Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (4 μέλη και 9 επισκέπτες)

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
enallaktikos μαλλον τα εχεις παρει λιγο στραβα τα πραγματα...δεν νομιζω οτι υπαρχει θεμα να θιγεται καποιος σε τετοιο θρεντ....ειπε πολυ απλα αν θες αραπη γιατι να θες και τρανς μαζι και δεν πας με αραπη...οχι για σενα...γενικα..τιποτα προσβλητικο για κανενα...μια γενικη και αοριστη ερωτηση...εσυ γιατι προσπαθεις να οριοθετησεις τις καυλες τωρα...μπαινουν ολοι ανωνυμα και λενε αυτο που γουσταρουν..δεν νομιζω οτι υπαρχει λογος να παρεξηγηθει καποιος για κατι τετοιο ειδικα με ατομα σαν τον γλυκομουτσουνο που απο τοτε που παρακολουθω το θρεντ δεν εχει προσβαλει προσωπικα κανενα για τα γουστα η τις επιλογες του
Επαναλαμβάνω ότι δεν θίγομαι για τον τύπο των προτιμησεων αλλά ο συμπαθείς κατά τα άλλα γλυκομούτσουνος συνιθίζει να επεκτείνει στους άλλους τις δικές του προτιμίσεις χωρίς να λαμβάνει υπόψιν ότι μπορεί να ειναι διαφορετικές.
Το έχω τραβήξει παραπάνω σήμερα γιατί το κάνει συστηματικά.  Το "καπέλωμα" με ενοχλει. Το πρόβλημα ειναι δικό του, αισθάνεται πιο ασφαλής να νομίζει ότι μοιράζεται τα ίδια γούστα με πολλούς  από το να τα υπερασπίζεται μόνος του.
Ας βρει τη "μαγκιά" να το κάνει και ας μην μπλέκει τους δήθεν θιγμένους παρθένους κώλους .
Ας αφήσει τα πούστικα επι τέλους πως αλλιώς να το πω δηλαδή!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
Δεν θεωρώ ότι ο ΓλυκοΜούτσουνος με τον τρόπο γραφής του θίγει κάποιον ή κάποιους. Χαλαρά γράφουμε και αποφεύγουμε τις χοντράδες. Αν διυλίσεις τον κώνωπα σίγουρα βρίσκεις ατέλειες παντού. ;)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Επαναλαμβάνω ότι δεν θίγομαι για τον τύπο των προτιμησεων αλλά ο συμπαθείς κατά τα άλλα γλυκομούτσουνος συνιθίζει να επεκτείνει στους άλλους τις δικές του προτιμίσεις χωρίς να λαμβάνει υπόψιν ότι μπορεί να ειναι διαφορετικές.
Το έχω τραβήξει παραπάνω σήμερα γιατί το κάνει συστηματικά.  Το "καπέλωμα" με ενοχλει. Το πρόβλημα ειναι δικό του, αισθάνεται πιο ασφαλής να νομίζει ότι μοιράζεται τα ίδια γούστα με πολλούς  από το να τα υπερασπίζεται μόνος του.
Ας βρει τη "μαγκιά" να το κάνει και ας μην μπλέκει τους δήθεν θιγμένους παρθένους κώλους .
Ας αφήσει τα πούστικα επι τέλους πως αλλιώς να το πω δηλαδή!
από που το έβγαλες ρε φίλε το συμπέρασμα ότι το κάνω συστηματικά να βάΖω όλους τους άλλους στο ίδιο καλάθι με μένα;; μόνο αυτό δεν έχω κάνει ποτέ μου.. έτσι που το πας θα το πάρω σαν προσωπική επίθεση σε μένα.. και άσε την ψυχολογία του κώλου κατά μέρος για το αν νιωθω ασφαλής  με τα γούστα μου ή όχι.. δεν ειμαι κανένα παιδάκι να μην ξέρω τι θέλω ουτε έχω τέτοιου είδους κόμπλεξ...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
από που το έβγαλες ρε φίλε το συμπέρασμα ότι το κάνω συστηματικά να βάΖω όλους τους άλλους στο ίδιο καλάθι με μένα;; μόνο αυτό δεν έχω κάνει ποτέ μου.. έτσι που το πας θα το πάρω σαν προσωπική επίθεση σε μένα.. και άσε την ψυχολογία του κώλου κατά μέρος για το αν νιωθω ασφαλής  με τα γούστα μου ή όχι.. δεν ειμαι κανένα παιδάκι να μην ξέρω τι θέλω ουτε έχω τέτοιου είδους κόμπλεξ...
OK, το λήγω.
Όσο μιλάς αυστηρά για τον εαυτό σου, χωρίς εξυπνακίστηκες απορίες δεν θα βγάζω άχνα.
Ομοίως θα έχεις παρατηρήσει πως αντιδρώ εξίσω στους άλλους τους κατά τα άλλα "καρα-στρέιτ" που κάνουν κερκίδα για κράξιμο και τάχαμου αναρωτιούνται τι βρίσκουν κάποιοι στις τρανς και δεν πάνε με νταγλαράδες. Αλλά μην το ξαναπάρουμε από την αρχή νομίζω ότι γίναμε κατανοητοί.
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Λεβέντες! Όταν κάποιος πάει με μια ΤΡΑΝΣ! :kissass: Δεν ρωτάει εάν έχει ωραίο ΚΩΛΟ! :kissass2: Αλλά εάν έχει μεγάλη ΠΟΥΤΣΑ!  :bigdick: :pipa3:Ψέματα είναι? Μην το παίρνετε στραβά μερικοί!! :kissass2:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Προσωπικά τύπε, ούτε που ρωτάω, ούτε που το βλέπω, ούτε που το ακουμπάω!
Συνέλθετε μερικοί, όσο δεν σας ζαλίζουν μη μας ζαλίζετε!
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
OK, το λήγω.
Όσο μιλάς αυστηρά για τον εαυτό σου, χωρίς εξυπνακίστηκες απορίες δεν θα βγάζω άχνα.
Ομοίως θα έχεις παρατηρήσει πως αντιδρώ εξίσω στους άλλους τους κατά τα άλλα "καρα-στρέιτ" που κάνουν κερκίδα για κράξιμο και τάχαμου αναρωτιούνται τι βρίσκουν κάποιοι στις τρανς και δεν πάνε με νταγλαράδες. Αλλά μην το ξαναπάρουμε από την αρχή νομίζω ότι γίναμε κατανοητοί.
μονο εσυ εχεις αυτη τη γνωμη οτι μιλαω εκ μερους ολων.. το ποιος λεει "εξυπναδες" καλυτερα μη το συζητησουμε... ενταξει ρομπεν των αδυνάτων και των φτωχων... το αν γιναμε κατανοητοι θα δειξει... γιατι δεν σε κοβω να καταλαβες αυτα που σου ειπα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Προσωπικά τύπε, ούτε που ρωτάω, ούτε που το βλέπω, ούτε που το ακουμπάω!
Συνέλθετε μερικοί, όσο δεν σας ζαλίζουν μη μας ζαλίζετε!
εντάξει μωρέ.. άμα κοιτάς και προς το παράθυρο όσο γαμάς μπορεί να μη το πάρεις καν χαμπάρι οτι ειναι τρανς...
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεστε .  Είναι η φάση του καθενός, όσο προχωράει ο άντρας αρχίζει και αρπάζει που και που κανένα καβλάκι .  Είναι προδιαγεγραμμένη η πορεία, νομοτελειακά όσοι πάνε με τρανς θα καταλήξουν να τον δίνουν και να τον παίρνουν .  Καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τα τραβέλια .
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Προσωπικά τύπε, ούτε που ρωτάω, ούτε που το βλέπω, ούτε που το ακουμπάω!
Συνέλθετε μερικοί, όσο δεν σας ζαλίζουν μη μας ζαλίζετε!
Αρχηγε μου εισαι εκτος θεματος απο την αρχη που ξεκινησες το θεμα ΕΝΤΕΛΩΣ....Και περιεργως ενω σε εχω ξαναδιαβαση προς τη αυτη η συμπεριφορα για το τιποτα δεν το καταλαβαινω....δεν αβανταρω κανεναν ....με εξεπληξες,... λες και το κανεις επιτιδες... :think:
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεστε .  Είναι η φάση του καθενός, όσο προχωράει ο άντρας αρχίζει και αρπάζει που και που κανένα καβλάκι .  Είναι προδιαγεγραμμένη η πορεία, νομοτελειακά όσοι πάνε με τρανς θα καταλήξουν να τον δίνουν και να τον παίρνουν .  Καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τα τραβέλια .
Αν αρπάζει που και που, μετά έρχονται και τα πολλα΄!!!  :grin: :grin: :grin:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
εντάξει μωρέ.. άμα κοιτάς και προς το παράθυρο όσο γαμάς μπορεί να μη το πάρεις καν χαμπάρι οτι ειναι τρανς...
Eιπα να το λήξω αλλά ποιος τώρα το συνεχίζει, ποιος λέει εξυπνάδες, ποιος το κάνει επίτηδες;  :dunno:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεστε .  Είναι η φάση του καθενός, όσο προχωράει ο άντρας αρχίζει και αρπάζει που και που κανένα καβλάκι .  Είναι προδιαγεγραμμένη η πορεία, νομοτελειακά όσοι πάνε με τρανς θα καταλήξουν να τον δίνουν και να τον παίρνουν .  Καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τα τραβέλια .
Ναι, βαφτίζουμε το κρέας ψάρι και ειμαστε οκ.
Δυστυχώς η αλήθεια ειναι άλλη. Ακόμη κι εγώ που δεν πηδιέμαι από τρανς δυστυχώς για εσένα ειμαι και ομοφυλόφυλος (παρότι εξακολουθώ να πηγαίνω και με γυναίκες). Έτσι λένε οι ορισμοί έτσι ειναι η κατάσταση.
Πως τώρα εσύ που το ολοκληρώνεις το θέμα από όλες τις μεριές δεν έχεις "καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τραβέλια" μόνο εσύ το καταλαβαίνεις και οι υπόλοιποι που κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Ναι, βαφτίζουμε το κρέας ψάρι και ειμαστε οκ.
Δυστυχώς η αλήθεια ειναι άλλη. Ακόμη κι εγώ που δεν πηδιέμαι από τρανς δυστυχώς για εσένα ειμαι και ομοφυλόφυλος (παρότι εξακολουθώ να πηγαίνω και με γυναίκες). Έτσι λένε οι ορισμοί έτσι ειναι η κατάσταση.
Πως τώρα εσύ που το ολοκληρώνεις το θέμα από όλες τις μεριές δεν έχεις "καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τραβέλια" μόνο εσύ το καταλαβαίνεις και οι υπόλοιποι που κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας.
μετά λες ότι εγω το συνεχιζω... εσυ λοιπον εκ μερους ποιων μιλας;; την άποψη σου δεν λες;; ετσι κανουμε κι εμεις.. αυτο που προσπαθω να πω τοση ωρα και με γραφεις στα παπαρια σου γιατι ακους μοναχα τον εαυτο σου ειναι οτι απλα λέω τη γνωμη μου και δεν μιλαω εκ μερους κανενος... σου ειναι τοσο δυσκολο να το δεχτεις;; κανενας δεν σε ειπε ομοφυλοφιλο.. εσυ ετρεξες να δηλωσεις οτι δεν γαμιεσαι με τρανς λες και σε ρωτησαμε.. χαλαρωσε λιγακι και μεινε στην ουσια του φορουμ...
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
μετά λες ότι εγω το συνεχιζω... εσυ λοιπον εκ μερους ποιων μιλας;; την άποψη σου δεν λες;; ετσι κανουμε κι εμεις.. αυτο που προσπαθω να πω τοση ωρα και με γραφεις στα παπαρια σου γιατι ακους μοναχα τον εαυτο σου ειναι οτι απλα λέω τη γνωμη μου και δεν μιλαω εκ μερους κανενος... σου ειναι τοσο δυσκολο να το δεχτεις;; κανενας δεν σε ειπε ομοφυλοφιλο.. εσυ ετρεξες να δηλωσεις οτι δεν γαμιεσαι με τρανς λες και σε ρωτησαμε.. χαλαρωσε λιγακι και μεινε στην ουσια του φορουμ...
Σε άλλον απάντησα που επίσης τοποθετείται στον πληθυντικό οπότε περιλαμβάνει κι εμένα, μην ανακατεύεσαι αν διαφωνεί θα μου απαντήσει εκείνος.
 

vivicross

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2011
Μηνύματα
72
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας παιδιά μια καλησπέρα και από μένα
 

nnnikosss

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2010
Μηνύματα
66
Like
25
Πόντοι
0
καλησπερα σε ολους..διαβαζω πολυ καιρο το site και γραφω πρωτη φορα.. μια βοηθεια απο τους παλιους και γνωστες.. ποια προτεινετε για πρωτη φορα και μονο παθητικη??
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom