Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dennis07

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2013
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα παιδια....ξερει κανεις την lila  απο χαιδαρι? ειναι crossaki καλο δεν εχει καμια σχεση με καποιον λιλα που γραφουν εδω μεσα .....οποιοσ ξερει κατι ας στειλει
 

TheGame

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.096
Κριτικές
5
Like
653
Πόντοι
96

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τυποι υπαρχει κανα τραβελι εκτος κεντρου και συγγρου?προς τα βορεια προαστεια?
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.481
Πόντοι
1.096

Αυτό πάλι τί είναι ;;;  ξέρει κανείς συναγωνιστής για την εν λόγω Ρωξάνα ;

Φοβάμαι μήπως είναι η απατεώνισσα Κορίνα σε άλλο αμπαλλάζ !  Για δώστε τα φώτα σας παρακαλώ.
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456

Αυτό πάλι τί είναι ;;;  ξέρει κανείς συναγωνιστής για την εν λόγω Ρωξάνα ;

Φοβάμαι μήπως είναι η απατεώνισσα Κορίνα σε άλλο αμπαλλάζ !  Για δώστε τα φώτα σας παρακαλώ.
οντως εχω μεινει πολυ πισω... πια ειναι παλι αυτη η Κορινα;;
ετουτη πρεπει ναναι απο επαρχια... λεει οτι θα ειναι για ενα μηνα Αθηνα...
 

XMATTER

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2012
Μηνύματα
67
Like
2
Πόντοι
0


την ειχα παρει πριν καιρο..εδρευει στην καλλιθεα..ο χωρος καλος..το δωρακι50..απο κοντα σαν να ηταν λιγο ψιλοαξουριστη...ψιλοαντρουα...μου φανηκε σαν να βιαζοτανε..ειχε βγαλει και το σκυλι στο μπαλκονι και γαυγιζε...καλη συμπεριφορα..με τον τροπο μου απεφυγα την ξεπετα...εργαλειο μικρο και δεν δουλεψε καθολου..αλλα ολα καλα..την εβαλα να κατσει απο πανω κατι που δεν κανουν ολες..και το τραβηξα οσο μπορουσα...ενα αλλο που με ξενερωσε ηταν οτι κατα τη διαρκεια ελεγε συνεχεια το ονομα ενος αλλου..γαμα με μητσο μου και τι μου κανεις μητσο μου.....ενω το γαμησι τελικα δεν ηταν ασχημο..πιστευω οτι ηταν του 20ρικου γι'αυτο και δεν ξαναπηγα οπως και σε πολλες αλλες που δεν αξιζουν τα λεφτα τους...παλια στο μεταξουργειο ειχε και κανα δυο μπουρδελα με τρανσακια που γαμαγες και πληρωνες το σωστο αντικρησμα...
 

harry86

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2008
Μηνύματα
625
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
6
την ειχα παρει πριν καιρο..εδρευει στην καλλιθεα..ο χωρος καλος..το δωρακι50..απο κοντα σαν να ηταν λιγο ψιλοαξουριστη...ψιλοαντρουα...μου φανηκε σαν να βιαζοτανε..ειχε βγαλει και το σκυλι στο μπαλκονι και γαυγιζε...καλη συμπεριφορα..με τον τροπο μου απεφυγα την ξεπετα...εργαλειο μικρο και δεν δουλεψε καθολου..αλλα ολα καλα..την εβαλα να κατσει απο πανω κατι που δεν κανουν ολες..και το τραβηξα οσο μπορουσα...ενα αλλο που με ξενερωσε ηταν οτι κατα τη διαρκεια ελεγε συνεχεια το ονομα ενος αλλου..γαμα με μητσο μου και τι μου κανεις μητσο μου.....ενω το γαμησι τελικα δεν ηταν ασχημο..πιστευω οτι ηταν του 20ρικου γι'αυτο και δεν ξαναπηγα οπως και σε πολλες αλλες που δεν αξιζουν τα λεφτα τους...παλια στο μεταξουργειο ειχε και κανα δυο μπουρδελα με τρανσακια που γαμαγες και πληρωνες το σωστο αντικρησμα...

Οκ φιλε, ευχαριστω
 

don kihotis

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.078
Like
35
Πόντοι
16
εχεις δει face? αν οχι αστο να παει στο διαλα
 

astari51

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
744
Κριτικές
2
Like
183
Πόντοι
6
εχεις δει face? αν οχι αστο να παει στο διαλα
Τι να θελει να πει ο ποιητης?
Δεν βλεπεται, πηρα τηλεφωνο ,μου ειπε 50 ευρω στον πολυτελη χωρο της στον Ν. Κοσμο.
Αλλα δεν νομιζω να παω , υπαρχει απο αλλο συναγωνιστη εμπειρια ?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τυποι το τραβελι που αραζει στο παραδρομο της εθνικης μολις βγουμε απο λενορμαν προς λαμια εξω απο μια αντιπροσοπεια με ενα μαυρο ιχ αξιζει τα λεφτα του?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom