Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6

norton13

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
525
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
6
δικε μου μην φανταστεις και πολλα πραγματα απλα τα τυπικα οχι κατι το ιδιαιτερο.στα θετικα οτι δεν βιαζοταν αλλα ολα τα υπολοιπα ηταν μετρια
τη θέλω μόνο παθητική...κάθεται?ή θα χουμε θέμα?
 

sexyathens

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2011
Μηνύματα
948
Κριτικές
4
Like
48
Πόντοι
6
ευχαριστώ φίλε,άλλη μόνο παθητική ποια προτείνεις?
δικε μου γουστα ειναι αυτα.υπαρχουν πολλες κοπελες τωρα να αναφερουμε ονοματα θα πουν οτι κανουμε και διαφημιση και δεν εχει νοημα αν κοιταξεις εδω μεσα θα δεις κρητικες για κοπελες και θα αποφασισεις μονος σου
 

tsimiski51a

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.105
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
16
παλιά την είχα πάρει στην Λ. Αθηνών ήταν παχουλή και δυνατή στο σεξ, τώρα την είδα στην καινούργια ταινία του Σειρηνάκη και τα προσόντα έχουν πέσει.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
παλιά την είχα πάρει στην Λ. Αθηνών ήταν παχουλή και δυνατή στο σεξ, τώρα την είδα στην καινούργια ταινία του Σειρηνάκη και τα προσόντα έχουν πέσει.
ποια ταινια ρε Μπιλ;; πολυ πισω εχω μεινει καλλιτεχνικά...
 

translover69

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2007
Μηνύματα
260
Κριτικές
5
Like
216
Πόντοι
1
δεν αμφέβαλλα, απο περιεργεια θελω να τη δω.. τοσο κρατει μονάχα;; 26 λεπτά;;
ναι λιγο κραταει, παιζει σε μια σκηνη που χυνει κιολας με τσιμπουκι, χωρις ομως να καβλωσει καλα. την ειχα βαλει και εγω πιο παλια εδω αλλα σβηστηκε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
ρε σεις.. την ειδα στα πεταχτα... τι αισχος ειναι αυτο;; σε κανεναν δεν σηκωθηκε αξιοπρεπως... γιατι διαλεξανε αυτη την τρανς με τη μπαμια που φαινεται και γερασμενη δεν μπορω να καταλαβω.. η αδερφη με τα τατου και το αξυριστο μουστακι ηταν αηδιαστικη.. κι ο γαμικουλας γκομενος στον κοσμο του...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
ρε σεις.. την ειδα στα πεταχτα... τι αισχος ειναι αυτο;; σε κανεναν δεν σηκωθηκε αξιοπρεπως... γιατι διαλεξανε αυτη την τρανς με τη μπαμια που φαινεται και γερασμενη δεν μπορω να καταλαβω.. η αδερφη με τα τατου και το αξυριστο μουστακι ηταν αηδιαστικη.. κι ο γαμικουλας γκομενος στον κοσμο του...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
σε πληροφορω οτι η συγκεκριμενη τρανς με αντρες οχι με λουγκρες κανει παπαδες στο κρεβατι στο λεει ο αλεφαντος απο ιδια αποψη :rockon: :rockon:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
δεν ειπα για το κρεββατι που κανει.. ειπα οτι ειναι μπαμια και στη ταινια τουλαχιστον μοιαζει πολυ γερασμενη...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
δεν ειπα για το κρεββατι που κανει.. ειπα οτι ειναι μπαμια και στη ταινια τουλαχιστον μοιαζει πολυ γερασμενη...
εχει τα χρονακια της αλλα ειναι καλη και απ οτι εμαθα με τον συγκεκριμενο πρωταγωνιστη δεν μπορουσε να λειτουργησει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom