Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bigreekguy222

Μέλος
Εγγρ.
20 Οκτ 2012
Μηνύματα
55
Like
10
Πόντοι
0
καλησπέρα ψάχνω άκρως θηλύκια τρανς κυρίως ενεργητική για πρωτάρη στο άθλημα και αν είναι δυνατόν Ελληνίδα. Ευχαριστω
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
31
Like
7.500
Πόντοι
3.886
Τωρα που εχουν μπει οι ζεστες μηπως ξερουμε καμια παραλια που παιζει να πετυχουμε κανα τραβελακι?
 

Allos1

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2019
Μηνύματα
16
Like
2
Πόντοι
0

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.722
Like
2.406
Πόντοι
456
δοκίμασες? εμπειρία?
ενω ειναι 40αρα απο κοντα τη κανεις 30αρα τουλαχιστον μη σου πω και μικροτερη, πολυ ωραίο κορμί με απαλό δέρμα και πολυ θηλυκότητα ακόμα και στη φωνή, κέκανε λίγα ραντεβού τη μέρα γιατί θέλει να περνάει κι αυτή καλά και διάλεγε ποιούς θα δεχόταν από τον τρόπο που επικοινωνούσαν μαζί της.. εργαλείο όπως φαίνεται κι απ τις φωτό από τα μεγαλύτερα που κυκλοφορούν στη πιάτσα.. πολυ φιλική, δεν βιαζόταν καθόλου μου έλεγε συνέχεια να χαλαρώσω και να μη βιαζομαι.. απίθανο σφιχτό κωλαράκι και της αρέσουν και οι δύο ρόλοι.. από τις καλύτερες περιπτώσεις εισαγόμενων τρανς.. **δεν έχει στηθος γι αυτους που ενδιαφέρονται αλλά δεν με χάλασε καθόλου..σε κερδίζει με τη συμπεριφορά της και τις υπηρεσίες της.. 100 ευρω για να χύσει μαζί σου..
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
Προκύπτει από κάπου ότι το μωρό είναι τραβελάκι;

τρανς ειναι αλλα δε θελει να εχει σχεση με τρανς κτλπ . για να ειμαι ειλικρινης βρεθηκαμε και εφυγα γιατι απο κοντα ειναι καμια σχεση ..
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0
τρανς ειναι αλλα δε θελει να εχει σχεση με τρανς κτλπ . για να ειμαι ειλικρινης βρεθηκαμε και εφυγα γιατι απο κοντα ειναι καμια σχεση ..
Δώσε καμιά πληροφορία αν θες φιλαράκι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 183895

Επισκέπτης
Δώσε καμιά πληροφορία αν θες φιλαράκι.

Πολυ καλη ευγενικη καθαρη νορμαλ , ειλικρινα ενας κανονικος ανθρωπος . ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δεν κανει επαγγελματικα σκηνικα για δωρακια κτλπ . εκτως και αν εχεις ακραιο μπατζετ τοτε δε ξερω :P υπερεβαλα και εγω με το καμια σχεση αλλα δε μου αρεσε .
 

YIANNIS74

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
28
Like
14
Πόντοι
0
Η γνωστή Πέλη για την οποία οι απόψεις μοιράζονται..Την έχω τιμήσει πριν τουλάχιστον 9 χρόνια.Τελευταία φορά που την είχα βρεί στο δρόμο,μου το παιζε ιστορία..Ωστόσο είχα περάσει πολύ καλά μαζί της και τώρα που είδα πως είναι Αθηνα ψήνομαι χοντρά..
Εχει κανείς πρόσφατη εμπειρία?Thanx..
 

Lolikon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα ειμαι πρωταρης και θελω να κανονισω ραντεβου εχετε καποια συμβουλη για το τι πρεπει να προσεχω?
 

Aννα TR

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2018
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα και καλό μήνα !  :kissass: :kissass2:
 

Συνημμένα

  • Anna TR(6972593513).jpg
    Anna TR(6972593513).jpg
    396,7 KB · Εμφανίσεις: 78

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom