Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Σε καμία περίπτωση.Απλώς έχει ενδιαφέρον σαν σημειολογία.
ο Φουκω εχει γραψει την Ιστορια της Σεξουαλικοτητας.Η εισαγωγη,που ειναι κ ο πρωτος τομος, ειναι εξαιρετικα ενδιαφερουσα...μα παρα πολυ ενδιαφερουσα
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
η πουτσα ειναι γλυκια για πολλους στο να τη γευονται και για αλλους στο να τη δινουν...επομενως το σεξ ειναι γλυκο(σε ποικιλες μορφες και γουστα για τον καθενα)...
οι ταμπελες ΔΕΝ χρειαζονται...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
η πουτσα ειναι γλυκια για πολλους στο να τη γευονται και για αλλους στο να τη δινουν...επομενως το σεξ ειναι γλυκο(σε ποικιλες μορφες και γουστα για τον καθενα)...
οι ταμπελες ΔΕΝ χρειαζονται...
ναι μωρο μου ετσι ακριβως...το ανακαλυψα παιδιοθεν κ εκτοτε κρατω τη σημαια ψηλα!ζητω η πουτσα
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
ΓλυκοΜούτσουνε εσύ δεν μπαίνεις στη συζήτηση ?  :)
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Μεγάλο θέμα.Δεν είναι υποχρεωτικό να είσαι κρυφογκέι για να πας με τραβεστί.Ούτε κάποιος που τον παίρνει από τραβεστί είναι απαραίτητα γκέι.Συμφωνώ ότι οι γκέι άντρες πάνε μόνο με άλλους άντρες αλλά ένας άντρας που πηδάει τρανς αλλά δεν τον πηδάνε τι είναι?
Τυπικά και αυτός ειναι ομοφυλόφιλος (δηλ. και εγώ).
Μέχρι να αλάξει ο ορισμός από την παγκόσμια οργάνωση υγείας.
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Ένας ομοφυλόφιλος που έχει παραδεχθεί τη είναι. Θα πάει με άντρα, και όχι με τρανς. Με ΤΡΑΝΣ! πάνε οι κρυφοί που δεν θέλουν να παραδεχθούν ότι είναι ομοφυλόφιλοι. Και για παντρεμένοι? Αυτοί  περισσότερο ακόμα… :pipa3: :kissass2: :pipa3: :pipa1:
Γι'αυτό ας τοποθετείται ο καθένας για λογαριασμό του διαφορετικά χάνεται η μπάλα... :referee:
 

TRAMAZING

Trans
Εγγρ.
19 Μαρ 2013
Μηνύματα
4.356
Like
494
ξερει καποιος μηπως να μου πει τη νεα λειτουργια του ADOOS.GR??????????
ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΚΑΝΩ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΠΑΛΙΕΣ. ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΙΣΑ  ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΒΛΕΠΩ ΔΕΚΑΔΕΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΡΑΝΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΔΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΙΤΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ 300 ΕΥΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ? Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΒΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
ξερει καποιος μηπως να μου πει τη νεα λειτουργια του ADOOS.GR??????????
ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΚΑΝΩ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΠΑΛΙΕΣ. ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΙΣΑ  ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΒΛΕΠΩ ΔΕΚΑΔΕΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΡΑΝΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΔΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΙΤΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ 300 ΕΥΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ? Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΒΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
παρεμπιπτοντως,σημερα απο τον λογαριασμο μου ανεβασα μια νεα αγγελια μετα απο καιρο κ τη δεχτηκε..ακομη βεβαια δεν ανεβηκε αλλα το αντοος παντα προβληματα ειχε.....οχι μπερντε πια..αρκετα δωσαμε στο ΕΘΝΟΣ
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
ξερει καποιος μηπως να μου πει τη νεα λειτουργια του ADOOS.GR??????????
ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΟ ΜΕΛΟΣ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΙΤΕ Κ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΙΑ ΝΕΑ ΑΓΓΕΛΙΑ Κ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΕΙ Κ ΚΑΝΩ ΑΝΑΔΗΜΟΣΙΕΥΣΕΙΣ ΠΑΛΙΕΣ. ΜΕ ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΜΙΛΙΣΑ  ΜΟΥ ΕΙΠΑΝΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. ΒΛΕΠΩ ΔΕΚΑΔΕΣ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΠΟ ΙΕΡΟΔΟΥΛΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ Κ ΑΠΟ ΤΡΑΝΣ ΕΛΑΧΙΣΤΕΣ ΕΩΣ ΚΑΘΟΛΟΥ. ΕΙΔΑ Κ ΜΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΗ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΓΙΑ ΚΑΤΑΧΩΡΗΣΕΙΣ ΑΓΓΕΛΙΩΝ ΣΤΟ ΕΝ ΛΟΓΟ ΣΙΤΕ ΠΗΡΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ Κ ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝΕ 300 ΕΥΡΟ ΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ. ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΕΛΙΚΑ? Ο ΡΟΛΟΣ ΤΟΥ ΝΤΑΒΑ ΠΕΡΑΣΕ Κ ΣΤΟ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟ? ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
Δεν θα παραξενευόμουν αν συνέβαινε κι αυτό, στη σημερινή εποχή!!  :grin:  :huh:
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
nein, es tut mir leid, wenn ich in Deutschland gehen werde ich Sie auf meiner Lieblings-Herrin Asmondena  :-
ευκαιρια λοιπον αφου κατεχεις την Γερμανικη ν ακουσεις ενα πολυ ομορφο τραγουδι οταν εχεις χρονο,πολυ ωραια λογια Βασιλακη κ μουσικη...δεν ειναι απ αυτα που τα ακους κ μπαμ πεφτεις κατω βεβαια...ισως γι αυτο δεν μπορει να τα ξεπερασει ο καιρος...στ αφιερωνω κ συγγνωμη για το spam
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom