Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

nikos tsfan

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
που ειχε χαθει αυτη ρε μαγκες?καυλα το κοριτσι και καλο γαμησι.εκει που περνει 10 ειναι στο τσιμπουκι δεν παιζεται
Εθεαθη Καβαλας πριν κανα μηνα οχι με το δικο της ι.χ. αλλα μαζι με καποια κοκκινομαλα που ολο διαφημιζει τα προσοντα της (μου διαφευγει το ονομα)
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
Αυτη εδω και 2 χρονια ελεγε πως θα το κοψει. "Την αλλη φορα θα γαμησεις το μουνακι μου". Οντως πολυ καλα προσοντα αλλα απολαμβανε να ειναι παθητικη(τουλαχιστον μαζι μου). Τα'χει ακομα "εν λειτουργια"??? Τα σιδερακια τα'χει ακομα?
η ινα αξιζε να την επερνες στο δικο της χωρο στην αλικαρνασου για ανα το ευχαριστιθεις και για τους τακτικους πελατες εκανε και δωρακια
 

nikos tsfan

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0

nikos tsfan

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
η ινα αξιζε να την επερνες στο δικο της χωρο στην αλικαρνασου για ανα το ευχαριστιθεις και για τους τακτικους πελατες εκανε και δωρακια
2 φορες εκει την ειχα παρει. Δεν γουσταρω αμαξι φαση.
 

drizzt

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2005
Μηνύματα
709
Κριτικές
8
Like
758
Πόντοι
306
ρε μαγκες ενα ξανθό στη Συγγρου με ενα λεύκο Τιγκουαν ??? ξέρουμε τπτ ???
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Quiz για περπατημενους. Ξανθο μωρο που αφησε ονομα οπου κιαν "εμφανιστηκε" (ξεκινησε συγγρου και μεταπηδησε καβαλας) μετα το βενζιναδικο εξω απ'το γνωστο περιπτερο (εξοδος καβαλας) με βυζαρες σωματαρα αλλα μετρια προσοντα, "χαμενη" τα τελευταια 2 χρονια. Ποια ειναι??? Και κυριως ΠΟΥ ειναι??
Καλό ερώτημα! Περιμένω κι εγώ την απάντηση!
 

plivios

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Like
22
Πόντοι
1
ειναι και πολλη ομορφη με ωραιο σωμα,ηταν πριν χρονια στη ροδο σε μπουρδελο.
γνωριζεις αν αυτη η καρλοτα εχει μεγαλη κλειτοριδα;
γιατι ειχε αλλη μια πριν κανα δυο χρονια απο αγγελεια η οποια ειχε κατι στρογγυλο σαν κλειτοριδα
 

Nikol Cross

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα , υπάρχει κάποιος-κάποιοι που να ξέρουν από πιάτσες για crossakia neara sthn Thessalonikh ? Είμαι νεαρή  CD 21 kai σκέφτομαι να κατέβω γιαννιτσών μία φορά να δω τι παίζει μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ??? Λέω για Τετάρτη βράδυ να περάσω για βόλτα !!
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Δεν ειμαι από τα μέρη σας αλλά τσέκαρε που έχει θέση κενη μη πάρεις τη θέση καμιάς άλλης και έχουμε...  :hammer:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Καλησπέρα , υπάρχει κάποιος-κάποιοι που να ξέρουν από πιάτσες για crossakia neara sthn Thessalonikh ? Είμαι νεαρή  CD 21 kai σκέφτομαι να κατέβω γιαννιτσών μία φορά να δω τι παίζει μπορεί κάποιος να με βοηθήσει ??? Λέω για Τετάρτη βράδυ να περάσω για βόλτα !!
ουτε απ το λευκο πυργο να περασεις για βολτα οχι να κατεβεις γιαννιτσων :idiot: :idiot:
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Γιατι?θα την γαμησουνε??  :rockon: :fuck2:
 

Nikol Cross

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Γιατί θα με φάνε τα τραβεστί  :huh: ?? Εγώ το αποφάσισα θα κατέβω μαζί με  έναν φίλο μου την Τετάρτη Γιαννιτσών  ;) να δω και το μέρος για πρώτη φορά και πώς δουλεύουν αυτές εκεί να δω εάν το έχω και εγώ και εάν μπορώ να το κάνω !!!  Άμα θέλει κάποιο αγόρι από εσάς που ξέρει τα κορίτσια εκεί μπορεί να με βρει αυτή την Τετάρτη Γιαννιτσών κατά τις 3 το βράδυ !!!
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
εγω αυτο που ηταν να στο πω στο ειπα και με διμοιρια των ματ να κατεβεις τα πραγματα ειναι δυσκολα και για μενα μην το κανεις
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
δεν βαζεις και καμμια φωτο να σε μαθουμε και εμεις??
 

Traveller 2

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
2.020
Like
153
Πόντοι
16
Συμφωνώ και επαυξάνω! Θέλουμε φωτό!
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.101
Κριτικές
9
Like
13.678
Πόντοι
2.606
Μην μασας, προπονησου εξοπλισου και ματωσε τους.

xm-2602-xmark-red-white-boxing-gloves.jpg


Ασε που αμα σκασεις μυτη με γαντια-box στιλιστικά θα εισαι πολυ μπροστα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom