Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ΜΑΓΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΜΠΟΡΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ??ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΧΩ 2

μωρε ναι. ενα-ενα ομως μας τα λες και ξευτιλιζεσαι. απο ψεμα σε ψεμα πηγαινεις και αναγκαζομαι να δινω στη φορα τις αληθειες εγω, αντι για εσενα..
εγω δεν κατεκρινα πραγματα τα οποια κανεις. ειμαι εδω ομως για να σε ξεμπροστιασω σε καθε τι που θα το παιξεις σωστη, ενω δεν ειναι ετσι οπως το περιγραφεις.

με τον ιδιο ακριβως τροπο, κοροιδευεις εδω μεσα τους πελατες και γελας πισω απο την πλατη τους οταν φευγουν, πριν καν κατεβουν στο ισογειο απο το διαμερισμα σου.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
2
Like
5.733
Πόντοι
2.356
(Άσχετο: Ξεχωρίζω τις ξεπέτες από χιλιόμετρα. Ελπίζω να έχουν και άλλοι αυτό το προσόν.)
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
μωρε ναι. ενα-ενα ομως μας τα λες και ξευτιλιζεσαι. απο ψεμα σε ψεμα πηγαινεις και αναγκαζομαι να δινω στη φορα τις αληθειες εγω, αντι για εσενα..
εγω δεν κατεκρινα πραγματα τα οποια κανεις. ειμαι εδω ομως για να σε ξεμπροστιασω σε καθε τι που θα το παιξεις σωστη, ενω δεν ειναι ετσι οπως το περιγραφεις.

με τον ιδιο ακριβως τροπο, κοροιδευεις εδω μεσα τους πελατες και γελας πισω απο την πλατη τους οταν φευγουν, πριν καν κατεβουν στο ισογειο απο το διαμερισμα σου.
ΔΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕ ΚΡΥΒΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ 2 ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ ΜΑΓΚΙΑ ΜΜΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΘΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΤΕ ΔΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΠΙΧΛΑΣ ΠΟΥ ΣΚΥΛΟΒΡΟΜΑΕΙ ΜΗ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
(Άσχετο: Ξεχωρίζω τις ξεπέτες από χιλιόμετρα. Ελπίζω να έχουν και άλλοι αυτό το προσόν.)

επειδη δεν το εχουν ολοι μεγαλε, για αυτο προσπαθω με τον βατραχο να δωσουμε δυο μηνυματα στον κοσμο. ενταξει εγω το χοντρυνα λιγο αποκαλυπτωντας πραγματα αλλα δεν ειναι οτι δεν υσχυουν, τα παραδεχεται και η ιδια. φλωμωνει κοσμο στο ψεμα και παλι καλα που παραδεχετε οτι το κανει οταν της γραφω την αληθεια
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
επειδη δεν το εχουν ολοι μεγαλε, για αυτο προσπαθω με τον βατραχο να δωσουμε δυο μηνυματα στον κοσμο. ενταξει εγω το χοντρυνα λιγο αποκαλυπτωντας πραγματα αλλα δεν ειναι οτι δεν υσχυουν, τα παραδεχεται και η ιδια. φλωμωνει κοσμο στο ψεμα και παλι καλα που παραδεχετε οτι το κανει οταν της γραφω την αληθεια
ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΑΙ ΑΛΛΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΓΡΑΦΤΕ ΟΤΙ ΨΕΜΑ ΓΟΥΣΤΑΡΕΤΕ ΨΕΥΤΕΣ ΖΗΛΙΑΡΗΔΕΣ!!!!ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ΔΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΚΑΝΕΝΑ ΔΕ ΚΡΥΒΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΠΛΛΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΡΘΕΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΤΟ ΠΑ ΟΤΙ ΕΧΩ 2 ΓΚΟΜΕΝΟΥΣ ΜΑΓΚΙΑ ΜΜΟΥ ΔΕ ΤΟ ΚΡΥΒΩ ΘΕΣ ΚΑΙ ΣΥ ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΖΗΛΕΥΕΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ΠΕΛΑΤΕΣ ΑΝΤΡΕΣ ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΘΕΛΩ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΛΙΓΟ ΧΡΟΝΟ ΔΕ ΒΓΑΙΝΩ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΠΕΛΑΤΗ ΠΟΤΕ ΔΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑΣ ΜΠΙΧΛΑΣ ΠΟΥ ΣΚΥΛΟΒΡΟΜΑΕΙ ΜΗ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ

εγω λεω ψεμματα ή εσυ? ενα καρο μαλακιες ειπες και οταν σου ειπα πως ακριβως εχουν τα πραγματα ειπες πως εχω δικιο. εσυ το παιζεις οτι εχεις σοβαρη σχεση δυο χρονια, οχι εγω. εγω σου ειπα απλα οτι οι σοβαρες σχεσεις δεν ειναι να σε πηδανε δυο βρωμιαριδες και να το ξερουν μεταξυ τους. εσυ ελεγες οτι ειχες σοβαρη δουλεια σε αλλο κλαδο με πολλα λευτα και μετα ειπες πως εχω δικιο και δουλευες ντι τζει για μερικα ψωροευρω. εμας βρηκες να δουλεψεις? στην πουτανα πουτανιες?

δεν φανταζεσαι ποιος ειμαι και μονο πελατης σου δεν εγινα ποτε. κατσε πουλα μπαρουφες τωρα εδω μεσα, αλλα οσο τα βλεπουμε εμεις τα δυο τρια ατομα που ξερουμε τι παιζει, θα σε ξεφτυλιζουμε. τελος, μαθε να ξεχωριζεις το επαγγελματικο απο το προσωπικο. αυτο που κανεις θα επρεπε να λεγετε υπηρεσιες και οχι 'ερχονται να με γαμανε ολη μερα και δεν εχω χρονο'. σεβασου τον πελατη αντι να τον κοροιδευεις πισω απο τη πλατη του, σεβασου την τρανς κοινοτητα και κοψε τους ρατσιστικους χαρακτηρισμους (θεε μου ποσο ηλιθια εισαι να κανεις κατι τετοιο και να αυτοαποκαλεισε ΤΡΑΒΕΛΑΚΙ) και γενικοτερα απεκτησε ενα επιπεδο, αλλιως τραβα να σε ζησει κανενας κολομπαρας στη γερμανια με καθημερινες κτηνοβασιες για ενα πρασινακι μεροκαματο, οπως καναν και αλλες που ειχαν τηνιδια συμπεριφορα στο χωρο, γκουχου γκουχου
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Φιλε Γιάννη εδω δεν ηρθαμε ουτε να ξεφτιλισουμε κανεναν, ούτε να διαφημιστουμε, ουτε να κραξουμε ουτε να κρινουμε ποσο αντρας είναι... Ας το σταματήσετε εδω γιατι γίνεται ένα μπάχαλο και μόνο πληροφορίες δεν ανταλλασσουμε...
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Φιλε Γιάννη εδω δεν ηρθαμε ουτε να ξεφτιλισουμε κανεναν, ουτε να κραξουμε ουτε να κρινουμε ποσο αντρας είναι... Ας το σταματήσετε εδω γιατι γίνεται ένα μπάχαλο και μόνο πληροφορίες δεν ανταλλασσουμε...

Α, ηρθαμε για να ποσταρουμε φωτογραφιες και να αυτοδιαφημιζομαστε και μαλιστα να τους βριζουμε μετα ενω ειμαστε ξεπετες;
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
εγω λεω ψεμματα ή εσυ? ενα καρο μαλακιες ειπες και οταν σου ειπα πως ακριβως εχουν τα πραγματα ειπες πως εχω δικιο. εσυ το παιζεις οτι εχεις σοβαρη σχεση δυο χρονια, οχι εγω. εγω σου ειπα απλα οτι οι σοβαρες σχεσεις δεν ειναι να σε πηδανε δυο βρωμιαριδες και να το ξερουν μεταξυ τους. εσυ ελεγες οτι ειχες σοβαρη δουλεια σε αλλο κλαδο με πολλα λευτα και μετα ειπες πως εχω δικιο και δουλευες ντι τζει για μερικα ψωροευρω. εμας βρηκες να δουλεψεις? στην πουτανα πουτανιες?

δεν φανταζεσαι ποιος ειμαι και μονο πελατης σου δεν εγινα ποτε. κατσε πουλα μπαρουφες τωρα εδω μεσα, αλλα οσο τα βλεπουμε εμεις τα δυο τρια ατομα που ξερουμε τι παιζει, θα σε ξεφτυλιζουμε. τελος, μαθε να ξεχωριζεις το επαγγελματικο απο το προσωπικο. αυτο που κανεις θα επρεπε να λεγετε υπηρεσιες και οχι 'ερχονται να με γαμανε ολη μερα και δεν εχω χρονο'. σεβασου τον πελατη αντι να τον κοροιδευεις πισω απο τη πλατη του, σεβασου την τρανς κοινοτητα και κοψε τους ρατσιστικους χαρακτηρισμους (θεε μου ποσο ηλιθια εισαι να κανεις κατι τετοιο και να αυτοαποκαλεισε ΤΡΑΒΕΛΑΚΙ) και γενικοτερα απεκτησε ενα επιπεδο, αλλιως τραβα να σε ζησει κανενας κολομπαρας στη γερμανια με καθημερινες κτηνοβασιες για ενα πρασινακι μεροκαματο, οπως καναν και αλλες που ειχαν τηνιδια συμπεριφορα στο χωρο, γκουχου γκουχου
ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΔΕ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΡΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΟΧΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΖΗΛΕΙΑΡΑ  ΨΕΥΤΡΑ
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
Α, ηρθαμε για να ποσταρουμε φωτογραφιες και να αυτοδιαφημιζομαστε και μαλιστα να τους βριζουμε μετα ενω ειμαστε ξεπετες;
Κάποτε πρέπει να σταματήσει αυτό, βοηθα λίγο τη κατάσταση...
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΔΕ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΡΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΟΧΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΖΗΛΕΙΑΡΑ ΓΡΑΨΕ ΚΙ ΑΛΛΑ ΨΕΥΤΡΑ

καθε ενας νοημων ανθρωπος μπορει να διαβασει τη κουβεντα μας και να κρινει. ποσο μαλιστα οταν υσχυριζεσαι ψεμματα, σου αποδικνυω και αποδεχεσαι οτι τα ειπες.

αντε χρονια πολλα, φτανει τωρα, ειπες δεν θα ασχοληθεις ξανα
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
Κάποτε πρέπει να σταματήσει αυτό, βοηθα λίγο τη κατάσταση...

το να σταματησει ειναι δουλεια αλλων, οχι δικια μου χωρις διαχειριστικους ρολους. το να μην την πατησουν και αλλοι ειναι ευθυνη ολων μας οταν γνωριζουμε για μια ξεπετα.
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
καθε ενας νοημων ανθρωπος μπορει να διαβασει τη κουβεντα μας και να κρινει. ποσο μαλιστα οταν υσχυριζεσαι ψεμματα, σου αποδικνυω και αποδεχεσαι οτι τα ειπες.

αντε χρονια πολλα, φτανει τωρα, ειπες δεν θα ασχοληθεις ξανα
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ  ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!! ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΠΕΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!ΟΥΤΕ ΣΥ ΜΗ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ
 

giannhsg

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2007
Μηνύματα
582
Like
64
Πόντοι
6
ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΟΜΑΙ  ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΠΡΟΣΟΠΙΚΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!! ΟΧΙ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΞΕΠΕΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΗ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ!!ΟΥΤΕ ΣΥ ΜΗ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ

ελα τραβα να φας κουραμπιεδες και σταματα να κοροιδευεις κοσμακι και να το παιζεις ιστορια γιατι το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται, οπως εσυ πριν λιγο που δεν υπολογιζες οτι καποιος θα βγαλει τις αληθειες στη φορα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.727
Like
2.442
Πόντοι
456
το να σταματησει ειναι δουλεια αλλων, οχι δικια μου χωρις διαχειριστικους ρολους. το να μην την πατησουν και αλλοι ειναι ευθυνη ολων μας οταν γνωριζουμε για μια ξεπετα.
Υπάρχει θρεντ για ξεπετες, γραψε εκεί την εμπειρία σου, λιγο πολύ ξέρουμε ποιες είναι ξεπετες παθητικες, ενεργητικες, κομοδινα, βρωμιαρες, απατεώνες κλπ κλπ. Η προσωπική αντιπαράθεση δεν οδηγεί πουθενά...
 

sylvi

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2016
Μηνύματα
170
Like
42
Πόντοι
1
ελα τραβα να φας κουραμπιεδες και σταματα να κοροιδευεις κοσμακι και να το παιζεις ιστορια γιατι το εξυπνο πουλι απο τη μυτη πιανεται, οπως εσυ πριν λιγο που δεν υπολογιζες οτι καποιος θα βγαλει τις αληθειες στη φορα
ΕΦΑΓΑ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ ΤΟΥΣ ΕΚΑΝΑ ΤΕΛΕΙΟΥΣ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙ ΕΙΠΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΔΕ ΤΑ ΚΡΥΒΩ ΕΤΣΙ ΚΙ ΑΛΛΙΩΣ ΓΙΑΥΤΟ ΤΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΦΟΡΟΥΝ ΚΑΝΕΝΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΕΙΜΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΕΠΕΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΟΥΤΕ ΞΕΠΕΤΑ ΟΥΤΕ ΒΡΩΜΙΑΡΑ ΟΥΤΕ ΒΙΑΣΤΙΚΗ
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
κατσε να μιλησω λιγο την γλωσσα σου να καταλαβεις:

ΒΑΛΕ ΣΗΜΕΙΑ ΣΤΙΞΗΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΛΕΣ ΣΑΡΑΝΤΑΔΥΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΔΕ ΦΟΡΑΕΙ ΚΑΜΙΑ ΟΠΟΤΕ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΜΟΥΝΙ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΣΕΙΣ ΖΩΗ ΓΚΟΜΕΝΑΣ ΠΑΡΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΑΠΛΟΧΕΡΑ -> ΜΙΚΡΥΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΟΔΙ <- ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΑΠΟΚΑΛΕΙ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΗΣ ΤΡΑΒΕΛΙ ΚΑΙ ΕΙΣΑΙ ΤΟΣΟ ΖΩΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟΣ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΞΑΛΗΦΘΕΙ
ευγε φιλος
πολυ σωστα μιλας
 

fouxter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2012
Μηνύματα
4.016
Κριτικές
1
Like
1.268
Πόντοι
216
ΤΟ ΤΙ ΚΑΝΩ ΣΤΗ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΜΟΥ ΖΩΗ ΔΕ ΣΕ ΑΦΟΡΑ ΕΔΩ ΚΡΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΟΧΙ ΤΑ ΨΕΜΜΑΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΖΗΛΕΙΑΡΑ  ΨΕΥΤΡΑ
εδω θες να σε κρινουν?
σε σαιτ που αποκαλεις οτι το 80% ειναι παθητικοι
κατι δεν κολλαει
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.664
Like
72
Πόντοι
16
Ασχετος με το θεμα ...........Αλλα ηρθε ενας πουστης και τοκανε πουτανα!!!!!!!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom