Νέα

Τον «αυτοκτόνησε» γυναίκα αράχνη αρπάζοντας του την περιουσία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
Όχι εντάξει.. αλλά τρώει κάθε μέρα μισό μοσχάρι..
Ακριβό χόμπι..
Οικολογική καταστροφή ο τύποςΜοσχαρίσιο κρέας: Γιατί είναι πιο "επιβαρυντικό" για το περιβάλλον

Προκειμένου να ζει αυτός δηλαδή, πρέπει να μας γίνει η τρύπα του όζοντος ΝΑ!
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
Οικολογική καταστροφή ο τύποςΜοσχαρίσιο κρέας: Γιατί είναι πιο "επιβαρυντικό" για το περιβάλλον

Προκειμένου να ζει αυτός δηλαδή, πρέπει να μας γίνει η τρύπα του όζοντος ΝΑ!
Τρώει ένα κοπάδι βόδια το μήνα. . Είναι σε φάση όγκου...
Κατά προτίμηση βυσωνες...βγαίνει για κυνήγι κάθε δύο μέρες εκεί στο Αμέρικα..
Τον επικήρυξαν οι ινδιάνοι.. δεν έχει αφήσει βυσωνα για βυσωνα...
True story!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
σοβαρα μαν μου το πιστευεις αυτο?

σε 3 χρονια απο τσιλιβηθρας εγινε σαν τηλεφωνικος θαλαμος του λονδινου και στην τελικη σου φαινεται αυτος ο τυπας "φυσικος"? :2funny:
Φυσικά κι αστειεύομαι..το ανθρώπινο σώμα δεν έχει τις προδιαγραφές ( πλην ίσως ελάχιστων εξαιρέσεων) να αναπτυχθεί σε τέτοιο μέγεθος..η φυσική εξέλιξη ενός νορμάλ ατόμου που αθλείται , είναι ο σωματότυπος των αγαλμάτων της αρχαιότητας
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.889
Κριτικές
2
Like
20.969
Πόντοι
6.236
η φυσική εξέλιξη ενός νορμάλ ατόμου που αθλείται , είναι ο σωματότυπος των αγαλμάτων της αρχαιότητας
Satyr-Silenus.jpg.webp
 

Kvel

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2007
Μηνύματα
276
Like
756
Πόντοι
81
Πήγε συγγενικό μου πρόσωπο να χάσει κάποια έξτρα κιλά που πήρε λόγω καραντίνας.Ο Γιώργος πάντα μέσα στο χαμόγελο να δίνει κίνητρο να κάνεις το κάτι παραπάνω.Μου έλεγε ο δικός μου ότι πάντα έβγαζε φουλ θετικοτιτα και μιλάμε είχε πελάτες που πραγματικά τα είχαν τα κιλά τους πέρα από τους κλασικούς γυμναστήριακους.Βοηθησε πολύ κόσμο να αλλάξει προς το καλύτερο,πάντα εξωτερικά μιλάμε γιατί εσωτερικα υπάρχουν καριολες σαν αυτή που του τα έφαγε.Ο Θεός να ανάπαυσει την ψυχή του.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Πήγε συγγενικό μου πρόσωπο να χάσει κάποια έξτρα κιλά που πήρε λόγω καραντίνας.Ο Γιώργος πάντα μέσα στο χαμόγελο να δίνει κίνητρο να κάνεις το κάτι παραπάνω.Μου έλεγε ο δικός μου ότι πάντα έβγαζε φουλ θετικοτιτα και μιλάμε είχε πελάτες που πραγματικά τα είχαν τα κιλά τους πέρα από τους κλασικούς γυμναστήριακους.Βοηθησε πολύ κόσμο να αλλάξει προς το καλύτερο,πάντα εξωτερικά μιλάμε γιατί εσωτερικα υπάρχουν καριολες σαν αυτή που του τα έφαγε.Ο Θεός να ανάπαυσει την ψυχή του.

⚠️ Θα ήταν ανόητο, προσβλητικό και ατιμωτικό να πει κάποιος ότι ο εκλιπών δεν ήταν καλός στην εργασία του. Προφανώς και ήταν! Και εγώ, αν και δεν έχω καμία απολύτως σχέση με την Θεσσαλονίκη (δεν έχω πάει και ποτέ μου), έχω ακούσει και έχω διαβάσει τα καλύτερα για αυτόν τον άνθρωπο.

Ωστόσο δεν ξέρουμε τι προβλήματα μπορεί να είχε στην οικογένεια ή στην προσωπική και οικονομική του ζωή. Μην ξεχνάμε ότι ζούμε στην εποχή της εικόνας και είναι πολύ εύκολο να προβάλεις άλλα αντί άλλων προς τα έξω.

Ένας άνθρωπος πρωτίστως οφείλει να είναι λογικός - να διαβάζει - να ψάχνεται - να μην έχει βεβαιότητες όπως πχ έχουν οι διάφοροι ψεκασμένοι γύρω μας. Να προσπαθεί να μην λυπάται τον εαυτό του αλλά να γυμνάζεται κάθε μέρα ψυχικά.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Ο πατέρας σου που λες ότι είναι άκρως καχύποπτος προφανώς ανήκει σε αυτές τις γενιές που έζησαν τις δύσκολες εποχές (κατοχή και η επόμενη δεκαετία 50's) που πράγματα που σήμερα θεωρούνται δεδομένα στους περισσότερους τότε ήταν σχεδόν ανύπαρκτα για πολλούς...
Αρκετοί που έζησαν αυτές τις εποχές συμπεριφέρονται με τον ίδιο τρόπο σαν άμυνα, αφού αδυνατούν τις περισσότερες φορές να κατανοήσουν σε βάθος την πολλές φορές περίπλοκη και μεταβαλλόμενη πραγματικότητα στην οποία ζούμε, με έναν "κατακλυσμό" γεγονότων από τα ΜΜΕ.
Μην ξεχνάμε ότι είδαν και τους πατεράδες τους να συμπεριφέρονται έτσι...
Ο πατέρας μου παραείναι όμως καχύποπτος για όλα, γεννημένος το 52, και όσο μεγαλώνει πιστεύει ότι όλοι μπορούν να τον εξαπατήσουν. Ναι, συμφωνώ να μην είμαστε χάπατα αλλά έτσι δεν ζεις ρε παιδιά...
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
σοβαρα μαν μου το πιστευεις αυτο?

σε 3 χρονια απο τσιλιβηθρας εγινε σαν τηλεφωνικος θαλαμος του λονδινου και στην τελικη σου φαινεται αυτος ο τυπας "φυσικος"? :2funny:

Πήγε πήρε την ινσουλίνη της γιαγιάς του και ιδού. Πάω και γω να σφιχτώ στην πρέσα τώρα, με τα γαντακια μου, τα αμινοξέα μου, το νεράκι μου, την πετσετουλα μου. Πατάμε αισίως τα 100 επικλινή για μισό ρεπ. Καααλη μας επιτυχία.

B88CA2AF-E130-4914-9D53-D3DC78551E7A.gif
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Κρίμα που δεν επένδυσε στο μυαλό του όσο και στο σώμα του .....
Άφησε και 3 παιδάκια ορφανά και μόνο με την φιλιππινέζα μητέρα τους ....αυτά δεν τα σκέφτηκε ?
Τι να πει κανείς άβυσσος η ψυχή του ανθρώπου .....
Φθλιπινεζα είχε πάρει?? Α ήταν τέρμα μλκας ο εκλιπών RIP
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΡΑΤΣΙΣΤΙΚΟ
Φθλιπινεζα παίρνω κι εγώ.. Στα 50 κ μετά όμως, όχι στα 30....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο πατέρας μου παραείναι όμως καχύποπτος για όλα, γεννημένος το 52, και όσο μεγαλώνει πιστεύει ότι όλοι μπορούν να τον εξαπατήσουν. Ναι, συμφωνώ να μην είμαστε χάπατα αλλά έτσι δεν ζεις ρε παιδιά...
Μήπως είχε γυναίκα Ρουμάνα κάποια στιγμή τυπε? Αυτό θα το εξηγούσε το θέμα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
αν ήταν μάγκας με το που έφτανε τα 400Κ, θα σχολούσε τη γκόμενα, που πλάκα πλάκα ήταν πολύ καλή σύμβουλος επιχειρήσεων.
Αυτό το παραμύθι εγώ δεν το πιστεύω
Αναβολικά η κόκα σπρωξαν. Τα άλλα είναι παραμύθια.
Μάλλον η πουτανα τον έφαγε στην στροφή
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Τις γκόμενές τι της ήθελε. 50 κι αναβολικά αποκλείεται να του έκανε κούκου...
Συνήθως, οι "αναβολικοί", κοινώς οι χρήστες αναβολικών ανδρογόνων στεροειδών, όταν είναι μέσα στο κύκλο, δηλαδή όταν παίρνουν TESTO, έχουν τέτοιες καύλες που θέλουν να πηδάνε συνέχεια και ασταμάτητα. Το πρόβλημα είναι όταν "βγαίνουν" καθώς εκεί μετατρέπονται "οργανικά" σε έφηβα κορίτσια (αναφέρομαι ως προς τους δείκτες τεστοστερόνης). Αυτός είναι ο λόγος που μετά, μετά από κύκλους με αναβολικά, πρέπει κάποιος να κάνει πανάκριβες και προσεκτικές αποθεραπείες. Και φυσικά για να αποδώσουν μετά τους κύκλους στο σεξ χρειάζονται πολλά βοηθήματα και μάλιστα ΣΥΝΕΧΩΣ από ένα σημείο και μετά.

Γενικά είναι ένα ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ χόμπυ και πραγματικά είναι αστείο στην Ελλάδα να βλέπεις μεροκαματιάρηδες χωρίς καμία οικονομική δυνατότητα να καταστρέφουν τις ζωές τους...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Συνήθως, οι "αναβολικοί", κοινώς οι χρήστες αναβολικών ανδρογόνων στεροειδών, όταν είναι μέσα στο κύκλο, δηλαδή όταν παίρνουν TESTO, έχουν τέτοιες καύλες που θέλουν να πηδάνε συνέχεια και ασταμάτητα. Το πρόβλημα είναι όταν "βγαίνουν" καθώς εκεί μετατρέπονται "οργανικά" σε έφηβα κορίτσια (αναφέρομαι ως προς τους δείκτες τεστοστερόνης). Αυτός είναι ο λόγος που μετά, μετά από κύκλους με αναβολικά, πρέπει κάποιος να κάνει πανάκριβες και προσεκτικές αποθεραπείες. Και φυσικά για να αποδώσουν μετά τους κύκλους στο σεξ χρειάζονται πολλά βοηθήματα και μάλιστα ΣΥΝΕΧΩΣ από ένα σημείο και μετά.

Γενικά είναι ένα ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ χόμπυ και πραγματικά είναι αστείο στην Ελλάδα να βλέπεις μεροκαματιάρηδες χωρίς καμία οικονομική δυνατότητα να καταστρέφουν τις ζωές τους...
Εγώ δεν ξέρω κάνςναν 50αρη πρώην η νυν ντουλάπα να γαμαει πάντως. Κ ξέρω πολλούς λόγω ότι εινσι του χώρου...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Εγώ δεν ξέρω κάνςναν 50αρη πρώην η νυν ντουλάπα να γαμαει πάντως. Κ ξέρω πολλούς λόγω ότι εινσι του χώρου...
Σαφώς, και για να είσαι του χώρου έχει μια βαρύτητα η γνώμη σου καθώς είναι εμπειρική. Εγώ αναφέρομαι στους νέοτερους. Συνήθως κάποιος που κάνει χρήση από τα 25 πχ, συστηματικά, είναι λογικό κάπου στα 50 να έχει μη ανεστρέψιμα προβλήματα και στύσης και γενικότερα με την τεστοστερόνη...
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς, πλέον, ξέρω και πολλές γκόμενες που τους αρέσει το στυλ του μεγαλόσωμου άντρα και πολλά παιδιά, αγόρια εννοώ, στρέφονται σε λύσεις αναβολικών. Γενικότερα, αν κάποιος είναι γυμναστής και λίγο ξύπνιος και καπάτσος και λίγο "κάθαρμα" μπορεί σχεδόν να πλουτίσει αν κάνει εμπορία ΑΑΣ. Υπάρχουν πολλά υποψήφια θύματα εκεί έξω.

Φυσικά όλοι θα σου πουν ότι "ξέρουν" ότι "προσέχουν" και άλλα τέτοια. Τα ψυχολογικά πολλών θερίζουν. Σπάνια πια συναντάς "ισχυρούς" ανθρώπους όλοι είναι αδύναμοι χαρακτήρες.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Το πουτανακι συνάδελφος της Γιωργια... Είχε πάει για δουλειά σε κάτι νυφικά, που σημαίνει αφραγκιες, αλλά έφυγε μετά από λίγο, δηλ. Ξεκίνησε η συνέχισε τις βίζιτες....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν γνώριζα τον 50χρονο γυμναστή που αυτοκτόνησε, αλλά ούτε και την κυρία που αναφέρει στο e-mail. Γνωρίζω το κοριτσάκι, την 17χρονη, καθώς δούλεψε πέρυσι το καλοκαίρι για λίγο διάστημα στην επιχείρηση. Την είχα προσλάβει νόμιμα, για να βοηθήσει με τη δουλειά στους γάμους, αλλά ήταν μικρή και η εργασία ήταν δύσκολη, οπότε δεν άντεξε για πολύ καιρό. Ήρθε δύο-τρεις φορές, αλλά αυτή η δουλειά δεν είναι για τα χεράκια μίας 17χρονης κοπέλας, γιατί έχει αρκετό κουβάλημα» αναφέρει η ιδιοκτήτρια της επιχείρησης
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Θέλουμε τώρα τα βίντεο παρτουζας Γιωργια κ 17χρονης
Τώρα είναι το ταιμθνγκ
Α ρε ΣΤΑΘΑΡΑ, έφυγες νωρίς..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom