Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

thanos_24_thess

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Proxthes pou pernoiusa apo 26is stin Thessaloniki eida 3-4 trans na kanoun piatsa! Tin mia tin petuxainw sxwedon kathe mera pou perean einai mia mauromala kai fora gyalia tin xerete poia einai? pou kai pou vlepw kai mia xanthia arketa psili
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16

sunscreen

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
161
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
1
Kalhspera exou plhrofories gia ayth? Akoustike katagogh apo Vora, kai mou eipe 50 ... eipe oti mporei na einai kai energhtikh
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
χρηστο που εισαι εσυ ρε χαμενος?
τι εγινε ρε δικε μου κατεθεσες τα οπλα?

Mεγα Αλε επεσε πολυ δουλεια με αραπια και εχω τρελαθει στα χιλιομετρα. κοντευω να γυρισω αναοδα ολη την γερμανια δανια ολανδια και την γυφτολιθουανια για να προλαβω τις παραγγελιες σε μηχανηματα που εχω. απλα μπαινω τσακ μπαμ. εσυ βλεπω εισαι καλα και μαχιμος .
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά μήπως ξέρομε τπτ για την κυρία από εδώ ?


[size=10pt]Απλα αψογη. σοβαρη σωστη επαγγελματιας ειλικρινης καθαρη με καθαρο χώρο φιλικη ομηλιτικη ανετη και πολυ στο ενεργετικο για οσους θελουν καλο ξεκωλιασμα. συζητησημη και με αποψη.τις αρεσει πολυ τα πουλακια. καναρινια αν θυμαμε. απο τις καλυτερες επιλογες για αθηνα μερια. πιστευω να σε κάλυψα φιλε μου[/size]
 

kosmikosxl

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2010
Μηνύματα
323
Like
2
Πόντοι
1
ΑΣΧΕΤΟ: Από μαρτυρίες βάσιμες στη Λάρισα δεν υπάρχει κρίση... πολύ χρήμα οι άνθρωποι, επιδοτήσεις γαρ, τόσα χρόνια, φάγανε καλά.. Αυτό με τη κλάψα που έχουν κάποιοι άσχετα αν είναι βολεμένοι πολύ ελληνικό φανόμενο!

[size=10pt]Ελα Tamias και εσυ να κανεις τον αγροτη εδω στην λαρισα και να χορτασεις επιδοτησεις γαρ οπως λες και μετα βγες και γραψε τα ιδια που γραφεις τωρα. πισω απο ενα πληκτρολογιο καλα τα λενε ολοι για τους αγροτες και τις επιδοτησεις. κανε μια ερευνα ομως στις καρτελες της ΑΤΕ bank (αγροτικη τραπεζα ελλαδος) και μετα γραψε οτι δεις[/size]
 

marqano

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2012
Μηνύματα
12
Like
2
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς πως είναι η Τάνια κέλλύ στο ενεργητικό της κομμάτι ειρήσθω εν παρόδω περιμένω απάντηση από άτομα που έχουν εμπειρία μαζί της.π.χ easy rider
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Ξέρει κανείς πως είναι η Τάνια κέλλύ στο ενεργητικό της κομμάτι ειρήσθω εν παρόδω περιμένω απάντηση από άτομα που έχουν εμπειρία μαζί της.π.χ easy rider
2-3 ποστ πιο κατω γραφει Τανια-Κελυ... γραφτο εκει..
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Ξέρει κανείς πως είναι η Τάνια κέλλύ στο ενεργητικό της κομμάτι ειρήσθω εν παρόδω περιμένω απάντηση από άτομα που έχουν εμπειρία μαζί της.π.χ easy rider
ρε γιατρε εχεις ξαναπαει με τρανς ρε δικε μου? :think: :think:
οπως βλεπεις απο τις φωτος της τι περιμενεις δλδ να κανει στο ενεργειακο ρε γιατρε? :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom