Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
Με την Ντεζη υπαρχει καποιος να μου πει τι εχει γινει;
το εγκατελειψε το αθλημα ή παιζει πριβε;
δεχομαι και πμ επι του θεματος
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.869
Like
4.178
Πόντοι
506
από τα πιο συμπαθητικά βουλγαράκια

χαμηλών τόνων, μόνο παθητική, με μικρά βυζάκια από ορμόνες

στα 40 το σουτ, χώρος αδιάφορος κοντά στην θρυλική φωκίωνος νέγρη

μετά για φρεντάκι στο Select !
Tι ορμονες ρε συ? Αυτα ειναι καρασιλικονες.
Γιατι λεει σκορπιος στο ζωδιο? Ψαχνεται αν ταιριαζει με το γαμια της? :2funny: :2funny: :2funny:
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια επειδη η συγκεκριμενη ερχεται οπως λεει λαρισα εχει κανεις εμπειρια; γνωριζει κατι; ευχαριστω

παλια καραβανα της συγγρου περισοτερο παθητικη,βεβαια 2 μετρα  μουναρος ,στα ατου της ασπρη βελουδινη επιδερμιδα,απο service μετρια πραγματα,πρεπει να σε γουσταρει κιολας...
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Καλησπέρα παιδιά μήπως ξέρομε τπτ για την κυρία από εδώ ?

mature περιπτωση....παλια ηταν καλη... τωρα θα ελεγα καλητερα να ασχοληθη με τα πουλακια της....αρπαχτικο στα λεφτα,και δεν ειναι ειλικρινης σε οτι συμφωνησης....εχει κατηγορηθη ως ξεπετα παλαιοτερα :think:
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
mature περιπτωση....παλια ηταν καλη... τωρα θα ελεγα καλητερα να ασχοληθη με τα πουλακια της....αρπαχτικο στα λεφτα,και δεν ειναι ειλικρινης σε οτι συμφωνησης....εχει κατηγορηθη ως ξεπετα παλαιοτερα :think:
δούλευε στο μπουρδέλο στη Μυτιλήνης... τωρα βαζει αγγελιες και λεει οτι γουσταρει golden rains (sic)
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456

mitsios

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2008
Μηνύματα
405
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Νατασα - αυτο δεν το καταλαβαινω, και δεν ειπα οτι δεν προσπαθησε, αλλα γιοκ

Μαρκελα - δεν ειδα στυση γιατι εμεινε μεσα στο στρινγκ. απο τις φοτο εχουμε δει τα προσοντα της και οτι μπορει να ειναι ενεργητικη, αλλα μαλλον δεν γουσταρει πολυ. ουσιαστικα με καυλωσε τοσο με τα τριψιματα της και οταν με ρωτησε τι ηθελα να κανουμε εκεινη την ωρα στην κατασταση μου ημουνα μονο για ενεργητικος. και εκει ειδα μια ανακουφιση απο μερια της


Σαμπρινα - στα γνωστα στανταρτς και ισως λιγο παραπανω σε σχεση βεβαια και με την μια και μοναδικη συνευρεση μας.
Γι αυτην την Μαρκελα μιλαμε?
 

nmakis19868686

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2012
Μηνύματα
1.048
Like
2
Πόντοι
16
ομορφούλα, ωραίο κορμάκι, μετριο εργαλειο, είχε διαμέρισμα στις αρχες της Συγγρου, καπου κοντα στη Φρατζη, παθητικη της άρεσε πολυ να γλειφει πατουσες...

δες πμ γλυκομουτσουνε
 

Glykomoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.728
Like
2.460
Πόντοι
456
Με την Ντεζη υπαρχει καποιος να μου πει τι εχει γινει;
το εγκατελειψε το αθλημα ή παιζει πριβε;
δεχομαι και πμ επι του θεματος
χωρις να ειμαι απόλυτα βέβαιος, από τότε που έπαθε την ιστορία με τη μέση της, αποφάσισε να δουλεύει λιγότερο.. και κράτησε επιλεκτικά κάποιους πελάτες..
 

vagabond

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
497
Κριτικές
1
Like
101
Πόντοι
1
ομορφούλα, ωραίο κορμάκι, μετριο εργαλειο, είχε διαμέρισμα στις αρχες της Συγγρου, καπου κοντα στη Φρατζη, παθητικη της άρεσε πολυ να γλειφει πατουσες...
όπως ειπώθηκε αλλά cross, χωρίς στήθος
 

niced

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.709
Κριτικές
8
Like
179
Πόντοι
16
χωρις να ειμαι απόλυτα βέβαιος, από τότε που έπαθε την ιστορία με τη μέση της, αποφάσισε να δουλεύει λιγότερο.. και κράτησε επιλεκτικά κάποιους πελάτες..
δηλαδη απο το γαμησι επαθε την μεση;

κριμα και δεν ειχα προλαβει να την δω να χυνει
 

zinentin

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2011
Μηνύματα
525
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
6
Καλησπερα στους συναδελφους

Γυρισα απο διακοπες στην Ελλαδα και ειπα να ενημερωσω σχετικα με τις συνευρεσεις μου
Να πω αρχικα οτι κινηθηκα μονο στην Συγγρου αν και ηθελα να δοκιμασω καποιες νεες περιπτωσεις απο αγγελιες με τηλεφωνο
Αυτο δυσκολα ειναι εφικτο οταν ειμαι στην Αθηνα γιατι τις νορμαλ ωρες συνηθως ειμαι με φιλους και συγγενεις που εχω να δω πολυ καιρο, και το να παιρνω στη 1 και 2 η ωρα τη νυχτα τηλεφωνα μαλλον δεν παιζει.

Εχουμε και λεμε:

πρωτη συναντηση με Νατασα - Αντζελα
εχουμε συνευρεθει αρκετες φορες στο παρελθον, αλλα τις τελευταιες φορες μου εκανε νερα γιατι δεν της σηκωνοταν με τιποτα, οσο και αν ιδρωνα. Ομως ειπα να τις δωσω μια τελευταια ευκαιρια μπας και ειχα πεσει σε ασχημη μερα, μπας και ειχε χυσει προσφατα κλπ
και αυτη τη φορα δυστυχως ετσι ηταν. κριμα γιατι και καυλιαρα ειναι και διαθεση εχει
οποτε μαλλον δεν θα ξαναυρεθουμε μιας και η ιδια ειναι μονο ενεργητικη

δευτερη συναντηση με Μαρκελα
εκεινο το βραδυ δεν ειχα και πολυ χρονο για βολτες αλλα και δεν φαινοταν οτι θα εβρισκα αυτο που εψαχνα (δλδ ενεργητικη)
ξερω ισως θα παραξενευτουν καποιοι (ισως και η ιδια, γιατι δεν της ειπα ποιος ειμαι και οτι εχουμε ερθει σε αντιπαραθεση στο φορουμ) αλλα ηθελα να εχω και ιδια γνωμη.
Ειχαμε βρεθει και πριν πολλα χρονια και τοτε ηταν παθητικη οπως και αυτη τη φορα
Αν της ζητουσα να ειναι ενεργητικη καταλαβα οτι θα το δεχοταν, αλλα με μιση καρδια, οποτε ηθελα να βαλω κανεναν να κανει αγγαρεια γιατι στο τελος κανεις δεν θα το ευχαριστιοταν.
στα ενδοτερα ηταν αρκετα καυλιαρα, φαινοταν να της αρεσε αυτο που εκανε και επιδεχοταν δυνατο γαμησι.
Εν ολιγης αν εχω ορεξη για να ειμαι ενεργητικος αποκλειστικα (που ειναι σχετικα σπανιο) θα την ξαναπροτιμησω
Βεβαια αυτο δεν σημαινει οτι θα σταματησουν να μ ενοχλουν οι επαρσεις και ολα τ αλλα που μ ειχαν ενοχλησει εδω στο φορουμ. Γιατι οπως εχουμε πει στο φορουμ ειμαστε για να ενημερωνομαστε

Τριτη συναντηση  (και φαρμακερη) με Νορα / Σαμπρινα
Την πετυχα στο κλασσικο σημειο, παρκαρισμενη καθετα στην Συγγρου στο βενζιναδικο, αλλα αυτη εξω απο το αυτοκινητο και εκανε βολτες στην απεναντι αντιπροσωπεια αυτοκινητων.
Δεν διστασα και την πηρα αμεσως, γιατι μια βολτα να ειχα κανει σιγουρα καποιος θα ειχε βρει την ευκαιρια να την κλεψει, τα εχουμε πει και στο δικο της θεμα ποσο δυσευρετη ειναι
Περασα πολυ καλα, τα καναμε σχεδον ολα, αν και θα ηθελα να χυσει και η ιδια.

Και στις τρεις εδωσα απο 50 μεχρι 60
ωραια περιγραφη!!!θα ψηφισω markela με τρελα!!!!!!!!!!!!
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
καλησπερα παιδια επειδη η συγκεκριμενη ερχεται οπως λεει λαρισα εχει κανεις εμπειρια; γνωριζει κατι; ευχαριστω




Προ 10ετιας την τιμουσα τακτικα,ηταν πολυ καλη,δυνατη πιπα,χελι στο κρεβατι,εδειχνε οτι γουσταρε αυτο που εκανε,τουλαχιστον ετσι καταλαβαινα εγω.
Αλλα καπου στο δρομο εμπλεξε με κακες συνηθειες,την ειδα 4-5 φορες λιωμα να μην μπορει να σταθει ορθια και την σταματησα
 

thanos_24_thess

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2013
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Κανεις σαλονικιος φιλος να με κατατοπισει στα κολπα ειμαι νεος και δνε εχω εμπειρια με trans
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom