Νέα

Τον «αυτοκτόνησε» γυναίκα αράχνη αρπάζοντας του την περιουσία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 418
  • Εμφανίσεις 34K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
Συναδελφος, εξαιρετικης ασχημιας και ιδιαιτέρως βλακας, ηταν ιδιοκτητης δυο πολυκατοικιων, κληρονομια απο τους δικους του. Ποτάμι τα ενοίκια. Δικηγορία ελάχιστη, ισα ισα για να λεει οτι δικηγορει.
Γνωρισε Ουκρανη πριν 5 χρονια στο facebook.
Σημερα καθεται στα καφενεια που συχναζουν συναδελφοι και δεν εχει ούτε για καφε. Πίνει καφε μονο αν τον κερασεις.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956
Έτσι τύπε ζήσε στο μάξ! όπως την pepsi!

Fizzy Drink Logo GIF by Pepsi Max
Τα σουβλάκια και η πεπσι, την τσέπη μου την έχουν ρεψει..
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.471
Πόντοι
8.006
εδω Στην ρωσια οι γονεις του αγοριου του λενε προσεχε την νυφη να μην σου κανει κολπα και σου φαει την περιουσια η σου παρει το σπιτι ,οσοι Ελληνες ηρθαν εδω ηταν τερμα φουκαραδες και ακολουθησαν της πρωην μπαροβιες και πρωην καθαριστριες μεχρι εδω :2funny: καλα να παθετε οσοι την παθενετε απο γυναικες εκει κατω,γιατι νομιζετε οτι ειναι οπως οι γυναικες στην εποχη των μαναδων σας που ηταν housewife και μεγαλωναν παιδι και καθοντουσαν σουζα ακομα και στον πεθερο :2funny::jerking: οσοι ακουσαν της γυναικες τους Ελληνες και ηρθαν ρωσια καταστραφηκαν απο ολες της αποψεις..:headbang: με 400.000 αν θες να τα ξοδεψεις σε γυναικες,πας ταιλανδη,αφγανισταν,και εχεις 15γυναικες σε καθε χωρα και εισαι σαν Βασιλιας,αλλα εκει κατω πιστευετε σε ερωτες και παπαριες :2funny: και οσες θελανε να μου φανε λεφτα της καταλαβαινα απο την αρχη και της εδιωχνα,και την δεκατια 90 που με εκλεψε ενα ζευγαρι εβαλε η πρωη μου ο γκομενος να με κλεψει και τους καταλαβα ,τωρα αμα εισαι πιρφορος ηλιθιος Ελληνας που νομιζει το μουνι ειναι το μεγιστο αγαθο στη ζωη καλα να παθετε,το θεμα ειναι οτι εχουν βγει και αυτες οι παπαριες με τα metoo ,σκατου,και νεοφεμιναζι οργανωσεις που προσπαθουν να γιοποιησουν την γυναικα και να την παρουσιασουν ωσ θυμα και ωσ αθωο πλασμα που δεν ενοχλει δεν πειραζει,δεν κανει κακο σε κανεναν,και αρκετοι το χαψανε,εγω δεν θα εδινα ουτε στην μανα μου τραπεζικα στοιχεια και οχι σε γυναικα,ετσι και αλλιως στους γονεις μου ειμαι τσακωμενος και τους στελνω βρισιες και φωτο με την πουτσα μου εξω στην Ελλαδα :2funny: Εντομεταξυ στο e banking ο προορισμος των χρηματων ειναι φανερος,δεν ειναι οπως στα μετρητα,και θα φανει που εχουν σταλει...εγω που ειμαι παχουλος και φαλακρος περισσοτερο μυαλο εχω :2funny: Ετσι την πατησαν φιλλιπιδης,χαικαλης κλπ,με τοσα λεφτα και τοση φημη θα τους ειχαν θεους σε πορνοτουριστικη χωρα,την πεφτανε και θελανε να γαμησουν τριτοτεταρτες και καταστραφηκαν
Έπος.
Ειδικα αυτο με τις φωτο στους γονεις με την πούτσα εξω ηταν ολα τα λεφτα
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
Μπ@φο, τ@νες, ουίσκι και στα φανάρια να παίζουνε iron maiden δίσκοι
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.570
Πόντοι
3.656

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.286
Πόντοι
2.586
Συναδελφος, εξαιρετικης ασχημιας και ιδιαιτέρως βλακας, ηταν ιδιοκτητης δυο πολυκατοικιων, κληρονομια απο τους δικους του. Ποτάμι τα ενοίκια. Δικηγορία ελάχιστη, ισα ισα για να λεει οτι δικηγορει.
Γνωρισε Ουκρανη πριν 5 χρονια στο facebook.
Σημερα καθεται στα καφενεια που συχναζουν συναδελφοι και δεν εχει ούτε για καφε. Πίνει καφε μονο αν τον κερασεις.
Να φανταστώ πως είναι Πουτινικός τώρα;
 

chris drs

Ανώτερος
Εγγρ.
27 Απρ 2009
Μηνύματα
4.837
Κριτικές
30
Like
20.839
Πόντοι
8.815
αληθεια,πως γινεται να ειναι τοσο ουλτρα-τετρα-πανηλιθιος καποιος ωστε να χασει ολη την περιουσια και τις οικονομιες του σε μια σκατοπουτανα που της αξιζει αιματηρος θανατος?
την βαζει συνδικαιουχο ας πουμε,στον τραπεζικο λογαριασμο του? κατι τετοιο μαλλον.
οσες σχεσεις εχω κανει,δεν ξερανε ποτε καμια τους ουτε τον πρωτο αριθμο του pin της καρτας μου και ουτε προκειται ποτε να το μαθει καμια. τοσο δυσκολο ειναι να μην εισαι 2 τονους μαλακας?
 

Poott

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2022
Μηνύματα
207
Like
139
Πόντοι
1
Λένε ότι υπάρχει βίντεακι από το πάρτυ την πρωτοχρονιά
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
το γεματο πουτανες κωλοmetoo τι λεει γι'αυτο? τιποτα ε. αντρας ειναι μωρε δε γαμιεται σιγα. γυναικουλα μονο μην πειραξουν.
ε ρε ξυλο και κουτουλιες που θελετε πουτανες.
Κανουν πως δεν ακουσαν.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.147
Πόντοι
6.056
αληθεια,πως γινεται να ειναι τοσο ουλτρα-τετρα-πανηλιθιος καποιος ωστε να χασει ολη την περιουσια και τις οικονομιες του σε μια σκατοπουτανα που της αξιζει αιματηρος θανατος?
την βαζει συνδικαιουχο ας πουμε,στον τραπεζικο λογαριασμο του? κατι τετοιο μαλλον.
οσες σχεσεις εχω κανει,δεν ξερανε ποτε καμια τους ουτε τον πρωτο αριθμο του pin της καρτας μου και ουτε προκειται ποτε να το μαθει καμια. τοσο δυσκολο ειναι να μην εισαι 2 τονους μαλακας?
+βαλε και οτι ηξερε οτι η αλλη ειναι βουτηγμενη στα σκατα συμφωνα με το σουισαιντ νοουτ

μαλλον επαιξε παραμυθι θελω να ξεμπλεξω ειναι και το παιδακι μου στην μεση μπουχουχουυ κλπ

καψουρης ο χαφτομουνης καταπινε οτι του ελεγε η σκροφα και παρτον τωρα να αιωρειται απο το μονοζυγο
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.553
Πόντοι
8.846
εδω Στην ρωσια οι γονεις του αγοριου του λενε προσεχε την νυφη να μην σου κανει κολπα και σου φαει την περιουσια η σου παρει το σπιτι ,οσοι Ελληνες ηρθαν εδω ηταν τερμα φουκαραδες και ακολουθησαν της πρωην μπαροβιες και πρωην καθαριστριες μεχρι εδω :2funny: καλα να παθετε οσοι την παθενετε απο γυναικες εκει κατω,γιατι νομιζετε οτι ειναι οπως οι γυναικες στην εποχη των μαναδων σας που ηταν housewife και μεγαλωναν παιδι και καθοντουσαν σουζα ακομα και στον πεθερο :2funny::jerking: οσοι ακουσαν της γυναικες τους Ελληνες και ηρθαν ρωσια καταστραφηκαν απο ολες της αποψεις..:headbang: με 400.000 αν θες να τα ξοδεψεις σε γυναικες,πας ταιλανδη,αφγανισταν,και εχεις 15γυναικες σε καθε χωρα και εισαι σαν Βασιλιας,αλλα εκει κατω πιστευετε σε ερωτες και παπαριες :2funny: και οσες θελανε να μου φανε λεφτα της καταλαβαινα απο την αρχη και της εδιωχνα,και την δεκατια 90 που με εκλεψε ενα ζευγαρι εβαλε η πρωη μου ο γκομενος να με κλεψει και τους καταλαβα ,τωρα αμα εισαι πιρφορος ηλιθιος Ελληνας που νομιζει το μουνι ειναι το μεγιστο αγαθο στη ζωη καλα να παθετε,το θεμα ειναι οτι εχουν βγει και αυτες οι παπαριες με τα metoo ,σκατου,και νεοφεμιναζι οργανωσεις που προσπαθουν να γιοποιησουν την γυναικα και να την παρουσιασουν ωσ θυμα και ωσ αθωο πλασμα που δεν ενοχλει δεν πειραζει,δεν κανει κακο σε κανεναν,και αρκετοι το χαψανε,εγω δεν θα εδινα ουτε στην μανα μου τραπεζικα στοιχεια και οχι σε γυναικα,ετσι και αλλιως στους γονεις μου ειμαι τσακωμενος και τους στελνω βρισιες και φωτο με την πουτσα μου εξω στην Ελλαδα :2funny: Εντομεταξυ στο e banking ο προορισμος των χρηματων ειναι φανερος,δεν ειναι οπως στα μετρητα,και θα φανει που εχουν σταλει...εγω που ειμαι παχουλος και φαλακρος περισσοτερο μυαλο εχω :2funny: Ετσι την πατησαν φιλλιπιδης,χαικαλης κλπ,με τοσα λεφτα και τοση φημη θα τους ειχαν θεους σε πορνοτουριστικη χωρα,την πεφτανε και θελανε να γαμησουν τριτοτεταρτες και καταστραφηκαν
υπάρχεις αλήθεια? :confused:
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Μηδαμινό τι εννοείς? Δε δυναμώσεις? Το σώμα σου δεν άρχισε να αποκτά άλλη μορφή? Φυσικά δε θα γίνεις Άρνολντ, αλλά το φυσικό αποτέλεσμα είναι το καλύτερο..προ κοβιντ πήγαινα ( φυσικά χωρίς φάρμακα - ούτε διατροφή πρόσεχα) και είχα δει μεγάλη διαφορά τόσο στη σωματική δύναμη όσο και στη ψυχολογία...φυσικά δεν έγινα φέτες, ούτε φουσκωσα..αλλά το σώμα βαθμιαία αποκτά άλλη μορφή..τα αποτελέσματα που βλέπουμε στα περιοδικά είναι αφύσικα ούτως η άλλως..
Επίσης, πριν πολλά χρόνια το καλό σώμα ήταν το γυμνασμενο, λεπτό νορμάλ σώμα...τα πρότυπα που τώρα υπάρχουν εμφανίστηκαν από το 70 κι έπειτα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κρίμα πάντως..στις φωτογραφίες φαίνεται καλο- αγαθό παιδί..
Και εγώ είδα ότι έχω φοβερό σώμα (όταν γυμναζόμουν τρελά) αλλά όχι στα πρότυπα του φουσκωτού....
Δεν μπορείς να είσαι χοντρός και γυμνασμένος. Θα είσαι ή χοντρός ή γυμανσμένος. Αν είσαι και τα δύο τότε παίρνεις φάρμακο. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ Απλα μη μου λένε κάποια για κοτόπουλα και "σωστές προπονήσεις". Είναι πραγματικά εκνευριστικό
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Συναδελφος, εξαιρετικης ασχημιας και ιδιαιτέρως βλακας, ηταν ιδιοκτητης δυο πολυκατοικιων, κληρονομια απο τους δικους του. Ποτάμι τα ενοίκια. Δικηγορία ελάχιστη, ισα ισα για να λεει οτι δικηγορει.
Γνωρισε Ουκρανη πριν 5 χρονια στο facebook.
Σημερα καθεται στα καφενεια που συχναζουν συναδελφοι και δεν εχει ούτε για καφε. Πίνει καφε μονο αν τον κερασεις.

Καλά να πάθει. Δεν τους λυπάμαι καθόλου. Μα καθόλου όμως.
Όπως ακριβώς δεν λυπάμαι καθόλου όσους δανείστηκαν για να αγοράσουν σπίτι και τους το πήρε η τράπεζα.
Σε αυτή τη γαμημένη ζωή ένα βασικό skill είναι να ξέρεις μέχρι που φτάνει το πάπλωμα.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.464
Κριτικές
2
Like
5.743
Πόντοι
2.356
Γενικότερα, ένα ιδιαίτερα αρνητικό στοιχείο των ανδρών είναι ότι γινόμαστε εύκολα συναισθηματικοί και μουνόδουλοι σε βαθμό αυτοκαταστροφικό. Και το παθαίνουν όλοι. Οι γυναίκες πάντα είναι πολύ πιο ψυχρές και πολύ πιο "ψύχραιμες" σε αυτά.

Αυτό το σαιτ φτιάχτηκε νομίζω σαν μία "ωδή" στην ορθολογική διαχείριση της καύλας - με το να χαζεύουμε και να αξιολογούμε μπουρδέλα - γιατί εκεί οι σχέσεις είναι ξεκάθαρες. Ειδικά στις μέρες μας είναι απαραίτητο να προσέχεις την ορθολογική διαχείριση των χρημάτων σου και της περιουσίας σου. Άμα κυνηγάς συναισθηματισμούς θα το φας το κεφάλι σου. Ναι είναι τραγικό να χρειάζεται να απενεργοποιείς κάθε είδους ανθρωπιά μέσα σου... αλλά μόνο έτσι σώζεσαι.

Αυτή η μαλακία "Στο κάτω κάτω της γραφής αξίζει να καταστραφείς και ως τον θάνατο να πας για μια γυναίκα που αγαπάς" έχει οδηγήσει και θα οδηγεί πολλούς άντρες στην καταστροφή. Και όχι μόνο αυτούς αλλά και τους γύρω τους.
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.437
Πόντοι
456
Δεν την πατάνε μόνο οι άντρες. Στη Θεσσαλονίκη δεν ήταν και η άλλη η γεροντομπεμπέκα που της έφαγαν κάτι χιλιάρικα με την παραμύθα του Αμερικανού γιατρού στην Αφρική ή κάτι τέτοιο;
Κοινό χαρακτηριστικό όσων την πατάνε πιστεύω ανεξαρτήτως φύλου η κρίση ηλικίας. Αν δεν έχεις πετύχει συναισθηματικά αυτό που θες σε μικρή ηλικία βγάζεις απωθημένα μετά. Εκεί είναι που την πατάς και χάνεις πολλά.

Βέβαια αυτη εδώ η υπόθεση έχει πολύ δρόμο ακόμα. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που τον σκεπάζει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom