Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (4 μέλη και 54 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
πΠαλιά καραβάνα από Λ.Καβάλας στην ομάδα των τότε κοριτσιών απο την Βουλγαρία (είναι με το κιτρινοφούξια )που είχε φέρει η Συχωρεμένη Αλόμα.
Μετά θητεία στο Λονδίνο (πρέπει να έχει κάνει και πασαρέλλα )και επιστροφη εδώ στη Λ.Συγγρου χαμηλά.

Καλησπέρα παιδία και συναγωνιστές. Αυτή  φωτογραφία τη βλέπω για δεύτερη φορά. Μήπως υπάρχει κάποιος ειδικός εμπειρογνώμονας, που μπορεί να μας γράψει, από πότε είναι φωτογραφία και τα ονόματα των πρόσωπων.
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Αυτή που λέει ο perseas είναι, θυμάμαι όταν την είχα πάρει όταν ήταν στη Συγγρού και θα με άφηνε ούτε να την αγγίξω.
Πρέπει να είναι η πιο ξεπέτα που έχω πάει ποτέ μου.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Φίλε νομίζω αυτή που βλέπουμε στην φώτο είναι η Κατερίνα από πιπινου...

Δεν είναι το Κατερινάκι απο το υπόγειο στη Πιπίνου είναι η Βανεσσα/Ρόζα τότε που πιατσάριζε στην Λ.Καβάλας
 

Συνημμένα

  • rx_P7250357.jpg
    rx_P7250357.jpg
    409,2 KB · Εμφανίσεις: 65

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Καλησπέρα παιδία και συναγωνιστές. Αυτή  φωτογραφία τη βλέπω για δεύτερη φορά. Μήπως υπάρχει κάποιος ειδικός εμπειρογνώμονας, που μπορεί να μας γράψει, από πότε είναι φωτογραφία και τα ονόματα των πρόσωπων.

Είναι φωτό περίπου 2009-2011.
Η Αλόμα (Η συχωρεμένη) και η τότε ομάδα της από κορίτσια εκ Βουλγαρίας.
Ονόματα μόνο της Βανέσας/Ρόζας θύμαμαι μια και ήταν το πιό δυνατό κορμί (αλλά με τα φεγγάρια της)
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Αυτή που λέει ο perseas είναι, θυμάμαι όταν την είχα πάρει όταν ήταν στη Συγγρού και θα με άφηνε ούτε να την αγγίξω.
Πρέπει να είναι η πιο ξεπέτα που έχω πάει ποτέ μου.

Σωστός συναγωνιστή.Έκανε πιάτσα χαμηλά στην Λ.Συγγρού(Λ.Συγγρού & Μεγίστης)και ήταν με τα φεγγάρια της αλλά προς το μη και more money και τα σχετικά.
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Σωστός συναγωνιστή.Έκανε πιάτσα χαμηλά στην Λ.Συγγρού(Λ.Συγγρού & Μεγίστης)και ήταν με τα φεγγάρια της αλλά προς το μη και more money και τα σχετικά.

Και ένα φεγγάρι έμεινε σε ξενοδοχείο στην Ομόνοια (κάτω από την 3ης Σεπτεμβρίου) νομίζω την περίοδο 2017
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Σωστός συναγωνιστή.Έκανε πιάτσα χαμηλά στην Λ.Συγγρού(Λ.Συγγρού & Μεγίστης)και ήταν με τα φεγγάρια της αλλά προς το μη και more money και τα σχετικά.
Ναι φίλε μου,εκεί ήταν ακριβώς, καθαρή με ωραίο κορμί και καθαρό διαμέρισμα αλλά ως εκεί, τα υπόλοιπα όπως τα είπες.
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Και ένα φεγγάρι έμεινε σε ξενοδοχείο στην Ομόνοια (κάτω από την 3ης Σεπτεμβρίου) νομίζω την περίοδο 2017
Τώρα συναγωνιστή μου έλυσες μια απορία που είχα γιατί την είχα δει εκείνη την περίοδο κατά την Ομόνοια (στο Brazita)με κάποιο μαλλόν πελάτη αλλά μπρατσέτα. 

:hi:
 

Birbas

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2020
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες, στείλτε μου καμία περισσότερο παθητική αλλά με στύση οπωσδήποτε που μπορεί να ξέρετε. Για Αθήνα, thanks.
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom