Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (13 μέλη και 34 επισκέπτες)

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
Είναι πανέμορφη με καταπληκτικό σώμα, αν και δεν είναι μικρή σε ηλικία. Την πήρα από την αρχή της Συγγρού και είναι παθητική, κόστος 50 €. Διεκπεραίωτική και δεν έβγαλε gfe αν και το προσπάθησα με τέτοιο όμορφο πλάσμα.


Χρονια πολλα σε ολους!!! Αυτη την εχει τιμησει κανεις να μας πειαν αξιζει.. 
 

junglejim4322

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.218
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
16
τώρα τα διάβασα, πολλή χολή έσταξε Χριστουγεννιάτικα. :S
 
Εγγρ.
11 Απρ 2016
Μηνύματα
290
Κριτικές
4
Like
17
Πόντοι
1
πηρα τηλ ελεανα απο γκαζι να ακουσο φονι γιατι με γκαβλωνει η παρουσια της πολυ κοριτσακι το μορο παλια γαμιοταν και τσαμπα για οσους ξερουν κριμα να μην την ιξερα
μια σαμπρινα και αφτη τσαμπα μεχρι το γκαλοκαιρι και μετα αγγελια υπαρχει ακομα ?
 

stamatis74

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
4
Like
94
Πόντοι
0
Είναι πανέμορφη με καταπληκτικό σώμα, αν και δεν είναι μικρή σε ηλικία. Την πήρα από την αρχή της Συγγρού και είναι παθητική, κόστος 50 €. Διεκπεραίωτική και δεν έβγαλε gfe αν και το προσπάθησα με τέτοιο όμορφο πλάσμα.
Έχει εργαλείο??
 

L0gan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα, ειμαι νεος στο site, θελω αν μπορειτε να βοηθησετε για την πρωτη μου φορα με τρανς διοτι ειμαι επιφοβος οτι μπορει να μην μαρεσει μπορειτε να μου προτεινεται τιποτα ?
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.392
Κριτικές
5
Like
4.149
Πόντοι
606
Καλησπερα, ειμαι νεος στο site, θελω αν μπορειτε να βοηθησετε για την πρωτη μου φορα με τρανς διοτι ειμαι επιφοβος οτι μπορει να μην μαρεσει μπορειτε να μου προτεινεται τιποτα ?


θα ελεγα για πρωτη φορα ν δοκημασεις κατυ τ οποιο σε τραβαει πολυ κ ν μην κυταξεις τσεπη ......
αναλογος τη θες να εισαι παιζουν πολλες επηλογες κ πολλα σιτε με κοπελες .....αν γνωριζεις ...
 

L0gan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2016
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Σιγουρα για παθητικη κοπελα ξερω μερικα site αλλα δεν θελω να δωσω 50αρικο απο τωρα δεν τα διαθετω ευκολα κιολας ως 18χρονος
 

xxxniner

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
1.655
Like
160
Πόντοι
16
H Τζένη με το όπλπο της στην τελευταία φωτό  ;)
τι πράμα είναι αυτό ρε φίλε ;
314629.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom