Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
ξερεις ρε γιατρε ποσες πηδουσαμε παλια απο το adult και τωρα ολες το γυρισαν και ζηταν λεφτα :headbang: :headbang:
αστα γαμησετα σου λεω για δραμα η κατασταση
ρε κουφαλιτσα πας να φας το πιπινακι το αβγαλτο ετσι???? :2funny:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
καλα αν δεις τι θεμα ειναι θα παθεις βερτικο δικε μου :grin: :grin:
δεν περιγραφω αλλο.....
ασε δε αν κανει καμια μαλακια θα την φανε οι αλλες λαχανο :rockon: :rockon:
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
καλα αν δεις τι θεμα ειναι θα παθεις βερτικο δικε μου :grin: :grin:
δεν περιγραφω αλλο.....
ασε δε αν κανει καμια μαλακια θα την φανε οι αλλες λαχανο :rockon: :rockon:
τις τα ειπα στο τηλ αδιαβαστο θα το στειλουν
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
τις τα ειπα στο τηλ αδιαβαστο θα το στειλουν
τα ειπα εξω εξω,τα ειπα μεσα μεσα εκει θα κατεβω με φιλο λεει
ρε με τα ματ να κατεβεις εκει ειναι αβατο ακλαφτη θα πας απο ολες τις αποψεις
οχι λεει θα παω
ε και εγω εχω φοβερο βιντεο του προεδρου λεβεντη απο την θρυλικη εκπομπη οταν θα ερθει εδω να μυξοκλαιγεται :grin: :grin: :grin:
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
τα ειπα εξω εξω,τα ειπα μεσα μεσα εκει θα κατεβω με φιλο λεει
ρε με τα ματ να κατεβεις εκει ειναι αβατο ακλαφτη θα πας απο ολες τις αποψεις
οχι λεει θα παω
ε και εγω εχω φοβερο βιντεο του προεδρου λεβεντη απο την θρυλικη εκπομπη οταν θα ερθει εδω να μυξοκλαιγεται :grin: :grin: :grin:
ολα καλα ολα ωραια φωτο δεν δειχνει με τιποτα....παντως μου αρεσει γιατι το εχει παρει πατριωτικα
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ολα καλα ολα ωραια φωτο δεν δειχνει με τιποτα....παντως μου αρεσει γιατι το εχει παρει πατριωτικα
η πιατσα εχει νομους και κανονες που ειναι σαν την φυλακη τους ακολουθεις απο την πρωτη μερα με θρησκευτικη ευλαβεια ειτε το θελεις ειτε οχι
και φυσικα στην πιατσα δεν παει κανενας οποτε του καβλωσει και καθεται εκει και δουλευει πρεπει να περασεις απο διαφορες διαδικασιες και μετα πας εκει
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ξυραφι σου λεω,παρακολουθησα τι να σου πω τωρα!!!
ορμα αν εισαι κοντα :rockon: :rockon: :rockon:
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
δεν το καταλαβαινω αυτο.. αν καποιου του αρεσουν οι τρανς.. γιατι να θελει να γαμηθει απο τη πουτσα ενος αραπη;; δεν θα εψαχνε απ ευθειας για αραπη;;
Εμένα τύπε μου αρέσουν οι τράνς αλλά δεν θέλω να γαμηθώ ούτε από τρανς ούτε από αράπη ούτε με στραπόν από γυναίκα!  :s&m_2:
Διόρθωσε τις διατυπώσεις σου για να χωράμε όλοι, ή μίλα για τον εαυτό σου και μόνο!  :s&m_1:
 

Nikol Cross

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους  , λοιπόν το αποφάσισα θα κατέβω απόψε στην 26 η Οκτωβρίου κατά τις 2-3 , ίσως και λίγο πιο νωρίς θα έχω και αυτοκίνητο ένα μικρούλι Clio όποτε ελπίζω να βρω ένα καλό μέρος εκεί , εάν κάποιος ή κάποια τραβεστί ή CD συχνάζει στην 26 η Οκτωβρίου ας είναι εκεί σήμερα θέλω να ρωτήσω ένα δύο μπορεί και τρία πραγματάκια για την πιάτσα  :cheesy: καθώς τα αγόρια της παρέας ''με φώτισαν'' :- :- ..
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Εμένα τύπε μου αρέσουν οι τράνς αλλά δεν θέλω να γαμηθώ ούτε από τρανς ούτε από αράπη ούτε με στραπόν από γυναίκα!  :s&m_2:
Διόρθωσε τις διατυπώσεις σου για να χωράμε όλοι, ή μίλα για τον εαυτό σου και μόνο!  :s&m_1:
σιγά ρε μεγάλε.. θιχτηκε ο αντρισμός σου;; οταν λεω για καποιον που γουστάρει τρανς, φυσικα και εννοω καποιον που γουσταρει ΚΑΙ να γαμιεται με τρανς.. η από τρανς.. οπως σ'αρεσει πες το
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
σιγά ρε μεγάλε.. θιχτηκε ο αντρισμός σου;; οταν λεω για καποιον που γουστάρει τρανς, φυσικα και εννοω καποιον που γουσταρει ΚΑΙ να γαμιεται με τρανς.. η από τρανς.. οπως σ'αρεσει πες το
Δεν ειναι θέμα θιγμένου αντρισμού, αλλά όταν βάζεις το α πληθυντικό ειναι αναλαμβάνεις ρόλο εκπροσώπου χωρίς να στον έδωσα. Αλλιώνεις το δείγμα τύπε  :s&m_3:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom