Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
795
Like
1.428
Πόντοι
206

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
795
Like
1.428
Πόντοι
206

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886

superkablomenos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2023
Μηνύματα
795
Like
1.428
Πόντοι
206

Greekraider

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
54
Like
51
Πόντοι
0


γνωμη
 

kavliarhssss

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
115
Like
358
Πόντοι
21
Παιδιά γνωρίζουμε τίποτα γι αυτό πορνίδιο; Υπάρχει σε κανα σάιτ να το γαμησουμε;
 

Συνημμένα

  • IMG_0775.jpeg
    IMG_0775.jpeg
    219,4 KB · Εμφανίσεις: 75

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496

Συνημμένα

  • Καταγραφή.PNG
    Καταγραφή.PNG
    294,7 KB · Εμφανίσεις: 57

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
146
Like
239
Πόντοι
21


Επισκεψη μετα τα μεσανυχτα σε χωρο στο κεντρο. Μου ανοιξε τη πορτα ενας πανηψηλος κουβανος με περουκα, φρεσκοξυρισμενος. Καμμια σχεση με τις φωτο που ουτως ή αλλως φαινεται οτι ειναι κρος. Απο κοντα ομως δεν εχει τη παραμικρη θυληκοτητα.
Βασικα ξενερωσα πολυ και γυρισα να φυγω. Μου ειπε εντονα οτι ειμαι αυτη στη φωτο, και θα μου δωσεις 50 ευρω για να φυγεις. Καταλαβα οτι η φαση ειναι μπλεξιμο, οποτε εκανα ενα παζαρι, μονο για στοματικο στα 40 ευρω, το οποιο και δεχτηκε.

Εδωσα τα λεφτα τα εβαλε στη ντουλαπα της. Και τοτε ξεκινησε να παιζει με το κινητο της και να με σπρωχνει προς τη πορτα. Μου ειπε να της αδειασω τη γωνια και οτι δεν ισχυει το παζαρι.

Ενω προσπαθουσα να μιλησω στραφηκε και πηρε στο χερι της ενα βραστηρα που ειχε εκει διπλα για να με απειλησει. Ασφαλως και εξαφανιστηκα αμεσα.

Ομως δε σταματησε εκει . Οταν εφτασα στο αυτοκινητο , μου εστειλε ενα βιντεο . Ηταν αυτο το οποιο τραβαγε, εν αγνοια μου οσο μιλαγαμε. Μου εγραψε οτι θα δειξει σε ολους αυτο το βιντεο. Πιθανως να νομιζε οτι με εκβιαζει.

Καποιοι ανθρωποι ειναι παραβατικοι . Η συγκεκριμενη νομιζω ειναι και πολυ επικινδυνη. Πως μπορεις αραγε να μπλεξεις χωρις καμμια αιτια!

Επισκεφτηκα το αστυνομικο τμημα της περιοχης και διηγηθηκα στον αξιωματικο υπηρεσιας το περιστατικο, οπου εδωσα ολα τα στοιχεια (διευθυνση, αγγελια κτλ) που ειχα και το βιντεο που μου εστειλε. Ειπε οτι θα επιληφθει του θεματος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.546
Κριτικές
171
Like
91.322
Πόντοι
46.423

satriani33

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2011
Μηνύματα
146
Like
239
Πόντοι
21
Τυχερός είμαι ,που ενώ είχα κλείσει ραντεβού μαζί της δεν απαντούσε όταν έφτασα . Ρε φίλε πόσο άσχημη συμπεριφορα, εγώ στη θέση σου , θα έκανα και μήνυση στον Καραγκιόζη και ορθώς έπραξες που πήγες στο τμήμα
Ένας από τους λόγους που προτιμώ Ελληνίδες είναι κ αυτός , τα εγχώρια έχουν περισσότερα να χάσουν αν κάνουν κάτι τέτοιο από αυτές που έρχονται μόνο για αρπαχτη ...να Σάι καλά που ενημερώσες.
δυστυχως!
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496


Επισκεψη μετα τα μεσανυχτα σε χωρο στο κεντρο. Μου ανοιξε τη πορτα ενας πανηψηλος κουβανος με περουκα, φρεσκοξυρισμενος. Καμμια σχεση με τις φωτο που ουτως ή αλλως φαινεται οτι ειναι κρος. Απο κοντα ομως δεν εχει τη παραμικρη θυληκοτητα.
Βασικα ξενερωσα πολυ και γυρισα να φυγω. Μου ειπε εντονα οτι ειμαι αυτη στη φωτο, και θα μου δωσεις 50 ευρω για να φυγεις. Καταλαβα οτι η φαση ειναι μπλεξιμο, οποτε εκανα ενα παζαρι, μονο για στοματικο στα 40 ευρω, το οποιο και δεχτηκε.

Εδωσα τα λεφτα τα εβαλε στη ντουλαπα της. Και τοτε ξεκινησε να παιζει με το κινητο της και να με σπρωχνει προς τη πορτα. Μου ειπε να της αδειασω τη γωνια και οτι δεν ισχυει το παζαρι.

Ενω προσπαθουσα να μιλησω στραφηκε και πηρε στο χερι της ενα βραστηρα που ειχε εκει διπλα για να με απειλησει. Ασφαλως και εξαφανιστηκα αμεσα.

Ομως δε σταματησε εκει . Οταν εφτασα στο αυτοκινητο , μου εστειλε ενα βιντεο . Ηταν αυτο το οποιο τραβαγε, εν αγνοια μου οσο μιλαγαμε. Μου εγραψε οτι θα δειξει σε ολους αυτο το βιντεο. Πιθανως να νομιζε οτι με εκβιαζει.

Καποιοι ανθρωποι ειναι παραβατικοι . Η συγκεκριμενη νομιζω ειναι και πολυ επικινδυνη. Πως μπορεις αραγε να μπλεξεις χωρις καμμια αιτια!

Επισκεφτηκα το αστυνομικο τμημα της περιοχης και διηγηθηκα στον αξιωματικο υπηρεσιας το περιστατικο, οπου εδωσα ολα τα στοιχεια (διευθυνση, αγγελια κτλ) που ειχα και το βιντεο που μου εστειλε. Ειπε οτι θα επιληφθει του θεματος.
Αίσχος ! Και μάλιστα στον Satcho ?
Οι Κουβανές - οι περισσότερες νομίζω - το'χω γράψει αλλού είναι για τον πούτσο ( με την κακή έννοια )
Εγώ δεν εμπιστεύομαι κρόσσια πάντως . Περαστικά !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom