Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Giannisagamitos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Θα ήθελα να είναι παθητικός (όχι κατι μεγάλο). Αλλά αυτό κυρίως δεν θέλω να είναι πολύ ανδροπρεπης.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
280
Πόντοι
86
Θα ήθελα να είναι παθητικός (όχι κατι μεγάλο). Αλλά αυτό κυρίως δεν θέλω να είναι πολύ ανδροπρεπης.
Ξεκίνα αρχικά να αναφέρεσαι στο θυλικό για τρανς κρος γενικά μια που ρώτησες πως να τις μιλάς
 

Bad boy bad boy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Που μπορώ να βρω την χαρα εγχειρισμένη την ξανθιά λέω την μουναρα;;;;;
 

Dildo Baggins

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Μαρ 2019
Μηνύματα
211
Κριτικές
28
Like
1.315
Πόντοι
2.391
παιδια καλησπερα...θυμαται κανενας στη συγγρου λιγο πιο κατω απο το XXX Μπαρ, ενα ωραιο μουνοτραβελο που ηταν σε ενα ΑΣΠΡΟ ΣΜΑΡΤΑΚΙ?? 99 τις εκατο ηταν εξω απο το κτιριο Expeditors! Σας λεει τιποτα η εν λογω περιγραφη? Ευχαριστω εκ των προτερων (πανε χρονια βεβαια)
 

Geraldos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2018
Μηνύματα
41
Like
2
Πόντοι
0
Πρόσφατη συνάντηση με Amaryllis

Η Αμαρυλλής, είναι όμορφη, ευγενική και καθαρή.
Ηλικιακά κοντά στα 45, με σφιχτό κορμί και ωραίο σιλικονάτο στήθος.
Δέχεται πίπα ακάποτη και κάνει με καπότα. Έχει χώρο στην Καλλιθέα, ωραίο και καθαρό χώρο, σε ώρες αιχμής το παρκιν ίσως δυσκολεύει λόγω περιοχής.

Φαίνεται πως της αρέσει αυτό που κάνει, και έχει δυνατή στίση καθώς δουλεύει ενεργοπαθητικά.
Στα μείον, το γεγονός πως χτύπησε 2-3 φορές το τηλέφωνο, και το σήκωσε κατά την διάρκεια της συνεύρεσης μας.
Η συνεύρεση κράτησε περίπου 30 λεπτά, πρόσφερε νερό σφραγισμένο και καραμέλες.
Το δωράκι της στα 60 ευρώ.

 

Επισκέπτης
τοτε πολυ παλα ΔΕΝ εισαι στρεητ.

αμα ειναι και εγω ειμαι λεπτος 110 κιλα.

α και ειμαι πιο ψηλος απο τον φασουλα και εχω υψος 168

Λες στα 27 μου να μην ξερω αν ειμαι γκευ η οχι; Νομιζω ημουν ξεκαθαρος. Δεν θελω να το δοκιμασω με αγορι.

Δεν με ελκυουν τα κοντα μαλλια, ουτε στις γυναικες.
Δεν μου αρεσουν τα βυζια-πλακα, ουτε στις γυναικες.
Δεν καυλωνω με μουσια και τριχες.
Δεν θελω να βαλω καυλι στον κωλο μου, ουτε και να το γλειψω.

Απλα εχω την περιεργεια για μια φορα στην ζωη μου να το δοκιμασω κι αυτο.
 

YIANNIS74

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Καλημερα σε όλους.Θυμάται κανείς τη Μάντυ που έβγαινε λίγο πρίν τις κούκλες,και είχε σπίτι στον παράδρομο ?
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Λες στα 27 μου να μην ξερω αν ειμαι γκευ η οχι; Νομιζω ημουν ξεκαθαρος. Δεν θελω να το δοκιμασω με αγορι.

Δεν με ελκυουν τα κοντα μαλλια, ουτε στις γυναικες.
Δεν μου αρεσουν τα βυζια-πλακα, ουτε στις γυναικες.
Δεν καυλωνω με μουσια και τριχες.
Δεν θελω να βαλω καυλι στον κωλο μου, ουτε και να το γλειψω.

Απλα εχω την περιεργεια για μια φορα στην ζωη μου να το δοκιμασω κι αυτο.
Φίλε στο λέω με κάθε ειλικρίνεια!Από αυτά που έχεις γράψει πρέπει να ψάχτεις το τι είσαι σεξουαλικά!Εγώ προσωπικά ποτέ μου δεν είχα τέτοιες επιθυμίες (Να έρθω σε επαφή με άντρα με τον έναν η άλλο τρόπο!) Φιλικά!  :hi:

 

Επισκέπτης
Φίλε στο λέω με κάθε ειλικρίνεια!Από αυτά που έχεις γράψει πρέπει να ψάχτεις το τι είσαι σεξουαλικά!Εγώ προσωπικά ποτέ μου δεν είχα τέτοιες επιθυμίες (Να έρθω σε επαφή με άντρα με τον έναν η άλλο τρόπο!) Φιλικά!  :hi:

Δεν τραβαω κανα ζορι ουτε εχω ενοχες για κατι. Νομιζω η δοκιμη για αυτο που εγραψα ειναι "ακυνδινη". Aνθρωπινη περιεργεια για ανακαλυψη κατι καινουριου και τιποτα παραπανω. Δεν καιγομαι κιολας, μπορω να ζησω και χωρις αυτο.  Μπορει να το δοκιμασω και να ξενερωσω, who knows?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.330
Κριτικές
10
Like
1.690
Πόντοι
5.975
Δεν τραβαω κανα ζορι ουτε εχω ενοχες για κατι. Νομιζω η δοκιμη για αυτο που εγραψα ειναι "ακυνδινη". Aνθρωπινη περιεργεια για ανακαλυψη κατι καινουριου και τιποτα παραπανω. Δεν καιγομαι κιολας, μπορω να ζησω και χωρις αυτο.  Μπορει να το δοκιμασω και να ξενερωσω, who knows?
Με τον Yukio Mishima - ένθερμο υποστηρικτή του Νόμου του Picker εδώ στο site - έχεις κάποια σχέση;
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Δεν τραβαω κανα ζορι ουτε εχω ενοχες για κατι. Νομιζω η δοκιμη για αυτο που εγραψα ειναι "ακυνδινη". Aνθρωπινη περιεργεια για ανακαλυψη κατι καινουριου και τιποτα παραπανω. Δεν καιγομαι κιολας, μπορω να ζησω και χωρις αυτο.  Μπορει να το δοκιμασω και να ξενερωσω, who knows?
Και πολύ κάνεις φίλε (στο να μην έχεις ενοχές και να μην τραβάς κανένα ζόρι) Αλλά και με όλο το θάρρος (προσωπική μου άποψη ""και χωρίς να σημαίνει ότι είναι σωστή"") μόνο και μόνο που θέλεις έστω και από περιέργεια "ερωτική επαφή" με ομοφυλόφιλο σου (άντρα) ίσως σου αρέσει κάπου μέσα σού η ομοφυλοφιλία.! Χωρίς αυτό από μέρος μου να είναι κατακριτέο!  :hi:
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    20,1 KB · Εμφανίσεις: 20

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom