Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (10 μέλη και 31 επισκέπτες)

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
εγώ δεν κατάλαβα γιατί τόση παρεξήγηση επειδή την είπε κρος.. έχω γνωρίσει κρος πιο όμορφες από πολλές τρανς που κυκλοφορύν στη πόλη... ωστόσο έχει δίκιο για τον ορισμό της crossdresser.. πολύ από εδώ μπερδεύουν το τι είναι κρος, τι τραβεστί και τι τρανς.. αλλά σημασία έχει η εικόνα που βγαζεις προς τα έξω κι όχι η ταμπέλα που σου προσδίδει κάποιος.. και φυσικά για μας μετρούν πιο πολύ οι υπηρεσίες και η διάθεση παρά ένα βυζί σιλικόνης..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
εγώ δεν κατάλαβα γιατί τόση παρεξήγηση επειδή την είπε κρος.. έχω γνωρίσει κρος πιο όμορφες από πολλές τρανς που κυκλοφορύν στη πόλη... ωστόσο έχει δίκιο για τον ορισμό της crossdresser.. πολύ από εδώ μπερδεύουν το τι είναι κρος, τι τραβεστί και τι τρανς.. αλλά σημασία έχει η εικόνα που βγαζεις προς τα έξω κι όχι η ταμπέλα που σου προσδίδει κάποιος.. και φυσικά για μας μετρούν πιο πολύ οι υπηρεσίες και η διάθεση παρά ένα βυζί σιλικόνης..
Και με σενα θα συμφωνησω αγαπητε.Αλλα αν πουμε να δωσουμε περιγραφη σε κατι.Λεμε ψηλος κοντος αδυνατος χοντρος μελαχροινος ξανθος.Την αννα δεν την λες γυναικα..δεν ειναι.Τρανς με την στενη εννοια του ορου δεν ειναι..κρος με την στενη εννοια του ορου δεν ειναι.
Οποτε βοηθησε με...εσυ πως θα την περιεγραφες;;;;;;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
  μουτρα τ μονο που ξερω εγω ότι με καυλωνει απυστευτα και αυτο μετρα για μενα...τ θεμα ειναι που περναμε καλα και πως εκτονώνεις τ οργανισμο σου καλητερα οπότε παιδες μεσα σ ολο τ παιχνιδι παιζουν πολλα ρολο
κ οχι αν η αλλη εχει βυζια η οχι ...τωρα για τους τυπος η διαφωρα κατηγορίας εμενα μ αφήνει αδιαφορο..
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Λοιπον για να το τελειωνουμε το ολο θεμα.Σκοπος μου δεν ηταν να μειωσω προσωπικοτητες.Εγραψα για καποιο ατομο του οποιου δεν ειμουν πελατης.Διαφημηση εκανα...στην ουσια και το ευχαριστω ηταν το οτι ειμαι κομπλεξικος.
Αν εισαι στην δουλεια σωστη και φροντιζεις την εμφανιση σου θα εχεις και χρονο και διαρκεια.
Απλα οταν αισθανομαι οτι υποτιμουν την νοημοσυνη μου τρελλενομαι.
Τα γουστα ειναι υποκειμενικα και για αυτο περι ορεξεως...
Τα λεμε... :hi:
 

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
470
Κριτικές
6
Like
114
Πόντοι
1
Βάνα τρανς στο φυλής 99 γνωρίζει κανένας κάτι?Πήρα τηλ και μου είπαν καινουργια.
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.986
Κριτικές
33
Like
7.750
Πόντοι
3.886
Μια σε ενα μπλε καμπριο 206 ποια ειναι?για συγγρου παντα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Και με σενα θα συμφωνησω αγαπητε.Αλλα αν πουμε να δωσουμε περιγραφη σε κατι.Λεμε ψηλος κοντος αδυνατος χοντρος μελαχροινος ξανθος.Την αννα δεν την λες γυναικα..δεν ειναι.Τρανς με την στενη εννοια του ορου δεν ειναι..κρος με την στενη εννοια του ορου δεν ειναι.
Οποτε βοηθησε με...εσυ πως θα την περιεγραφες;;;;;;
τραβεστι
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Ειλικρινα δεν ξερω αν θα πρεπει να κλαψω η να γελασω. :S :S την εκανα διαφημηση χωρις να την εχω παρει ως πελατης.Γι αυτο εγραψα για το γραφουν οι αλλοι... και μας λεει και κομπλεξικους.
Να μην γνωριζα πως υπαρχουν ρατσιστικες συμπεριφορες τρανς εναντιον κρος....θα ελεγα παει στο διαολο.
Το να μην ξερεις τι εισαι δεν εχω εγω προβλημα αλλα ουτε και θα στο λυσω.
Λια ο μονος λογος που δεν κανω θεμα αυτο που ζητας ειναι διοτι θα εχει πολυ λιγη επισκεψημοτητα.
Ειπαμε ολες κρος τρανς το ιδιο δεν ειναι;;;;;;;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
1ον είσαι μεγάλος ψεύτης και κομπλεξικός γιατί άλλου είχες γράψει ότι ήρθες για ραντεβού και ότι ήμουν κομοδίνο κάνω λάθος ; Και τώρα λες ότι δεν με εχεις παει μαζί μου ; Και όλο γράφεις για πολλές είναι τρανς είναι κρος για ξεχώρισε μας εσυ τι είναι τρανς και τι κρος ; Τρανς δεν σε κάνουν η σιλικόνες καλό μου και δεν θέλω να με συγκρίνεις με καμία από αυτές που λες ! Η κάθε μια της έχει την προσωπικότητα της και την εμφάνιση της υπάρχουν πολλές τρανς με βιζια που φαίνονται άντρες τι πρέπει να της λέμε ; Σε καμία περίπτωση δεν είμαι κομπλεξικια ούτε έχω κόμπλεξ με τον εαυτό μου , μου αρέσει έτσι όπως είμαι και σε όποιον αρέσω ! Απλά δεν γουστάρω της ταμπέλες που βάζεις σε πολλές από εμάς !
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
οταν στα λεω εγω δεν  μ ακους ποτε ......το μπερδεψες το κοριτσι ....αφου γραφεις για κρος μεσα στο θρεντ των τρανς ......κανε κι εσυ ενα καινουργιο θεσσαλονικη κρος  :gay: :gay: :gay:
Λια μου δεν παρεξηγήθηκα που έγραψε το σχόλιο εδώ γιατί έτσι κι αλλιώς εδώ λέει τραβελια γενική συζήτηση δεν λέει γυναίκες ούτε κρος ! Καμία μας δεν γεννήθηκε τρανς ούτε γυναίκα έγινε στην πορεία ! Άλλες όμορφες άλλες τσολιά άλλες άσχημες δεν έχει σημασία αυτό ! Σημασία έχει να σεβόμαστε τον άλλον και να μην βάζουμε ταμπέλες ! Καλή συνέχεια !
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
:
Λια μου δεν παρεξηγήθηκα που έγραψε το σχόλιο εδώ γιατί έτσι κι αλλιώς εδώ λέει τραβελια γενική συζήτηση δεν λέει γυναίκες ούτε κρος ! Καμία μας δεν γεννήθηκε τρανς ούτε γυναίκα έγινε στην πορεία ! Άλλες όμορφες άλλες τσολιά άλλες άσχημες δεν έχει σημασία αυτό ! Σημασία έχει να σεβόμαστε τον άλλον και να μην βάζουμε ταμπέλες ! Καλή συνέχεια !
καλημερα δεν γνωριζομαστε οποτε λιγο ακυρο το λια μου θα προτιμουσα το σκετο λια  και συγνωμη αν σε εθιξε η λεξη κοριτσι ....απλα ειχα πει στο τραβεστολαγνο να κανει ενα θρεντ αλλο για κρος και αυτο εγραψα ....τωρα οσο για το σεβασμο αυτον τον πετυχαινουμε με την συμπεριφορα μας οπως και τις ταμπελες τις βαζουμε μονες μας(οπως βλεπεις συνεχιζω να σου μιλαω στο θυληκο οποτε σε σεβομαι) ...οσο για τα σχολια ουτε καν τα εχω διαβασει απλα εκανα καζουρα στον τραβεστολαγνο οποτε και παλι εισαι ακυρη :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
1ον είσαι μεγάλος ψεύτης και κομπλεξικός γιατί άλλου είχες γράψει ότι ήρθες για ραντεβού και ότι ήμουν κομοδίνο κάνω λάθος ; Και τώρα λες ότι δεν με εχεις παει μαζί μου ; Και όλο γράφεις για πολλές είναι τρανς είναι κρος για ξεχώρισε μας εσυ τι είναι τρανς και τι κρος ; Τρανς δεν σε κάνουν η σιλικόνες καλό μου και δεν θέλω να με συγκρίνεις με καμία από αυτές που λες ! Η κάθε μια της έχει την προσωπικότητα της και την εμφάνιση της υπάρχουν πολλές τρανς με βιζια που φαίνονται άντρες τι πρέπει να της λέμε ; Σε καμία περίπτωση δεν είμαι κομπλεξικια ούτε έχω κόμπλεξ με τον εαυτό μου , μου αρέσει έτσι όπως είμαι και σε όποιον αρέσω ! Απλά δεν γουστάρω της ταμπέλες που βάζεις σε πολλές από εμάς !
καταρχας  μενω θεσσαλονικη...που σημαινει εκ των πραγματων εκει που εισαι τωρα εγω δεν μενω.Δευτερον παρολο που εχεις ερθει θεσσαλονικη εγω δεν εχω παει μαζι σου.Αυτο σημαινει πως αν γαμιεσαι καλα η οχι ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.Οποτε αυτα περι κομοδινου δεν με αφορουν διοτι δεν τα ειπα.Το τι κανω εγω αφορα εμενα και δεν θελω υποδηξεις.Τελος η λια ειπε κατι για συμπεριφορες.Απλα δεν θα ερθω ως πελατης γιατι απλα δεν μου αρεσεις.Τοσο σε εμφανιση οσο και σε συμπεριφορα.Εγινα κατανοητος;;;;;
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
καταρχας  μενω θεσσαλονικη...που σημαινει εκ των πραγματων εκει που εισαι τωρα εγω δεν μενω.Δευτερον παρολο που εχεις ερθει θεσσαλονικη εγω δεν εχω παει μαζι σου.Αυτο σημαινει πως αν γαμιεσαι καλα η οχι ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΠΟΨΗ.Οποτε αυτα περι κομοδινου δεν με αφορουν διοτι δεν τα ειπα.Το τι κανω εγω αφορα εμενα και δεν θελω υποδηξεις.Τελος η λια ειπε κατι για συμπεριφορες.Απλα δεν θα ερθω ως πελατης γιατι απλα δεν μου αρεσεις.Τοσο σε εμφανιση οσο και σε συμπεριφορα.Εγινα κατανοητος;;;;;


Εμένα Θεσσαλονίκη 1 μισή χρόνο όποτε αν θυμάσαι καλά είχαμε ξανά  πιαστεί στα λόγια για το ίδιο θέμα που με λες κρος! Και επίσης δεν μου καίγατε καρφί Ε αν θα ερχόσουν η όχι λοιπόν μην με ξανα πιάσεις στο στόμα σου και μην ξανά ασχολείσαι μαζί μ ! Άντε γεια
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
:καλημερα δεν γνωριζομαστε οποτε λιγο ακυρο το λια μου θα προτιμουσα το σκετο λια  και συγνωμη αν σε εθιξε η λεξη κοριτσι ....απλα ειχα πει στο τραβεστολαγνο να κανει ενα θρεντ αλλο για κρος και αυτο εγραψα ....τωρα οσο για το σεβασμο αυτον τον πετυχαινουμε με την συμπεριφορα μας οπως και τις ταμπελες τις βαζουμε μονες μας(οπως βλεπεις συνεχιζω να σου μιλαω στο θυληκο οποτε σε σεβομαι) ...οσο για τα σχολια ουτε καν τα εχω διαβασει απλα εκανα καζουρα στον τραβεστολαγνο οποτε και παλι εισαι ακυρη :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
:rolleyes: :rolleyes:
Γεια σου και πάλι Λια ! Μπορεί να μην με ξέρεις εσυ αλλά σε ξέρω εγώ !ασχετο αυτό ! Το Λια μου από ευγενια το είπα ! Δεν με έθιξε που με είπες κορίτσι με ενόχλησε η ειρωνεία σου ! Γιατί αν δεν είχες διαβάζει το σχολείο δεν θα απαντούσες με το ανάλογο Τεσπα καλή συνέχεια !
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Kαποτε πριν πολλα χρονια αρχε δεκαετιας του 90 ξεκινησα να ασχολουμαι με τον χωρο που εσυ τωρα βρισκεσαι.Στα τοσα ραντεβου που εκανα εχω να θυμαμαι πολλα καλα και πολες κακες φασεις.
Απο την εμπειρια των 20 και πλεον χρονων που ασχολουμαι με το αθλημα απεκτησα μια πολυ θετικη προσεγγιση οταν παω πρωτη φορα σε ενα ραντεβου.Δηλαδη εχω δημιουργικο αγχος...τι θα κανω σε τι σταση θα το κανω αν θα τελειωσω αργα και πολλα αλλα.
Ερχομαι σε σενα.Πεσμου ενας ο οποιος ειναι εμπειρος και θελει να παει μεεσενα και βλεπει αυτη την ηληθια συμπεριφορα εσυ λες να μην το ξανασκευτει δευτερη φορα;;;Αν ερθει και περασει καλα ολα καλα αν περασει χαλια ξερει τι συμπεριφορα θα συναντησει.Την εποχη που ξεκινησα εγω τοτε ακομα υπηρχαν δραχμες..και ο κοσμος ειχε λεφτα.Τωρα το 50ευρω το σκεφτεται.
Ενα πρωταρης οταν βλεπει αυτη την ηληθια συμπεριφορα θα μπει στον πειρασμο να ερθει μαζι σου;;;;Θα το ξανασκεφτει σιγουρα.
Εγω προσωπικα στα αρχιδια μου το τι κανεις.Εγω μπορω να σου εγγυηθω πως η δουλεια σου θα πεσει.Αιτια δεν θα ειμαι εγω.Ειναι η συμπεριφορα σου ....
Τα γραπτα μενουν και ολοι θα δουν πως εσυ αποκαλεσες κομπλεξικο και ψευτη ενα μελος που 7 χρονια εδω μεσα η εγκυροτητα των γραφομενων του εχει ελεγχθει χιλιαδες φορες.
Αν μιλας σε μενα ετσι τι να περιμενουν οι λιγοτερο εμπειροι και τα νεα μελη του σαιτ.
 

lia(1)

Trans
Εγγρ.
26 Οκτ 2010
Μηνύματα
837
Like
1.176
ευγενης ανθρωπος ειναι αυτος που σεβεται τους μεγαλυτερους του  και αυτος που μιλαει στον πλυθηντικο και οχι αυτος που μιλαει με υποκοριστικα σου μου του κτλ .πρωτα λοιπον μαθε να εισαι ευγενης και 2 οταν αποφασισεις ποια εισαι τι εισαι και τι θελεις να κανεις στη ζωη σου ....τοτε ξαναμιλαμε μεχρι τοτε κανε οτι νομιζεις ντυσου οπως σε εκφραζει αποδεξου πρωτα τον εαυτο σου και μετα το ξανασυζηταμε ....και μην ξεχνας οτι μιλας με εναν ανθρωπο που ειναι χορτατος απο ολα ετσι τα φιλια μου ....ασ το σταματησουμε εδω διοτι δεν ενδιαφερει κανεναν και απλα κουραζει αυτη η κατασταση  
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
ευγενης ανθρωπος ειναι αυτος που σεβεται τους μεγαλυτερους του  και αυτος που μιλαει στον πλυθηντικο και οχι αυτος που μιλαει με υποκοριστικα σου μου του κτλ .πρωτα λοιπον μαθε να εισαι ευγενης και 2 οταν αποφασισεις ποια εισαι τι εισαι και τι θελεις να κανεις στη ζωη σου ....τοτε ξαναμιλαμε μεχρι τοτε κανε οτι νομιζεις ντυσου οπως σε εκφραζει αποδεξου πρωτα τον εαυτο σου και μετα το ξανασυζηταμε ....και μην ξεχνας οτι μιλας με εναν ανθρωπο που ειναι χορτατος απο ολα ετσι τα φιλια μου ....ασ το σταματησουμε εδω διοτι δεν ενδιαφερει κανεναν και απλα κουραζει αυτη η κατασταση  Εγώ δεν ασχολήθηκα άλλοι ασχολήθηκαν μαζί μου και θα σέβομαι όποιον με σέβεται ! Έχω αποδεχτή τον εαυτό μου έτσι οπως είμαι και μου αρέσω δεν χρειάζεται να κάνω κάτι για τους αλλους ! Ότι κάνω θα το κάνω για μενα αλλά δεν επιτρέπω κάποιον να έρχεται από το πουθενά να με λέει κρος ! Γιατί απλά δεν είμαι και αυτό το πραμα γίνεται συνέχεια και είναι κουραστικό ! Καλά να περνάς φιλία !
 

hotsexy_23

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2017
Μηνύματα
33
Like
48
Πόντοι
0
Kαποτε πριν πολλα χρονια αρχε δεκαετιας του 90 ξεκινησα να ασχολουμαι με τον χωρο που εσυ τωρα βρισκεσαι.Στα τοσα ραντεβου που εκανα εχω να θυμαμαι πολλα καλα και πολες κακες φασεις.
Απο την εμπειρια των 20 και πλεον χρονων που ασχολουμαι με το αθλημα απεκτησα μια πολυ θετικη προσεγγιση οταν παω πρωτη φορα σε ενα ραντεβου.Δηλαδη εχω δημιουργικο αγχος...τι θα κανω σε τι σταση θα το κανω αν θα τελειωσω αργα και πολλα αλλα.
Ερχομαι σε σενα.Πεσμου ενας ο οποιος ειναι εμπειρος και θελει να παει μεεσενα και βλεπει αυτη την ηληθια συμπεριφορα εσυ λες να μην το ξανασκευτει δευτερη φορα;;;Αν ερθει και περασει καλα ολα καλα αν περασει χαλια ξερει τι συμπεριφορα θα συναντησει.Την εποχη που ξεκινησα εγω τοτε ακομα υπηρχαν δραχμες..και ο κοσμος ειχε λεφτα.Τωρα το 50ευρω το σκεφτεται.
Ενα πρωταρης οταν βλεπει αυτη την ηληθια συμπεριφορα θα μπει στον πειρασμο να ερθει μαζι σου;;;;Θα το ξανασκεφτει σιγουρα.
Εγω προσωπικα στα αρχιδια μου το τι κανεις.Εγω μπορω να σου εγγυηθω πως η δουλεια σου θα πεσει.Αιτια δεν θα ειμαι εγω.Ειναι η συμπεριφορα σου ....
Τα γραπτα μενουν και ολοι θα δουν πως εσυ αποκαλεσες κομπλεξικο και ψευτη ενα μελος που 7 χρονια εδω μεσα η εγκυροτητα των γραφομενων του εχει ελεγχθει χιλιαδες φορες.
Αν μιλας σε μενα ετσι τι να περιμενουν οι λιγοτερο εμπειροι και τα νεα μελη του σαιτ.
Αν ήταν στα αρχιδια σου δεν θα ασχολιοσουν μαζί μου λέγοντας ότι είμαι κρος φοράω περούκα και και πράγματα που λες χωρίς να ξέρεις και να έχεις δει ! Έχεις γνώμη από το πουθενά . Μην ανησυχείς αν θα πέσει η δουλειά μου η αν θα έχω περισσότερο όποιον είναι να με πάρει θε με πάρει ! Και ξέρεις δεν μπενουν όλοι εδώ να ασχοληθούνε με της μαλακιες που λέει ο καθένας γιατί η περισσότεροι ξέρουν τι σάιτ είναι ! Αν περίμεναμε όλα τα κορίτσια να δουλέψουμε από εδώ μέσα θα πεινούσαμε με αυτά που γράφει ο καθένας ! Τέλος όλα καλά καλή συνέχεια !
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Aς τα παρουμε απο την αρχη..καταχας γενηθηκες αγορι και εχεις κατω πουτσα.Δεν εκανες αλαγη φυλου για να εισαι κοριτσι.Αρα δεν ξερεις αν εισαι αγορι κοριτσι η κατι ενδιαμεσο.
Με 165 χιλιαδες εγγεγραμενα μελη και χιλιαδες ατομα επισκεψημοτητα δεν το λες και λιγο.Πριν 7 χρονια το σαιτ δεν ειχε ουτε το ενα τριτο των διαφημησεων.Για να ανεβει κατακορυφα η διαφημηση στο σαιτ σημαινει οτι το σαιτ δουλευει.
Εγω θα πω οτι πολλα κοριστια...με μουνακι οχι με υδραυλικα σαν το δικο σου εκαναν καριερα απο το σαιτ και κονομησαν τρελλα.
Το ιδιο κανανε και καποιες τρανς και κονομανε τρελλα.Επειδη μιλαω με πολλες απο τον κλαδο που θα ηθελες να συμετεχεις αλλα δεν μπορεις διοτι δεν εισαι τρανς...εχω αποψη.
Δηλαδη εκανες λογαριασμο στο σαιτ για να κραζεις οσους σε λενε κρος;;;
Για να ειμαι απολυτα δικαιος κρος ειναι ο αντρας που ντυνεται με γυναικεια ρουχα.
Εσυ δεν εισαι κρος αλλα οποιο δικιο και να ειχες το εχασες με τις μαλακιες που εγραψες.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
η διαφωρα κρος τρανς την ξερουμαι ολοι απο κ κ περα τ θεμα κουραζει οσο για την αννα  που την εχω παρει πανω απο 10 φωρες εχω να ξανα πω οτι και καθαρη και ευγενεστατη ηταν ...ολα τα αλλα εγω αναλογα τ γουστα πρατω ολα ειναι στ παιχνιδι και οι επυλογες πολλες ...τ τ νιωθει ο καθενας δεν παει ν πει οτι
ειναι κ ολας .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom