Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Ναι, βαφτίζουμε το κρέας ψάρι και ειμαστε οκ.
Δυστυχώς η αλήθεια ειναι άλλη. Ακόμη κι εγώ που δεν πηδιέμαι από τρανς δυστυχώς για εσένα ειμαι και ομοφυλόφυλος (παρότι εξακολουθώ να πηγαίνω και με γυναίκες). Έτσι λένε οι ορισμοί έτσι ειναι η κατάσταση.
Πως τώρα εσύ που το ολοκληρώνεις το θέμα από όλες τις μεριές δεν έχεις "καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τραβέλια" μόνο εσύ το καταλαβαίνεις και οι υπόλοιποι που κρύβεστε πίσω από το δάχτυλό σας.
Δεν με ενδιαφέρει να βάλω ετικέτες, εγώ είμαι παντρεμένος με παιδιά, έχω συμπεριφορά κανονικού άντρα και που και που πάω στην Συγγρού και τον παίρνω .  Δεν θα διαλύσω την οικογένεια μου επειδή γαργαλιέται ο κώλος μου, ούτε γουστάρω άντρες, ούτε δίνω στην γυναίκα μου δικαίωμα να με γαμάει με στραπόν .  Ποτέ δεν θα έκανα σχέση με άντρα, ούτε θα γαμιόμουν με άντρα άντρα αν δεν έχει και λίγη θηλυκότητα .
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν με ενδιαφέρει να βάλω ετικέτες, εγώ είμαι παντρεμένος με παιδιά, έχω συμπεριφορά κανονικού άντρα και που και που πάω στην Συγγρού και τον παίρνω .  Δεν θα διαλύσω την οικογένεια μου επειδή γαργαλιέται ο κώλος μου, ούτε γουστάρω άντρες, ούτε δίνω στην γυναίκα μου δικαίωμα να με γαμάει με στραπόν .  Ποτέ δεν θα έκανα σχέση με άντρα, ούτε θα γαμιόμουν με άντρα άντρα αν δεν έχει και λίγη θηλυκότητα .
Ειλικρινιά με γεια σου και χαρά σου. Εγώ δεν κατακρίνω το τι κάνει ο καθένας στις προσωπικές του στιγμές. Το μόνο που έχω να "συμβουλέψω" ειναι να κάνεις τα πάντα με προφύλαξη για έναν παραπάνω λόγο: την οικογένεια. Σου απάντησα στην προηγούμενη τοποθέτηση επειδή γενικευσες. Και σου απάντησα μιλώντας αποκλειστικά για εμένα. Ουδέποτε ειρωνεύτικα ή εκφράστηκα απαξιωτικά για τα γούστα κάποιου. Ούτε καν γιατι τη βρίσκει με τη μια η την άλλη κοπέλα. Τώρα που μιλάς για τον εαυτό σου, σου  βγάζω το καπέλο!
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
warum nicht in der offentlichkeit ? Sie schamen?
 

Ippotis69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.746
Κριτικές
16
Like
30
Πόντοι
246
Δεν υπάρχει λόγος να τσακώνεστε .  Είναι η φάση του καθενός, όσο προχωράει ο άντρας αρχίζει και αρπάζει που και που κανένα καβλάκι .  Είναι προδιαγεγραμμένη η πορεία, νομοτελειακά όσοι πάνε με τρανς θα καταλήξουν να τον δίνουν και να τον παίρνουν .  Καμία σχέση με ομοφυλόφιλους που βρίσκουν άλλοθι με τα τραβέλια .
Ένας ομοφυλόφιλος που έχει παραδεχθεί τη είναι. Θα πάει με άντρα, και όχι με τρανς. Με ΤΡΑΝΣ! πάνε οι κρυφοί που δεν θέλουν να παραδεχθούν ότι είναι ομοφυλόφιλοι. Και για παντρεμένοι? Αυτοί  περισσότερο ακόμα… :pipa3: :kissass2: :pipa3: :pipa1:
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
Ένας ομοφυλόφιλος που έχει παραδεχθεί τη είναι. Θα πάει με άντρα, και όχι με τρανς. Με ΤΡΑΝΣ! πάνε οι κρυφοί που δεν θέλουν να παραδεχθούν ότι είναι ομοφυλόφιλοι. Και για παντρεμένοι? Αυτοί  περισσότερο ακόμα… :pipa3: :kissass2: :pipa3: :pipa1:
Μεγάλο θέμα.Δεν είναι υποχρεωτικό να είσαι κρυφογκέι για να πας με τραβεστί.Ούτε κάποιος που τον παίρνει από τραβεστί είναι απαραίτητα γκέι.Συμφωνώ ότι οι γκέι άντρες πάνε μόνο με άλλους άντρες αλλά ένας άντρας που πηδάει τρανς αλλά δεν τον πηδάνε τι είναι?
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Μεγάλο θέμα.Δεν είναι υποχρεωτικό να είσαι κρυφογκέι για να πας με τραβεστί.Ούτε κάποιος που τον παίρνει από τραβεστί είναι απαραίτητα γκέι.Συμφωνώ ότι οι γκέι άντρες πάνε μόνο με άλλους άντρες αλλά ένας άντρας που πηδάει τρανς αλλά δεν τον πηδάνε τι είναι?
...εναλλακτικός;;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Μεγάλο θέμα.Δεν είναι υποχρεωτικό να είσαι κρυφογκέι για να πας με τραβεστί.Ούτε κάποιος που τον παίρνει από τραβεστί είναι απαραίτητα γκέι.Συμφωνώ ότι οι γκέι άντρες πάνε μόνο με άλλους άντρες αλλά ένας άντρας που πηδάει τρανς αλλά δεν τον πηδάνε τι είναι?
αμφι...
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Αμφι νομίζω είναι αυτοί που πάνε και με άντρες και με γυναίκες.Κάνω λάθος  :think:

Οι τραβεστί νιώθουν μεν γυναίκες αλλά "τεχνικά" δεν είναι.Άρα...?
στρειτ δεν ειναι..τα δευτερογενη χαρακτηριστικα του φυλου δεν προσδιοριζουν το φυλο κι επιδεχονται τεχνικες τροποποιησεις...εχει πουλακι; δεν ειναι γυναικα κι ας αισθανεται κ Μονικα Μπελουτσι..αρα κ αυτος που παει μαζι της δεν ειναι στρειτ..δηλαδη αυτους που πανε μονο με γυναικες πως θα τους πουμε;αλλα εχουν καμια σημασια ολα αυτα;κι αν ναι, ποια;
 
Εγγρ.
17 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.792
Like
4
Πόντοι
16
στρειτ δεν ειναι..τα δευτερογενη χαρακτηριστικα του φυλου δεν προσδιοριζουν το φυλο κι επιδεχονται τεχνικες τροποποιησεις...εχει πουλακι; δεν ειναι γυναικα κι ας αισθανεται κ Μονικα Μπελουτσι..αρα κ αυτος που παει μαζι της δεν ειναι στρειτ; δηλαδη αυτους που πανε μονο με γυναικες πως θα τους πουμε;
Στρέιτ.

 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
δλδ πρεπει να βαλουμε σε ολους ταμπελα;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
δλδ πρεπει να βαλουμε σε ολους ταμπελα;
εχεις δικιο,δυστυχως ετσι μαθαινουμε ν αντιλαμβανομαστε τον κοσμο κ χανουμε την αληθεια του..βλεπουμε ετικετες παντου...ειδικα σ αυτο το θεμα υπαρχει πολυ μισος κ φοβος γιατι ερχεται ο καθενας αντιμετωπος με το διαφορετικο,το ξενο..διαβαστε Βιλχελμ Ραιχ:η μαζικη ψυχολογια του ναζισμου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom