Νέα

Τραβέλια - γενική συζήτηση

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giorgospapa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25K
  • Εμφανίσεις 5M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496
Ωραίος! Συμφωνώ, η καύλα πληρώνεται - βέβαια στη δική μας εδώ την περίπτωση, παραπληρώνεται - σε εσένα παραπληρώνεται εννοώ. Θες ένα μισθό το μήνα στα "κορίτσια" ρε δικέ μου! Χαχαχα. Ωραίος πάντως αν λες αλήθεια.
Sad but True !:( Και γιατί να πώ ψέμματα ; Στην ηλικία μου δεν έχει και κανένα νόημα να κοκορεύομαι ! Γέρος άνθρωπος ...πόσα χρόνια ακόμα θα μπορώ ; Μετά θα έρθει η σύνταξη και θα τα τρώω σε τίλιο :buck2:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.744
Πόντοι
2.356
Sad but True !:( Και γιατί να πώ ψέμματα ; Στην ηλικία μου δεν έχει και κανένα νόημα να κοκορεύομαι ! Γέρος άνθρωπος ...πόσα χρόνια ακόμα θα μπορώ ; Μετά θα έρθει η σύνταξη και θα τα τρώω σε τίλιο :buck2:
Άρα έπεσα μέσα αδερφέ μου! Εννοώ ως προς την μεγάλη σου οικονομική δυνατότητα. Και δεν εννοώ ότι είσαι κανας ματσωμένος (που και να ήσουν ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ) - αλλά για να δίνεις ένα εύρος 800 - 1000 ευρώ μηνιαίως για πληρωμένο έρωτα μιλάμε σχεδόν για τρέλα! Εγώ και 5χίλιαρο το μήνα να έβγαζα δεν θα το έκανα όχι τωρα που με δυσκολία προσεγγίζω το χιλιάρικο.

Σε κάθε περίπτωση μπράβο σου ειλικρινά και σε χαίρομαι! Να είσαι πάντα υγιής και να προσέχεις. Και φυσικά να μας ενημερώνεις για τις "καλές" περιπτώσεις στις τρανς και που αξίζουν γενικά.
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496
Άρα έπεσα μέσα αδερφέ μου! Εννοώ ως προς την μεγάλη σου οικονομική δυνατότητα. Και δεν εννοώ ότι είσαι κανας ματσωμένος (που και να ήσουν ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ) - αλλά για να δίνεις ένα εύρος 800 - 1000 ευρώ μηνιαίως για πληρωμένο έρωτα μιλάμε σχεδόν για τρέλα! Εγώ και 5χίλιαρο το μήνα να έβγαζα δεν θα το έκανα όχι τωρα που με δυσκολία προσεγγίζω το χιλιάρικο.

Σε κάθε περίπτωση μπράβο σου ειλικρινά και σε χαίρομαι! Να είσαι πάντα υγιής και να προσέχεις. Και φυσικά να μας ενημερώνεις για τις "καλές" περιπτώσεις στις τρανς και που αξίζουν γενικά.
Εγώ ενημερώνω γιά όσες αρέσουν σε μένα και έχω δοκιμάσει - αλλά υπάρχουν και πράγματα που δεν λέω ή δεν μπορώ να πώ ή δεν θέλω να πω ...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.744
Πόντοι
2.356
Εγώ ενημερώνω γιά όσες αρέσουν σε μένα και έχω δοκιμάσει - αλλά υπάρχουν και πράγματα που δεν λέω ή δεν μπορώ να πώ ή δεν θέλω να πω ...
Και καλά κάνεις. Συμφωνώ μαζί σου σε απόλυτο βαθμό. Εσύ θα επιλέγεις το "βάθος" της κάθε πληροφορίας που θα δίνεις.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.744
Πόντοι
2.356
Εγώ μπάινω τελευταία στο αυτό κανεσεξ (σαιτ) και μόλις δω τις αγγελίες μου έρχεται ναυτία. Όλες ξεπέτες του ελέους μου φαίνονται - και με μεταφραση φτιαχτή πολλές φορές - και πραγματικά το θεωρώ σουπερ ρίσκο πια...
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496
Εγώ μπάινω τελευταία στο αυτό κανεσεξ (σαιτ) και μόλις δω τις αγγελίες μου έρχεται ναυτία. Όλες ξεπέτες του ελέους μου φαίνονται - και με μεταφραση φτιαχτή πολλές φορές - και πραγματικά το θεωρώ σουπερ ρίσκο πια...
Καλά για την υγρασία θα σας μιλήσω άλλη φορά - πού λέει και το ανέκδοτο ... (βλ. μετάφραση αγγελιών ) Πάντως για τις τιμές μού έστειλε πρίν από λίγο μιά καινούργια θεόκαυλα η Maya κάτι ... ότι παίρνει 150/200 εκεί δυστυχώς δεν θα πάω παρότι είναι σούπερκαύλα ...
 
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
89
Like
192
Πόντοι
0
Καλά για την υγρασία θα σας μιλήσω άλλη φορά - πού λέει και το ανέκδοτο ... (βλ. μετάφραση αγγελιών ) Πάντως για τις τιμές μού έστειλε πρίν από λίγο μιά καινούργια θεόκαυλα η Maya κάτι ... ότι παίρνει 150/200 εκεί δυστυχώς δεν θα πάω παρότι είναι σούπερκαύλα ...
Πας δύο φορές την εβδομάδα μόνο στο συγκεκριμένο παρεάκι; Γιατί μόνο γι'αυτό μιλας
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
136
Κριτικές
2
Like
126
Πόντοι
1
Μάγκες ποια προτείνετε μέχρι 70€?
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496
Άρα έπεσα μέσα αδερφέ μου! Εννοώ ως προς την μεγάλη σου οικονομική δυνατότητα. Και δεν εννοώ ότι είσαι κανας ματσωμένος (που και να ήσουν ΜΑΓΚΙΑ ΣΟΥ) - αλλά για να δίνεις ένα εύρος 800 - 1000 ευρώ μηνιαίως για πληρωμένο έρωτα μιλάμε σχεδόν για τρέλα! Εγώ και 5χίλιαρο το μήνα να έβγαζα δεν θα το έκανα όχι τωρα που με δυσκολία προσεγγίζω το χιλιάρικο.

Σε κάθε περίπτωση μπράβο σου ειλικρινά και σε χαίρομαι! Να είσαι πάντα υγιής και να προσέχεις. Και φυσικά να μας ενημερώνεις για τις "καλές" περιπτώσεις στις τρανς και που αξίζουν γενικά.
Οχι και μεγάλη οικονομική δυνατότητα ... Μικρομεσαίος ικανοποιητικά αμειβόμενος , μην υπερβάλλουμε κιόλας - ποτέ δεν έχω δώσει πάνω απο 150€ εκτός απο μία μόνο φορά πέρυσι - μισάωρα παίρνω πάντα εκτός απο καμμιά Ελληνίδα αραιά και πού (βλ.Νεφέλη πού γουστάρω πολύ με το μόνο αρνητικό ότι δεν φιλάει ).
 

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.994
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Είναι ενεργητική;
 

TZOYLI

Trans
Εγγρ.
12 Ιουν 2011
Μηνύματα
6.508
Like
5.233
Εγώ μπάινω τελευταία στο αυτό κανεσεξ (σαιτ) και μόλις δω τις αγγελίες μου έρχεται ναυτία. Όλες ξεπέτες του ελέους μου φαίνονται - και με μεταφραση φτιαχτή πολλές φορές - και πραγματικά το θεωρώ σουπερ ρίσκο πια...
Εμένα και ξένοι που με παίρνουν,only Greek,απαντάω στο τηλέφωνο.Η γλώσσα είναι η μισή νοστιμιά.Βλέπω πχ τις Βραζιλιάνες που γαμιούνται στις τσόντες κι είναι σαν ν ακούω προβατίνα σε απόγνωση επειδή άρπαξε φωτιά το μαντρί και δεν ξέρει κατά που να κάνει.
 

Mpirimpas76

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2023
Μηνύματα
318
Κριτικές
5
Like
771
Πόντοι
361
Εμένα και ξένοι που με παίρνουν,only Greek,απαντάω στο τηλέφωνο.Η γλώσσα είναι η μισή νοστιμιά.Βλέπω πχ τις Βραζιλιάνες που γαμιούνται στις τσόντες κι είναι σαν ν ακούω προβατίνα σε απόγνωση επειδή άρπαξε φωτιά το μαντρί και δεν ξέρει κατά που να κάνει.
Α γεια σου...
Πολύ καλά τα λες...
Μόνο με Ελληνίδες έχει νοστιμιά.
 

eibmart

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
265
Κριτικές
7
Like
113
Πόντοι
1
Καλημέρα.
Γράφω την εμπειρία που είχα με τη Νάταλι.
Link: Νάταλι

Ήθελα καιρό να τη συναντήσω και τελικά τα κατάφερα τέλη Μάη.
Μεγάλη καθυστέρηση στο ραντεβού (>1 ώρα), αλλά επειδή είχα χρόνο και περισσότερο από πείσμα (καλώς ή κακώς) είπα να περιμένω.
Πράγματι πολύ καλή εμφανισιακά, στήθος & κώλος άριστα.
Φιλιά όχι, πίπα με προφύλαξη όχι σπουδαία πράγματα. Γκρόβερ σφιχτό, λες και δεν είναι πολυδουλεμένο (;!)
Γενικά συμμετοχή κάτω του μετρίου, του τύπου: "Είμαι πολύ όμορφη και σου κάνω χάρη που με πηδάς"
Έφυγε πριν την ώρα άνευ μπάνιου. 100 ευρώ.
Για το παλμαρέ μόνο. Δύσκολα θα τη ξανάβλεπα αλλά ποτέ μη λες ποτέ.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.744
Πόντοι
2.356
Οχι και μεγάλη οικονομική δυνατότητα ... Μικρομεσαίος ικανοποιητικά αμειβόμενος , μην υπερβάλλουμε κιόλας - ποτέ δεν έχω δώσει πάνω απο 150€ εκτός απο μία μόνο φορά πέρυσι - μισάωρα παίρνω πάντα εκτός απο καμμιά Ελληνίδα αραιά και πού (βλ.Νεφέλη πού γουστάρω πολύ με το μόνο αρνητικό ότι δεν φιλάει ).
Εννοείται ότι ξαναλέω: ΚΑΛΑ ΚΑΝΕΙΣ - και εύχομαι πάντα να έχεις και εσύ (και όλοι εδώ μέσα) την υγειά σου και να έχεις την εργασία σου ή τα εισοδήματά σου για να κάνεις τα γούστα σου - απλά μου έκανε σχεδόν "τρελή" εντύπωση το "εντυπωσιακό" "κάθε βδομάδα 100ευρώ επί 2... " για αυτό λόγο "τρελάθηκα". 800Ε το μήνα!
Πρόσεξε όμως: Σε καμία περίπτωση δεν θα "όριζα" και δεν θα "οριοθετούσα" την όποια καύλα του καθενός - αλλά (πάντα) με τη δική μου "λογική" το θεωρώ παράλογο να διαθέτω ένα τεράστιο ποσοστό από τα εισοδήματά μου στο πληρωμένο έρωτα...

 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
600
Κριτικές
23
Like
1.994
Πόντοι
496

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom