Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 57 άτομα (9 μέλη και 48 επισκέπτες)

fotia13

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2009
Μηνύματα
46
Κριτικές
3
Like
87
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές
σας παρακαλω πολύ η ElenaBarbie  κια η Evelyn  είναι η ίδια κοπέλλα ??
πριν καιρό ειχα παει στην Ελενα που εμενε κοντα στο mall της Βουλιαγμένης και ηταν ξεπετα αν και τωρα τελευταια ακουω καλα λόγια , τελικα ειναι το ιδιο πρόσωπο ??? 
 

ramfos

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2017
Μηνύματα
29
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας συναγωνιστές
σας παρακαλω πολύ η ElenaBarbie  κια η Evelyn  είναι η ίδια κοπέλλα ??
πριν καιρό ειχα παει στην Ελενα που εμενε κοντα στο mall της Βουλιαγμένης και ηταν ξεπετα αν και τωρα τελευταια ακουω καλα λόγια , τελικα ειναι το ιδιο πρόσωπο ??? 
η καλυτερ ειναι η Ανυ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Γεια σας συναγωνιστές
σας παρακαλω πολύ η ElenaBarbie  κια η Evelyn  είναι η ίδια κοπέλλα ??
πριν καιρό ειχα παει στην Ελενα που εμενε κοντα στο mall της Βουλιαγμένης και ηταν ξεπετα αν και τωρα τελευταια ακουω καλα λόγια , τελικα ειναι το ιδιο πρόσωπο ??? 
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee: :coffee:η ιδια ειναι :woldman: :woldman: :woldman:
 

jacktrades

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2012
Μηνύματα
135
Κριτικές
2
Like
195
Πόντοι
1
μια χαρα εχω περασει ειναι καθαρα για ενεργητικους

Το κοριτσι πήγα προσφατα μετα απο καιρο. Την ειχα τιμησει 2 3 φορες απο τοτε κιιλας που ηταν πισω απο το Παντειο. Ειχα περασει φοβερα κ στους 2 ρολους.
ΟΜΩΣ ... Η τωρινη μου εμπειρια ηταν πολυ ξενερωμα. Δεν ηθελε να κανει ενεργητικα (μπορω να το δεχτω, δεν ηθελε οκ) αλλα φαινοταν πολυ οτι ηθελε να με ξεπεταξει ξενερωσα τα μεγιστα δεν μπορουσα να χυσω.

Δεν ξερω ... Μπορει να μην ηταν σε καλη φαση αλλα θα προτιμουσα να ειχε κλειστο το τηλ ρε φιλε η να μου το ακυρωσει. Τι πας για δουλεια αν δεν γουσταρεις σταλα...???
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Το κοριτσι πήγα προσφατα μετα απο καιρο. Την ειχα τιμησει 2 3 φορες απο τοτε κιιλας που ηταν πισω απο το Παντειο. Ειχα περασει φοβερα κ στους 2 ρολους.
ΟΜΩΣ ... Η τωρινη μου εμπειρια ηταν πολυ ξενερωμα. Δεν ηθελε να κανει ενεργητικα (μπορω να το δεχτω, δεν ηθελε οκ) αλλα φαινοταν πολυ οτι ηθελε να με ξεπεταξει ξενερωσα τα μεγιστα δεν μπορουσα να χυσω.

Δεν ξερω ... Μπορει να μην ηταν σε καλη φαση αλλα θα προτιμουσα να ειχε κλειστο το τηλ ρε φιλε η να μου το ακυρωσει. Τι πας για δουλεια αν δεν γουσταρεις σταλα...???

μουτρο τοτε τι να πω ν εχουμε τ νου μας
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
κρος ειναι...οτι βλεπεις στις φωτο....οσοι εχουν γραψει γι αυτην παινευουν το ενεργητικο της.
Δεν σου επιτρέπω να με λες κρος ! Σταματήστε επιτέλους με τα κόμπλεξ σας ! Και μάθε επιτέλους πως κρος είναι ένας άντρας που απλά ντινετε γυναίκα ! Γιατί βλέπω συνέχεια τα σχόλια σου είναι κρος και είναι κρος για πολλές ! Σταματά το εδώ λοιπόν !
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Δεν σου επιτρέπω να με λες κρος ! Σταματήστε επιτέλους με τα κόμπλεξ σας ! Και μάθε επιτέλους πως κρος είναι ένας άντρας που απλά ντινετε γυναίκα ! Γιατί βλέπω συνέχεια τα σχόλια σου είναι κρος και είναι κρος για πολλές ! Σταματά το εδώ λοιπόν !
Eπειδη εχουμε ματια και βλεπουμε και επειδη υπαρχει μετρο συγκρισης ας το παμε με πραγματικα στοιχεια.Τρανς ειναι...η τανια...η μπαρμπι η μαρκελλα η ηρω η ραφαελλα η φαιη η να ντια η ηλεκτρα...απο αθηνα.Ζητω προκαταβολικα συγμωη διοτι θα παραλειψω παρα πολλες.Τρανς ειναι η αννυ η ρια η νινα  η ιωαννα απο θεσσαλονικη.Παρε και βαλε τις δικες τους φωτο και βαλτες διπλα στις δικες σου.
Το να αισθανεσαι τρανς ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ οτι ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΝΣ.
Λιγη αυτογνωσια κακο δεν κανει.
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Eπειδη εχουμε ματια και βλεπουμε και επειδη υπαρχει μετρο συγκρισης ας το παμε με πραγματικα στοιχεια.Τρανς ειναι...η τανια...η μπαρμπι η μαρκελλα η ηρω η ραφαελλα η φαιη η να ντια η ηλεκτρα...απο αθηνα.Ζητω προκαταβολικα συγμωη διοτι θα παραλειψω παρα πολλες.Τρανς ειναι η αννυ η ρια η νινα  η ιωαννα απο θεσσαλονικη.Παρε και βαλε τις δικες τους φωτο και βαλτες διπλα στις δικες σου.
Το να αισθανεσαι τρανς ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ οτι ΕΙΣΑΙ ΤΡΑΝΣ.
Λιγη αυτογνωσια κακο δεν κανει.
οταν στα λεω εγω δεν  μ ακους ποτε ......το μπερδεψες το κοριτσι ....αφου γραφεις για κρος μεσα στο θρεντ των τρανς ......κανε κι εσυ ενα καινουργιο θεσσαλονικη κρος  :gay: :gay: :gay:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
οταν στα λεω εγω δεν  μ ακους ποτε ......το μπερδεψες το κοριτσι ....αφου γραφεις για κρος μεσα στο θρεντ των τρανς ......κανε κι εσυ ενα καινουργιο θεσσαλονικη κρος  :gay: :gay: :gay:
Ειλικρινα δεν ξερω αν θα πρεπει να κλαψω η να γελασω. :S :S την εκανα διαφημηση χωρις να την εχω παρει ως πελατης.Γι αυτο εγραψα για το γραφουν οι αλλοι... και μας λεει και κομπλεξικους.
Να μην γνωριζα πως υπαρχουν ρατσιστικες συμπεριφορες τρανς εναντιον κρος....θα ελεγα παει στο διαολο.
Το να μην ξερεις τι εισαι δεν εχω εγω προβλημα αλλα ουτε και θα στο λυσω.
Λια ο μονος λογος που δεν κανω θεμα αυτο που ζητας ειναι διοτι θα εχει πολυ λιγη επισκεψημοτητα.
Ειπαμε ολες κρος τρανς το ιδιο δεν ειναι;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
Ειλικρινα δεν ξερω αν θα πρεπει να κλαψω η να γελασω. :S :S την εκανα διαφημηση χωρις να την εχω παρει ως πελατης.Γι αυτο εγραψα για το γραφουν οι αλλοι... και μας λεει και κομπλεξικους.
Να μην γνωριζα πως υπαρχουν ρατσιστικες συμπεριφορες τρανς εναντιον κρος....θα ελεγα παει στο διαολο.
Το να μην ξερεις τι εισαι δεν εχω εγω προβλημα αλλα ουτε και θα στο λυσω.
Λια ο μονος λογος που δεν κανω θεμα αυτο που ζητας ειναι διοτι θα εχει πολυ λιγη επισκεψημοτητα.
Ειπαμε ολες κρος τρανς το ιδιο δεν ειναι;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αγαπητε η εξελιξη φταιει για ολα και οι κοντσιτες ενοιωτε αλωστε ειπαμε οτι δηλωσεις εισαι και οφειλουμε να το σεβαστουμε ολοι αυτο αρκει απλα να μην υποτοιμουν την νοημοσυνη μας.....αλλα κι εσυ καλα να παθεις τι διαφημιζεις προιον που δεν εχεις δοκιμασει χα χα χα χα
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
αγαπητε η εξελιξη φταιει για ολα και οι κοντσιτες ενοιωτε αλωστε ειπαμε οτι δηλωσεις εισαι και οφειλουμε να το σεβαστουμε ολοι αυτο αρκει απλα να μην υποτοιμουν την νοημοσυνη μας
Eχεις απολυτο δικιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom