Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

zerar

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2013
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
Τραβηξα φιλε Νικο αλλα ηταν τοσο μεσ τη καυλα που δεν αντεξα  :wanker:
Ασε που αμα γαμας στη χαση κ στη φεξη ετσι ειναι  :headbang:
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Βατραχε η ουσια της κριτικης ηταν οτι του αρεσα πολυ και τελειωσε γρηγορα.....εσυ αυθαιρετα μιλας για ακριβεια .....η ακριβεια ειναι υποκειμενικη ....μην το γενικευεις please...
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Βατραχε η ουσια της κριτικης ηταν οτι του αρεσα πολυ και τελειωσε γρηγορα.....εσυ αυθαιρετα μιλας για ακριβεια .....η ακριβεια ειναι υποκειμενικη ....μην το γενικευεις please...
ρε νικολ μου 50 ε εδωσε για ν ρθει για 10λεπτα τ ν πω ...ειπε παντως οτι εσυ εισουν
πραγματικα καλη σ επαγκελματιας ......αυτο σ τυμα
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Εγω Λειτουργω με ανεση χρονου.. το παιδι απ οτι καταλαβα ειπε 10λεπτο για να δωσει εμφαση στο οτι  αρεσα τοσο που τελειωσε αμεσως...Για πες μας λιγο οι """"κοπελες""""" τις οποιες αποθεωνεις κατα καιρους  εδω μεσα ποσα παιρνουν για μια εκτονωση να ξερουμε και μεις ^^οι πανακριβες^^ κατα τη γνωνη σου  να διαμορφωσουμε αναλογα τιμη.....η μηπως σε παιρνουν τσαμπα για να τις διαφημιζεις...
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Δεν πάει με τον χρόνο ρε παιδιά .  Αν καυλωσει υπερβολικά ο άλλος και χύσει αμέσως είναι κακό δηλαδή ;
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Εγω Λειτουργω με ανεση χρονου.. το παιδι απ οτι καταλαβα ειπε 10λεπτο για να δωσει εμφαση στο οτι  αρεσα τοσο που τελειωσε αμεσως...Για πες μας λιγο οι """"κοπελες""""" τις οποιες αποθεωνεις κατα καιρους  εδω μεσα ποσα παιρνουν για μια εκτονωση να ξερουμε και μεις ^^οι πανακριβες^^ κατα τη γνωνη σου  να διαμορφωσουμε αναλογα τιμη.....η μηπως σε παιρνουν τσαμπα για να τις διαφημιζεις...
μαλον εισαι εκτος θεματος εγω σχωλιαζω τ τιπο οχι εσνα .....ολες 50 περνουν τωρα που ειναι τ θεμα δεν ξερω ????τ ν εκτονοθω για μενα ειναι παιζω ελευθερα χωρις περιορισμο χρονου....ποσες απο εσας με 50 μ εγκιουνται οτι θα μ ξεκαυλωσουν χωρις ν κυταν τ ωρα ...ετσι σχεδων εκωψα τισ τανες  :gay:
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Οι ^^^^ΠΡΟΤΕΙΝΟΜΕΝΕΣ ΣΟΥ^^^^ ισως να μην εγγυονται τιποτα .....Οι δικοι μου οι πελατες χαιρουν παντα ΑΝΕΣΗΣ ΧΡΟΝΟΥ εξαισιας αντιμετωπισης και παντα με ξεκαθαρες συμφωνιες...... :)
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Προσφορά και ζήτηση βατραχε, όταν πληρώνουν κάθε πουστη άσχημο με περούκα γιατί να μην πάρει τα 50 η Νικόλ που είναι όμορφη ακόμα και σαν κρος αβυζο με περούκα ;
 

Nikol345678

Trans
Εγγρ.
13 Απρ 2014
Μηνύματα
47
Like
12
Η  Νικολ αγαπη μου ειναι τρανς και οχι κρος κανει ορμονες 5 χρονια τωρα εχει ωραιοτατο φυσικο στηθος νο2 και ενα αρκετα θηλυκο προσωπο ( Αυτα τουλαχιστον μου λενε οι πελατες μου ανεξαιρετως)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Προσφορά και ζήτηση βατραχε, όταν πληρώνουν κάθε πουστη άσχημο με περούκα γιατί να μην πάρει τα 50 η Νικόλ που είναι όμορφη ακόμα και σαν κρος αβυζο με περούκα ;

μουτρο εχει βυζι και ανεση χρονου τ δευτερο τ ξερω και γω που την εχω παρει το πρωτο καπια στυγμη θα τ δω απο κοντα αμα μ πεσει κανα 50αρικο ....πρως τ παρων παω στα κρος τ ασχιμα κο κακομιρος ,,,οσο για τ τιπο απο πανω δεν τ εκλαψε τ 50αρικο κ μπραβο του που τολμισε ν πει την αληθεια οτι την ξεπεταξε απο την πολυ την καυλα ....
 

alexalex31

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους,

Είχα γράψει πριν καιρό ότι ψάχνω για την πρώτη μου εμπειρία με τρανσ καθώς μου έχει κάτσει σαν φαντασίωση εδώ και πολύ καιρό. Η τρανς που έψαχνα ήθελα να είναι θηλυκή να μην θυμίζει σε κάτι άντρα (εκτός φυσικά από το εργαλείο), καθαρή και ευγενικη μιας και δεν έχω καθόλου εμπειρία. Γενικά μου στείλατε αρκετά σχόλια αλλά να σας πω την αλήθεια με την συζήτηση που άνοιξε για αρρώστιες ναρκωτικά κλπ κώλωσα.

Τελικά έκανα μια έρευνα και μόνος μου και κατέληξα στις παρακάτω :


Τι θα μου προτείνατε?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.444
Πόντοι
456
Καλησπέρα σε όλους,

Είχα γράψει πριν καιρό ότι ψάχνω για την πρώτη μου εμπειρία με τρανσ καθώς μου έχει κάτσει σαν φαντασίωση εδώ και πολύ καιρό. Η τρανς που έψαχνα ήθελα να είναι θηλυκή να μην θυμίζει σε κάτι άντρα (εκτός φυσικά από το εργαλείο), καθαρή και ευγενικη μιας και δεν έχω καθόλου εμπειρία. Γενικά μου στείλατε αρκετά σχόλια αλλά να σας πω την αλήθεια με την συζήτηση που άνοιξε για αρρώστιες ναρκωτικά κλπ κώλωσα.

Τελικά έκανα μια έρευνα και μόνος μου και κατέληξα στις παρακάτω :


Τι θα μου προτείνατε?
όλες εκτός απ την τελευταία
 

tonino75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
123
Κριτικές
14
Like
137
Πόντοι
291
Καλησπέρα σε όλους,

Είχα γράψει πριν καιρό ότι ψάχνω για την πρώτη μου εμπειρία με τρανσ καθώς μου έχει κάτσει σαν φαντασίωση εδώ και πολύ καιρό. Η τρανς που έψαχνα ήθελα να είναι θηλυκή να μην θυμίζει σε κάτι άντρα (εκτός φυσικά από το εργαλείο), καθαρή και ευγενικη μιας και δεν έχω καθόλου εμπειρία. Γενικά μου στείλατε αρκετά σχόλια αλλά να σας πω την αλήθεια με την συζήτηση που άνοιξε για αρρώστιες ναρκωτικά κλπ κώλωσα.

Τελικά έκανα μια έρευνα και μόνος μου και κατέληξα στις παρακάτω :


Τι θα μου προτείνατε?

Με την πρώτη Αλύσα (οπως την ήξερα εγώ), έχω πάει καμιά δεκαριά φορές. Πόλύ gfe κατάσταση, καθαρή και πολύ καλό παιδί. Την συστήνω ανεπιφύλακτα. Την δεύτερη έχω σκοπό να την επισκεφτώ σύντομα, όπως και την τρίτη.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Με την πρώτη Αλύσα (οπως την ήξερα εγώ), έχω πάει καμιά δεκαριά φορές. Πόλύ gfe κατάσταση, καθαρή και πολύ καλό παιδί. Την συστήνω ανεπιφύλακτα. Την δεύτερη έχω σκοπό να την επισκεφτώ σύντομα, όπως και την τρίτη.

αλυσα και γω παντα περναω καλα...η τεταρτη ουτε απ εξω απ τ σπυτι
 

alexalex31

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2017
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Με την πρώτη Αλύσα (οπως την ήξερα εγώ), έχω πάει καμιά δεκαριά φορές. Πόλύ gfe κατάσταση, καθαρή και πολύ καλό παιδί. Την συστήνω ανεπιφύλακτα. Την δεύτερη έχω σκοπό να την επισκεφτώ σύντομα, όπως και την τρίτη.

Όταν λες gfe τι εννοείς? Sorry, αλλά είμαι πολύ καινούριος και δεν την ξέρω την ωρολογία :)
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
Η  Νικολ αγαπη μου ειναι τρανς και οχι κρος κανει ορμονες 5 χρονια τωρα εχει ωραιοτατο φυσικο στηθος νο2 και ενα αρκετα θηλυκο προσωπο ( Αυτα τουλαχιστον μου λενε οι πελατες μου ανεξαιρετως)
δεν το έχουμε δει κούκλα μου .  το μαλλί περούκα είναι ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom