Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (1 μέλη και 19 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Εχω μια απορια κι αν θελει καποιος πιο εμπειρος ας μου την λυσει.

Ειμαι στρεητ αλλα θελω να δοκιμασω να τριψω το καυλι μου με το καυλι ενος τρανς. Ολογυμνα αρχιδια και πουτσες χωρις καποτες. Ως frotting το εχω πετυχει σε τσοντες. Δεν θελω να το δοκιμασω με καποιο αγορι. Παιζει κατι τετοιο στα στουντιο με τρανς η να το ξεχασω;
 
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.885
Κριτικές
31
Like
7.500
Πόντοι
3.886
τυπε η Ζωζω...περασα λιγες ημερες πριν το Πασχα και μου ειπε οτι εχει ερθει σαν γκεστ και οτι θα φυγει ξανα για βορεια ελλαδα.πολυ πιθανο να εμεινε παραπανω ή τα ελεγε ετσι σε εμενα για να μη χασω το λουκουμι...παντως απο την τελευταια φορα που την ειχα δει εχει ανεβασει σε κιλα!
Κρος δεν ειναι η ζωζω η εβαλε στήθος;;
 

nikolakis801

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2019
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα..πού μπορώ να βρώ την alice benvenouti????
 

cocos30

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
862
Κριτικές
15
Like
1.833
Πόντοι
1.710

Grasp

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2019
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις ποσο εμπιστο ειναι το site tsdating οταν ενα προφιλ ειναι verified?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
5
Like
4.117
Πόντοι
606
Αντρουά φωνή, 50 ευρώ, άνεση χρόνου, καθαρή, χοντρούλα, ενεργοπαθητική
αρκετα καλο με πολυ ωραιο κωλαρακι απιστευτο για μενα στ 23 κανει παπαδες για μενα την εχω παρει μια φωρα δευτερη δεν καταφερα λογο απουσιας μου
 

them

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2009
Μηνύματα
26
Κριτικές
5
Like
77
Πόντοι
0

Alexandertgale1988

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
22
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους
Δεν βρίσκω πουθενά αγγελίες για τρανς στην Πρέβεζα και γύρο κοντά περιοχές ούτε καν Ιωάννινα , ξέρεις κανείς να μου πει αν έχει;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ειμαι στρεητ αλλα θελω να δοκιμασω να τριψω το καυλι μου με το καυλι ενος τρανς. Ολογυμνα αρχιδια και πουτσες χωρις καποτες.

τοτε πολυ παλα ΔΕΝ εισαι στρεητ.

αμα ειναι και εγω ειμαι λεπτος 110 κιλα.

α και ειμαι πιο ψηλος απο τον φασουλα και εχω υψος 168
 

Audir8

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
658
Κριτικές
11
Like
517
Πόντοι
1.530
τοτε πολυ παλα ΔΕΝ εισαι στρεητ.

αμα ειναι και εγω ειμαι λεπτος 110 κιλα.

α και ειμαι πιο ψηλος απο τον φασουλα και εχω υψος 168
Του κώλου τα ενηαμερα
Μαγκακο λιπουμαι αλλά τα λες λάθος.
Δεν ηνε όλοι οι τραβεστολαγγνοι μη στρεητ.
Όταν σου αρεση μόνο γινεκηα εμφάνηση και σου αρεση να τον τρως από γινεκα , μπορη να ησε πουστης γιατί ατυμολογηκα σημενη στα τουρκικά αφτον που βάση πράματα στον κολο του οπως θα ησε ούτως άλλως όταν φας δάχτυλο στο γαστρεντερολογικο.
Όταν σου αρεση όμως να σε πηδαη ο ας πούμε Βιν ντίζελ ε ησε καραgay
Αλλά
Αυτός που του αρεση να τον τρωη από τη Yasmin Lee και να τιν γλιφη το Πάπαρη με σιχενεται άντρες ΗΝΕ ΠΙΟ ΣΤΡΕΗΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΣΙΚΩΝΑΙΤΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ 4.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΆΛΑΒΕΝΗΣ ΘΑ;
 

Giannisagamitos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2019
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά γεια σας πρώτη φορα γραφω στο εν λόγω σάιτ. Είμαι πιτσιρικάς μπουρδελιαρης και θέλω να πειραματιστώ με τρανς. Σας παρακαλώ μη αρχίσετε το δούλεμα θα εκτιμούσα πολύ την ώριμη βοήθεια σας. Θέλω να κανονίσω με εσκορτ τρανς στο χώρο της μέχρι 60 €. Επειδή είναι τελειως άσχετος θα μπορούσατε
1. Να μου δώσετε συμβουλές πως να μιλήσω στο τηλέφωνο για να μην με περάσει για μαλακα
2 κανα λινκ με καμία διαθέσιμη «κοπέλα» στην Αθήνα που να μην είναι τελειως τρανςφορμερ
Ευχαριστώ πολύ και πάλι φίλοι μπουρδελιαρηδες
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.637
Πόντοι
456
Παιδιά γεια σας πρώτη φορα γραφω στο εν λόγω σάιτ. Είμαι πιτσιρικάς μπουρδελιαρης και θέλω να πειραματιστώ με τρανς. Σας παρακαλώ μη αρχίσετε το δούλεμα θα εκτιμούσα πολύ την ώριμη βοήθεια σας. Θέλω να κανονίσω με εσκορτ τρανς στο χώρο της μέχρι 60 €. Επειδή είναι τελειως άσχετος θα μπορούσατε
1. Να μου δώσετε συμβουλές πως να μιλήσω στο τηλέφωνο για να μην με περάσει για μαλακα
2 κανα λινκ με καμία διαθέσιμη «κοπέλα» στην Αθήνα που να μην είναι τελειως τρανςφορμερ
Ευχαριστώ πολύ και πάλι φίλοι μπουρδελιαρηδες

τι πειραματα θελεις δηλαδη να κανεις? Χωρις καμια προθεση για δουλεμα,ξεκαθαρισε αν θελεις να πηδηξεις και να σε πιπωσουν ή αν θελεις να δοκιμασεις και εσυ να πιπωσεις ή να τον φας. Αποφασισε τι θελεις και μετα θα μαζεψεις αρκετες γνωμες.
 

ISINAS

Μέγας
Εγγρ.
17 Σεπ 2012
Μηνύματα
5.035
Κριτικές
57
Like
6.407
Πόντοι
3.636
Του κώλου τα ενηαμερα
Μαγκακο λιπουμαι αλλά τα λες λάθος.
Δεν ηνε όλοι οι τραβεστολαγγνοι μη στρεητ.
Όταν σου αρεση μόνο γινεκηα εμφάνηση και σου αρεση να τον τρως από γινεκα , μπορη να ησε πουστης γιατί ατυμολογηκα σημενη στα τουρκικά αφτον που βάση πράματα στον κολο του οπως θα ησε ούτως άλλως όταν φας δάχτυλο στο γαστρεντερολογικο.
Όταν σου αρεση όμως να σε πηδαη ο ας πούμε Βιν ντίζελ ε ησε καραgay
Αλλά
Αυτός που του αρεση να τον τρωη από τη Yasmin Lee και να τιν γλιφη το Πάπαρη με σιχενεται άντρες ΗΝΕ ΠΙΟ ΣΤΡΕΗΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΣΙΚΩΝΑΙΤΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ 4.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΆΛΑΒΕΝΗΣ ΘΑ;
Σωστός σε όλα εύγε !!
 

Καστράτο

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2018
Μηνύματα
3.896
Κριτικές
1
Like
11.896
Πόντοι
3.506
Του κώλου τα ενηαμερα
Μαγκακο λιπουμαι αλλά τα λες λάθος.
Δεν ηνε όλοι οι τραβεστολαγγνοι μη στρεητ.
Όταν σου αρεση μόνο γινεκηα εμφάνηση και σου αρεση να τον τρως από γινεκα , μπορη να ησε πουστης γιατί ατυμολογηκα σημενη στα τουρκικά αφτον που βάση πράματα στον κολο του οπως θα ησε ούτως άλλως όταν φας δάχτυλο στο γαστρεντερολογικο.
Όταν σου αρεση όμως να σε πηδαη ο ας πούμε Βιν ντίζελ ε ησε καραgay
Αλλά
Αυτός που του αρεση να τον τρωη από τη Yasmin Lee και να τιν γλιφη το Πάπαρη με σιχενεται άντρες ΗΝΕ ΠΙΟ ΣΤΡΕΗΤ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΟ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΣΙΚΩΝΑΙΤΕ ΒΛΕΠΟΝΤΑΣ ΑΓΟΡΑΚΙΑ ΣΤΑ 4.

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΆΛΑΒΕΝΗΣ ΘΑ;
Δηλαδή ρε τυπε για εσένα πουστης δεν είναι αυτός που γαμιεται ( με τον έναν η τον άλλο τρόπο ) αλλα το ποιός τον γαμαει!!  :think: :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom