Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
τυποι το τραβελι που αραζει στο παραδρομο της εθνικης μολις βγουμε απο λενορμαν προς λαμια εξω απο μια αντιπροσοπεια με ενα μαυρο ιχ αξιζει τα λεφτα του?
χερετα και δρομο
 

Patgatra

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2013
Μηνύματα
754
Κριτικές
21
Like
49
Πόντοι
16
Βασικά καλό μας μήνα. Κάποια Κέλλυ, ξανθιά με audi,Συγγρού μεριά, λέει τίποτα ? έψαξα να βρω εδώ στο σάιτ κάτι,αλλά δεν τα κατάφερα.
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
Έλεος... Σου αρέσει αυτό που βλέπεις;

Γουστα ειναι αυτα φιλε.... Γιατι πρεπει παντα να σχολιαζουμε τα γουστα των αλλωνων, οσο κι αν ειναι διαφορετικα απ'τα δικα μας;
Εγω ρωτησα αν αξιζει..ας απαντησει καποιος σε αυτο... ;)
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τυποι για κανα καλο κοματι θυληπρεπη και οχι κανα μπετατζη αξυριστο τι εχετε να προτεινετε?φυσικα δεν μιλαω για τα μπραζιλ που ζητανε 100-150
κατι γυρω στο 50-60 ευρωπουλα
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
τυποι για κανα καλο κοματι θυληπρεπη και οχι κανα μπετατζη αξυριστο τι εχετε να προτεινετε?φυσικα δεν μιλαω για τα μπραζιλ που ζητανε 100-150
κατι γυρω στο 50-60 ευρωπουλα
ειδικα αν σου αρέσει να εχει τον ενεργητικο ρόλο..
 

dimwhoo

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
272
Κριτικές
18
Like
527
Πόντοι
6.060
ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ Σ ΟΛΟΥΣ!!!!!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΚΕΝΕΝΑΣ ΑΥΤΗ? ΘΕΛΩ Τ ΣΧΟΛΙΑ ΚΑΙ ΕΜΠΙΡΙΕΣ Σ ΠΜ Σ ΜΕΝΑ
Ειχα παει μαζί της πριν κανενα χρονο τοτε ηταν απεναντι απο το Καυτατζογλειο. Ειναι όντως ψηλη, πολυ συμμετοχική στον αγωνα αυτο που με χαλασε ειναι οτι το σωμα της ειναι σα ζελε αγυμναστο και οτι παρ' ολες τις φιλοτιμες προσπαθειες δεν της σηκωθηκε. Επειδή όμως υποστηρίζω παντα οτι αυτο μπορει να συνεβει με εμένα η επιλογή δική σου. Οι φωτο ειναι αυθεντικές και σε γενικές γραμμες περασα καλά.
 

iceman1973

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2013
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
[quote author=Johnny's  link=topic=29434.msg4837802#msg4837802 date=1379637572]
Για πρώτη φορά με τρανς πια προτείνετε ψάχνω ενεργητική
[/quote]

angela - kavalas
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Ειχα παει μαζί της πριν κανενα χρονο τοτε ηταν απεναντι απο το Καυτατζογλειο. Ειναι όντως ψηλη, πολυ συμμετοχική στον αγωνα αυτο που με χαλασε ειναι οτι το σωμα της ειναι σα ζελε αγυμναστο και οτι παρ' ολες τις φιλοτιμες προσπαθειες δεν της σηκωθηκε. Επειδή όμως υποστηρίζω παντα οτι αυτο μπορει να συνεβει με εμένα η επιλογή δική σου. Οι φωτο ειναι αυθεντικές και σε γενικές γραμμες περασα καλά.
και κατι παραπανω :grin: :grin:
εισαι αρχηγος φιλος τελός :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6

Αφιξη στην αθηνα ενα απο τα αστερια του βορρα.........


νεωτερες εντυπωσεις ,εχουμεν απο κανεναν....η να χαραμιστουμεν.....αφιερωμενο!!!!
 

Phelips

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2013
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Συναγωνιστές μήπως ξέρει κανένας να μου στείλει στο inbox το τηλέφωνο της Έβελυν γιατί έχει σταματήσει απο Συγγρού και το συγκεκριμένο site έχει λάθος νούμερα...
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
καλησπερα φιλοι μου....για το παρακατω εχουμε καμια πληροφορια....ξανα ειχε βαλει καποιος φιλος για τυχον πληροφοριες αλλα δεν εχω δει κατι να δοθει....
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Ειχα παει μαζί της πριν κανενα χρονο τοτε ηταν απεναντι απο το Καυτατζογλειο. Ειναι όντως ψηλη, πολυ συμμετοχική στον αγωνα αυτο που με χαλασε ειναι οτι το σωμα της ειναι σα ζελε αγυμναστο και οτι παρ' ολες τις φιλοτιμες προσπαθειες δεν της σηκωθηκε. Επειδή όμως υποστηρίζω παντα οτι αυτο μπορει να συνεβει με εμένα η επιλογή δική σου. Οι φωτο ειναι αυθεντικές και σε γενικές γραμμες περασα καλά.

Θα συμφωνήσω με τον φίλο.Προ διετίας περίπου την είχα επισκεφτεί κι εγώ.Στα συν η τιμή της για εκείνη την εποχή.3ο ευρόπουλα όταν οι άλλες ζητούσαν 50.Αποδείχτηκε βέβαια πως ότι πληρώνεις παίρνεις.Το μεγαλύτερο ξενέρωμα ήταν η πολύ χαλαρή κοιλιά της.Σε σημείο που ήταν σαν να ήταν πολύ χοντρή στην κοιλιά και τα έχασε απότομα.Ναι μεν φιλότιμη και περιποιητική αλλά ειχα ξενερώσει απίστευτα με το θέαμα οπότε γαμησέ τα.Επίσης εκεί τουλάχιστον το όλο σκηνικό παίχτηκε πάνω σ έναν καναπέ στο σαλόνι πράγμα εξαιρετικά άβολο για μένα λόγω όγκου.Δεν ξέρω τώρα αν έχει μεταφερθεί αλλού βέβαια.Και οι φωτο πολυ φωτοσοπαρισμένες
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Οτι αλλάζει συχνά ονόματα...
enalaktike φιλε μου το ειδα στο ts dating εχει 2 ονοματα οντως...απλα προσπαθω να  θυμηθω εαν ποτε την εχω δει και καπου αλλου η ειναι καμια παλια γνωριμη με νεα προφιλ.....
 

enallaktikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2007
Μηνύματα
5.490
Like
281
Πόντοι
86
Πιστεύω ότι ειναι η ίδια που παλιότερα λεγόταν Άριελ, ή Μελίνα (όχι η Μελίνα22), στρουμπουλούλα στο σώμα και χωρίς πρόσθετα βυζιά(τότε).
enalaktike φιλε μου το ειδα στο ts dating εχει 2 ονοματα οντως...απλα προσπαθω να  θυμηθω εαν ποτε την εχω δει και καπου αλλου η ειναι καμια παλια γνωριμη με νεα προφιλ.....
 

Algegario

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
112
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom