Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 56 άτομα (7 μέλη και 49 επισκέπτες)

lordrevangr

Νέο Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα φιλοι μου. Ειμαι αρκετα χρονια μελος στο site, αλλα αυτο ειναι το πρωτο post μου! Λοιπον, μια ωραια μερα ειδα αυτη τη κοπελα και επεσα απο τα συνεφα ! Την καλεσα στο κινητο της κα μου φανηκε πολυ φιλικη και γλυκια κοπελα και λεω να περασω μια βολτα να την γνωρισω απο κοντα, αυτη θα ειναι η πρωτη μου φορα με μια τετοια εξωτικη κοπελα. Εχετε καμια εμπειρια μαζι της ? Ευχαριστω.
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
Καλησπερα φιλοι μου. Ειμαι αρκετα χρονια μελος στο site, αλλα αυτο ειναι το πρωτο post μου! Λοιπον, μια ωραια μερα ειδα αυτη τη κοπελα και επεσα απο τα συνεφα ! Την καλεσα στο κινητο της κα μου φανηκε πολυ φιλικη και γλυκια κοπελα και λεω να περασω μια βολτα να την γνωρισω απο κοντα, αυτη θα ειναι η πρωτη μου φορα με μια τετοια εξωτικη κοπελα. Εχετε καμια εμπειρια μαζι της ? Ευχαριστω.
ειναι πολυ οκ ατομο κ ξηγημενη
οι υπηρεσιεςσ της ειναι μια χαρα
ναι να πας
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλησπερα φιλοι μου. Ειμαι αρκετα χρονια μελος στο site, αλλα αυτο ειναι το πρωτο post μου! Λοιπον, μια ωραια μερα ειδα αυτη τη κοπελα και επεσα απο τα συνεφα ! Την καλεσα στο κινητο της κα μου φανηκε πολυ φιλικη και γλυκια κοπελα και λεω να περασω μια βολτα να την γνωρισω απο κοντα, αυτη θα ειναι η πρωτη μου φορα με μια τετοια εξωτικη κοπελα. Εχετε καμια εμπειρια μαζι της ? Ευχαριστω.
αναφωρα τ τιμα τ 50 αρι και δεν τ κλεω ποτε αν και δεν εχω να τ δωσω ...ειναι απο τισ ποιο τοπ κ σε εμφανιση και στα πρακτικα ....
 

kavlotsoutsounos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
το να σταματησει ειναι δουλεια αλλων, οχι δικια μου χωρις διαχειριστικους ρολους. το να μην την πατησουν και αλλοι ειναι ευθυνη ολων μας οταν γνωριζουμε για μια ξεπετα.
τραβα βρες τωρα καμια τρανς να σε γαμησει και ασε με εμενα
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
και τελειωνω με αυτο σας ευχαριστω για το  τοσο κραξιμο και τη δυσφημηση που μου κανετε τις τελευταιεσ μερες το μονο που καταφερατε ειναι να εχω ατελειωτα τηλεφωνα και πολυ κοσμο που ερχεται σε  μενα συνεχιστε ετσι κλικαδοροι μου γιατι η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημιση και οτι δε μπορεις να φτασεις το κραζεις χρονια πολλα σε ολους καλες γιορτες!!!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Ελπιζω να το εννοεις γιατι εχουμε κι άλλα να ασχοληθούμε
 

prionis13

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2016
Μηνύματα
102
Like
10
Πόντοι
1
και τελειωνω με αυτο σας ευχαριστω για το  τοσο κραξιμο και τη δυσφημηση που μου κανετε τις τελευταιεσ μερες το μονο που καταφερατε ειναι να εχω ατελειωτα τηλεφωνα και πολυ κοσμο που ερχεται σε  μενα συνεχιστε ετσι κλικαδοροι μου γιατι η δυσφημηση ειναι η καλυτερη διαφημιση και οτι δε μπορεις να φτασεις το κραζεις χρονια πολλα σε ολους καλες γιορτες!!!
Εγω θα σ πω κατι
Οι παραπανω που κραζουν ειναι γνωστοι πολυ καιρο τωρα για το τι κανουν κ τι προσφερουν
Συνεπως μην αγχωνεσαι τους ξερουν ολοι πια
Ειναι 3-4 ατομα που ειναι στανταρ στις βρωμιες
Προχωρα οπως εισαι!!!
Αυτοι δεν αλλαζουν αλλα εσυ μπορεις νασαι καλυυερη απο δαυτους....
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
Εγω θα σ πω κατι
Οι παραπανω που κραζουν ειναι γνωστοι πολυ καιρο τωρα για το τι κανουν κ τι προσφερουν
Συνεπως μην αγχωνεσαι τους ξερουν ολοι πια
Ειναι 3-4 ατομα που ειναι στανταρ στις βρωμιες
Προχωρα οπως εισαι!!!
Αυτοι δεν αλλαζουν αλλα εσυ μπορεις νασαι καλυυερη απο δαυτους....
ετσι ειναι γλυκε μοου!!!!
 

Συνημμένα

  • 15673006_245386189217545_5932589667198097420_n.jpg
    15673006_245386189217545_5932589667198097420_n.jpg
    20,5 KB · Εμφανίσεις: 19
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
23
Like
0
Εγω θα σ πω κατι
Οι παραπανω που κραζουν ειναι γνωστοι πολυ καιρο τωρα για το τι κανουν κ τι προσφερουν
Συνεπως μην αγχωνεσαι τους ξερουν ολοι πια
Ειναι 3-4 ατομα που ειναι στανταρ στις βρωμιες
Προχωρα οπως εισαι!!!
Αυτοι δεν αλλαζουν αλλα εσυ μπορεις νασαι καλυυερη απο δαυτους....
να και ένας που μίλησε σωστά... επιτέλους...τα φιλιά μου :)
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Εγω θα σ πω κατι
Οι παραπανω που κραζουν ειναι γνωστοι πολυ καιρο τωρα για το τι κανουν κ τι προσφερουν
Συνεπως μην αγχωνεσαι τους ξερουν ολοι πια
Ειναι 3-4 ατομα που ειναι στανταρ στις βρωμιες
Προχωρα οπως εισαι!!!
Αυτοι δεν αλλαζουν αλλα εσυ μπορεις νασαι καλυυερη απο δαυτους....

δεν καταλαβα ??????απο που μας ειρθες εσυ απο τ αρη?????
μουτρο αυτη η 4 που λες εχουν αναφερθει για πολλες κοπελες και εχουν δωσει τ φωτα τους για να μην φευγουν τα ευρο μας στον αερα ....για τα λεφτα που βγαζεις εσυ κ γω με 1000 κοπους ...δεν εισαι οκ ....
αν δεν σεβεσαι τ ευατο σου μην περημενεις απο αυτες ......
αυτες περνουν καθημερηνα απο 50 εως δεν ξερω κ γω ποσα μπορει 500 ....εσυ τ περνεις??????
εσυ σπουδαζεις πετας ενα καρο λευτα για να εχεις μια δουλεια αυριο και δεν μπορεις ν σταθεις στα ποδια σου
και μου λες να σεβαστω ποια την αλλη που τισ σκαμε 50 κ μας κρυνει??????να πα να γαμηθουν και αν δεν τ καταλαβενου φτανει η ωρα συγα συγα που θα τ μαθουν
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Χρόνια πολλά βρε  ;)....καλά είμαι...στην όμορφη Κρητη...

οταν ανευεις να τ πουμε ξερεις καλα οτι σε παω μ 1000 ...εισαι μια τιμεια για μενα επιλογη και ομωρφο καθαρο παιδι και παω κ τ τερι σου γαμω τ ατομα
 
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
23
Like
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom