Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
καλησπερα τζουλ
δεν υπαρχει ουτε μια στο κατομμυριο να ειναι γυναικα στο λεω να το ξερεις
ενταξει,αν ηταν εξ αλλαγης θα ειχε αναφερθει ως μοντελο κ θα ειχαν πεσει κ τα σχολια κατι που δεν εχει γινει...κ δοξα τω Θεω εχουμε πολλους ντετεκτιβς που ψοφανε ν ανακαλυπτουν τετοια λαβρακια απο χομπυ,μη παρεξηγηθω κιολας..δεν μπορω ν αποκαλυψω την πηγη μου,οποιος θελει με πιστευει
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ωραια τοτε να δουμε το μουνι της τοτε αν ειναι γυναικα
γιατι το κρυβει??
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε. 
καλα για πες που αναφερω εγω οτι η κοπελα ειναι τρανς????γιατι μαλακιζεσαι ασκοπα και εχασες την  ευκαιρια να το πιδησεις
 

Laser Dildo

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.095
Like
15
Πόντοι
16
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε.  
Αν δεν κάνω λάθος έχει αναφερθεί η συγκεκριμένη κάποιες φορές στο θέμα "κορίτσια του badoo", ρίξε μια ματιά κι εκεί, θετικά σχόλια πάντως δεν θυμάμαι να έχω διαβάσει για την εν λόγω
Εδώ υπάρχει και μία κριτική
όπου ο συμπολίτης άλλη περίμενε κι άλλη του ήρθε, οπότε (γνώμη μου) μάλλον γλύτωσες παρά έχασες

edit:
Ψεύτικες φωτογραφίες, εδώ οι ορίτζιναλ:
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
Ρε παιδια μια ξανθια υπερμουνο που είναι τα βράδια  στη Συγγρού με ενα ασπρο  Vw Tiguan ξέρετε τι παίζει ??? είναι εγχειρισμένη ???
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε. 
Ειχα εκφράσει σαφώς τις επιφυλάξεις μου για το κατά πόσο ειναι τρανς η συγκεκριμένη.
:coffee:
 

pontikia

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
618
Κριτικές
2
Like
55
Πόντοι
6
πρεπει να βγαινει σε ενα λαχανι bmw αν δεν κανω λαθος. αν ειναι αυτη, ειναι ακυρη... ειχα παει μαζι της πριν κανα χρονο, πιο πολυ παθητικη, το εργαλειο μετριο και δεν σηκωνεται, και πολυ βιαστικη, δεν τα τιμαει τα λεφτα που παιρνει.
Bmw είναι αλλά όχι λαχανί... χρυσαφί ειναι. Γενικά δεν λέει η συγκεκριμένη.
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Τελικα πηγα Αθηνα και πηρα τηλεφωνο το "κοριτσακι". Ρωτησα τιμουλα μου λεει €60 και τοτε εγω της ριχνω την ερωτηση που εκρινε την συναντηση μας. "Εισαι τρανσεξουαλ"? , τι ηθελα και ρωτησα. Μου λεει σου φαινομαι τρανσεξουαλ? και κατσε να τις εξηγησω οτι εμπιστευτηκα την γνωμη των δηθεν ειδημονων του σιτε (Mikestrats-batraxomouri). Ακουσα γερο μπινελικη και μου κλεινει και το τηλεφωνο στην μουρη. Τελικα η συναντηση δεν εγινε ποτε. 
επ φιλαρακι δεν μας τα λες καλα εδω. την ρωτησες και σου ειπε οχι ε? το παραξενο θα ητανε να σου ελεγε ναι.για πηγαινε μια βολτα και μετα μας λες λοιπον και ασε τις τηλεφωνικες ανακρισεις..
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
της εδωσες κ τα ονοματα; :2funny:
Μικεεεεεεεεέ; πες αλευρι... :2funny:
κοπελλια αυτη ειναι κομμενο αγορακι και τα υπολοιπα να τα λετε αλλου. και οταν λεμε στις φωτο οτι φαινεται δεν εννοω το πουλακι γιατι δεν εχει αλλα λιγο πιο πανω στο λαιμουδακι....αντερστεντ?
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Πολύ καλούς γιατρούς θα είχε Μάικ, γιατί είναι αψεγάδιαστη. :o Γενικά, έχει μιά γλύκα που δεν την συναντάς τις κοπέλες εξ αλλαγής και βέβαια ούτε στις μη εξ αλλαγής. Μόνο η Τζένη στα νιάτα της είχε αυτό το γλυκό προσωπάκι. Βέβαια, πολλές φορές στη ζωή τα φαινόμενα απατούν.
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
αφού σας έχω πει να μη πηγαίνετε με ακέφαλες. :S
 

daskaloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2012
Μηνύματα
4.845
Κριτικές
14
Like
35
Πόντοι
246
Πολύ καλούς γιατρούς θα είχε Μάικ, γιατί είναι αψεγάδιαστη. :o Γενικά, έχει μιά γλύκα που δεν την συναντάς τις κοπέλες εξ αλλαγής και βέβαια ούτε στις μη εξ αλλαγής. Μόνο η Τζένη στα νιάτα της είχε αυτό το γλυκό προσωπάκι. Βέβαια, πολλές φορές στη ζωή τα φαινόμενα απατούν.
μακαρι αλλα ειναι οπως στο λεω 99% το 1% το αφηνω για παν ενδεχομενο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom