Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Σε ευχαριστώ για τους χαρακτηρισμούς.

Τα πεταμένα λεφτά πάνε στις υπηρεσίες που προσφέρεις.

Από εμφάνιση σκίζεις.
Ασε τα σαπια με μενα μιλας πες τα σε κατι χαζους αυτα εδω μεσα που πιστευουν το καθε φεικ που λεει το μακρυ του και το κοντο του.......Μεχρι περσι εσυ και οι αλλες οι καρακαξες εδω  λεγατε οτι εχω τριχες οτι ειμαι αντρας οτι ειμαι χοντρη και βρωμαω ενω τωρα που ειναι ξεκαθαρο απ τις αρετουσαριστες  φωτο αν ειμαι μπαζο η οχι δεν εχετε τι να προσαψετε και λετε ταχα μου οτι ειμαι κακη στις υπηρεσιες μου...ειμαι .φουλ ξηγημενη απο  το τηλ σε θεμα τιμης και διαρκειας με ολους , φουλ ευγενεστατη και ανθρωπινη,  δν ζηταω εξτρα πανω στο παιχνιδι οπως οι φιλεναδες σου και εσυ και ουτε ψαχουλευω παντελονια να ξαφριζω 50αρηκα......
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Η τιμη ανεβαινει αναλογως το τι ζητας και ποσες εκτονωσεις θελεις... ...δεν ειναι ολες οι υπηρεσιες ιδιες ...και οσο για το παμε καλαα που ειπες η καθε κοπελα κρινει μονη της ποσο θα χρεωνει βαση των αναγκων της κλπ...Ελευθερη αγορα εχουμε ..οποιος θελει παει οποιος δεν θελει παει αλλου..Υπαρχουν χιλιαδες επιλογες.....Δεν ηξερα οτι περναγαμε και επιθεωρηση εργασιας και θα κατσω να φαω και κριτικη για το τι χρεωνω ....
καποιο λαθος εχεις κανει και μην τ λες στον αερα αυτα γιατι μας ακουν ....σε θεμα ομορφιάς θα συμφωνισω εισαι κ ησουν ωραιο παιδι απο τ πρωτα βηματα..στη τελικη η φωτο σου ειναι ξεκαθαρες 
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
έχω πάει και με τις 3.
Η μόνη που ξαναεπισκέφτηκα ήταν η Ράνια.



[quote author=archeos notid=189366





link=topic=29434.msg8711695#msg8711695 date=1546987802]
Καλημέρα,νεος στην παρέα, θα ειμαι Αθήνα αύριο ο και μεθαύριο, χαζεύω καιρό αυτές, πια να προτιμήσω;;; για παθητικό αυτη.



[/quote]
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Έχω πάει κ γω κ μ τ τρεις η μόνη που δέχτηκε και έκανε σωστό παιχνίδι ήταν η Εύα ..Άλλοτε έχει πολλά χιλιόμετρα στ χωρο χωρίς να έχει χαρακτηριστεί
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Ασε τα σαπια με μενα μιλας πες τα σε κατι χαζους αυτα εδω μεσα που πιστευουν το καθε φεικ που λεει το μακρυ του και το κοντο του.......Μεχρι περσι εσυ και οι αλλες οι καρακαξες εδω  λεγατε οτι εχω τριχες οτι ειμαι αντρας οτι ειμαι χοντρη και βρωμαω ενω τωρα που ειναι ξεκαθαρο απ τις αρετουσαριστες  φωτο αν ειμαι μπαζο η οχι δεν εχετε τι να προσαψετε και λετε ταχα μου οτι ειμαι κακη στις υπηρεσιες μου...ειμαι .φουλ ξηγημενη απο  το τηλ σε θεμα τιμης και διαρκειας με ολους , φουλ ευγενεστατη και ανθρωπινη,  δν ζηταω εξτρα πανω στο παιχνιδι οπως οι φιλεναδες σου και εσυ και ουτε ψαχουλευω παντελονια να ξαφριζω 50αρηκα......
δεν πιστευω οτι ενα προφιλ με 900 μηνυματα και εγγεγραμμενο απο το 2011 ειναι φεικ
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Δεν ήξερα ότι τα αντιρετροϊκά είχαν τέτοιες επιπτώσεις!
προσωπικα ξερεις που σε εχω γραμμενο και στα τετοια μου αν με πιστευεις αν μου εσπασε η καποτα η οχι, αντε στο καλο!
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
συγα μωρε δεν εγυνε κ κατυ καποτα σπασε ...εμενα μ χ σπαει τρις κ την μια την έχυσα κ μεσα
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
συγα μωρε δεν εγυνε κ κατυ καποτα σπασε ...εμενα μ χ σπαει τρις κ την μια την έχυσα κ μεσα
μου ειχε σπασει μια καποτα και ρωταγα σε ενα αλλο θεμα και πεταγοταν αυτος και κατι αλλοι μπαγλαμαδες και ελεγαν οτι λεω ψεμματα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
παλυ καλα δεν την γκαστροσα
 

nscorpios

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2008
Μηνύματα
126
Like
165
Πόντοι
1

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom