Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (5 μέλη και 25 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΔΥΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΜΕΝΟΣ...... την maggi την τιμησα 3 φορες σωμα απιστευτο καλο καυλακι ομορφος ζεστος χωρος.... την ΚΟΡΙΝΑ την πιρα πριν 2 μηνες περιπου.... πανυψιλη υπερβολικα αδινατη με xxsmal κολαρακι συλικονατο στηθος.... κ προσοντα ποιημα.... xxl αν της αρεσει καπιος θα περασει καλα.... γιατι απ οτι καταλαβα ειναι επιλεκτικη.... αν θελετε αλλες πληροφοριες εδω ειμαστε!
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
σουεχω ξαναπει προ διμηνου οτι ειναι οτι βλεπεις. πολυ ομορφο και αξιαγαμητο..
χασαμε το μωρο μας το πηρε η σαλονηκα και τωρα ειμαι στην αναζητηση καινουριας κορασιδας
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246

tron777gn

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
γνωριζει καποιος τεταρτη πρωι ποια κοπελα δουλευει μυλλερου 33???
 

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
επειδη ειναι εξ αθηνων μηπως γνωριζει κανεις συναγωνιστης τιποτα;


Δούλευε στη Συγγρου λίγο μετά την ING ως Ελεονώρα. Είχα πάει μια φορά, δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένος. Δεν την προτείνω. Τώρα το έκοψε απ'ότι φαίνεται.
 

palapala

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
επ φιλαρακι δεν μας τα λες καλα εδω. την ρωτησες και σου ειπε οχι ε? το παραξενο θα ητανε να σου ελεγε ναι.για πηγαινε μια βολτα και μετα μας λες λοιπον και ασε τις τηλεφωνικες ανακρισεις..


Τελικα υπαρχουν πολλες αποψεις για το "κοριτσακι" με εισαγωγικα ή μη. Πηγε κανεις μαζι της να μας πει αποψη εμπεριστατομενη????
 

mike vs

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2012
Μηνύματα
119
Κριτικές
7
Like
15
Πόντοι
1
δεν ξερω αν εχει αναφερθεί ξανα, αλλα μηπως γνωρίζετε κατι? [/quote ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΙΜΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΡΑΝΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ  ΟΜΩΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΨΩΓΕΣ.....
 

tampalouka

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2009
Μηνύματα
146
Like
2
Πόντοι
1
ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΤΙΜΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΑΡΕΛΘΟΝ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΤΗΝ ΡΑΝΙΑ ΜΕΤΡΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣ ΑΝΑΦΟΡΑ ΤΗΝ ΕΜΦΑΝΙΣΗ  ΟΜΩΣ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΠΩΣ ΑΠΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ ΑΨΩΓΕΣ.....

ωραια σε ευχαριστω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom