Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (2 μέλη και 22 επισκέπτες)

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Σχετικα με το περιστατικο στην Λαρισα και για τον ανθρωπο που χαθηκε με αυτον τον αδικο τροπο....κανω ενα σχολιο προς γνωση και συμμορφωση,που λενε,και αυτο ισχυει για ολους ,οταν χρησιμοποιουμε θερμοσιφωνα η και ηλιακο θερμοσιφωνα,η χρηση ειναι τον αναβουμε για καποιον χρονο να ζεστανει το νερο, και τον κλεινουμε στην συνεχεια για να πλυθουμε ,ποτε δεν πρεπει να κανουμε χρηση του νερου με ανοιχτο το ρευμα ,γιατι τοτε αν για καποιο λογο προκληθη στιγμιαια ζημια στην αντισταση του θερμοσιφωνα τοτε κανουμε μπανιο με τα 220 volt, που σημαινει,ηλεκτροπληξια!!!υπαρχει ασφαλιστικο συστημα να μας προστατεψει αρκει να δουλευει,δηλαδη δεν φταιει μονο η παλαιοτητα πρεπει να δουλευει και ο αυτοματισμος για να μας προστατεψει απο μια τετοια περιπτωση, φανταστειται οτι σε αυτο το συμβαν της Λαρισας θα μπορουσε να ηταν και καποιος πελατης ας πουμε στην θεση της κοπελας,ο οποιοσδηποτε..Περισσοτερη πληροφορηση για τετοια θεματα με εξειδικευμενο ηλεκτρολογο...Απο αυτα τα λιγα που καταλαβα στο θρεντ της Λαρισας και με Σεβασμο στον ανθρωπο που χαθηκε εκει.  :hi:
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Σχετικα με το περιστατικο στην Λαρισα και για τον ανθρωπο που χαθηκε με αυτον τον αδικο τροπο....κανω ενα σχολιο προς γνωση και συμμορφωση,που λενε,και αυτο ισχυει για ολους ,οταν χρησιμοποιουμε θερμοσιφωνα η και ηλιακο θερμοσιφωνα,η χρηση ειναι τον αναβουμε για καποιον χρονο να ζεστανει το νερο, και τον κλεινουμε στην συνεχεια για να πλυθουμε ,ποτε δεν πρεπει να κανουμε χρηση του νερου με ανοιχτο το ρευμα ,γιατι τοτε αν για καποιο λογο προκληθη στιγμιαια ζημια στην αντισταση του θερμοσιφωνα τοτε κανουμε μπανιο με τα 220 volt, που σημαινει,ηλεκτροπληξια!!!υπαρχει ασφαλιστικο συστημα να μας προστατεψει αρκει να δουλευει,δηλαδη δεν φταιει μονο η παλαιοτητα πρεπει να δουλευει και ο αυτοματισμος για να μας προστατεψει απο μια τετοια περιπτωση, φανταστειται οτι σε αυτο το συμβαν της Λαρισας θα μπορουσε να ηταν και καποιος πελατης ας πουμε στην θεση της κοπελας,ο οποιοσδηποτε..Περισσοτερη πληροφορηση για τετοια θεματα με εξειδικευμενο ηλεκτρολογο...Απο αυτα τα λιγα που καταλαβα στο θρεντ της Λαρισας και με Σεβασμο στον ανθρωπο που χαθηκε εκει.  :hi:
σωστά τα λες αλλά έχουν βρει τα κορόιδα και τα δουλεύουν στις χαμοκελες
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606

lefthand

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2016
Μηνύματα
69
Like
14
Πόντοι
0
Απο Θεσσαλονικη αυτη αξιζει ?


Γιατι διαβαζω για την Στελλα τα χειροτερα
Η Ιωαννα είναι τέλεια..ηταν στην Αθήνα πριν 4-5 χρονια κ ζουσε πίσω απο την Πάντειο κ μετα Ν.σμυρνη...απιστευτη!αλλα τοτε ηταν καθαρα παθητική..
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Η Ιωαννα είναι τέλεια..ηταν στην Αθήνα πριν 4-5 χρονια κ ζουσε πίσω απο την Πάντειο κ μετα Ν.σμυρνη...απιστευτη!αλλα τοτε ηταν καθαρα παθητική..
μουτρο τ σκασες κ δ σ γαμησε????
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
δεν εσκασα τιποτα... 2-3 φορες που βρθηκα μαζι της τοτε ,πριν 4-5 χρονια ,δεν πληρωσα...μαλιστα την μια φορα την πήγα κ καπου που ηθελε...


αφου τ εφαγες ετσι σου αξιζουν πολλα συχαρικια
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
καλησπέρα σας θα ήθελα να κάνω κάτι με μια τρανς η κανα τραβεστί ποια μου προτείνετε παρακαλώ!!!! :kneel: :hi:
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
ναι τ χει παρει απο τ λιλα παουζε την σοκολατα τ αρεσανε πολυ μικρος τισ τρωει ακομα 5 5
 

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

Audir8

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Αυγ 2010
Μηνύματα
661
Κριτικές
11
Like
523
Πόντοι
2.297

"Ο πουτσος σου δεν θα σπάσει. Η κωλάρα μου το ίδιο. το ππολύ πολύ να σπάσει η καπότα. Πάρε με τηλ θα περάσουμε καλά!!! 6.9.4.6.0.0.0.8.5.6.
Καίτη"

Ama spash h kapota th gamisamennnnn Δε μας τα λεη καλα. κλαυτα χαραλλαμπε ¨-) τρρρρολ
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
καμία σοβαρή πρόταση να μου πει κάποιος παρακαλώ αν έχει την καλοσύνη για κάποιο καλό τρανασακι η κρος...!!!απλά θέλω να πάω και να πληρώσω ένα κλικ παιδί αν είναι και όχι κάτι που να μην αξίζει...έχω διαβάσει για πολλά άλλα δεν καταλήξει!!! βάτραχακο θα μπορούσες να με βοηθήσεις παρακαλώ!!!!
 

Feetlover69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2015
Μηνύματα
50
Like
4
Πόντοι
0
δεν βλέπω και κανέναν πρόθυμος να μου απαντήσει...
 

Slen7

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2016
Μηνύματα
72
Like
35
Πόντοι
0
καμία σοβαρή πρόταση να μου πει κάποιος παρακαλώ αν έχει την καλοσύνη για κάποιο καλό τρανασακι η κρος...!!!απλά θέλω να πάω και να πληρώσω ένα κλικ παιδί αν είναι και όχι κάτι που να μην αξίζει...έχω διαβάσει για πολλά άλλα δεν καταλήξει!!! βάτραχακο θα μπορούσες να με βοηθήσεις παρακαλώ!!!!
Αν θεμεις τρανς πηγαινε στην μπεμπα φιλε...ειναι πολυ δυνατο και πολυ καλο τρανσακι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom