Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
ttps://*******/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/gia-liges-meres-6948953072_i62935
Καλησπερα σας.Επανερχομαι ξανα δυναμικα με ολοκαινουρια φρεσκια καυτη κριτικη.Εχοντας δεχτει δεκαδες ερωτησεις για την βιβιαν ..αποφασισα να δοκιμασω.Την ειχα δει σε φωτο την ειχα δει σε βιντεακια στο μυκονος τιβι .Εμφανησιακα ηξερα το τι θα συναντουσα.
Την παιρνω τηλεφωνο και μου απαντα μια γλυκια φωνη που σε εκπλησει ευχαριστα.Κανονιζουμε το ραντεβου και τσουπ εμφανιζομαι σε ξενοδοχειο περιοχης βαρδαριου.
Παιρνω το ανσανσερ και ανεβαινω.Φτνω στο δωματιο και χτυπω την πορτα.Μου ανοιγει ενα συνεσταλμενο πλασμα οπως στις φωτο με την διαφορα οτι ειναι υπερβολικα μαυρισμενη.
Κορμαρα στηθος 3αρι κωλος πεταχτος και σκεφτομαι θα φαω καλα σημερα.Αρωματισμενη απο την κορυφη ως τα νυχια με ενα μαυρο κορμακι και απο κατω ασημι εσωρουχο.
Λιγο σοσιαλ και περναμε στο παρασυνθημα.
γλυψιμο απο πανω ως κατω 69 στα 4 ανασκελα απο πανω. headbaning2 headbaning2 headbaning2 :headbaning2:ετσι και παρει μπρος παιρνει και πρωτοβουλιες.
Στα πρακτικα θεματα επειδη πολλοι θα με ρωτησετε.
Πρωτον ειναι αποκλειστικα παθητικη.
Δευτερον εχει πολυ μικρο μοριο που καυλωνει.
Τριτον δεν λεει οχι σε γλωσσοφιλα υπο νορμαλ συνθηκες.
Τεταρτον νομιζω πως εχει εναν απο τους πιο στενους κωλους που εχω παρει.
Πεμτον η τιμη 50 ευρω.
Τελευταια παρατηρηση.Αν εμενε θεσσαλονικη θα ηταν το στανταρακι μου η σιγουρη επιλογη.
Καλα να περνατε Heavy Metal Big

Τρελε μας έφτιαξες!  Θα τη πάρω όταν γυρίσεις Αθήνα :cheesy:
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα έχουμε άποψη για αυτό το θεματάκι???

γνωρίζει κανείς κάτι παρακαλώ πήρα τηλ είναι πολύ καυλιαρα στην φωνή και λέω να δοκιμάσω όποιος έχει άποψη ας ενημέρωση!!!παρακαλώ πολυ!!!
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
μα κανείς όμως....ελα Χριστέ μου !!!!απίστευτο!!!!Όλοι θέλουν να μαθαίνουν χωρίς να δίνουν πληροφορίες όσοι και αν ξέρουν....δεν θέλω να γίνω ούτε εριστικός ούτε προκλητικός ούτε μ@@@@@@@ αλλά όσο να Ναι και άλλοι ασχολούνται με το θέμα εδώ ας υπάρχει σωστή και καλή ενημέρωση...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
ποτε επιτελους θα το παρουν πρεφα οι πουστιδες να τραβεστοποιηθουν???? χαμενοι δεν θα βγαουν γιατι θα εχουν τους αντρες που γουσταρουν και από την άλλη ο ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας θα εχει σε κάθε πολυκατοικια ένα τρανς ατομο να εκτονωθεί , να περασει καλα.

στατιστικα σε κάθε σχολειο υπαρχει μια αδερφη σε κάθε ταξη, δηλαδή 1 κουνιστος κάθε 20-30-40 αντρες περιπου.
τοσοι περιπου είναι και οι αντρες σε μια πολυκατοικια, αντε σε δυο.

αντι να υπαρχει ενας κρυφοπουστας ή φανερος λοιπον σε κάθε πολυκατοικια, πολύ καλυτερα για ολους θα ηταν να γινοταν κροσσντρεσσερ-τραβεστι ή σιμεηλ-τρανσεξουαλ.

τι σκατα εχουν στο κεφαλι τους οι γκεοι αφου γουσταρουν αντρες γιατι δεν θηλεοποιουνται για να αρεσουν στους αντρες!!!!???


ευηποληπτος ελλην κωλομπαρας... χαχαχχα

ωραίος Νικ
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
μα κανείς όμως....ελα Χριστέ μου !!!!απίστευτο!!!!Όλοι θέλουν να μαθαίνουν χωρίς να δίνουν πληροφορίες όσοι και αν ξέρουν....δεν θέλω να γίνω ούτε εριστικός ούτε προκλητικός ούτε μ@@@@@@@ αλλά όσο να Ναι και άλλοι ασχολούνται με το θέμα εδώ ας υπάρχει σωστή και καλή ενημέρωση...
Καταρχας κανενας δεν ειναι υποχρεωμενος να σου απαντησει...και ο καθενας κανει απο εναν λογαρισμο και το μονο που κανει ρωταει.
Στο ερωτημα σου 2 πραγματα θα επρεπε να σε αποτρεψουν απο την συγκεκριμενη περιπτωση.
Πρωτον αγγελια χωρις να υπαρχει φωτογραφια προσωπου ειναι σαν να βαζεις το κεφαλι σου στην λαιμητομο
Δευτερον φωτο που δειχνει μονο κωλο και οχι στηθος κατα 99 τοις 100 για να μην πω 101 τοις εκατο ειναι κρος.
Τελος αν γκουγκλαρεις το νουμερο θα δεις μονο την συγκεκριμενη αγγελια στο συγκεκριμενο σαιτ και πουθενα αλλου.
Ολοι οι λογοι που προανεφερα εμενα θα με απετρεπαν να κανω κατι
Αν εσυ θελεις να κανεις κασκαντεριλικι καλη επιτυχια.
 

Alex Doo

Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2014
Μηνύματα
163
Κριτικές
11
Like
132
Πόντοι
11
ttps://*******/transexuals/transexuals-psaxnoun-gia-antres/gia-liges-meres-6948953072_i62935
Καλησπερα σας.Επανερχομαι ξανα δυναμικα με ολοκαινουρια φρεσκια καυτη κριτικη.Εχοντας δεχτει δεκαδες ερωτησεις για την βιβιαν ..αποφασισα να δοκιμασω.Την ειχα δει σε φωτο την ειχα δει σε βιντεακια στο μυκονος τιβι .Εμφανησιακα ηξερα το τι θα συναντουσα.
Την παιρνω τηλεφωνο και μου απαντα μια γλυκια φωνη που σε εκπλησει ευχαριστα.Κανονιζουμε το ραντεβου και τσουπ εμφανιζομαι σε ξενοδοχειο περιοχης βαρδαριου.
Παιρνω το ανσανσερ και ανεβαινω.Φτνω στο δωματιο και χτυπω την πορτα.Μου ανοιγει ενα συνεσταλμενο πλασμα οπως στις φωτο με την διαφορα οτι ειναι υπερβολικα μαυρισμενη.
Κορμαρα στηθος 3αρι κωλος πεταχτος και σκεφτομαι θα φαω καλα σημερα.Αρωματισμενη απο την κορυφη ως τα νυχια με ενα μαυρο κορμακι και απο κατω ασημι εσωρουχο.
Λιγο σοσιαλ και περναμε στο παρασυνθημα.
γλυψιμο απο πανω ως κατω 69 στα 4 ανασκελα απο πανω. headbaning2 headbaning2 headbaning2 :headbaning2:ετσι και παρει μπρος παιρνει και πρωτοβουλιες.
Στα πρακτικα θεματα επειδη πολλοι θα με ρωτησετε.
Πρωτον ειναι αποκλειστικα παθητικη.
Δευτερον εχει πολυ μικρο μοριο που καυλωνει.
Τριτον δεν λεει οχι σε γλωσσοφιλα υπο νορμαλ συνθηκες.
Τεταρτον νομιζω πως εχει εναν απο τους πιο στενους κωλους που εχω παρει.
Πεμτον η τιμη 50 ευρω.
Τελευταια παρατηρηση.Αν εμενε θεσσαλονικη θα ηταν το στανταρακι μου η σιγουρη επιλογη.
Καλα να περνατε Heavy Metal Big


Θα συμφωνήσω με την κριτική του φίλου παραπάνω...

Τίμησα και γω την Βίβιαν πριν μερικές μέρες στο χώρο της στον Κολωνό... Ωραιότατη κοπέλα, ακριβώς όπως στις φώτο με διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά. Αρκετή θηλυκότητα στις κινήσεις της κατά τη διάρκεια του αγώνα, με παθιάρικα φιλιά και εργαλείο μικρό μεν που καυλώνει δε αν την φτιάξεις και συ. Αν και δεν βρήκαμε την απόλυτη χημεία, ομολογώ πως συστήνεται για μια τουλάχιστον δοκιμή...
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
Θα συμφωνήσω με την κριτική του φίλου παραπάνω...

Τίμησα και γω την Βίβιαν πριν μερικές μέρες στο χώρο της στον Κολωνό... Ωραιότατη κοπέλα, ακριβώς όπως στις φώτο με διάθεση να σε κάνει να περάσεις καλά. Αρκετή θηλυκότητα στις κινήσεις της κατά τη διάρκεια του αγώνα, με παθιάρικα φιλιά και εργαλείο μικρό μεν που καυλώνει δε αν την φτιάξεις και συ. Συστήνεται για μια τουλάχιστον δοκιμή...

γιατί ρε παιδιά δεν φτιάχνουμε προφίλ για όλες τις κοπέλες να περνάμε εκεί όλες τις κριτικές? σε 2-3 μέρες πάλι κάποιος θα ζητάει πληροφορίες για την ίδια κοπέλα!!
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
γιατί ρε παιδιά δεν φτιάχνουμε προφίλ για όλες τις κοπέλες να περνάμε εκεί όλες τις κριτικές? σε 2-3 μέρες πάλι κάποιος θα ζητάει πληροφορίες για την ίδια κοπέλα!!

Αυτό συμβαίνει συνέχεια... Εγω πχ τωρα ψαχνω πληροφορίες για την Άννα που έβγαινε Συγγρου. Την αδυνατη με το ωραίο σώμα και τα μαυρα ισια μαλλιά.
 

steath

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2017
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
613
Πόντοι
81
Ας επέμβει τότε κανας mod να ανοιξουν προφιλ για τις "κοπέλες" και να μπαινουν κριτικές. Πιστεύω το καλύτερο...
Απο την άλλη γιατι ανοιγει νέο thread για κάποια κοπέλα, και όλοι γράφετε στο γενικό όταν μιλάτε για συγκεκριμένη?
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Κυριοι τα πραγματα ειναι απλα.Υπαρχουν δεκαδες τρανς που εκδιδονται αλλα πολλες εχουν κολλημα στο να κανουν καρτελα στο μπου.Το εχω συζητησει δεκαδες φορες και η καθεμια εχει και μια δικαιολογια.
Αν στειλουν ενα μηνυμα σε καποιους απο τους αντμιν η στον αντισθενη και στειλουν και φωτο πολυ συντομα θα εχουν καρτελα για να μπορουμε να γραφουμε.
Το προβλημα δεν ειναι στο σαιτ αλλα στο πως το βλεπει η καθε κρος/τρανς.
 

Stupid Horse

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2016
Μηνύματα
346
Κριτικές
4
Like
378
Πόντοι
21
γιατί ρε παιδιά δεν φτιάχνουμε προφίλ για όλες τις κοπέλες να περνάμε εκεί όλες τις κριτικές? σε 2-3 μέρες πάλι κάποιος θα ζητάει πληροφορίες για την ίδια κοπέλα!!
7

Σωστος. Λείπουν πολλά κορίτσια/κριτικές για κορίτσια στη κατηγορία trans
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
81
Like
16
Πόντοι
0
καλησπέρα έχουμε άποψη για αυτό το θεματάκι???


γνωρίζει κανείς κάτι παρακαλώ πήρα τηλ είναι πολύ καυλιαρα στην φωνή και λέω να δοκιμάσω όποιος έχει άποψη ας ενημέρωση!!!παρακαλώ πολυ!!!

είχα πάρει και εγώ είχα ζητησει πληροφορίες απο μπου κανεισ δεν ηξερε φιλε, μαλλον ακομα δε ξερει. δεν ανεβαζει πολλεσ αγγελίες ομως κατα καιρούσ χανεται....
 

topmarried1977

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2014
Μηνύματα
81
Like
16
Πόντοι
0
Γνωριζει κανεις πληροφοριες για την serif?
απλά σου λέω τι θυμάμαι απο κάτι ποθ διαβασα πολύ καιρο πριν εδω μεσα. περιοχη καπου γαλατσι λιγο ακριβη φωτος οχι προσφατεσ , δε θυμαμαι κατι αλλο ... αν πασ μιλα ενδιαφέρομαι ειναι γειτονισα
 

Tranyamorous

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0


Καληςπερα και απο μενα. Θα ηθελα να ρωτησω ποια η γνώμη σας και οι εμπειρίες σας απο την ντανιελα;


Κυρίως με ενδιαφέρει αν ειναι ξεπέτα, γενική συμμετοχή, αν της αρεσει να τελειώνει μαζι σου και αν προσφέρει girlfriend experience οπως φιλια και πίπα με η χωρις προφυλακτικό.
Ευχαριστω προκαταβολικά.
 

Tranyamorous

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2017
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Διευκρίνιση σε περίπτωση που δεν παιζει το link, πρόκειται για την γυμνασμένη Καστάνη κοπέλα που βγαίνει πολυ χαμηλά στην σύγγρου. Δεν ειναι ελληνίδα απο οςο γνωριζω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom