδιά από νότια προάστια που πάνε διήμερα με αυτές που εμείς βαριά βαριά τα σκάμε για μια ώρα. Επίσης δε θέλω να ξέρω προσωπικά σου συμβάντα με ντρογκια και μαφίες, βαριεμαι κάτι τέτοια.
Για στειλε μου το προηγουμενο προφιλ σου σε παρακαλω?Σε πμ..
Χθες εκανες λογαριασμο,δεν θυμαμαι να σου εστειλα ινφο απο χθες..
Ποιος εισαι,να ξερουμε με ποιον μιλαμε..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
ποιό είναι το πρόβλημα ρε παιδιά; δεν κατάλαβα γιατί τσακώνεστε... ο καθένας έχει τον τρόπο του να γράφει και να κάνει κριτικές, αν σε πειράζει το ύφος του λάγνου, απλά μην απαντάς... δεν μπορείς να λές όμως ότι δεν ενημερώνει κι αυτός κατά καιρούς... όσο από φόλες λαι λεφτά πεταμένα όλοι μας έχουμε εμπειρίες, μέσα στο παιχνίδι είναι κι αυτά...
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γιατί τρεις φορές μίλησε σε μένα αλλά έμμεσα χωρίς να κάνει παράθεση του στυλ «ξεστραβώσου, διάβασε με» κλπ. Ξέρει αυτός καλά τι λέω. Ξερει ότι τον συμπαθώ. Και γω να προσφέρω θέλω στο σάιτ. Αλλά πού να βρεις άτομο να ανεβάσει προφίλ από διάφορες τρανς που είναι στο κανεσεξ και χάνονται;

Μια ιρακινή πχ πριν δυο μήνες στην Θεσσαλονίκη, ένας έγραφε πεταχτό κωλαρακι... η τυπισσα είχε το κλασικό πεσμένο με ραγάδες ανύπαρκτο αγορίστικο κωλαρακι, προφυλακτικά είχε μόνο ένα, κρεβάτι με κουβέρτα μάλλινη που μου τσιμπούσε τα κωλομέρια, στην τβ είχε βάλει αραβικό σίριαλ στυλ μουρμούρας, αλλά πού να τα γράψω αυτά; Ξες ποια λέω, μια Larissa. Πρέπει να βρω χρόνο να γράψω και βασικά πολλές είναι αλλοδαπών που ποιος ξέρει πότε θα ξανάρθουν...

Αλλά εντάξει μούτρο, θα γράψω μια περιποιημένη τώρα που την αναβάλλω καιρό. Μισό.
Βασικα ξεκινα απο κατι απλο.Να μας πεις πιο ειναι το παλιο σου προφιλ...Ρε φιλε ειλικρινα αν αυτα που γραφεις τα λεει ατομο που με συμπαθει οπως λες φανταζομαι τι θα σκεφτονται και τι πρεπει να γραφουν αυτοι που δεν με γουσταρουν.
Αντε να βοηθησω καποιον που λεει οτι με συμπαθει :grin: :grin: ψαξε στο τηλεφωνο σου τις κλησεις.Λογικα ποτε πηγες θυμασαι..Βρες το νουμερο και κανε αναζητηση.
Δευτερος τροποςγραψε το ονομα της τρανς και κανε αναζητηση στο γκουγκλ..
Αν μπορεις στειλε μου σε πμ το παλιο σου προφιλ...
Τι να κανουμε .οταν καποιο ατομο μας συμπαθει και το λεει δημοσια προσπαθω να τον βοηθαω.
ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΣΕ ΠΜ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΠΑΛΙΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥ ΣΟΥ. :grin: :grin: :grin: :grin:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Τι εγινε ρε παιδια ο πετρος ο πετρας;Ξαφνικα σβηστηκαν τα μυνηματα του οπως και ο λογαριασμος του...Εκανε την εξυπναδα του και απλως κερδισε τα 5 λεπτα δημοσιοτητα που δικαιουνταν και τα κερδισε προσπαθωντας χωρις επιχειρηματα  σοβαρα να με μειωσει...Eγω απο 6-10-2011 ειμαι στο σαιτ και ενεργο μελος...
Ειμαι ανοιχτος στην κριτηκη με ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ.Οχι της μαλακιες τουπετρου πετρα.Ποτε δεν ειπα οτι τα ξερω ολα εννοειται πως εχω συμπαθειες αλλα ως εκει.
Εεπειδη καθε φορα που γραφω ΠΑΝΤΑ σκεφτομαι οτι ακομα και ενα ατομο να του δωσω λαθος πληροφοριες τρελλενομαι προσεχω παντα τι λεω οταν μιλαω για τρανς και κρος.
Εγιναν τα νευρα κουδουνια αλλα δεν γαμιεται..
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.124
Κριτικές
32
Like
26.392
Πόντοι
8.346

ditis13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2018
Μηνύματα
1.228
Like
3.746
Πόντοι
456
Ναα ρωτήσω... έχει ψαχτεί κανένας με xhamster? Βλέπω κάτι έχει από κρος/τρανς.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
...σωστο και αυτο! Μικρο θεωρω μεχρι 14-15 cm. Εννοειτε κ λειτουργικο ε!
Όσων αφοράει τη Κύπρο ή Ελλάδα, φίλε? Κύπρος έχει δυο μικρά, αλλά δεν αξίζουν, Για Ελλάδα έχουμε εδώ άλλους εμπειρογνώμονες.
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.124
Κριτικές
32
Like
26.392
Πόντοι
8.346
Όσων αφοράει τη Κύπρο ή Ελλάδα, φίλε? Κύπρος έχει δυο μικρά, αλλά δεν αξίζουν, Για Ελλάδα έχουμε εδώ άλλους εμπειρογνώμονες.
Για Αθηνα ρωταω! Καμμια προτασηηηηηηηη??
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.752
Πόντοι
3.886
Μαγαζάκια που να συχναζουν τραβελακια για καυλαντα που εχει?
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281

Ρε μάγκες τι καπουλια είναι αυτά; ρίξτε καμία πληροφορία για μας τους ξενιτεμενους μην πάμε και χάσουμε χρόνο σε ξεπετες. Είναι καλό το μωρό; αξίζει να του αφιερώσω τη 1 απ τις 2 μέρες που θα μείνω Αθήνα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom