Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

steficrossaki

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2016
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
sas perimenw athina panormou twra
 

Συνημμένα

  • badoo.jpg
    badoo.jpg
    65,5 KB · Εμφανίσεις: 47

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Καλησπερα. Ξερει κανεις αν υπαρχει καποια που να δεχεται ραντεβου τετοια ωρα;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
ποτε επιτελους θα το παρουν πρεφα οι πουστιδες να τραβεστοποιηθουν???? χαμενοι δεν θα βγαουν γιατι θα εχουν τους αντρες που γουσταρουν και από την άλλη ο ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας θα εχει σε κάθε πολυκατοικια ένα τρανς ατομο να εκτονωθεί , να περασει καλα.

στατιστικα σε κάθε σχολειο υπαρχει μια αδερφη σε κάθε ταξη, δηλαδή 1 κουνιστος κάθε 20-30-40 αντρες περιπου.
τοσοι περιπου είναι και οι αντρες σε μια πολυκατοικια, αντε σε δυο.

αντι να υπαρχει ενας κρυφοπουστας ή φανερος λοιπον σε κάθε πολυκατοικια, πολύ καλυτερα για ολους θα ηταν να γινοταν κροσσντρεσσερ-τραβεστι ή σιμεηλ-τρανσεξουαλ.

τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι γκεοι αφου γουσταρουν αντρες γιατι δεν θηλεοποιουνται για να αρεσουν στους αντρες!!!!???
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
ποτε επιτελους θα το παρουν πρεφα οι πουστιδες να τραβεστοποιηθουν???? χαμενοι δεν θα βγαουν γιατι θα εχουν τους αντρες που γουσταρουν και από την άλλη ο ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας θα εχει σε κάθε πολυκατοικια ένα τρανς ατομο να εκτονωθεί , να περασει καλα.

στατιστικα σε κάθε σχολειο υπαρχει μια αδερφη σε κάθε ταξη, δηλαδή 1 κουνιστος κάθε 20-30-40 αντρες περιπου.
τοσοι περιπου είναι και οι αντρες σε μια πολυκατοικια, αντε σε δυο.

αντι να υπαρχει ενας κρυφοπουστας ή φανερος λοιπον σε κάθε πολυκατοικια, πολύ καλυτερα για ολους θα ηταν να γινοταν κροσσντρεσσερ-τραβεστι ή σιμεηλ-τρανσεξουαλ.

τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι γκεοι αφου γουσταρουν αντρες γιατι δεν θηλεοποιουνται για να αρεσουν στους αντρες!!!!???
Εισαι τελείως μαλακας...
 

arkoul

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
ποτε επιτελους θα το παρουν πρεφα οι πουστιδες να τραβεστοποιηθουν???? χαμενοι δεν θα βγαουν γιατι θα εχουν τους αντρες που γουσταρουν και από την άλλη ο ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας θα εχει σε κάθε πολυκατοικια ένα τρανς ατομο να εκτονωθεί , να περασει καλα.

στατιστικα σε κάθε σχολειο υπαρχει μια αδερφη σε κάθε ταξη, δηλαδή 1 κουνιστος κάθε 20-30-40 αντρες περιπου.
τοσοι περιπου είναι και οι αντρες σε μια πολυκατοικια, αντε σε δυο.

αντι να υπαρχει ενας κρυφοπουστας ή φανερος λοιπον σε κάθε πολυκατοικια, πολύ καλυτερα για ολους θα ηταν να γινοταν κροσσντρεσσερ-τραβεστι ή σιμεηλ-τρανσεξουαλ.

τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι γκεοι αφου γουσταρουν αντρες γιατι δεν θηλεοποιουνται για να αρεσουν στους αντρες!!!!???

Γιατί εσύ δεν πηδάς (ή δεν πηδιέσαι απο) απλά αγοράκια, παρά θες να μασκαρευτούν πρώτα;;
 

SexRevGR

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2016
Μηνύματα
71
Like
38
Πόντοι
0
Καλο ειναι να σεβομαστε τα θελω του καθενος αφου δεν μας ενοχλουν. Η ζωη ειναι μικρη, ειδικα εδω ειναι το τελευταιο μερος που θα πρεπει να υπαρχουν τετοιες αποψεις
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν καταλαβα τοση εχθροτητα για την απορια μου γιατι?
ξερετε εσεις και εχετε ψυχαναλυσει τους πουστιδες και θεωρείται δεδομενη καποια εξηγηση που εγω ζω σε αλλον πλανητη και δεν καταλαβα?

αν εσας σας αρεσουν οι πουστιδες και όχι οι τραβεστί και οι τρανσεξουαλ δικαίωμα σας.
δεν είναι δικαίωμα σας να μου επιτίθεστε επειδή εγω εχω αλλα γουστα και απορω με ποια λογικη σκέφτονται και δεν αλλαζουν εμφανιση εστω και παροδικα ως ατριχα κροσσντρεσσερ αυτά τα ατομα. οσοι ειστε ειδικοι αναλυστε μου. επιθεση για την επιθεση κακως την κανετε, αν σκεφτεστε τελειως σε διαφορετικη βαση προσπεραστε τα μηνυματα χωρις να σχολιασετε επιθετικα. αν σας φανηκε εριστικο το προηγουμενο μου μηνυμα δικο σας πρόβλημα όχι δικο μου. εγω ξερω να λεω τα συκα συκα και την σκαφη , σκαφη. δεν βαφτισα τους πουστιδες και τις αδερφες γκεη το 1990 για να είμαι στην μοδα. αυτην την γλωσσα μιλαω και αν θυμωνετε ξυδακι. υποτίθεται σε αυτό το σαητ εχουμε μια ελευθερια εκφρασης παραπανω. αν για σας επισης η λεξη πουστης είναι υβριστικη ψαξτε το γιατι εγινε και διορθωστε το, δεν σας φταιω εγω.
 

mudhoney

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2015
Μηνύματα
624
Like
1.099
Πόντοι
206
δεν καταλαβα τοση εχθροτητα για την απορια μου γιατι?
ξερετε εσεις και εχετε ψυχαναλυσει τους πουστιδες και θεωρείται δεδομενη καποια εξηγηση που εγω ζω σε αλλον πλανητη και δεν καταλαβα?

αν εσας σας αρεσουν οι πουστιδες και όχι οι τραβεστί και οι τρανσεξουαλ δικαίωμα σας.
δεν είναι δικαίωμα σας να μου επιτίθεστε επειδή εγω εχω αλλα γουστα και απορω με ποια λογικη σκέφτονται και δεν αλλαζουν εμφανιση εστω και παροδικα ως ατριχα κροσσντρεσσερ αυτά τα ατομα. οσοι ειστε ειδικοι αναλυστε μου. επιθεση για την επιθεση κακως την κανετε, αν σκεφτεστε τελειως σε διαφορετικη βαση προσπεραστε τα μηνυματα χωρις να σχολιασετε επιθετικα. αν σας φανηκε εριστικο το προηγουμενο μου μηνυμα δικο σας πρόβλημα όχι δικο μου. εγω ξερω να λεω τα συκα συκα και την σκαφη , σκαφη. δεν βαφτισα τους πουστιδες και τις αδερφες γκεη το 1990 για να είμαι στην μοδα. αυτην την γλωσσα μιλαω και αν θυμωνετε ξυδακι. υποτίθεται σε αυτό το σαητ εχουμε μια ελευθερια εκφρασης παραπανω. αν για σας επισης η λεξη πουστης είναι υβριστικη ψαξτε το γιατι εγινε και διορθωστε το, δεν σας φταιω εγω.
Πάμε πάλι... Είσαι τελείως μαλακας
 

SnakeSpir

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2005
Μηνύματα
341
Κριτικές
4
Like
63
Πόντοι
1
ποτε επιτελους θα το παρουν πρεφα οι πουστιδες να τραβεστοποιηθουν???? χαμενοι δεν θα βγαουν γιατι θα εχουν τους αντρες που γουσταρουν και από την άλλη ο ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας θα εχει σε κάθε πολυκατοικια ένα τρανς ατομο να εκτονωθεί , να περασει καλα.

στατιστικα σε κάθε σχολειο υπαρχει μια αδερφη σε κάθε ταξη, δηλαδή 1 κουνιστος κάθε 20-30-40 αντρες περιπου.
τοσοι περιπου είναι και οι αντρες σε μια πολυκατοικια, αντε σε δυο

αντι να υπαρχει ενας κρυφοπουστας ή φανερος λοιπον σε κάθε πολυκατοικια, πολύ καλυτερα για ολους θα ηταν να γινοταν κροσσντρεσσερ-τραβεστι ή σιμεηλ-τρανσεξουαλ.

τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι γκεοι αφου γουσταρουν αντρες γιατι δεν θηλεοποιουνται για να αρεσουν στους αντρες!!!!???

να επεμβουν οι μοντς αρκετα με τα σκουπιδια / τρολλ στη ζωη μας
 

arkoul

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
δεν καταλαβα τοση εχθροτητα για την απορια μου γιατι?
ξερετε εσεις και εχετε ψυχαναλυσει τους πουστιδες και θεωρείται δεδομενη καποια εξηγηση που εγω ζω σε αλλον πλανητη και δεν καταλαβα?

αν εσας σας αρεσουν οι πουστιδες και όχι οι τραβεστί και οι τρανσεξουαλ δικαίωμα σας.
δεν είναι δικαίωμα σας να μου επιτίθεστε επειδή εγω εχω αλλα γουστα και απορω με ποια λογικη σκέφτονται και δεν αλλαζουν εμφανιση εστω και παροδικα ως ατριχα κροσσντρεσσερ αυτά τα ατομα. οσοι ειστε ειδικοι αναλυστε μου. επιθεση για την επιθεση κακως την κανετε, αν σκεφτεστε τελειως σε διαφορετικη βαση προσπεραστε τα μηνυματα χωρις να σχολιασετε επιθετικα. αν σας φανηκε εριστικο το προηγουμενο μου μηνυμα δικο σας πρόβλημα όχι δικο μου. εγω ξερω να λεω τα συκα συκα και την σκαφη , σκαφη. δεν βαφτισα τους πουστιδες και τις αδερφες γκεη το 1990 για να είμαι στην μοδα. αυτην την γλωσσα μιλαω και αν θυμωνετε ξυδακι. υποτίθεται σε αυτό το σαητ εχουμε μια ελευθερια εκφρασης παραπανω. αν για σας επισης η λεξη πουστης είναι υβριστικη ψαξτε το γιατι εγινε και διορθωστε το, δεν σας φταιω εγω.

ρε φίλε απλά είσαι άσχετος και ναι κάποιοι μπορεί να ξέρουν κάτι παραπάνω από εσένα. Συμβαίνει καμιά φορά.
Τι θες τώρα; να σου αναλύσω την εικονοφαντασιακή ταύτιση σύμφωνα με τον Λακάν, εδω;;
Αυτό όμως που όταν ο άλλος δεν έχει τι να πει το γυρνάει στο "δικαίωμα έκφρασης" και στα "άποψή σου- άποψή μου". Όπως είχε πει ένας μεγάλος κάποτε: η άποψη είναι σαν την κωλοτρυπίδα, όλοι έχουν από μία.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
δεν θα επαναλάβω τα ιδια οσο και να προκαλειτε. αν καποιος θελει να απαντησει σοβαρα οκ. οι υπολοιποι μιληστε σε θεμα για τους ομοφυλοφιλους γιατι βγαζετε σπυρια φαινεται αν ακουτε την λεξη πουστης. εδώ είναι το θεμα για τα τραβελια και η απορια είναι γιατι δεν είναι περισσοτερα τελος.
 

TsonTson

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2016
Μηνύματα
808
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
6
δεν θα επαναλάβω τα ιδια οσο και να προκαλειτε. αν καποιος θελει να απαντησει σοβαρα οκ. οι υπολοιποι μιληστε σε θεμα για τους ομοφυλοφιλους γιατι βγαζετε σπυρια φαινεται αν ακουτε την λεξη πουστης. εδώ είναι το θεμα για τα τραβελια και η απορια είναι γιατι δεν είναι περισσοτερα τελος.

γιατι ρε ανθρωπε προφανως σε καποιους αρεσουν τα αγορακια/αντρες (τους καταλαβενω αυτους που δεν σου απαντανε σοβαρα καθως σαν ανθρωπος που "εχεις την αποψη σου και δικαιωμα σου ειναι" θα επρεπε να απαντησεις μονος σου στην ερωτηση σου). Αλλο ειδος αντρα θελει ο ομοφυλοφιλος, αλλο ειδος αντρα θελει η τρανς/κρος κτλ. (κακως τις βαζω στην ιδια προταση δεν ειναι το ιδιο αλλα για συντομια) αλλο ειδος αντρα θελουν οι γυναικες. Τωρα εσενα το προβλημα σου ειναι οτι θες τρανς αντι για γκει στη πολυκατοικια σου (προφανως και αλλο ειναι το προβλημα σου)??? τοσες τρανς υπαρχουν και εδω που εισαι γραμμενος και σε πιατσες και σε διαφορα μαγαζια γτ δε βολταρεις εκει, απο το να επιβαλεις στον αλλον να ντυθει γυναικα για να ικανοποιησεις τα γουστα σου???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom